Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS.

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 43,226
· Najnowszy użytkownik: Brazlees3
Statystyki
statystyka
 II liga, 2017/18
Ostatnie spotkania
II liga
Łódzki KS  2 — 0  LegionoviaPIĄ18:00
Wisła  0 — 2  GarbarniaSOB
Znicz  3 — 0  ROW 1964SOB
Olimpia  1 — 0  RozwójSOB17:00
Błękitni  2 — 3  GryfSOB17:00
Warta  0 — 0  SiarkaSOB17:00
Stal  2 — 0  MKS KluczborkSOB17:00
GKS 1962 Jastrzębie  4 — 2  GwardiaSOB18:00
GKS Bełchatów  0 — 0  RadomiakSOB18:00
Tabela rozgrywek
II liga
1.   GKS 1962 Jastrzębie 34 65 54–30 20 5 9 17 36 32–16 11 3 3 17 29 22–14 9 2 6
2.   Łódzki KS 32 62 44–20 17 11 4 16 34 21–  9 10 4 2 16 28 23–11 7 7 2
3.   Warta Poznań 32 60 37–18 18 6 8 16 34 20–  6 10 4 2 16 26 17–12 8 2 6
4.   Radomiak Radom 34 55 52–37 15 10 9 17 33 32–15 9 6 2 17 22 20–22 6 4 7
5.   Garbarnia Kraków 32 53 45–33 15 8 9 16 29 26–17 8 5 3 16 24 19–16 7 3 6
6.   Olimpia Elbląg 32 47 39–39 13 8 11 16 23 20–23 7 2 7 16 24 19–16 6 6 4
7.   Gryf Wejherowo 33 46 41–43 12 10 11 16 18 19–23 4 6 6 17 28 22–20 8 4 5
8.   Siarka Tarnobrzeg 31 44 44–42 13 5 13 15 23 22–15 7 2 6 16 21 22–27 6 3 7
9.   ROW 1964 Rybnik 33 44 49–55 12 8 13 17 29 29–23 8 5 4 16 15 20–32 4 3 9
10.   GKS Bełchatów 33 43 46–41 11 10 12 17 33 29–16 9 6 2 16 10 17–25 2 4 10
11.   Znicz Pruszków 33 42 44–46 11 9 13 17 22 24–26 6 4 7 16 20 20–20 5 5 6
12.   Rozwój Katowice 32 41 33–42 11 8 13 16 29 18–14 9 2 5 16 12 15–28 2 6 8
13.   Błękitni Stargard Szczeciński 33 41 34–37 11 8 14 16 21 14–15 5 6 5 17 20 20–22 6 2 9
14.   Stal Stalowa Wola 32 38 40–38 9 11 12 16 21 21–20 6 3 7 16 17 19–18 3 8 5
15.   MKS Kluczbork 32 35 32–47 8 11 13 15 25 18–12 6 7 2 17 10 14–35 2 4 11
16.   Wisła Puławy 32 30 30–43 6 12 14 16 20 17–17 5 5 6 16 10 13–26 1 7 8
17.   Gwardia Koszalin 32 27 32–67 6 9 17 17 17 21–35 4 5 8 15 10 11–32 2 4 9
18.   Legionovia Legionowo 32 26 34–52 7 5 20 16 14 18–27 4 2 10 16 12 16–25 3 3 10
 

Terminarz
Kolejka 1
Radomiak Radom  1 — 0  Garbarnia KrakówPt28 LIP 18:30 
Błękitni Stargard Szczeciński  2 — 1  GKS BełchatówSb29 LIP 17:00 
Znicz Pruszków  1 — 2  Gwardia KoszalinSb29 LIP 17:00 
Warta Poznań  3 — 1  Rozwój KatowiceSb29 LIP 17:00 
GKS 1962 Jastrzębie  5 — 1  MKS KluczborkSb29 LIP 18:00 
Wisła Puławy  0 — 1  Siarka TarnobrzegSb29 LIP 18:00 
