Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa


2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 35

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 59,903
· Najnowszy użytkownik: pes515yo
Statystyki
statystyka
 Kielecka Liga Futsalu, 2018/19
Ostatnie spotkania
Kielecka Liga Futsalu
AKS Wzdół KrisMar  3 — 2  URB PlusNDZ16:30
MMW Szalunki  9 — 1  TrofexNDZ20:00
AZS UJK  0 — 5  Instal-LukNDZ17:00
MMW Szalunki  4 — 1  P¦K Fabet KonstrukcjeNDZ17:35
AKS Wzdół KrisMar  4 — 2  TrofexNDZ18:10
Detan  1 — 6  URB PlusNDZ18:45
viGO! Quickpack  3 — 3  AZS P¦KNDZ19:20
Tabela rozgrywek
Kielecka Liga Futsalu
1.   Instal-Luk 9 21 31–10 7 2
2.   Isover MMW Szalunki 9 20 35–12 6 2 1
3.   AZS Ekoplon Politechnika ¦w. 9 18 30–16 5 3 1
4.   AKS Wzdół KrisMar 9 18 39–28 6 3
5.   URB Plus 9 17 33–15 5 2 2
6.   viGO! Quickpack Polska 9 14 26–23 4 2 3
7.   AZS UJK Kielce 9 8 25–38 2 2 5
8.   Detan Kielce 9 7 30–45 2 1 6
9.   P¦K Fabet Konstrukcje 9 3 21–52 1 8
10.   Trofex 9 3 12–43 1 8
 

Najlepsi strzelcy
18 bramekMateusz Wikło (AKS Wzdół KrisMar)
10 bramekDominik Chrzanowski (AKS Wzdół KrisMar)
9 bramekRafał Kukiełka (P¦K Fabet Konstrukcje), Bartosz Kuzincow (MMW Szalunki), Karol Lurzyński (URB Plus)
7 bramekPaweł Markowicz (URB Plus), Damian Piwowarczyk (Instal-Luk), Wojciech Surdyk (MMW Szalunki)
6 bramekŁukasz Boleń (Detan), Dominik Chaba (Instal-Luk), Michał D±browski (Instal-Luk), Emil Lurzyński (URB Plus), Mariusz Piwowarczyk (Instal-Luk), Maciej Ponikowski (URB Plus), Tomasz Staszewski (Detan), Jakub Tekiel (AZS P¦K)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
AKS Wzdół KrisMar  6 — 1  AZS UJK KielceNd25 LIS 18:00 
Instal-Luk  4 — 0  Detan KielceNd25 LIS 18:35 
P¦K Fabet Konstrukcje  3 — 5  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.Nd25 LIS 19:10 
Isover MMW Szalunki  0 — 0  viGO! Quickpack PolskaNd25 LIS 19:45 
Trofex  1 — 2  URB Plus Nd25 LIS 20:20 
Kolejka 2
P¦K Fabet Konstrukcje  2 — 6  AKS Wzdół KrisMarNdGRU 17:00 
AZS Ekoplon Politechnika ¦w.  1 — 1  URB Plus NdGRU 17:35 
Trofex  3 — 0  viGO! Quickpack PolskaNdGRU 18:10 
Isover MMW Szalunki  3 — 1  Instal-LukNdGRU 18:45 
Detan Kielce  7 — 7  AZS UJK KielceNdGRU 19:20 
Kolejka 3
P¦K Fabet Konstrukcje  3 — 9  AZS UJK KielceNdGRU 17:30 
AKS Wzdół KrisMar  6 — 5  viGO! Quickpack PolskaNdGRU 18:05 
Isover MMW Szalunki  2 — 2  URB Plus NdGRU 18:40 
Trofex  1 — 4  Instal-LukNdGRU 19:15 
AZS Ekoplon Politechnika ¦w.  3 — 1  Detan KielceNdGRU 19:50 
Kolejka 4
AKS Wzdół KrisMar  2 — 4  Isover MMW SzalunkiNd16 GRU 17:00 
P¦K Fabet Konstrukcje  2 — 5  viGO! Quickpack PolskaNd16 GRU 17:35 
Instal-Luk  2 — 1  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.Nd16 GRU 18:10 
URB Plus   5 — 0  AZS UJK KielceNd16 GRU 18:45 
Detan Kielce  7 — 3  TrofexNd16 GRU 19:20 
Kolejka 5
Trofex  0 — 2  P¦K Fabet KonstrukcjeNdSTY 17:00 
Instal-Luk  4 — 1  AKS Wzdół KrisMarNdSTY 17:35 
AZS Ekoplon Politechnika ¦w.  2 — 2  AZS UJK KielceNdSTY 18:10 
viGO! Quickpack Polska  3 — 2  URB Plus NdSTY 18:45 
Detan Kielce  3 — 8  Isover MMW SzalunkiNdSTY 19:20 
Kolejka 6
AKS Wzdół KrisMar  8 — 4  Detan KielceNd13 STY 17:00 
P¦K Fabet Konstrukcje  4 — 12URB Plus Nd13 STY 17:35 
AZS Ekoplon Politechnika ¦w.  2 — 1  Isover MMW SzalunkiNd13 STY 18:10 
Trofex  1 — 6  AZS UJK KielceNd13 STY 18:45 
viGO! Quickpack Polska  2 — 5  Instal-LukNd13 STY 19:20 
Kolejka 7
P¦K Fabet Konstrukcje  1 — 6  Instal-LukNd20 STY 17:30 
Detan Kielce  2 — 3  viGO! Quickpack PolskaNd20 STY 18:05 
Trofex  0 — 9  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.Nd20 STY 18:40 
Isover MMW Szalunki  4 — 0  AZS UJK KielceNd20 STY 19:15 
AKS Wzdół KrisMar  3 — 2  URB Plus NdLUT 16:30 
Kolejka 8
Detan Kielce  5 — 3  P¦K Fabet KonstrukcjeNd27 STY 18:05 
Instal-Luk  0 — 1  URB Plus Nd27 STY 18:40 
AZS UJK Kielce  0 — 5  viGO! Quickpack PolskaNd27 STY 19:15 
AZS Ekoplon Politechnika ¦w.  4 — 3  AKS Wzdół KrisMarNd27 STY 19:50 
Isover MMW Szalunki  9 — 1  TrofexNdLUT 20:00 
Kolejka 9
AZS UJK Kielce  0 — 5  Instal-LukNdLUT 17:00 
Isover MMW Szalunki  4 — 1  P¦K Fabet KonstrukcjeNdLUT 17:35 
AKS Wzdół KrisMar  4 — 2  TrofexNdLUT 18:10 
Detan Kielce  1 — 6  URB Plus NdLUT 18:45 
viGO! Quickpack Polska  3 — 3  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.NdLUT 19:20