Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 29

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 39,065
· Najnowszy użytkownik: Strosese5
Statystyki
statystyka
 Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych, 2017/18
Ostatnie spotkania
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych
Hetman  0 — 4  Football AcademySOB09:30
Orlęta  0 — 8  KKP KoronaSOB09:30
Pogoń  4 — 8  JuventaSOB10:00
Tabela rozgrywek
Świętokrzyska Liga Młodzików Starszych
1.   KKP Korona Kielce 14 35 66–10 11 2 1 7 16 28–  5 5 1 1 7 19 38–  5 6 1
2.   Juventa Starachowice 14 33 47–24 11 3 7 18 26–10 6 1 7 15 21–14 5 2
3.   AP SKS Star Starachowice 14 30 26–  9 9 3 2 7 14 12–  6 4 2 1 7 16 14–  3 5 1 1
4.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 14 25 30–23 8 1 5 7 13 13–  7 4 1 2 7 12 17–16 4 3
5.   Football Academy Jędrzejów 14 17 35–28 5 2 7 7 9 23–18 3 4 7 8 12–10 2 2 3
6.   Hetman Włoszczowa 14 11 19–43 3 2 9 7 6   9–19 2 5 7 5 10–24 1 2 4
7.   Olimpia Pogoń Staszów 14 5 10–63 1 2 11 7 2   7–32 2 5 7 3   3–31 1 6
8.   Orlęta Kielce 14 5 10–43 1 2 11 7 1   5–23 1 6 7 4   5–20 1 1 5
 

Najlepsi strzelcy
21 bramekKacper Żabka (19 + 2 k.) (Football Academy)
15 bramekMarcel Rożek (Juventa)
11 bramekFilip Hryniewicz (Juventa)
10 bramekWojciech Gębka (KKP Korona), Wiktor Nowak (KP KSZO 1929), Nikolas Porębski (KKP Korona)
8 bramekJakub Brzozowski (Juventa), Antoni Siwek (AP SKS Star)
7 bramekJakub Garbacz (Juventa), Marek Kozubek (KKP Korona), Igor Wójcik (Hetman)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Olimpia Pogoń Staszów  1 — 1  Hetman WłoszczowaWtKWI 11:00 
Juventa Starachowice  4 — 1  Orlęta KielceWtKWI 14:00 
AP SKS Star Starachowice  0 — 0  KKP Korona KielceŚrKWI 16:00 
Football Academy Jędrzejów  5 — 3  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.ŚrMAJ 17:00 
Kolejka 2
Hetman Włoszczowa  0 — 2  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.SbKWI 10:00 
Olimpia Pogoń Staszów  1 — 1  Orlęta KielceSbKWI 10:00 
KKP Korona Kielce  2 — 1  Football Academy JędrzejówNdKWI 10:00 
Juventa Starachowice  1 — 0  AP SKS Star StarachowiceNdKWI 10:00 
Kolejka 3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  0 — 3  KKP Korona KielcePt13 KWI 16:00 
Orlęta Kielce  0 — 3  Hetman WłoszczowaSb14 KWI 09:30 
Football Academy Jędrzejów  1 — 2  Juventa StarachowiceSb14 KWI 10:00 
AP SKS Star Starachowice  2 — 0  Olimpia Pogoń StaszówNd15 KWI 13:00 
Kolejka 4
Orlęta Kielce  0 — 1  AP SKS Star StarachowiceSb21 KWI 09:30 
Hetman Włoszczowa  1 — 5  KKP Korona KielceSb21 KWI 10:00 
Juventa Starachowice  4 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.Nd22 KWI 12:30 
Olimpia Pogoń Staszów  0 — 4  Football Academy JędrzejówPn23 KWI 18:00 
Kolejka 5
Football Academy Jędrzejów  1 — 2  Orlęta KielceSb28 KWI 10:00 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  4 — 0  Olimpia Pogoń StaszówSb28 KWI 10:00 
