Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 30

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 67,060
· Najnowszy użytkownik: Laurasjg
Statystyki
statystyka
 Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I, 2009/10
Ostatnie spotkania
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
Skała  3 — 3  MKS StąporkówWTO17:00
Tabela rozgrywek
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
1.   Spartakus Daleszyce 20 54 130–17 18 2 10 30 68–  7 10 10 24 62–10 8 2
2.   MKS Stąporków 20 43 79–33 13 4 3 10 24 43–  9 7 3 10 19 36–24 6 1 3
3.   Czarnovia Kielce 20 40 44–28 12 4 4 10 22 29–12 7 1 2 10 18 15–16 5 3 2
4.   KS Czermno 20 38 74–42 12 2 6 10 21 37–15 7 3 10 17 37–27 5 2 3
5.   Gród Ćmińsk 20 32 50–49 9 5 6 10 17 26–21 5 2 3 10 15 24–28 4 3 3
6.   Skała Tumlin 20 27 51–55 8 3 9 10 15 34–29 4 3 3 10 12 17–26 4 6
7.   GKS Rudki 20 26 70–60 8 2 10 10 16 42–24 5 1 4 10 10 28–36 3 1 6
8.   ŁKS Łopuszno 20 21 30–53 7 13 10 15 19–16 5 5 10 6 11–37 2 8
9.   Sparta Kielce 20 16 37–85 4 4 12 10 7 19–46 2 1 7 10 9 18–39 2 3 5
10.   Orlęta II Kielce 20 14 34–106 4 2 14 10 14 26–47 4 2 4 10 0   8–59 10
11.   Nidzianka Bieliny 20 5 26–97 1 2 17 10 4 14–42 1 1 8 10 1 12–55 1 9
12.   Arka Pawłów 0   –    –    – 

Terminarz
Kolejka 1
Heko Czermno10 — 1  Sparta KielceSb29 SIE 13:00 
Skała Tumlin  4 — 1  Zryw ŁopusznoSb29 SIE 13:00 
Nidzianka Bieliny  0 — 6  GKS RudkiSb29 SIE 13:00 
Arka Pawłów  1 — 8  Spartakus Razem DaleszyceSb29 SIE 17:00 
Orlęta II Kielce  2 — 2  Gród ĆmińskŚr23 WRZ 16:00 
Kolejka 2
Arka Pawłów  3 — 2  GKS RudkiŚrWRZ 17:00 
Nidzianka Bieliny  1 — 1  Czarnovia KielceŚrWRZ 17:00 
Sparta Kielce  1 — 3  Skała TumlinŚrWRZ 17:00 
Gród Ćmińsk  4 — 5  Heko CzermnoŚrWRZ 17:00 
Spartakus Razem Daleszyce  3 — 0  MKS StąporkówŚrWRZ 17:00 
Kolejka 3
Orlęta II Kielce  0 — 18Spartakus Razem DaleszyceSbWRZ 11:30 
Skała Tumlin  1 — 1  Gród ĆmińskSbWRZ 13:00 
Nidzianka Bieliny  0 — 1  Zryw ŁopusznoSbWRZ 13:00 
GKS Rudki  2 — 2  Czarnovia KielceSbWRZ 13:00 
MKS Stąporków  5 — 0  Arka PawłówNdWRZ 13:30 
Kolejka 4
Arka Pawłów  0 — 1  Czarnovia KielceSb12 WRZ 13:00 
Zryw Łopuszno  1 — 0  GKS RudkiSb12 WRZ 13:00 
Spartakus Razem Daleszyce  4 — 2  Heko CzermnoSb12 WRZ 15:00 
Sparta Kielce  5 — 2  Nidzianka BielinyNd13 WRZ 10:00 
MKS Stąporków  9 — 1  Orlęta II KielceNd13 WRZ 13:30 
Kolejka 5
Heko Czermno  2 — 3  MKS StąporkówŚr16 WRZ 16:30 
Skała Tumlin  0 — 2  Spartakus Razem DaleszyceŚr16 WRZ 16:30 
Nidzianka Bieliny  0 — 6  Gród ĆmińskŚr16 WRZ 16:30 
