Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 59

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 84,333
· Najnowszy użytkownik: emeplu173bn
Statystyki
statystyka
 Granat Borki
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Historia pierwszego zespołu
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/13
2013/142014/152015/16
klasa B
POZ: 5/11
9 – 4 – 7
2016/17
klasa B
POZ: 4/12
12 – 4 – 6
2017/18
klasa B
POZ: 2/11
15 – 2 – 3
2018/19
klasa A
POZ: 9/14
10 – 4 – 12
2019/20
klasa A
POZ: 8/14
5 – 2 – 6
  Seniorzy
Terminarz:
Sb27 CZE
 
  3 — 2  D±b Nagłowicesparing
NdLIP12:00
 
  2 — 5  Lechia Strawczynsparing
Nd12 LIP12:00
 
  4 — 1  Top-Spin Promniksparing
NdSIE15:00
 
  2 — 5  Lechia Strawczynklasa A
NdSIE11:00
 
   —   Tęcza Gowarczówklasa A
Nd16 SIE15:00
 
   —   Victoria Mniówklasa A
Nd23 SIE15:00
 
   —   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynklasa A
Nd30 SIE15:00
 
   —   Skała Tumlinklasa A
Kadra seniorzy 2020 (jesień)
W. GolaR. Jarz±b
K. JasM. Kolus
D. KuterskiG. Pacak
T. SadkoA. Szewczyk
C. TrojanW. Węgrzyn
P. Wi¶niewski
pozostali
D. Ambur (23)W. Bana¶kiewicz (20)
A. Dulewicz (23)S. Dybel (27)
K. Fornalczyk (18)S. Gad (21)
B. Gorzelak (23)D. Gorzelak (18)
S. Guzy (24)D. Jagodzki (35)
R. Jarz±b (22)K. Jas (24)
M. Kaniowski (32)B. Kobiec (21)
D. Lesik (22)M. Le¶niewski (30)
D. Łapot (24)B. Mi¶ta (21)
B. Pinda (24)D. Poddębniak (18)
T. Resiak (24)K. Stolarski (25)
P. ¦lusarczyk (25)D. Urbańczyk (28)
K. Walczak (28)W. Węgrzyn (24)