Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar okr.
Juniorki

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 29

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 70,204
· Najnowszy użytkownik: glass646rz
Statystyki
statystyka
 Klasa A, gr. IV, 2005/06
Ostatnie spotkania
Klasa A, gr. IV
Cukrownik  1 — 5  KlimontowiankaCZW17:00
Sokół  2 — 1  PiastCZW17:00
GKS Iwaniska  3 — 0  KamiennaCZW17:00
KSZO II  3 — 0  StalCZW17:00
KS Tarłów  4 — 1  HuraganCZW17:00
GKS Łoniów  1 — 1  ZrywCZW17:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. IV
1.   KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 22 57 116–12 19 3 11 30 71–  6 10 1 11 27 45–  6 9 2
2.   Zryw Zbigniewice 22 47 44–29 14 5 3 11 29 30–  8 9 2 11 18 14–21 5 3 3
3.   Stal Kunów 22 40 34–26 12 4 6 11 25 20–12 8 1 2 11 15 14–14 4 3 4
4.   GKS Iwaniska 22 36 41–29 10 6 6 11 23 23–  7 7 2 2 11 13 18–22 3 4 4
5.   Sokół Jachimowice 22 35 36–31 9 8 5 11 19 16–12 5 4 2 11 16 20–19 4 4 3
6.   Klimontowianka PBI Klimontów 22 34 33–31 10 4 8 11 21 21–13 6 3 2 11 13 12–18 4 1 6
7.   Agricola Łoniów 22 28 29–41 8 4 10 11 17 21–18 5 2 4 11 11   8–23 3 2 6
8.   KS Tarłów 22 27 32–36 6 9 7 11 18 20–13 5 3 3 11 9 12–23 1 6 4
9.   Kamienna Brody 22 25 34–41 7 4 11 11 18 19–14 5 3 3 11 7 15–27 2 1 8
10.   Huragan Wilczyce 22 15 28–70 4 3 15 11 10 15–29 3 1 7 11 5 13–41 1 2 8
11.   Piast Osiek 22 14 21–52 4 2 16 11 14 14–18 4 2 5 11 0   7–34 11
12.   Cukrownik Włostów 22 12 20–70 3 3 16 11 9 16–32 2 3 6 11 3   4–38 1 10

Patrz tak�e
Baraże, klasa okręgowa, 2005/06
Terminarz
Kolejka 1
GKS Łoniów  2 — 0  Cukrownik WłostówNd28 SIE 17:00 
KS Tarłów  0 — 2  Zryw ZbigniewiceNd28 SIE 17:00 
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  8 — 1  Huragan WilczyceNd28 SIE 17:00 
GKS Iwaniska  0 — 2  Stal KunówNd28 SIE 17:00 
Sokół Jachimowice  3 — 2  Kamienna BrodyNd28 SIE 17:00 
Klimontowianka Klimontów  3 — 1  Piast OsiekNd28 SIE 17:00 
Kolejka 2
Cukrownik Włostów  2 — 1  Piast OsiekNdWRZ 16:00 
Kamienna Brody  0 — 2  Klimontowianka KlimontówNdWRZ 16:00 
Stal Kunów  1 — 0  Sokół JachimowiceNdWRZ 16:00 
Huragan Wilczyce  2 — 2  GKS IwaniskaNdWRZ 16:00 
Zryw Zbigniewice  1 — 0  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNdWRZ 16:00 
GKS Łoniów  3 — 0  KS TarłówNdWRZ 16:00 
Kolejka 3
KS Tarłów  0 — 1  Cukrownik WłostówNd11 WRZ 16:00 
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  9 — 0  GKS ŁoniówNd11 WRZ 16:00 
GKS Iwaniska  5 — 0  Zryw ZbigniewiceNd11 WRZ 16:00 
Sokół Jachimowice  0 — 0  Huragan WilczyceNd11 WRZ 16:00 
Klimontowianka Klimontów  1 — 1  Stal KunówNd11 WRZ 16:00 
Piast Osiek  1 — 2  Kamienna BrodyNd11 WRZ 16:00 
Kolejka 4
Cukrownik Włostów  2 — 2  Kamienna BrodyNd18 WRZ 16:00 
Stal Kunów  2 — 1  Piast OsiekNd18 WRZ 16:00 
Huragan Wilczyce  0 — 2  Klimontowianka KlimontówNd18 WRZ 16:00 
Zryw Zbigniewice  3 — 1  Sokół JachimowiceNd18 WRZ 16:00 
GKS Łoniów  2 — 3  GKS IwaniskaNd18 WRZ 16:00 
KS Tarłów  0 — 3  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNd18 WRZ 16:00 
Kolejka 5
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski11 — 0  Cukrownik WłostówNd25 WRZ 15:00 
GKS Iwaniska  1 — 1  KS TarłówNd25 WRZ 15:00 
