Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 28

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,850
· Najnowszy użytkownik: Damiano
Statystyki
statystyka
 Puchar Polski, świętokrzyskie, 2019/20
Nadchodzące spotkania
Puchar Polski, świętokrzyskie
GKS Rudki   —   Korona IISOB16:00
KP KSZO 1929   —   Wisła S.NDZ
Najlepsi strzelcy
7 bramekMiłosz Gierczak (Korona SA), Patryk Gnidziński (Start)
4 bramkiMarek Dzieciuch (Agricola), Kacper Zapała (Star/Juventa), Bartosz Papka (3 + 1 k.) (GKS Nowiny)
3 bramkiKamil Blicharski (GKS Nowiny), Jakub Chrzanowski (KP KSZO 1929), Sebastian Dereń (Czarni), Karol Iwański (Astra), Piotr Kamiński (Czarni), Łukasz Kominek (LZS Samborzec), Tomasz Kołodziej (Samson), Piotr Mikos (Star/Juventa), Patryk Pietronik (Gród Ć.), Wojciech Trochim (KP KSZO 1929), Grzegorz Trześniewski (Agricola), Hubert Świecarz (Korona SA)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Runda 1
GKS Imielno  2 — 6  Start Słupia Jędrzejowska Sb17 SIE 17:00 
Oldboys Jędrzejów  1 — 2  Nida Sobków Sb17 SIE 17:00 
Strażak Bidziny  3 — 1  Wodnik Styków Nd18 SIE 11:00 
Star/Juventa Starachowice  2 — 0  GKS Obrazów Nd18 SIE 11:00 
GTS Raków  0 — 6  LZS Samborzec Nd18 SIE 11:00 
Unia Małogoszcz  1 — 3  Nida Oksa Nd18 SIE 11:00 
Vitalpol Solec-Zdrój  1 — 5  Agricola Łoniów Nd18 SIE 11:00 
Wisła Nowy Korczyn  1 — 3  Futsal Nowiny Nd18 SIE 11:00 
Lechia Strawczyn  0 — 9  Korona Kielce SA Śr21 SIE 17:00 
LKS Bolmin  4 — 2  Granat Borki Śr21 SIE 17:00 
ŁKS Łopuszno  1 — 0  Dąb Nagłowice Śr21 SIE 17:00 
Orlęta Kielce  3 — 1  Góral Górno Śr21 SIE 17:00 
Radiator$ Stąporków  3 — 0  Sparta Strawczynek Śr21 SIE 17:00 
Samson Samsonów  5 — 3  Nidzianka Bieliny Śr21 SIE 17:00 
Zryw Skroniów  1 — 4  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn Śr21 SIE 17:00 
FKS Łazy Starachowice  1 — 0  Victoria Mniów Śr21 SIE 17:00 
Polonia Białogon Kielce  2 — 1  UKS Baćkowice Śr21 SIE 17:00 
Polanie Pierzchnica  3 — 2  Zryw Zbigniewice Śr21 SIE 17:00 
Gród Ćmińsk  4 — 0  Bucovia Bukowa Śr21 SIE 17:00 
KS Smyków  4 — 3  Tęcza Gowarczów Śr21 SIE 17:00 
MSS-Klonówka Masłów  4 — 1  Arka Pawłów Śr28 SIE 16:45 
Płomień Wólka Kłucka  0 — 3  Astra Piekoszów Śr28 SIE 16:45 
Runda 2
Nida Sobków  0 — 6  Astra Piekoszów Śr11 WRZ 16:30 
LKS Bolmin  0 — 3  ŁKS Łopuszno Śr11 WRZ 16:30 
MSS-Klonówka Masłów  2 — 5  Korona Kielce SA Śr11 WRZ 16:30 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 2  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn Śr11 WRZ 16:30 
Futsal Nowiny  3 — 3  Samson Samsonów Śr11 WRZ 16:30 
FKS Łazy Starachowice  1 — 3  Gród Ćmińsk Śr11 WRZ 16:30 
Agricola Łoniów  8 — 3  Polanie Pierzchnica Śr11 WRZ 16:30 
Gród Wiślica  2 — 1  Orlęta Kielce Śr11 WRZ 16:30 
Nida Oksa  3 — 2  Polonia Białogon Kielce Śr11 WRZ 16:30 
LZS Samborzec  1 — 3  Zorza Tempo Pacanów Śr11 WRZ 16:30 
KS Smyków  5 — 4  Radiator$ Stąporków Cz12 WRZ 16:30 
