Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 55

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 81,464
· Najnowszy użytkownik: TPS2020
Statystyki
statystyka
 Kamienna Brody
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Stowarzyszenie Sportowe Kamienna Brody
Data założenia: 2002
Adres koresp.: ul. Starachowicka 9
27-230 Brody
Telefon: (41) 271 16 71
Faks: (41) 271 16 71
Historia pierwszego zespołu
1998/991999/002000/012001/022002/03
klasa A
POZ: 13/13
3 – 5 – 16
2003/04
klasa A
POZ: 9/14
9 – 6 – 11
2004/05
klasa A
POZ: 5/14
14 – 6 – 6
2005/06
klasa A
POZ: 9/12
7 – 4 – 11
2006/07
klasa A
POZ: 7/12
10 – 4 – 8
2007/08
klasa A
POZ: 5/11
10 – 2 – 8
2008/09
klasa A
POZ: 9/14
10 – 3 – 13
2009/10
klasa A
POZ: 4/14
14 – 2 – 10
2010/11
klasa A
POZ: 3/14
18 – 2 – 6
2011/12
klasa A
POZ: 1/14
20 – 4 – 2
2012/13
kl. okręg.
POZ: 6/16
14 – 5 – 11
2013/14
kl. okręg.
POZ: 10/16
11 – 5 – 14
2014/15
kl. okręg.
POZ: 2/16
21 – 5 – 4
2015/16
4 liga
POZ: 16/16
8 – 6 – 16
2016/17
kl. okręg.
POZ: 1/16
22 – 4 – 4
2017/18
4 liga
POZ: 12/18
10 – 9 – 15
2018/19
4 liga
POZ: 18/18
3 – 9 – 22
  Seniorzy
Terminarz:
SbLUT10:00
 
  1 — 7  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.sparing
PnLUT18:00
 
  2 — 7  Łysica Bodzentynsparing
SbLUT
 
  2 — 2  Klimontowianka PBI Klimontówsparing
Nd16 LUT12:00
 
  4 — 1  Sparta Dwikozysparing
Nd15 MAR14:00
 
   —   Piast Stopnicakl. okręg.
Nd22 MAR14:00
 
   —   Zenit Chmielnikkl. okręg.
Nd29 MAR15:00
 
   —   Piaskowianka Piaskikl. okręg.
NdKWI16:00
 
   —   Świt Ćmielówkl. okręg.
  Seniorzy Kamienna II Brody
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior starszy
Terminarz:
Sb26 PAŹ13:00
 
  0 — 2  GKS Rudkikl. okręg.
SbLIS10:00
 
  0 — 2  Czarni Połanieckl. okręg.
Sb18 KWI13:00
 
   —   Stal Kunówkl. okręg.
Sb25 KWI13:00
 
   —   Sparta Dwikozykl. okręg.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Seniorki
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2019 (jesień)
bramkarze
K. Woźniakowski (26)
obrońcy
B. Cieślik (36)
pomocnicy
M. Dynarek (30)
pozostali
D. Bidziński (31)K. Borkowski (18)
A. Celary (21)M. Dwojak (19)
S. Dziewięcki (32)M. Jagieła (32)
Ł. Janiec (22)B. Kalinowski (19)
A. Karwacki (18)Z. Kruzel (32)
K. Maciejczak (24)K. Małaczek (20)
A. Mularski (28)P. Nawrot (19)
F. Niewczas (20)J. Nowak (19)
D. Pożoga (21)D. Rudakow (23)
D. Soboń (33)R. Sylwanowski (35)
P. Szwajcer (19)B. Wielgus (26)
M. Wotan (20)
Kadra junior starszy 2019 (jesień)
D. Cholewiński (17)
M. Dąbrowski (17)S. Duda (16)
K. Jagieła (18)W. Jamski (17)
G. Jasztal (18)D. Jóźwik (18)
B. Karjat (17)A. Karwacki (18)
P. Knafel (17)F. Kowalski (17)
P. Lipiec (17)J. Nowak (19)
M. Nowak (17)P. Olesiński (18)
A. Oziomek (15)H. Pastuszka (17)
J. Rycombel (17)M. Sala (15)
B. Sobecki (16)M. Wierzbiński (18)
K. Zabrzycki (16)