GKS Rudki  1 — 3  Sparta KielceŚr16 WRZ 16:30 
Czarnovia Kielce  2 — 0  Zryw ŁopusznoŚr16 WRZ 16:30 
Kolejka 6
Arka Pawłów  0 — 1  Zryw ŁopusznoSb19 WRZ 13:00 
Sparta Kielce  1 — 2  Czarnovia KielceSb19 WRZ 13:00 
Gród Ćmińsk  3 — 2  GKS RudkiSb19 WRZ 13:00 
MKS Stąporków  3 — 0  Skała TumlinSb19 WRZ 13:00 
Orlęta II Kielce  1 — 10Heko CzermnoSb19 WRZ 16:00 
Kolejka 7
Skała Tumlin  8 — 0  Orlęta II KielceSb26 WRZ 13:00 
Czarnovia Kielce  3 — 1  Gród ĆmińskSb26 WRZ 13:00 
Zryw Łopuszno  3 — 0  Sparta KielceSb26 WRZ 13:00 
Spartakus Razem Daleszyce17 — 1  Nidzianka BielinyNd27 WRZ 16:00 
Kolejka 8
Gród Ćmińsk  2 — 0  Zryw ŁopusznoSbPAŹ 13:00 
GKS Rudki  3 — 6  Spartakus Razem DaleszyceSbPAŹ 13:00 
MKS Stąporków  4 — 3  Nidzianka BielinySbPAŹ 13:00 
Heko Czermno  4 — 0  Skała TumlinNdPAŹ 10:00 
Kolejka 9
GKS Rudki  2 — 4  MKS StąporkówSb10 PAŹ 11:30 
Nidzianka Bieliny  6 — 0  Orlęta II KielceSb10 PAŹ 13:00 
Sparta Kielce  3 — 5  Gród ĆmińskSb10 PAŹ 13:00 
Spartakus Razem Daleszyce  5 — 0  Czarnovia KielceSb10 PAŹ 15:00 
Kolejka 10
Zryw Łopuszno  0 — 3  Spartakus Razem DaleszyceSb14 LIS 12:00 
MKS Stąporków  4 — 0  Czarnovia KielceSb14 LIS 12:00 
Heko Czermno  3 — 0  Nidzianka BielinySb14 LIS 12:00 
Orlęta II Kielce  3 — 3  GKS RudkiSb14 LIS 13:00 
Kolejka 11
Nidzianka Bieliny  2 — 5  Skała TumlinSb24 PAŹ 13:00 
GKS Rudki  6 — 2  Heko CzermnoSb24 PAŹ 13:00 
Czarnovia Kielce  5 — 1  Orlęta II KielceSb24 PAŹ 13:00 
Zryw Łopuszno  3 — 4  MKS StąporkówSb24 PAŹ 13:00 
Spartakus Razem Daleszyce  9 — 0  Sparta KielceSb24 PAŹ 14:00 
Kolejka 12
Gród Ćmińsk  0 — 4  Spartakus Razem DaleszyceSb31 PAŹ 09:00 
MKS Stąporków  1 — 1  Sparta KielceSb31 PAŹ 10:00 
Heko Czermno  1 — 2  Czarnovia KielceSb31 PAŹ 13:00 
Orlęta II Kielce  5 — 4  Zryw ŁopusznoŚrLIS 13:30 
Skała Tumlin  2 — 10GKS RudkiSb21 LIS 11:00 
Kolejka 13
Czarnovia Kielce  2 — 1  Skała TumlinSbLIS 12:00 
Zryw Łopuszno  1 — 6  Heko CzermnoSbLIS 12:00 
Gród Ćmińsk  2 — 6  MKS StąporkówSbLIS 12:00 
Orlęta II Kielce  6 — 4  Sparta KielceSbLIS 13:15 
Kolejka 14
Gród Ćmińsk  6 — 0  Orlęta II KielceSb27 MAR 13:00 
GKS Rudki  5 — 1  Nidzianka BielinySb27 MAR 13:00 
Sparta Kielce  1 — 1  Heko CzermnoWt27 KWI 17:00 
Zryw Łopuszno  2 — 0  Skała TumlinWtCZE 17:00 
Kolejka 15
MKS Stąporków  2 — 1  Spartakus DaleszyceWtKWI 13:00 
Heko Czermno  2 — 4  Gród ĆmińskWtKWI 13:00 
Skała Tumlin  3 — 3  Sparta KielceWtKWI 13:00 
Czarnovia Kielce  6 — 0  Nidzianka BielinyWtKWI 13:00 
Kolejka 16
Czarnovia Kielce  3 — 0  GKS RudkiSb10 KWI 13:00 
