Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 37

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 85,968
· Najnowszy użytkownik: ezyvo
Statystyki
statystyka
 Bucovia Bukowa
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Gminny Klub Sportowy Krasocin-Bucovia Krasocin
Data założenia: 1972
Adres koresp.: ul. Macierzy Szkolnej 1
29-105 Krasocin
Telefon: (0-41) 391 70 26
Historia pierwszego zespołu
1999/00
kl. okręg.
POZ: 12/16
8 – 11 – 11
2000/01
kl. okręg.
POZ: 6/16
13 – 6 – 11
2001/02
kl. okręg.
POZ: 9/15
10 – 8 – 10
2002/03
kl. okręg.
POZ: 3/16
15 – 8 – 7
2003/04
kl. okręg.
POZ: 10/16
10 – 8 – 12
2004/05
kl. okręg.
POZ: 13/16
8 – 9 – 13
2005/06
kl. okręg.
POZ: 7/12
7 – 7 – 8
2006/07
kl. okręg.
POZ: 1/13
20 – 3 – 1
2007/08
4 liga
POZ: 16/16
5 – 7 – 18
2008/092009/10
klasa B
POZ: 2/10
11 – 3 – 4
2010/11
klasa A
POZ: 13/14
4 – 4 – 18
2011/122012/13
2013/14
klasa B
POZ: 5/9
9 – 1 – 6
2014/15
klasa B
POZ: 2/10
14 – 2 – 2
2015/16
klasa A
POZ: 5/16
13 – 11 – 6
2016/17
klasa A
POZ: 1/17
21 – 4 – 5
2017/18
kl. okręg.
POZ: 11/16
10 – 2 – 18
2018/19
kl. okręg.
POZ: 13/16
9 – 3 – 18
2019/20
klasa A
POZ: 1/12
10 – 0 – 1
  Seniorzy
Terminarz:
Nd27 WRZ15:00
 
  3 — 1  Stal Kunówkl. okręg.
Śr30 WRZ15:15
 
  2 — 2  
k. 2–4
Hetman WłoszczowaPuchar okr.
NdPA¬11:00
 
  1 — 2  Unia Sędziszówkl. okręg.
Nd11 PA¬13:00
 
  1 — 1  ¦wit Ćmielówkl. okręg.
Nd18 PA¬14:00
 
  3 — 3  Kamienna Brodykl. okręg.
Nd25 PA¬13:00
 
   —   Klimontowianka PBI Klimontówkl. okręg.
Sb31 PA¬13:00
 
   —   Victoria 2015 Skalbmierzkl. okręg.
NdLIS13:00
 
   —   Zorza Tempo Pacanówkl. okręg.
  Seniorzy Bucovia II Bukowa
Terminarz:
Sb12 WRZ11:00
 
  1 — 1  MGTS Działoszyceklasa B
Nd20 WRZ15:00
 
  1 — 2  LZS Czarnocinklasa B
Sb26 WRZ11:00
 
  0 — 5  Partyzant Wodzisławklasa B
NdPA¬11:00
 
  1 — 2  GKS Kluczewskoklasa B
  Junior starszy
W bież±cym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior młodszy
W bież±cym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bież±cym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
Terminarz:
Sb10 PA¬09:00
 
   —   GKS Nowinykl. okręg.
Sb17 PA¬10:00
 
  8 — 0  Top-Spin Promnikkl. okręg.
Nd25 PA¬12:00
 
   —   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynkl. okręg.
Sb31 PA¬09:00
 
   —   Deko Włoszczowakl. okręg.
      Młodzik starszy
W bież±cym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bież±cym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Seniorki
Terminarz:
SbMAJ
 
   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec ¦więtokrz.III liga k.
SbMAJ
 
   —   Wisła Nowy KorczynIII liga k.
Sb16 MAJ
 
   —   Top-Spin PromnikIII liga k.
WRZ23:59
 
   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec ¦więtokrz.IV liga k.
Kadra seniorzy 2020 (jesień)
pozostali
R. Bała (20)J. B±k (22)
Ł. B±k (28)P. B±k (21)
M. B±k I (27)D. Chojnecki (35)
K. Cygan (23)P. Doroszko (27)
H. Fr±czek (17)K. Giemza (28)
M. Jamrozik (37)A. Jędrzejak (24)
T. Kozłowski (41)J. Krzysztofik (17)
K. Krzyżyk (22)K. Kupczyk (17)
D. Kuterasiński (21)D. Mierzwa (23)
M. Mrożek (27)Ł. Niebudek (30)
P. Niechciał (31)M. Nowak (29)
R. Pedrycz (32)Ł. Piwowarczyk (36)
P. Saladra I (27)P. Sójka (26)
K. Stefańczyk (23)M. Szczepara (27)
M. ¦migielski (17)T. Tatar (16)
B. Trybek (17)R. Wilk (36)
M. Wsułek (18)F. Zapora (17)
Kadra Bucovia II Bukowa seniorzy 2020 (jesień)
R. Bała (20)J. B±k (22)
Ł. B±k (28)P. B±k (21)
M. B±k I (27)D. Chojnecki (35)
K. Cygan (23)P. Doroszko (27)
M. Dyrda (26)H. Fr±czek (17)
B. Gacia (16)K. Giemza (28)
M. Jamrozik (37)A. Jędrzejak (24)
T. Kozłowski (41)J. Krzysztofik (17)
K. Kupczyk (17)D. Kuterasiński (21)
M. Lipski (25)D. Mierzwa (23)
M. Mierzwa (25)M. Mrożek (27)
Ł. Niebudek (30)P. Niechciał (31)
M. Nowak (29)R. Pedrycz (32)
Ł. Piwowarczyk (36)M. Ptak (23)
P. Saladra I (27)M. Siwek (16)
P. Sójka (26)K. Stefańczyk (23)
M. Szczepara (27)M. ¦migielski (17)
R. Tatar (26)T. Tatar (16)
B. Trybek (17)B. Wilk (31)
R. Wilk (36)M. Wsułek (18)
F. Zapora (17)
Kadra trampkarz młodszy 2020 (jesień)
P. Budziosz (12)
A. Domiński (12)D. Dziopa (13)
N. Dziopa (11)D. Klimczyk (12)
K. Łapot (11)I. Mróz (11)
W. Mróz (11)A. Robak (10)
O. Rokita (13)J. Sobczyk (13)
I. Spurek (11)J. Spurek (11)
F. Stefańczyk (13)W. Szczepańczyk (12)
P. Walczak (12)J. Zyga (13)