Łódzki KS  0 — 0  ROW 1964 RybnikSb29 LIP 18:00 
Stal Stalowa Wola  1 — 1  Gryf WejherowoNd30 LIP 17:00 
Olimpia Elbląg  2 — 1  Legionovia LegionowoNd30 LIP 17:00 
Kolejka 2
Rozwój Katowice  2 — 0  Wisła PuławyPtSIE 17:00 
Siarka Tarnobrzeg  1 — 3  Radomiak RadomPtSIE 18:00 
ROW 1964 Rybnik  3 — 1  Olimpia ElblągPtSIE 19:00 
Gryf Wejherowo  0 — 2  GKS 1962 JastrzębieSbSIE 16:00 
Legionovia Legionowo  2 — 3  Warta PoznańSbSIE 17:00 
Łódzki KS  1 — 0  Gwardia KoszalinSbSIE 17:00 
Błękitni Stargard Szczeciński  0 — 0  Stal Stalowa WolaSbSIE 17:00 
MKS Kluczbork  1 — 0  Znicz PruszkówSbSIE 19:00 
GKS Bełchatów  3 — 1  Garbarnia KrakówSbSIE 19:00 
Kolejka 3
Łódzki KS  1 — 0  MKS KluczborkPt11 SIE 17:00 
Warta Poznań  2 — 0  ROW 1964 RybnikPt11 SIE 17:45 
Radomiak Radom  4 — 1  Rozwój KatowicePt11 SIE 18:30 
GKS 1962 Jastrzębie  0 — 0  Błękitni Stargard SzczecińskiSb12 SIE 17:00 
Znicz Pruszków  3 — 2  Gryf WejherowoSb12 SIE 17:00 
Garbarnia Kraków  3 — 1  Siarka TarnobrzegSb12 SIE 17:30 
Wisła Puławy  2 — 1  Legionovia LegionowoSb12 SIE 18:00 
Stal Stalowa Wola  1 — 4  GKS BełchatówNd13 SIE 17:00 
Olimpia Elbląg  2 — 0  Gwardia KoszalinNd13 SIE 17:00 
Kolejka 4
Gwardia Koszalin  0 — 3  Warta PoznańPt18 SIE 17:30 
MKS Kluczbork  1 — 1  Olimpia ElblągPt18 SIE 19:30 
Błękitni Stargard Szczeciński  1 — 1  Znicz PruszkówSb19 SIE 15:00 
Gryf Wejherowo  1 — 1  Łódzki KSSb19 SIE 16:00 
Legionovia Legionowo  0 — 1  Radomiak RadomSb19 SIE 17:00 
Rozwój Katowice  1 — 1  Garbarnia KrakówSb19 SIE 17:00 
Stal Stalowa Wola  0 — 2  GKS 1962 JastrzębieSb19 SIE 17:00 
ROW 1964 Rybnik  4 — 2  Wisła PuławySb19 SIE 19:00 
GKS Bełchatów  5 — 2  Siarka TarnobrzegSb19 SIE 19:00 
Kolejka 5
Siarka Tarnobrzeg  0 — 0  Rozwój KatowiceŚr23 SIE 17:00 
Łódzki KS  2 — 1  Błękitni Stargard SzczecińskiŚr23 SIE 17:00 
Olimpia Elbląg  1 — 3  Gryf WejherowoŚr23 SIE 17:00 
Radomiak Radom  1 — 0  ROW 1964 RybnikŚr23 SIE 17:00 
GKS 1962 Jastrzębie  2 — 0  GKS BełchatówŚr23 SIE 17:30 
Warta Poznań  3 — 0  MKS KluczborkŚr23 SIE 17:30 
Garbarnia Kraków  1 — 2  Legionovia LegionowoŚr23 SIE 17:30 
Wisła Puławy  3 — 0  Gwardia KoszalinŚr23 SIE 18:00 
Znicz Pruszków  1 — 3  Stal Stalowa WolaŚr23 SIE 18:00 
Kolejka 6
Stal Stalowa Wola  1 — 1  Łódzki KSSb26 SIE 15:00 
Gryf Wejherowo  0 — 1  Warta PoznańSb26 SIE 16:00 