Sokół Jachimowice  0 — 0  GKS ŁoniówNd25 WRZ 15:00 
Klimontowianka Klimontów  1 — 1  Zryw ZbigniewiceNd25 WRZ 15:00 
Piast Osiek  4 — 1  Huragan WilczyceNd25 WRZ 15:00 
Kamienna Brody  0 — 0  Stal KunówNd25 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Cukrownik Włostów  3 — 0  Stal KunówNdPAŹ 15:00 
Huragan Wilczyce  1 — 2  Kamienna BrodyNdPAŹ 15:00 
Zryw Zbigniewice  2 — 1  Piast OsiekNdPAŹ 15:00 
GKS Łoniów  0 — 1  Klimontowianka KlimontówNdPAŹ 15:00 
KS Tarłów  1 — 1  Sokół JachimowiceNdPAŹ 15:00 
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  4 — 0  GKS IwaniskaNdPAŹ 15:00 
Kolejka 7
GKS Iwaniska  2 — 0  Cukrownik WłostówNdPAŹ 15:00 
Sokół Jachimowice  0 — 3  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNdPAŹ 15:00 
Klimontowianka Klimontów  2 — 1  KS TarłówNdPAŹ 15:00 
Piast Osiek  2 — 0  GKS ŁoniówNdPAŹ 15:00 
Kamienna Brody  1 — 0  Zryw ZbigniewiceNdPAŹ 15:00 
Stal Kunów  3 — 1  Huragan WilczyceNdPAŹ 15:00 
Kolejka 8
Cukrownik Włostów  2 — 2  Huragan WilczyceNd16 PAŹ 14:00 
Zryw Zbigniewice  1 — 0  Stal KunówNd16 PAŹ 14:00 
GKS Łoniów  4 — 3  Kamienna BrodyNd16 PAŹ 14:00 
KS Tarłów  3 — 2  Piast OsiekNd16 PAŹ 14:00 
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  4 — 0  Klimontowianka KlimontówNd16 PAŹ 14:00 
GKS Iwaniska  0 — 2  Sokół JachimowiceNd16 PAŹ 14:00 
Kolejka 9
Sokół Jachimowice  3 — 1  Cukrownik WłostówNd23 PAŹ 14:00 
Klimontowianka Klimontów  3 — 0  GKS IwaniskaNd23 PAŹ 14:00 
Piast Osiek  0 — 3  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNd23 PAŹ 14:00 
Kamienna Brody  0 — 0  KS TarłówNd23 PAŹ 14:00 
Stal Kunów  1 — 0  GKS ŁoniówNd23 PAŹ 14:00 
Huragan Wilczyce  0 — 2  Zryw ZbigniewiceNd23 PAŹ 14:00 
Kolejka 10
Cukrownik Włostów  1 — 3  Zryw ZbigniewiceNd30 PAŹ 13:00 
GKS Łoniów  5 — 1  Huragan WilczyceNd30 PAŹ 13:00 
KS Tarłów  1 — 1  Stal KunówNd30 PAŹ 13:00 
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  5 — 2  Kamienna BrodyNd30 PAŹ 13:00 
GKS Iwaniska  3 — 0  Piast OsiekNd30 PAŹ 13:00 
Sokół Jachimowice  2 — 0  Klimontowianka KlimontówNd30 PAŹ 13:00 
Kolejka 11
Klimontowianka Klimontów  4 — 0  Cukrownik WłostówNdLIS 13:00 
Piast Osiek  2 — 2  Sokół JachimowiceNdLIS 13:00 
Kamienna Brody  2 — 2  GKS IwaniskaNdLIS 13:00 
Stal Kunów  0 — 3  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNdLIS 13:00 
Huragan Wilczyce  3 — 0  KS TarłówNdLIS 13:00 
Zryw Zbigniewice  3 — 2  GKS ŁoniówNdLIS 13:00 
Kolejka 12
Cukrownik Włostów  1 — 2  GKS ŁoniówNdKWI 15:00 
Zryw Zbigniewice  2 — 2  KS TarłówNdKWI 15:00 
Huragan Wilczyce  1 — 9  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNdKWI 15:00 
Stal Kunów  4 — 2  GKS IwaniskaNdKWI 15:00 
Kamienna Brody  4 — 1  Sokół JachimowiceNdKWI 15:00 
Piast Osiek  1 — 1  Klimontowianka KlimontówNdKWI 15:00 
Kolejka 13
Piast Osiek  2 — 0  Cukrownik WłostówNdKWI 15:00 
Klimontowianka Klimontów  2 — 1  Kamienna BrodyNdKWI 15:00 
Sokół Jachimowice  1 — 2  Stal KunówNdKWI 15:00 
GKS Iwaniska  4 — 2  Huragan WilczyceNdKWI 15:00 
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski11 — 0  Zryw ZbigniewiceNdKWI 15:00 
KS Tarłów  3 — 0  GKS ŁoniówNdKWI 15:00 
Kolejka 14
Cukrownik Włostów  1 — 1  KS TarłówNd23 KWI 16:00 
