(fot. G. Sojka)
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
Ekstraklasa | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Cracovia Kraków | 2 — 1 | Zagłębie Lubin | 11 SIE | 18:00 | ||||
Korona Kielce | 0 — 1 | Górnik Zabrze | 12 SIE | 17:30 | ||||
0 — 1 90+1' Korona: 55 Trenerzy: Kamil Kuzera, Mariusz Arczewski, Jaroslaw Tkocz, Michał Dutkiewicz — Jan Urban, Piotr Gierczak, Marcin Prasoł, Grzegorz Staszewski, Krzysztof Osiński, Cesar Sanjuan-Szklarz.
|
Puchar Polski | ||||||||
Runda wstępna | ||||||||
Sandecja Nowy Sącz | 1 — 2 | Garbarnia Kraków | 9 SIE | 16:00 | ||||
Stadion Garbarni, Kraków | ||||||||
Garbarnia: 76 Trenerzy: Tomasz Kafarski, Kamil Biel, Janusz Świerad, Paweł Zwoliński, Maciej Bagrowski — Marcin Pluta, Mateusz Ząbczyk, Aleksander Kozioł, Jakub Podgórski.
| ||||||||
Wisła Puławy | 2 — 0 | Hutnik Nowa Huta Kraków | 9 SIE | 18:00 | ||||
I liga | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0 — 2 | Motor Lublin | 13 SIE | 18:00 | ||||
20 bramek | Bartłomiej Korbecki (13 + 7 k.) (Chełmianka) |
19 bramek | Kamil Orlik (13 + 6 k.) (Siarka) |
14 bramek | Krystian Mroczek (13 + 1 k.) (Chełmianka), Manuel Torres Jiménez (11 + 3 k.) (Wieczysta), Sebastian Kwaczreliszwili (8 + 6 k.) (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
IV liga | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Wierna Małogoszcz | 0 — 2 | GKS Rudki | 12 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 18' 0 — 2 70' Wierna: 1 GKS Rudki: 29 Trenerzy: Mariusz Lniany, Filip Borowski, Sylwester Adamczyk — Paweł Jaworek.
| ||||||||
Klimontowianka Klimontów | 3 — 2 | Korona II Kielce | 12 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 18' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 90+6' Klimontowianka: 23 Korona II: 12 Trenerzy: Marcin Wróbel — Marek Mierzwa, Krzysztof Kiercz, Krzysztof Trela, Piotr Gil, Łukasz Jamróz.
| ||||||||
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
Arka Pawłów | 3 — 2 | GKS Nowiny | 12 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 45+2' 2 — 2 3 — 2 Arka: 99 GKS Nowiny: 95 Trenerzy: Mirosław Kalista — Przemysław Cichoń, Damian Kozieł.
| ||||||||
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
Neptun Końskie | 1 — 0 | Hetman Włoszczowa | 12 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 Neptun: 91 Hetman: 1 Trenerzy: Arkadiusz Bilski, Mariusz Skoczylas — Mariusz Kośmider.
| ||||||||
Łysica Bodzentyn | 2 — 1 | Olimpia Pogoń Staszów | 12 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 75' 2 — 1 Łysica: 12 Pogoń: 30 Trenerzy: Tomasz Dymanowski, Jarosław Szczurek — Rafał Oleniacz, Damian Krakowiak.
| ||||||||
W 43. minucie Hubert Wojsa (Pogoń) nie wykorzystał rzutu karnego (strzał niecelny). | ||||||||
Orlęta Kielce | 0 — 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 12 SIE | 17:00 | ||||
Orlęta: 12 Granat: 12 Trenerzy: Tomasz Kołodziejczyk, Michał Pałgan — Bolesław Strzemiński.
| ||||||||
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
Moravia Morawica | 0 — 1 | AKS 1947 Busko-Zdrój | 12 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 84' Moravia: 23 AKS 1947: 31 Trenerzy: Maciej Śmiech, Mateusz Filipiak — Marcin Kołodziejczyk.
| ||||||||
ARTYKUŁ: Echo Dnia – kliknij w ten link. | ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Moravii – kliknij w ten link. | ||||||||
Spartakus Daleszyce | 0 — 1 | Alit Ożarów | 12 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 90+1' Spartakus: 98 Alit: 1 Trenerzy: Janusz Cieślak, Arkadiusz Janaszek — Paweł Rybus.
|
28 bramek | Jakub Rybus (25 + 3 k.) (Moravia) |
26 bramek | Jakub Mażysz (21 + 5 k.) (Alit) |
25 bramek | Mirosław Kalista (21 + 4 k.) (Arka) |
22 bramek | Bartłomiej Książek (20 + 2 k.) (Granat) |
21 bramek | Bartosz Papka (GKS Nowiny), Mateusz Rejowski (19 + 2 k.) (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Puchar Polski, świętokrzyskie | ||||||||
Runda 1 | ||||||||
GKS Solec-Zdrój | 3 — 0 | GKS Świniary | 11 SIE | 17:00 | ||||
Goście zrezygnowali z wyjazdu. | ||||||||
Oldboys Jędrzejów | 5 — 7 | Nida Oksa | 11 SIE | 17:45 | ||||
Piaski | ||||||||
0 — 1 10' 0 — 2 24' 0 — 3 1 — 3 1 — 4 44' 2 — 4 2 — 5 3 — 5 3 — 6 57' 4 — 6 5 — 6 5 — 7 90' Oldboys: 1 Nida O.: 1 Trenerzy: Paweł Dudek, Michał Stępień — Marcin Bodzioch.