Legionovia Legionowo  2 — 0  Siarka TarnobrzegSb26 SIE 17:00 
GKS 1962 Jastrzębie  2 — 1  Znicz PruszkówSb26 SIE 17:00 
GKS Bełchatów  2 — 0  Rozwój KatowiceSb26 SIE 18:00 
MKS Kluczbork  1 — 1  Wisła PuławySb26 SIE 19:00 
ROW 1964 Rybnik  1 — 4  Garbarnia KrakówSb26 SIE 19:00 
Błękitni Stargard Szczeciński  0 — 0  Olimpia ElblągNd27 SIE 15:00 
Gwardia Koszalin  1 — 4  Radomiak RadomPn28 SIE 19:00 
Kolejka 7
Radomiak Radom  1 — 1  MKS KluczborkPtWRZ 18:30 
Łódzki KS  1 — 1  GKS 1962 JastrzębieSbWRZ 16:00 
Garbarnia Kraków  3 — 1  Gwardia KoszalinSbWRZ 17:00 
Warta Poznań  1 — 2  Błękitni Stargard SzczecińskiSbWRZ 17:00 
Siarka Tarnobrzeg  2 — 1  ROW 1964 RybnikSbWRZ 17:00 
Wisła Puławy  1 — 1  Gryf WejherowoSbWRZ 17:00 
Znicz Pruszków  2 — 1  GKS BełchatówSbWRZ 17:00 
Olimpia Elbląg  2 — 2  Stal Stalowa WolaNdWRZ 17:00 
Rozwój Katowice  0 — 2  Legionovia LegionowoŚr20 WRZ 16:00 
Kolejka 8
ROW 1964 Rybnik  2 — 2  Rozwój KatowicePtWRZ 19:00 
Znicz Pruszków  1 — 2  Łódzki KSPtWRZ 19:00 
Błękitni Stargard Szczeciński  0 — 0  Wisła PuławySbWRZ 15:00 
Gryf Wejherowo  1 — 1  Radomiak RadomSbWRZ 16:00 
GKS 1962 Jastrzębie  2 — 1  Olimpia ElblągSbWRZ 16:00 
Siarka Tarnobrzeg  4 — 1  Gwardia KoszalinSbWRZ 17:00 
GKS Bełchatów  1 — 1  Legionovia LegionowoSbWRZ 18:00 
MKS Kluczbork  1 — 1  Garbarnia KrakówSbWRZ 19:00 
Stal Stalowa Wola  1 — 0  Warta PoznańNd10 WRZ 15:00 
Kolejka 9
Radomiak Radom  1 — 0  Błękitni Stargard SzczecińskiPt15 WRZ 18:30 
Rozwój Katowice  0 — 0  Gwardia KoszalinSb16 WRZ 15:00 
Legionovia Legionowo  3 — 1  ROW 1964 RybnikSb16 WRZ 16:00 
Wisła Puławy  1 — 1  Stal Stalowa WolaSb16 WRZ 16:00 
Warta Poznań  1 — 0  GKS 1962 JastrzębieSb16 WRZ 16:00 
Garbarnia Kraków  1 — 0  Gryf WejherowoSb16 WRZ 16:00 
Siarka Tarnobrzeg  4 — 0  MKS KluczborkSb16 WRZ 16:00 
Olimpia Elbląg  0 — 1  Znicz PruszkówSb16 WRZ 17:00 
Łódzki KS  1 — 1  GKS BełchatówNd17 WRZ 16:30 
Kolejka 10
Znicz Pruszków  0 — 3  Warta PoznańPt22 WRZ 19:00 
GKS 1962 Jastrzębie  1 — 1  Wisła PuławySb23 WRZ 15:00 
Błękitni Stargard Szczeciński  2 — 0  Garbarnia KrakówSb23 WRZ 15:00 
Stal Stalowa Wola  2 — 2  Radomiak RadomSb23 WRZ 15:00 
Łódzki KS  1 — 2  Olimpia ElblągSb23 WRZ 16:00 
Gryf Wejherowo  2 — 2  Siarka TarnobrzegSb23 WRZ 16:00 
GKS Bełchatów  1 — 2  ROW 1964 RybnikSb23 WRZ 17:00 
