Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
Aktualnie online
· Gości online: 60
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Moravia Morawica
Nr | Imię i nazwisko | Gole | Kartki | Mecze |
Data ur. | Wiek | Klub macierzysty/poprzedni |
---|
bramkarze | 1 | Karol Kochel | | | 13/12/ 2 1143' | 27 sie 2002 | 16 | Moravia Morawica | wychowanek | 22 | Piotr Kubicki | | 1 | 22/21/ 0 1969' | 22 lut 1990 | 29 | wychowanek | 1 | Patryk Kuzia | | 1 | 2/ 2/ 0 180' | 4 paź 2000 | 18 | KKP Korona Kielce | Zenit Chmielnik | 4. | Hubert Wołowiec | | | | 5 wrz 2000 | 18 | Spartakus Daleszyce | Korona II Kielce | 80 | Michał Żyła | | | 5/ 5/ 0 450' | 27 cze 1980 | 39 | Błękitni Kielce | Lubrzanka Kajetanów | obrońcy | 3 | Grzegorz Kundera | | 1 | 9/ 7/ 9 891' | 21 cze 1991 | 28 | Orlęta Kielce | Lubrzanka Kajetanów | 6 | Kamil Mech | 2 | 1 | 5/ 3/ 4 475' | 20 mar 1996 | 23 | KKP Korona II Kielce | GKS Nowiny | 16 | Bartłomiej Młynarczyk | 10 (1) | 4 | 27/23/ 0 2371' | 16 sie 1990 | 28 | wychowanek | pomocnicy | 10 | Szymon Chrabąszcz | 5 | 2 | 12/ 9/10 1270' | 19 mar 1994 | 25 | GKS Nowiny | Polonia Białogon Kielce | 10. | Daniel Jasiński | | | | 18 lut 1992 | 27 | wychowanek | Górnik Zabrze | 5 | Mateusz Kozak | | 8 | 20/13/ 3 1766' | 4 maj 1992 | 27 | wychowanek | Polanie Pierzchnica | 8 | Kamil Kubicki | 5 | 3 | 29/28/ 0 2599' | 25 lip 1988 | 30 | wychowanek | 7 | Wojciech Młynarczyk | 3 | 1 | 24/12/ 4 2010' | 30 gru 1988 | 30 | wychowanek | 9 | Mateusz Sołtys | 6 | 3 | 9/ 3/ 6 862' | 10 paź 1991 | 27 | Moravia II Morawica | Polanie Pierzchnica | 18 | Maciej Woś | | 0+1 5 | 18/11/ 6 1482' | 29 wrz 1991 | 27 | wychowanek | pomocnicy/napastnicy | 14 | Jakub Terech | | | 2/ 0/ 4 126' | 26 wrz 1992 | 26 | wychowanek | Polanie Pierzchnica | napastnicy | 13 | Albert Zajęcki | 7 | | 10/ 7/ 0 862' | 30 gru 1994 | 24 | Lechia Strawczyn | pozostali | 6 | Samir Bouchachi | | | 0/ 0/ 1 14' | 23 sty 1999 | 20 | Moravia Morawica | MKS Zdrój Busko | 15 | Szymon Czekaj | 2 | 1 | 2/ 1/ 9 297' | 16 maj 1998 | 21 | Moravia Morawica | wychowanek | 6 | Szymon Dąbrowski | 1 | 1 | 5/ 5/ 5 562' | 23 kwi 2001 | 18 | Orlęta Kielce | Rodzina Kielce | 10 | Jakub Durlik | 3 | 3 | 9/ 8/ 1 803' | 3 wrz 2001 | 17 | KKP Korona Kielce | 2 | Karol Miszczyk | | 3 | 29/28/ 0 2565' | 13 lut 1998 | 21 | Moravia Morawica | wychowanek | 9 | Rostysław Pryjmak | 7 (1) | 1 | 13/11/ 0 1148' | 1 gru 1996 | 22 | DJuSSz Umań | Sokół Konopnica | 15 | Szymon Rutkowski | | 3 | 6/ 5/ 0 469' | 18 cze 2001 | 18 | brak danych | 13 | Mateusz Siudak | 1 | | 14/13/ 0 1227' | 12 lut 2002 | 17 | Moravia Morawica | KKP Korona Kielce | 4 | Dawid Świderski | 1 | 3 | 19/18/ 1 1658' | 3 sty 2000 | 19 | KKP Korona Kielce | Korona Kielce SA | 11 | Arkadiusz Terech | 10 | 2 | 17/ 9/ 9 1691' | 22 lis 1998 | 20 | KKP Korona II Kielce | KKP Korona Kielce | 17 | Dawid Wójcik | 5 | 9 | 24/18/ 1 1999' | 8 wrz 1996 | 22 | KKP Korona II Kielce | ŁKS Georyt Łagów | 14 | Michał Zawadzki | 4 (2) | 3 | 20/16/ 3 1883' | 7 maj 2000 | 19 | Moravia Morawica | wychowanek |
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 68/68.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 79%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki ( w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/ pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)
|