Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,579
· Najnowszy użytkownik: viatlrp
Statystyki
statystyka
 Trampkarz młodszy, gr. III, 2015/16
Ostatnie spotkania
Trampkarz młodszy, gr. III
Wisła Junior16 — 0  SpartaSOB10:00
Agricola  1 — 12AlitSOB11:00
Tabela rozgrywek
Trampkarz młodszy, gr. III
1.   Alit Ożarów 8 22 71–  8 7 1 4 10 40–  3 3 1 4 12 31–  5 4
2.   Wisła Junior Sandomierz 8 19 68–11 6 1 1 4 9 42–  5 3 1 4 10 26–  6 3 1
3.   Baszta Rytwiany 8 12 55–26 4 4 4 6 32–13 2 2 4 6 23–13 2 2
4.   Sparta Dwikozy 8 6 20–63 2 6 4 3 14–27 1 3 4 3   6–36 1 3
5.   Agricola Łoniów 8 0   5–111 8 4 0   4–39 4 4 0   1–72 4
6.   Czarni Połaniec 0   –    –    – 

Najlepsi strzelcy
20 bramekJakub Dziedzic (Baszta)
14 bramekOlaf Górski (Alit)
12 bramekFilip Mendala (Wisła Junior), Jakub Maksim (11 + 1 k.) (Wisła Junior)
9 bramekKacper Lesiak (Wisła Junior), Mateusz Sitarski (Alit)
8 bramekJakub Lipiec (Wisła Junior), Adam Sobczyk (Alit), Dawid Łukaszek (Baszta), Wojciech Wyrazik (7 + 1 k.) (Baszta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Agricola Łoniów  2 — 10Wisła Junior SandomierzSb29 SIE 11:00 
Sparta Dwikozy  5 — 10Baszta RytwianyCz10 WRZ 17:00 
Kolejka 2
Wisła Junior Sandomierz  4 — 1  Baszta RytwianyWtWRZ 17:00 
Alit Ożarów14 — 0  Sparta DwikozyWtWRZ 17:00 
Kolejka 3
Baszta Rytwiany  1 — 6  Alit OżarówSbWRZ 11:00 
Sparta Dwikozy  6 — 0  Agricola ŁoniówSbWRZ 15:00 
Kolejka 4
Agricola Łoniów  0 — 11Baszta RytwianySb12 WRZ 11:00 
Wisła Junior Sandomierz  2 — 4  Alit OżarówNd13 WRZ 11:00 
Kolejka 5
Alit Ożarów21 — 1  Agricola ŁoniówSb19 WRZ 11:00 
Sparta Dwikozy  2 — 8  Wisła Junior SandomierzSb19 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Baszta Rytwiany  5 — 0  Sparta DwikozySb26 WRZ 11:00 
Wisła Junior Sandomierz20 — 0  Agricola ŁoniówWtPAŹ 15:30 
Kolejka 7
Baszta Rytwiany  1 — 7  Wisła Junior SandomierzSbPAŹ 12:30 
Sparta Dwikozy  1 — 9  Alit OżarówPnPAŹ 16:00 
Kolejka 8
Agricola Łoniów  1 — 6  Sparta DwikozySb10 PAŹ 11:00 
Alit Ożarów  4 — 1  Baszta RytwianySb10 PAŹ 11:00 
Kolejka 9
Baszta Rytwiany25 — 0  Agricola ŁoniówSb17 PAŹ 11:00 
Alit Ożarów  1 — 1  Wisła Junior SandomierzPn19 PAŹ 15:30 
Kolejka 10
Wisła Junior Sandomierz16 — 0  Sparta DwikozySb24 PAŹ 10:00 
Agricola Łoniów  1 — 12Alit OżarówSb24 PAŹ 11:00