MKS Kluczbork  1 — 1  Rozwój KatowiceSb23 WRZ 19:00 
Gwardia Koszalin  1 — 1  Legionovia LegionowoNd24 WRZ 16:00 
Kolejka 11
ROW 1964 Rybnik  0 — 0  Gwardia KoszalinPt29 WRZ 19:00 
Rozwój Katowice  0 — 3  Gryf WejherowoSb30 WRZ 15:00 
Garbarnia Kraków  1 — 0  Stal Stalowa WolaSb30 WRZ 15:00 
Wisła Puławy  1 — 1  Znicz PruszkówSb30 WRZ 16:00 
Warta Poznań  0 — 0  Łódzki KSSb30 WRZ 16:00 
Siarka Tarnobrzeg  2 — 0  Błękitni Stargard SzczecińskiSb30 WRZ 16:00 
Legionovia Legionowo  0 — 1  MKS KluczborkSb30 WRZ 16:00 
Olimpia Elbląg  1 — 0  GKS BełchatówSb30 WRZ 16:00 
Radomiak Radom  1 — 1  GKS 1962 JastrzębieNdPAŹ 17:00 
Kolejka 12
Stal Stalowa Wola  1 — 2  Siarka TarnobrzegSbPAŹ 13:00 
Błękitni Stargard Szczeciński  1 — 2  Rozwój KatowiceSbPAŹ 15:00 
GKS 1962 Jastrzębie  1 — 2  Garbarnia KrakówSbPAŹ 15:00 
Łódzki KS  1 — 0  Wisła PuławySbPAŹ 15:00 
Olimpia Elbląg  1 — 0  Warta PoznańSbPAŹ 16:00 
MKS Kluczbork  2 — 2  ROW 1964 RybnikSbPAŹ 18:00 
Znicz Pruszków  3 — 1  Radomiak RadomSbPAŹ 19:00 
Gryf Wejherowo  1 — 1  Legionovia LegionowoŚr18 PAŹ 15:00 
GKS Bełchatów  2 — 2  Gwardia KoszalinŚr18 PAŹ 18:00 
Kolejka 13
Garbarnia Kraków  0 — 1  Znicz PruszkówSb14 PAŹ 15:00 
Legionovia Legionowo  2 — 1  Błękitni Stargard SzczecińskiSb14 PAŹ 15:00 
Warta Poznań  0 — 0  GKS BełchatówSb14 PAŹ 15:00 
Rozwój Katowice  2 — 1  Stal Stalowa WolaSb14 PAŹ 15:00 
Siarka Tarnobrzeg  0 — 2  GKS 1962 JastrzębieSb14 PAŹ 15:00 
Radomiak Radom  1 — 1  Łódzki KSSb14 PAŹ 15:30 
Wisła Puławy  0 — 0  Olimpia ElblągSb14 PAŹ 16:00 
ROW 1964 Rybnik  3 — 0  Gryf WejherowoSb14 PAŹ 17:00 
Gwardia Koszalin  1 — 1  MKS KluczborkNd15 PAŹ 14:00 
Kolejka 14
Błękitni Stargard Szczeciński  2 — 2  ROW 1964 RybnikSb21 PAŹ 13:00 
GKS 1962 Jastrzębie  3 — 1  Rozwój KatowiceSb21 PAŹ 14:00 
Stal Stalowa Wola  1 — 0  Legionovia LegionowoSb21 PAŹ 14:00 
Warta Poznań  3 — 1  Wisła PuławySb21 PAŹ 15:00 
Łódzki KS  1 — 0  Garbarnia KrakówSb21 PAŹ 15:00 
Gryf Wejherowo  1 — 2  Gwardia KoszalinSb21 PAŹ 15:00 
Olimpia Elbląg  1 — 2  Radomiak RadomSb21 PAŹ 15:00 
Znicz Pruszków  1 — 3  Siarka TarnobrzegNd22 PAŹ 12:00 
GKS Bełchatów  1 — 0  MKS KluczborkNd22 PAŹ 17:00 
Kolejka 15
Legionovia Legionowo  0 — 2  GKS 1962 JastrzębieSb28 PAŹ 13:00 
Garbarnia Kraków  1 — 1  Olimpia ElblągSb28 PAŹ 14:00 