| ||||||||
Skała Tumlin | 2 — 0 | Bucovia Bukowa | 12 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Skała: 1 Bucovia: 1 Trenerzy: Michał Koza — Jan Luzar.
| ||||||||
Naprzód II Jędrzejów | 1 — 6 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 13 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 21' 0 — 2 23' 0 — 3 27' 0 — 4 50' 0 — 5 75' 0 — 6 86' 1 — 6 Naprzód II: 12 Sokół: 12 Trenerzy: Piotr Stanek — Marcin Śladkowski.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Sokoła – kliknij w ten link. | ||||||||
GKS II Nowiny | 3 — 5 | MSS-Klonówka Masłów | 14 SIE | 20:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 26' 3 — 1 3 — 2 51' 3 — 3 69' 3 — 4 78' 3 — 5 90' GKS II Nowiny: 46 MSS-Klonówka: 12 Kartki także: Piotr Ryś 87'. Trenerzy: Bartosz Papka, Przemysław Cichoń — Krzysztof Mądzik.
| ||||||||
Tęcza Gowarczów | 4 — 3 | Radiator$ Stąporków | 15 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 1 — 3 2 — 3 3 — 3 4 — 3 Tęcza: 1 Radiator$: 1 Trenerzy: Paweł Skowron — Sławomir Jedynak.
| ||||||||
Piaskowianka II Piaski | 1 — 5 | Polonia Białogon Kielce | 15 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 1 — 2 69' 1 — 3 72' 1 — 4 83' 1 — 5 84' Piaskowianka II: 1 Polonia Białogon: 12 Trenerzy: Karol Smorąg, Michał Stępień — Paweł Mech.
| ||||||||
KKP Korona Kielce | 3 — 0 | Dziki Skarżysko-Kamienna | 15 SIE | 11:00 | ||||
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce | ||||||||
0 — 1 52' 0 — 2 68' 0 — 3 0 — 4 79' KKP Korona: 12 Dziki: 1 Trenerzy: Michał Stachura, Michał Kostucha — Cezary Nowak, Łukasz Kądziela.
| ||||||||
Zespół gości nie wystawił zawodnika młodzieżowego. | ||||||||
Dąb Nagłowice | 1 — 1 k. 4–5 | Start Słupia Jędrzejowska | 15 SIE | 12:30 | ||||
1 — 0 1 — 1 75' Dąb: 92 Start: 99 Trenerzy: Radosław Szota — Adrian Koprowski.
| ||||||||
Moravia II Morawica | 4 — 4 k. 6–5 | GKS Imielno | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 30' 1 — 2 39' 1 — 3 51' 2 — 3 3 — 3 3 — 4 86' 4 — 4 Moravia II: 22 GKS Imielno: 27 Trenerzy: Marek Bożek — Robert Ciekalski.
| ||||||||
ZDJĘCIA: fanpage Moravii – kliknij w ten link. | ||||||||
Granat Borki | 4 — 0 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Granat B.: 26 Politechnika Św.: 1 Kartki także: Kacper Fert 61' — . Trenerzy: Michał Kolus — Artur Obarzanek.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: Granat TV – kliknij w ten link. | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 5 — 0 | Baszta Rytwiany | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 Polanie: 1 Baszta: 1 Trenerzy: Waldemar Szpiega — .
| ||||||||
Samson Samsonów | 1 — 4 | Victoria Mniów | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 40' 0 — 3 52' 0 — 4 58' 1 — 4 Samson: 69 Victoria M.: 97 Trenerzy: Artur Kuliński — Dawid Kukła.
| ||||||||
UKS Baćkowice | 1 — 2 | Agricola Łoniów | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 UKS Baćkowice: 12 Agricola: 1 Trenerzy: — Maciej Zaliński, Paweł Kaczmarczyk.
| ||||||||
ZDJĘCIA: Dorota Prokop – kliknij w ten link. | ||||||||
Strzelec Chroberz | 0 — 2 | Gród Wiślica | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 68' brak danych (sam.) Strzelec: 12 Gród W.: 1 Trenerzy: Paweł Bochniak — Paweł Radziszewski.
| ||||||||
ZDJĘCIA: kliknij w ten link. | ||||||||
Zryw Skroniów | 3 — 0 | Nida Sobków | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Zryw S.: 1 Nida S.: 1 Trenerzy: Włodzimierz Walczyński — Mikołaj Pełka, Maciej Poczęty.
| ||||||||
Jawornik Gorzków | 2 — 3 | Wisła Nowy Korczyn | 15 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 0 — 3 1 — 3 2 — 3 Jawornik: 1 Wisła N. K.: 1 Trenerzy: Andrzej Sender — Lech Malczewski.
| ||||||||
Sędziowie z woj. małopolskiego. | ||||||||
Zryw 2021 Łopuszno | 1 — 4 | Korona Kielce SA | 15 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 5' 1 — 2 15' 1 — 3 47' 1 — 4 50' Zryw 2021: 1 Korona SA K.: 12 Trenerzy: Piotr Wilk — Michał Kaczmaryk, Damian Chrzanowski, Piotr Malec, Mateusz Gwizd.
| ||||||||
Campeones Wąchock | 3 — 0 | OKS Opatów | 15 SIE | 17:00 | ||||
Starachowice, boczne (sztuczne) | ||||||||
Goście zrezygnowali. | ||||||||
Astra Piekoszów | 8 — 1 | LKS Bolmin | 15 SIE | 17:45 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 10' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 7 — 1 8 — 1 Astra: 12 LKS Bolmin: 12 Trenerzy: — Tomasz Hańćko.
|