Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
Aktualnie online
· Gości online: 38
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
ŁKS Georyt Łagów
Nr | Imię i nazwisko | Gole | Kartki | Mecze |
Data ur. | Wiek | Klub macierzysty/poprzedni |
---|
bramkarze | 1. | Arnold Dudek | | 3 | 29/29/ 0 2610' | 24 lut 1993 | 19 | brak danych | 2. | Paweł Pustuła | | 1 2 | 17/17/ 0 1530' | 29 lis 1990 | 21 | wychowanek | Nidzianka Bieliny | 3. | Krystian Sitarz | | 1 | 4/ 4/ 0 360' | 10 kwi 1987 | 25 | wychowanek | obrońcy | 4. | Mariusz Arczewski | 2 | 0+1 3 | 14/13/ 0 1257' | 16 lip 1981 | 30 | Nidzianka Bieliny | Lubrzanka Kajetanów | 5. | Łukasz Dziarmaga | 1 | 1 | 23/20/ 4 2082' | 29 lut 1992 | 20 | wychowanek | 6. | Norbert Goraj | 1 | 3 | 11/ 7/ 0 916' | 15 wrz 1990 | 21 | Korona Kielce | MKS Stąporków | 7. | Mateusz Grzesik | 1 | | 12/ 8/ 6 1070' | 23 mar 1993 | 19 | wychowanek | 8. | Paweł Jaworek | | 3 | 15/15/ 0 1350' | 29 lip 1980 | 31 | Korona Kielce | Orlicz Suchedniów | 9. | Roman Kowalski | 4 | 0+1 5 | 29/29/ 0 2610' | 1 mar 1979 | 33 | Marol Jacentów | 10. | Oskar Masternak | 5 | 1 4 | 13/ 9/ 1 1095' | 10 mar 1992 | 20 | Mister Rudki | 11. | Rafał Nawrocki | | | 9/ 7/ 0 788' | 25 maj 1985 | 27 | wychowanek | OKS Opatów | 12. | Michał Pustuła | 1 | 4 | 22/22/ 1 1986' | 22 wrz 1994 | 17 | ŁKS Georyt Łagów | wychowanek | 13. | Krzysztof Siwczuk | | 3 | 7/ 2/ 2 581' | 11 sie 1992 | 19 | Korona II Kielce | Korona Kielce SA | 14. | Adam Stępień | | | | 9 sie 1986 | 25 | brak danych | 15. | Karol Szachowicz | 1 | 0+1 3 | 6/ 3/ 1 547' | 5 maj 1987 | 25 | wychowanek | Sparta Zagnańsk | obrońcy/pomocnicy | 16. | Karol Sobieraj | | | | 3 cze 1983 | 29 | brak danych | pomocnicy | 17. | Daniel Dziarmaga | | | 3/ 1/ 7 320' | 15 paź 1991 | 20 | wychowanek | 18. | Szymon Gryz | 1 | | 15/15/ 0 1350' | 4 kwi 1977 | 35 | Korona Kielce | Łysica Akamit Bodzentyn | 19. | Michał Kamiński | 5 (2) | 4 | 29/24/ 0 2556' | 20 wrz 1987 | 24 | Marol Jacentów | 20. | Artur Kołbuc | 1 | 9 | 26/21/ 0 2279' | 6 maj 1986 | 26 | MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. | Powiślanka Lipsko | 21. | Karol Masłowski | 1 | | 13/11/ 9 1254' | 9 lip 1994 | 17 | SKFiS Łagów | wychowanek | 22. | Mariusz Michalczyk | | | 2/ 1/ 7 321' | 20 cze 1985 | 27 | brak danych | 23. | Damian Piotrowicz | 3 | 4 | 25/16/ 3 2222' | 12 wrz 1993 | 18 | wychowanek | 24. | Jacek Sajecki | 3 (1) | 1 2 | 10/ 7/ 1 827' | 30 paź 1993 | 18 | ŁKS Georyt Łagów | wychowanek | 25. | Bartosz Siwoń | | 1 | 15/ 6/ 7 1348' | 24 maj 1993 | 19 | ŁKS Georyt Łagów | wychowanek | 26. | Marcin Wasik | 1 | | 2/ 2/ 0 180' | 31 sty 1984 | 28 | brak danych | 27. | Paweł Wasik | | | 15/ 5/11 1148' | 20 lut 1989 | 23 | wychowanek | OKS Opatów | pomocnicy/napastnicy | 28. | Karol Jakubczyk | | | 2/ 0/ 0 148' | 8 sie 1986 | 25 | Korona Kielce | Moravia Morawica | 29. | Tomasz Pustuła | 7 | 1 | 8/ 8/ 4 850' | 7 kwi 1989 | 23 | Mister Rudki | Nidzianka Bieliny | napastnicy | 30. | Damian Gil | 5 | 0+1 4 | 14/ 8/ 0 1206' | 28 mar 1977 | 35 | Błękitni Kielce | Orlicz Suchedniów | 31. | Damian Murzec | | | 0/ 0/ 4 39' | 14 lip 1982 | 29 | brak danych | Stal Kunów | 32. | Jan Okła | | | 6/ 1/ 6 517' | 11 sie 1992 | 19 | Korona II Kielce | Korona Kielce SA | 33. | Wojciech Włodarczyk | 7 | 0+1 5 | 25/16/ 3 2204' | 14 sty 1994 | 18 | wychowanek | pozostali | 34. | Rafał Plewiński | 1 | 1 | 14/14/ 5 1369' | 28 lip 1990 | 21 | brak danych | 35. | Błażej Sławski | | 2 | 4/ 4/ 2 404' | 11 sie 1993 | 18 | ŁKS Georyt Łagów | wychowanek | 36. | Rafał Włodarczyk | 2 | | 19/16/ 0 1631' | 26 sty 1993 | 19 | ŁKS Georyt Łagów | wychowanek |
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 65/67.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 73%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki ( w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/ pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)
|