Siarka Tarnobrzeg  0 — 1  Łódzki KSSb28 PAŹ 14:00 
Rozwój Katowice  0 — 1  Znicz PruszkówSb28 PAŹ 15:00 
Gwardia Koszalin  2 — 0  Błękitni Stargard SzczecińskiSb28 PAŹ 15:00 
Wisła Puławy  5 — 2  GKS BełchatówSb28 PAŹ 16:00 
ROW 1964 Rybnik  1 — 0  Stal Stalowa WolaSb28 PAŹ 17:00 
MKS Kluczbork  2 — 2  Gryf WejherowoSb28 PAŹ 18:00 
Radomiak Radom  0 — 0  Warta PoznańNd29 PAŹ 14:00 
Kolejka 16
GKS 1962 Jastrzębie  2 — 1  ROW 1964 RybnikSbLIS 13:00 
Błękitni Stargard Szczeciński  1 — 0  MKS KluczborkSbLIS 13:00 
Łódzki KS  1 — 0  Rozwój KatowiceSbLIS 14:00 
Warta Poznań  1 — 0  Garbarnia KrakówSbLIS 14:00 
Wisła Puławy  1 — 0  Radomiak RadomSbLIS 16:05 
GKS Bełchatów  1 — 0  Gryf WejherowoSbLIS 17:00 
Znicz Pruszków  1 — 0  Legionovia LegionowoNdLIS 12:00 
Stal Stalowa Wola  2 — 0  Gwardia KoszalinNdLIS 13:00 
Olimpia Elbląg  2 — 1  Siarka TarnobrzegNdLIS 13:00 
Kolejka 17
Gwardia Koszalin  0 — 2  GKS 1962 JastrzębieSb11 LIS 
Garbarnia Kraków  1 — 1  Wisła PuławySb11 LIS 13:00 
Siarka Tarnobrzeg  2 — 0  Warta PoznańSb11 LIS 13:00 
Rozwój Katowice  1 — 2  Olimpia ElblągSb11 LIS 13:00 
ROW 1964 Rybnik  1 — 1  Znicz PruszkówSb11 LIS 17:00 
Legionovia Legionowo  0 — 2  Łódzki KSNd12 LIS 12:00 
Radomiak Radom  2 — 1  GKS BełchatówNd12 LIS 13:00 
Gryf Wejherowo  0 — 3  Błękitni Stargard SzczecińskiNd12 LIS 13:00 
MKS Kluczbork  0 — 0  Stal Stalowa WolaNd12 LIS 16:00 
Kolejka 18
Siarka Tarnobrzeg  1 — 0  Wisła PuławySb18 LIS 13:00 
Rozwój Katowice  2 — 0  Warta PoznańSb18 LIS 13:00 
Gwardia Koszalin  2 — 2  Znicz PruszkówSb18 LIS 13:00 
Garbarnia Kraków  1 — 1  Radomiak RadomSb18 LIS 13:00 
MKS Kluczbork  0 — 1  GKS 1962 JastrzębieSb18 LIS 16:00 
ROW 1964 Rybnik  2 — 2  Łódzki KSSb18 LIS 17:00 
Legionovia Legionowo  0 — 3  Olimpia ElblągNd19 LIS 12:00 
Gryf Wejherowo  0 — 1  Stal Stalowa WolaNd19 LIS 13:00 
GKS Bełchatów  3 — 2  Błękitni Stargard SzczecińskiNd19 LIS 17:00 
Kolejka 19
Warta Poznań  2 — 0  Legionovia LegionowoSb25 LIS 13:00 
Garbarnia Kraków  1 — 1  GKS BełchatówSb25 LIS 13:00 
GKS 1962 Jastrzębie  3 — 0  Gryf WejherowoSb25 LIS 13:00 
Stal Stalowa Wola  0 — 2  Błękitni Stargard SzczecińskiSb25 LIS 13:00 
Wisła Puławy  1 — 0  Rozwój KatowiceSb25 LIS 15:00 
Znicz Pruszków  1 — 1  MKS KluczborkNd26 LIS 12:00 
Gwardia Koszalin  0 — 1  Łódzki KSNd26 LIS 13:00 