Gród Ćmińsk  4 — 0  Skała TumlinSb10 KWI 13:00 
Zryw Łopuszno  3 — 0  Nidzianka BielinyPn19 KWI 17:00 
Spartakus Daleszyce  7 — 2  Orlęta II KielceŚr28 KWI 17:00 
Kolejka 17
Orlęta II Kielce  3 — 0  MKS StąporkówWt11 MAJ 17:30 
Nidzianka Bieliny  3 — 4  Sparta KielceWt11 MAJ 17:30 
GKS Rudki  7 — 1  Zryw ŁopusznoWt11 MAJ 17:30 
Heko Czermno  3 — 1  Spartakus DaleszyceŚr26 MAJ 17:30 
Kolejka 18
Spartakus Daleszyce  4 — 0  Skała TumlinSb24 KWI 11:00 
Zryw Łopuszno  0 — 1  Czarnovia KielceSb24 KWI 13:00 
MKS Stąporków  2 — 2  Heko CzermnoSb24 KWI 13:00 
Sparta Kielce  1 — 7  GKS RudkiSb24 KWI 13:30 
Gród Ćmińsk  2 — 2  Nidzianka BielinyNd25 KWI 13:00 
Kolejka 19
Heko Czermno  3 — 2  Orlęta II KielceSbMAJ 13:00 
GKS Rudki10 — 1  Gród ĆmińskSbMAJ 13:00 
Czarnovia Kielce  1 — 1  Sparta KielceSbMAJ 13:00 
Skała Tumlin  3 — 3  MKS StąporkówWt22 CZE 17:00 
Kolejka 20
Orlęta II Kielce  3 — 4  Skała TumlinSbMAJ 12:00 
Gród Ćmińsk  1 — 1  Czarnovia KielceSbMAJ 13:00 
Nidzianka Bieliny  0 — 10Spartakus DaleszyceSbMAJ 13:00 
Sparta Kielce  1 — 2  Zryw ŁopusznoSbMAJ 13:30 
Kolejka 21
Nidzianka Bieliny  1 — 5  MKS StąporkówSb15 MAJ 13:00 
Zryw Łopuszno  0 — 1  Gród ĆmińskSb15 MAJ 13:30 
Spartakus Daleszyce10 — 0  GKS RudkiCz10 CZE 16:00 
Skała Tumlin  5 — 2  Heko CzermnoWt15 CZE 18:00 
Kolejka 22
Gród Ćmińsk  2 — 1  Sparta KielceSb22 MAJ 13:00 
MKS Stąporków  9 — 0  GKS RudkiSb22 MAJ 13:00 
Czarnovia Kielce  0 — 5  Spartakus DaleszyceWt15 CZE 17:00 
Orlęta II Kielce  3 — 0  Nidzianka BielinySb19 CZE 11:00 
Kolejka 23
GKS Rudki  5 — 0  Orlęta II KielceSb29 MAJ 13:00 
Czarnovia Kielce  5 — 0  MKS StąporkówSb29 MAJ 13:00 
Nidzianka Bieliny  1 — 4  Heko CzermnoNd30 MAJ 11:00 
Spartakus Daleszyce  3 — 0  Zryw ŁopusznoNd30 MAJ 11:00 
Kolejka 24
Sparta Kielce  2 — 12Spartakus DaleszyceSbCZE 13:00 
MKS Stąporków  8 — 0  Zryw ŁopusznoSbCZE 13:00 
Heko Czermno  4 — 0  GKS RudkiSbCZE 13:00 
Skała Tumlin  7 — 3  Nidzianka BielinySbCZE 13:00 
Orlęta II Kielce  0 — 2  Czarnovia KielceNdCZE 16:00 
Kolejka 25
Zryw Łopuszno  6 — 1  Orlęta II KielceSb12 CZE 13:00 
Czarnovia Kielce  2 — 3  Heko CzermnoSb12 CZE 13:00 
GKS Rudki  1 — 4  Skała TumlinSb12 CZE 13:00 
Sparta Kielce  0 — 11MKS StąporkówSb12 CZE 13:30 
Spartakus Daleszyce  6 — 2  Gród ĆmińskSb12 CZE 16:30 
Kolejka 26
Sparta Kielce  4 — 1  Orlęta II KielceSb15 MAJ 13:00 
Skała Tumlin  1 — 4  Czarnovia KielceSb19 CZE 13:00 
Heko Czermno  5 — 2  Zryw ŁopusznoSb19 CZE 13:00 
MKS Stąporków  1 — 1  Gród ĆmińskSb19 CZE 13:00