AP SKS Star Starachowice  1 — 1  Hetman WłoszczowaSb28 KWI 12:00 
KKP Korona Kielce  3 — 0  Juventa StarachowiceNd29 KWI 10:00 
Kolejka 6
Olimpia Pogoń Staszów  0 — 12KKP Korona KielceWt17 KWI 18:00 
Hetman Włoszczowa  1 — 5  Juventa StarachowiceWtMAJ 10:00 
AP SKS Star Starachowice  1 — 0  Football Academy JędrzejówŚrMAJ 11:00 
Orlęta Kielce  2 — 5  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.Wt22 MAJ 17:00 
Kolejka 7
Football Academy Jędrzejów  4 — 1  Hetman WłoszczowaSbMAJ 10:00 
Juventa Starachowice  6 — 0  Olimpia Pogoń StaszówSbMAJ 10:00 
AP SKS Star Starachowice  4 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.SbMAJ 14:00 
KKP Korona Kielce  7 — 0  Orlęta KielceNdMAJ 10:00 
Kolejka 8
Hetman Włoszczowa  4 — 0  Olimpia Pogoń StaszówSb12 MAJ 10:00 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  0 — 0  Football Academy JędrzejówSb12 MAJ 10:00 
Orlęta Kielce  1 — 2  Juventa StarachowiceSb12 MAJ 15:00 
KKP Korona Kielce  1 — 1  AP SKS Star StarachowiceNd13 MAJ 10:00 
Kolejka 9
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  5 — 1  Hetman WłoszczowaSb19 MAJ 10:00 
AP SKS Star Starachowice  1 — 3  Juventa StarachowiceNd20 MAJ 15:00 
Football Academy Jędrzejów  3 — 6  KKP Korona KielceWtCZE 16:30 
Orlęta Kielce  0 — 2  Olimpia Pogoń StaszówWtCZE 17:00 
Kolejka 10
KKP Korona Kielce  0 — 3  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.Sb26 MAJ 09:00 
Hetman Włoszczowa  3 — 0  Orlęta KielceSb26 MAJ 10:00 
Olimpia Pogoń Staszów  0 — 4  AP SKS Star StarachowiceSb26 MAJ 10:00 
Juventa Starachowice  5 — 1  Football Academy JędrzejówSb26 MAJ 11:00 
Kolejka 11
KKP Korona Kielce  8 — 0  Hetman WłoszczowaWt29 MAJ 17:00 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  3 — 1  Juventa StarachowiceŚr30 MAJ 17:00 
AP SKS Star Starachowice  3 — 1  Orlęta KielceŚr30 MAJ 17:00 
Football Academy Jędrzejów  8 — 1  Olimpia Pogoń StaszówŚr30 MAJ 17:30 
Kolejka 12
Orlęta Kielce  2 — 2  Football Academy JędrzejówSbCZE 09:30 
Olimpia Pogoń Staszów  1 — 2  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.NdCZE 10:00 
Hetman Włoszczowa  0 — 3  AP SKS Star StarachowiceNdCZE 13:00 
Juventa Starachowice  1 — 4  KKP Korona KielceNdCZE 14:30 
Kolejka 13
Football Academy Jędrzejów  1 — 3  AP SKS Star StarachowiceSbCZE 10:00 
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  1 — 0  Orlęta KielceSbCZE 10:00 
KKP Korona Kielce  7 — 0  Olimpia Pogoń StaszówSbCZE 14:00 
Juventa Starachowice  5 — 3  Hetman WłoszczowaWt12 CZE 17:00 
Kolejka 14
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  0 — 2  AP SKS Star StarachowiceWt12 CZE 16:30 
Hetman Włoszczowa  0 — 4  Football Academy JędrzejówSb16 CZE 09:30 
Orlęta Kielce  0 — 8  KKP Korona KielceSb16 CZE 09:30 
Olimpia Pogoń Staszów  4 — 8  Juventa StarachowiceSb16 CZE 10:00