Star/Juventa Starachowice  3 — 0  Strażak Bidziny Śr18 WRZ 16:15 
Runda 3
Hetman Włoszczowa  4 — 1  Astra Piekoszów Śr25 WRZ 15:45 
ŁKS Łopuszno  2 — 3  Zenit Chmielnik Śr25 WRZ 15:45 
Wicher Miedziana Góra  0 — 4  Korona Kielce SA Śr25 WRZ 15:45 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 0  Victoria 2015 Skalbmierz Śr25 WRZ 15:45 
Piast Stopnica  0 — 2  Naprzód Jędrzejów Śr25 WRZ 15:45 
Gród Ćmińsk  0 — 3  Moravia Morawica Śr25 WRZ 15:45 
Agricola Łoniów  4 — 1  Świt Ćmielów Śr25 WRZ 15:45 
Sparta Dwikozy  0 — 0  Alit Ożarów Śr25 WRZ 15:45 
Samson Samsonów  3 — 1  Kamienna Brody Śr25 WRZ 15:45 
Nida Oksa  0 — 1  Unia Sędziszów Śr25 WRZ 15:45 
KS Smyków  2 — 3  Piaskowianka Piaski Śr25 WRZ 15:45 
Gród Wiślica  2 — 2  Sparta Kazimierza Wielka Śr25 WRZ 15:45 
OKS Opatów  0 — 3  Orlicz Suchedniów Śr25 WRZ 15:45 
Klimontowianka PBI Klimontów  3 — 0  Star Starachowice Śr25 WRZ 15:45 
Zorza Tempo Pacanów  1 — 2  GKS Rudki Śr25 WRZ 15:45 
Star/Juventa Starachowice  3 — 0  Stal Kunów Śr25 WRZ 15:45 
Runda 4
Hetman Włoszczowa  1 — 3  Partyzant Radoszyce ŚrPAŹ 15:00 
Zenit Chmielnik  1 — 4  ŁKS Probudex Łagów ŚrPAŹ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 2  TS 1946 Nida Pińczów ŚrPAŹ 15:00 
Moravia Morawica  1 — 4  Neptun Końskie ŚrPAŹ 15:00 
Agricola Łoniów  1 — 4  Alit Ożarów ŚrPAŹ 15:00 
Olimpia Pogoń Staszów  0 — 5  Wisła Sandomierz ŚrPAŹ 15:00 
Samson Samsonów  3 — 2  Łysica Bodzentyn ŚrPAŹ 15:00 
Unia Sędziszów  2 — 1  Wierna Małogoszcz ŚrPAŹ 15:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 5  GKS Nowiny ŚrPAŹ 15:00 
Gród Wiślica  0 — 10Czarni Połaniec ŚrPAŹ 15:00 
Orlicz Suchedniów   0 — 3  Granat Skarżysko-Kamienna ŚrPAŹ 15:00 
Klimontowianka PBI Klimontów  0 — 3  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. ŚrPAŹ 15:00 
GKS Rudki  4 — 0  Spartakus Daleszyce ŚrPAŹ 15:00 
Star/Juventa Starachowice  4 — 5  Lubrzanka Kajetanów ŚrPAŹ 15:00 
MKS Zdrój Busko  1 — 2  Korona Kielce SA Śr16 PAŹ 15:00 
Naprzód Jędrzejów  1 — 4  Korona II Kielce Śr16 PAŹ 15:00 
Runda 5
GKS Nowiny  7 — 1  Partyzant Radoszyce Sb29 LUT 13:00 
Alit Ożarów  0 — 2  Wisła Sandomierz Sb29 LUT 13:00 
Unia Sędziszów  0 — 2  Granat Skarżysko-Kamienna NdMAR 13:00 
ŁKS Probudex Łagów  0 — 2  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. NdMAR 13:00 
Czarni Połaniec  0 — 1  Korona Kielce SA WtMAR 14:30 
Lubrzanka Kajetanów  0 — 2  Neptun Końskie Sb27 CZE 15:00 
Samson Samsonów  0 — 0  
k. 4–5
GKS Rudki Sb27 CZE 17:00 
TS 1946 Nida Pińczów  1 — 2  Korona II Kielce Sb27 CZE 17:00 
Ćwierćfinały
Neptun Końskie  3 — 0  Korona Kielce SA SbLIP 11:00 
GKS Nowiny  0 — 2  Wisła Sandomierz SbLIP 17:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  3 — 4  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. SbLIP 17:00 
GKS Rudki   —   Korona II Kielce Sb11 LIP 16:00 
Półfinały
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.   —   Wisła Sandomierz Nd12 LIP 
Finał (18 LIP)