Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,505
· Najnowszy użytkownik: blocks585bu
Statystyki
statystyka
Kamil Gajos (24)
Imię:Kamil
Nazwisko:Gajos
Data urodzenia:08 sierpnia 1996
Wiek:24 l 3 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Top-Spin Promnik

Przebieg kariery:
2013/14 Astra Piekoszów  
2017/18 Top-Spin Promnik    8/  7/  9   884'
2018/19 Top-Spin Promnik  13/  9/  7 1282'
2019/20 Top-Spin Promnik 4   9/  8/  2   825'

Analityka statystyczna:
Razem: 4 30/24/18 2991'
  Sezony
  Zespoły
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


25 SIE 11:00Top-Spin 4 — 2 GLKS Fałkówklasa B
1690'  
7' 67'
WRZ 11:00KS Smyków 6 — 2 Top-Spinklasa B
1690'  
WRZ 11:00Top-Spin 2 — 3 Granat IIklasa B
1690'  
14 WRZ 15:00Futsal 2 — 5 Top-Spinklasa B
166'  
85' Piotr Kwiecień
21 WRZ 16:00Top-Spin 3 — 0 KS Kamienna W.klasa B
1645'  
46' Artur Ernestowicz
29 WRZ 11:00Top-Spin 1 — 0 Skałaklasa B
1690'  
PAŹ 11:00ULKS Łączna 3 — 1 Top-Spinklasa B
1690'  
13 PAŹ 11:00Top-Spin 1 — 3 Politechnika Św.klasa B
1654'  
55' Artur Ernestowicz
20 PAŹ 14:00Orlicz II 4 — 0 Top-Spinklasa B
1690'  
27 PAŹ 11:00Top-Spin 3 — 1 Spartaklasa B
1690'  
8' 68'
LIS 11:00Płomień 3 — 3 Top-Spinklasa B
1690'