Olimpia Elbląg  6 — 3  ROW 1964 RybnikNd26 LIS 13:00 
Radomiak Radom  1 — 2  Siarka TarnobrzegNd26 LIS 13:00 
Kolejka 21
Łódzki KS  0 — 0  Gryf WejherowoSb10 MAR 13:30 
GKS 1962 Jastrzębie  2 — 1  Stal Stalowa WolaSb10 MAR 14:00 
Znicz Pruszków  1 — 1  Błękitni Stargard SzczecińskiNd11 MAR 12:00 
Radomiak Radom  4 — 2  Legionovia LegionowoNd11 MAR 14:00 
Kolejka 22
GKS Bełchatów  2 — 1  GKS 1962 JastrzębiePt16 MAR 19:00 
ROW 1964 Rybnik  1 — 2  Radomiak RadomSb17 MAR 15:00 
Kolejka 20
Gwardia Koszalin  1 — 5  Olimpia ElblągSb24 MAR 15:00 
Legionovia Legionowo  1 — 1  Wisła PuławyŚrKWI 
Rozwój Katowice  1 — 0  Radomiak RadomŚrKWI 16:00 
Siarka Tarnobrzeg  0 — 1  Garbarnia KrakówŚrKWI 16:00 
ROW 1964 Rybnik  1 — 0  Warta PoznańŚrKWI 17:00 
Gryf Wejherowo  4 — 3  Znicz PruszkówŚrKWI 17:00 
Błękitni Stargard Szczeciński  1 — 0  GKS 1962 JastrzębieŚrKWI 17:00 
GKS Bełchatów  0 — 0  Stal Stalowa WolaŚrKWI 18:00 
MKS Kluczbork  0 — 2  Łódzki KSŚrKWI 19:00 
Kolejka 23
Garbarnia Kraków  1 — 3  ROW 1964 RybnikSb24 MAR 13:00 
Warta Poznań  0 — 1  Gryf WejherowoSb24 MAR 14:00 
Rozwój Katowice  1 — 0  GKS BełchatówSb24 MAR 15:00 
Wisła Puławy  1 — 2  MKS KluczborkSb24 MAR 16:00 
Znicz Pruszków  0 — 3  GKS 1962 JastrzębieNd25 MAR 12:00 
Olimpia Elbląg  0 — 1  Błękitni Stargard SzczecińskiŚr11 KWI 17:00 
Radomiak Radom  5 — 0  Gwardia KoszalinŚr11 KWI 17:00 
Kolejka 24
Legionovia Legionowo  1 — 2  Rozwój KatowiceCz29 MAR 16:00 
Gwardia Koszalin  2 — 1  Garbarnia KrakówPt30 MAR 16:00 
GKS 1962 Jastrzębie  1 — 0  Łódzki KSPt30 MAR 19:00 
ROW 1964 Rybnik  2 — 3  Siarka TarnobrzegSb31 MAR 12:00 
Błękitni Stargard Szczeciński  0 — 1  Warta PoznańSb31 MAR 13:00 
Gryf Wejherowo  1 — 0  Wisła PuławySb31 MAR 14:00 
Stal Stalowa Wola  0 — 1  Olimpia ElblągSb31 MAR 15:00 
MKS Kluczbork  3 — 1  Radomiak RadomSb31 MAR 17:00 
GKS Bełchatów  2 — 1  Znicz PruszkówSb31 MAR 17:00 
Kolejka 25
Garbarnia Kraków  4 — 1  MKS KluczborkSbKWI 15:00 
Gwardia Koszalin  2 — 1  Siarka TarnobrzegSbKWI 15:00 
Radomiak Radom  0 — 1  Gryf WejherowoSbKWI 16:00 
Olimpia Elbląg  0 — 1  GKS 1962 JastrzębieSbKWI 16:00 
Legionovia Legionowo  2 — 2  GKS BełchatówSbKWI 16:00 
Łódzki KS  0 — 2  Znicz PruszkówSbKWI 16:00 
Wisła Puławy  1 — 3  Błękitni Stargard SzczecińskiSbKWI 16:00 