GKS Łoniów  0 — 7  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNd23 KWI 16:00 
Zryw Zbigniewice  1 — 1  GKS IwaniskaNd23 KWI 16:00 
Huragan Wilczyce  3 — 4  Sokół JachimowiceNd23 KWI 16:00 
Stal Kunów  2 — 0  Klimontowianka KlimontówNd23 KWI 16:00 
Kamienna Brody  4 — 0  Piast OsiekNd23 KWI 16:00 
Kolejka 15
Kamienna Brody  2 — 0  Cukrownik WłostówNd30 KWI 16:00 
Piast Osiek  2 — 1  Stal KunówNd30 KWI 16:00 
Klimontowianka Klimontów  1 — 3  Huragan WilczyceNd30 KWI 16:00 
Sokół Jachimowice  1 — 1  Zryw ZbigniewiceNd30 KWI 16:00 
GKS Iwaniska  0 — 0  GKS ŁoniówNd30 KWI 16:00 
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  7 — 0  KS TarłówNd30 KWI 16:00 
Kolejka 16
Cukrownik Włostów  1 — 9  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNdMAJ 17:00 
KS Tarłów  1 — 1  GKS IwaniskaNdMAJ 17:00 
GKS Łoniów  1 — 1  Sokół JachimowiceNdMAJ 17:00 
Zryw Zbigniewice  2 — 1  Klimontowianka KlimontówNdMAJ 17:00 
Huragan Wilczyce  1 — 0  Piast OsiekNdMAJ 17:00 
Stal Kunów  2 — 0  Kamienna BrodyNdMAJ 17:00 
Kolejka 17
Stal Kunów  2 — 1  Cukrownik WłostówNd14 MAJ 17:00 
Kamienna Brody  4 — 1  Huragan WilczyceNd14 MAJ 17:00 
Piast Osiek  0 — 3  Zryw ZbigniewiceNd14 MAJ 17:00 
Klimontowianka Klimontów  2 — 0  GKS ŁoniówNd14 MAJ 17:00 
Sokół Jachimowice  1 — 1  KS TarłówNd14 MAJ 17:00 
GKS Iwaniska  3 — 0  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNd14 MAJ 17:00 
Kolejka 18
Cukrownik Włostów  0 — 4  GKS IwaniskaNd21 MAJ 17:00 
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  0 — 3  Sokół JachimowiceNd21 MAJ 17:00 
KS Tarłów  4 — 0  Klimontowianka KlimontówNd21 MAJ 17:00 
GKS Łoniów  3 — 0  Piast OsiekNd21 MAJ 17:00 
Zryw Zbigniewice  1 — 0  Kamienna BrodyNd21 MAJ 17:00 
Huragan Wilczyce  2 — 6  Stal KunówNd21 MAJ 17:00 
Kolejka 19
Huragan Wilczyce  2 — 1  Cukrownik WłostówNd28 MAJ 17:00 
Stal Kunów  0 — 1  Zryw ZbigniewiceNd28 MAJ 17:00 
Kamienna Brody  2 — 3  GKS ŁoniówNd28 MAJ 17:00 
Piast Osiek  0 — 3  KS TarłówNd28 MAJ 17:00 
Klimontowianka Klimontów  0 — 3  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNd28 MAJ 17:00 
Sokół Jachimowice  3 — 1  GKS IwaniskaNd28 MAJ 17:00 
Kolejka 20
Cukrownik Włostów  2 — 3  Sokół JachimowiceNdCZE 17:00 
GKS Iwaniska  2 — 0  Klimontowianka KlimontówNdCZE 17:00 
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  9 — 0  Piast OsiekNdCZE 17:00 
KS Tarłów  3 — 1  Kamienna BrodyNdCZE 17:00 
GKS Łoniów  0 — 1  Stal KunówNdCZE 17:00 
Zryw Zbigniewice  6 — 0  Huragan WilczyceNdCZE 17:00 
Kolejka 21
Zryw Zbigniewice  8 — 0  Cukrownik WłostówNd11 CZE 17:00 
Huragan Wilczyce  0 — 1  GKS ŁoniówNd11 CZE 17:00 
Stal Kunów  3 — 3  KS TarłówNd11 CZE 17:00 
Kamienna Brody  0 — 5  KSZO II Ostrowiec ŚwiętokrzyskiNd11 CZE 17:00 
Piast Osiek  0 — 2  GKS IwaniskaNd11 CZE 17:00 
Klimontowianka Klimontów  2 — 2  Sokół JachimowiceNd11 CZE 17:00 
Kolejka 22
Cukrownik Włostów  1 — 5  Klimontowianka KlimontówCz15 CZE 17:00 
Sokół Jachimowice  2 — 1  Piast OsiekCz15 CZE 17:00 
GKS Iwaniska  3 — 0  Kamienna BrodyCz15 CZE 17:00 
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski  3 — 0  Stal KunówCz15 CZE 17:00 
KS Tarłów  4 — 1  Huragan WilczyceCz15 CZE 17:00 
GKS Łoniów  1 — 1  Zryw ZbigniewiceCz15 CZE 17:00