Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Młodzik starszy, gr. A (finałowa), 2013/14
Ostatnie spotkania
Młodzik starszy, gr. A (finałowa)
KSZO-Junior   —   JuventaSOB10:00
Tabela rozgrywek
Młodzik starszy, gr. A (finałowa)
1.   Juventa Starachowice 8 22 26–  2 7 1 5 15 12–  1 5 3 7 14–  1 2 1
2.   KKP Korona Kielce 10 17 25–16 5 2 3 5 10 15–  8 3 1 1 5 7 10–  8 2 1 2
3.   MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. 9 16 26–13 5 1 3 4 10 14–  5 3 1 5 6 12–  8 2 3
4.   Orlęta Kielce 9 13 26–21 4 1 4 4 7   8–  7 2 1 1 5 6 18–14 2 3
5.   Granat Skarżysko-Kamienna 10 9 23–22 3 7 5 3   6–  9 1 4 5 6 17–13 2 3
6.   Olimpia Pogoń Staszów 10 4 15–67 1 1 8 5 0   5–51 5 5 4 10–16 1 1 3

Terminarz
Kolejka 1
Olimpia Pogoń Staszów  1 — 7  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb12 KWI 10:00 
Orlęta Kielce  2 — 1  KKP Korona KielceSb12 KWI 10:00 
Juventa Starachowice  1 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaNd13 KWI 10:00 
Kolejka 2
Granat Skarżysko-Kamienna  0 — 1  KKP Korona KielceWt22 KWI 10:00 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  4 — 2  Orlęta KielceWt22 KWI 10:00 
Juventa Starachowice  4 — 1  Olimpia Pogoń StaszówWt22 KWI 10:00 
Kolejka 3
Olimpia Pogoń Staszów  1 — 15Granat Skarżysko-KamiennaSb26 KWI 10:00 
KKP Korona Kielce  2 — 1  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Nd27 KWI 10:00 
Orlęta Kielce   —   Juventa StarachowiceWt17 CZE 17:30 
Kolejka 4
Olimpia Pogoń Staszów  1 — 12Orlęta KielceŚr21 MAJ 16:30 
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 2  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Śr21 MAJ 16:30 
Juventa Starachowice  3 — 0  KKP Korona KielceŚr21 MAJ 17:30 
Kolejka 5
Orlęta Kielce  0 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaSb10 MAJ 10:00 
Olimpia Pogoń Staszów  2 — 7  KKP Korona KielceSb10 MAJ 10:00 
Juventa Starachowice  1 — 0  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Nd11 MAJ 13:30 
Kolejka 6
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  6 — 1  Olimpia Pogoń StaszówPn19 MAJ 16:30 
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 4  Juventa StarachowiceWtCZE 16:30 
KKP Korona Kielce  5 — 2  Orlęta KielceWtCZE 16:30 
Kolejka 7
Olimpia Pogoń Staszów  0 — 10Juventa StarachowiceSb24 MAJ 10:00 
Orlęta Kielce  3 — 2  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb24 MAJ 11:00 
KKP Korona Kielce  8 — 0  Granat Skarżysko-KamiennaSb24 MAJ 15:00 
Kolejka 8
Granat Skarżysko-Kamienna  3 — 0  Olimpia Pogoń StaszówSb31 MAJ 10:00 
Juventa Starachowice  3 — 0  Orlęta KielceSb31 MAJ 10:00 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  1 — 1  KKP Korona KielceSb31 MAJ 10:00 
Kolejka 9
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  3 — 1  Granat Skarżysko-KamiennaSbCZE 09:00 
Orlęta Kielce  3 — 3  Olimpia Pogoń StaszówSbCZE 10:00 
KKP Korona Kielce  0 — 0  Juventa StarachowiceCz12 CZE 18:00 
Kolejka 10
KKP Korona Kielce  0 — 5  Olimpia Pogoń StaszówSb14 CZE 10:00 
Granat Skarżysko-Kamienna  1 — 2  Orlęta KielceSb14 CZE 11:30 
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.   —   Juventa StarachowiceSb21 CZE 10:00