Warta Poznań  1 — 0  Stal Stalowa WolaNdKWI 15:00 
Rozwój Katowice  2 — 0  ROW 1964 RybnikNdKWI 16:00 
Kolejka 26
Znicz Pruszków  0 — 0  Olimpia ElblągSb14 KWI 
Stal Stalowa Wola  1 — 3  Wisła PuławySb14 KWI 15:00 
GKS 1962 Jastrzębie  0 — 2  Warta PoznańSb14 KWI 16:00 
Gryf Wejherowo  2 — 2  Garbarnia KrakówSb14 KWI 16:00 
ROW 1964 Rybnik  2 — 1  Legionovia LegionowoSb14 KWI 16:00 
MKS Kluczbork  1 — 0  Siarka TarnobrzegSb14 KWI 17:00 
GKS Bełchatów  2 — 2  Łódzki KSSb14 KWI 18:00 
Gwardia Koszalin  0 — 0  Rozwój KatowiceNd15 KWI 13:00 
Błękitni Stargard Szczeciński  1 — 0  Radomiak RadomPn16 KWI 17:00 
Kolejka 27
Warta Poznań  1 — 1  Znicz PruszkówSb21 KWI 16:00 
ROW 1964 Rybnik  1 — 0  GKS BełchatówSb21 KWI 16:00 
Siarka Tarnobrzeg  1 — 2  Gryf WejherowoSb21 KWI 16:00 
Olimpia Elbląg  0 — 5  Łódzki KSSb21 KWI 16:00 
Rozwój Katowice  2 — 1  MKS KluczborkSb21 KWI 17:00 
Legionovia Legionowo  4 — 1  Gwardia KoszalinSb21 KWI 17:00 
Wisła Puławy  0 — 1  GKS 1962 JastrzębieSb21 KWI 17:00 
Radomiak Radom  2 — 2  Stal Stalowa WolaSb21 KWI 17:00 
Garbarnia Kraków  2 — 1  Błękitni Stargard SzczecińskiNd22 KWI 15:00 
Kolejka 28
Gwardia Koszalin  1 — 4  ROW 1964 RybnikPt27 KWI 17:00 
Łódzki KS  2 — 0  Warta PoznańPt27 KWI 17:30 
Znicz Pruszków  3 — 0  Wisła PuławySb28 KWI 
Błękitni Stargard Szczeciński  1 — 2  Siarka TarnobrzegSb28 KWI 15:00 
Stal Stalowa Wola  0 — 1  Garbarnia KrakówSb28 KWI 16:00 
Gryf Wejherowo  1 — 1  Rozwój KatowiceSb28 KWI 16:00 
MKS Kluczbork  2 — 0  Legionovia LegionowoSb28 KWI 17:00 
GKS 1962 Jastrzębie  1 — 2  Radomiak RadomSb28 KWI 17:00 
GKS Bełchatów  1 — 1  Olimpia ElblągSb28 KWI 17:00 
Kolejka 29
ROW 1964 Rybnik  1 — 1  MKS KluczborkPtMAJ 19:00 
Warta Poznań  1 — 0  Olimpia ElblągSbMAJ 16:00 
Rozwój Katowice  1 — 0  Błękitni Stargard SzczecińskiSbMAJ 17:00 
Wisła Puławy  0 — 0  Łódzki KSSbMAJ 17:00 
Radomiak Radom  2 — 1  Znicz PruszkówSbMAJ 17:00 
Garbarnia Kraków  3 — 1  GKS 1962 JastrzębieSbMAJ 17:00 
Siarka Tarnobrzeg  2 — 2  Stal Stalowa WolaSbMAJ 17:00 
Legionovia Legionowo  1 — 2  Gryf WejherowoSbMAJ 17:00 
Gwardia Koszalin  1 — 3  GKS BełchatówNdMAJ 14:00 
Kolejka 30
Znicz Pruszków  0 — 1  Garbarnia KrakówŚrMAJ 
Błękitni Stargard Szczeciński  0 — 3  Legionovia LegionowoŚrMAJ 17:00 
Olimpia Elbląg  1 — 1  Wisła PuławyŚrMAJ 17:00 
Gryf Wejherowo  0 — 1  ROW 1964 RybnikŚrMAJ 17:00 
Gwardia Koszalin  4 — 3  MKS KluczborkŚrMAJ 17:00 
Stal Stalowa Wola  4 — 1  Rozwój KatowiceŚrMAJ 17:00 
GKS 1962 Jastrzębie  0 — 0  Siarka TarnobrzegŚrMAJ 17:30 
Łódzki KS  3 — 0  Radomiak RadomŚrMAJ 17:30 
GKS Bełchatów  0 — 1  Warta PoznańŚrMAJ 19:00 
Kolejka 31
Siarka Tarnobrzeg  3 — 1  Znicz PruszkówSb12 MAJ 17:00 
Rozwój Katowice  3 — 1  GKS 1962 JastrzębieSb12 MAJ 17:00 
Wisła Puławy  0 — 2  Warta PoznańSb12 MAJ 18:00 
Gwardia Koszalin  0 — 1  Gryf WejherowoNd13 MAJ 13:00 
ROW 1964 Rybnik  2 — 3  Błękitni Stargard SzczecińskiNd13 MAJ 17:00 
Legionovia Legionowo  0 — 3  Stal Stalowa WolaNd13 MAJ 17:00 
MKS Kluczbork  1 — 0  GKS BełchatówNd13 MAJ 17:00 
Radomiak Radom  4 — 0  Olimpia ElblągNd13 MAJ 17:00 
Garbarnia Kraków  2 — 1  Łódzki KSNd13 MAJ 17:00 
Kolejka 32
GKS Bełchatów  3 — 0  Wisła PuławyPt18 MAJ 19:00 
Znicz Pruszków  3 — 3  Rozwój KatowiceSb19 MAJ 
Błękitni Stargard Szczeciński  0 — 0  Gwardia KoszalinSb19 MAJ 15:00 
Gryf Wejherowo  3 — 1  MKS KluczborkSb19 MAJ 16:00 
Olimpia Elbląg  0 — 2  Garbarnia KrakówSb19 MAJ 17:00 
Warta Poznań  1 — 0  Radomiak RadomSb19 MAJ 17:00 
Stal Stalowa Wola  4 — 0  ROW 1964 RybnikSb19 MAJ 17:00 
GKS 1962 Jastrzębie  3 — 1  Legionovia LegionowoSb19 MAJ 18:00 
Łódzki KS  4 — 2  Siarka TarnobrzegSb19 MAJ 18:00 
Kolejka 33
Gryf Wejherowo  2 — 1  GKS BełchatówSb26 MAJ 16:00 
Siarka Tarnobrzeg  0 — 1  Olimpia ElblągSb26 MAJ 17:00 
Gwardia Koszalin  3 — 3  Stal Stalowa WolaSb26 MAJ 17:00 
MKS Kluczbork  2 — 0  Błękitni Stargard SzczecińskiSb26 MAJ 17:00 
Rozwój Katowice  0 — 2  Łódzki KSSb26 MAJ 17:00 
Garbarnia Kraków  1 — 1  Warta PoznańSb26 MAJ 17:00 
ROW 1964 Rybnik  2 — 1  GKS 1962 JastrzębieSb26 MAJ 17:00 
Legionovia Legionowo  0 — 2  Znicz PruszkówSb26 MAJ 18:00 
Radomiak Radom  2 — 2  Wisła PuławySb26 MAJ 18:00 
Kolejka 34
Łódzki KS  2 — 0  Legionovia LegionowoPtCZE 18:00 
Wisła Puławy  0 — 2  Garbarnia KrakówSbCZE 
Znicz Pruszków  3 — 0  ROW 1964 RybnikSbCZE 
Olimpia Elbląg  1 — 0  Rozwój KatowiceSbCZE 17:00 
Błękitni Stargard Szczeciński  2 — 3  Gryf WejherowoSbCZE 17:00 
Warta Poznań  0 — 0  Siarka TarnobrzegSbCZE 17:00 
Stal Stalowa Wola  2 — 0  MKS KluczborkSbCZE 17:00 
GKS 1962 Jastrzębie  4 — 2  Gwardia KoszalinSbCZE 18:00 
GKS Bełchatów  0 — 0  Radomiak RadomSbCZE 18:00