Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS.

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 37

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 43,226
· Najnowszy użytkownik: Brazlees3
Statystyki
statystyka
 Junior młodszy, gr. C, 2017/18
Ostatnie spotkania
Junior młodszy, gr. C
Gród  3 — 4  NidaSOB11:00
Tabela rozgrywek
Junior młodszy, gr. C
1.   Naprzód Jędrzejów 10 30 52–  7 10 6 18 28–  4 6 4 12 24–  3 4
2.   Unia Sędziszów 10 19 37–11 6 1 3 5 12 24–  4 4 1 5 7 13–  7 2 1 2
3.   Zorza Tempo Pacanów 10 17 26–21 5 2 3 5 10 17–  9 3 1 1 5 7   9–12 2 1 2
4.   Nidzica Dobiesławice 10 12 21–35 3 3 4 5 8 14–12 2 2 1 5 4   7–23 1 1 3
5.   Nida Oksa 10 7   7–30 2 1 7 4 3   2–13 1 3 6 4   5–17 1 1 4
6.   Gród Wi¶lica 10 1 20–59 1 9 5 1 12–24 1 4 5 0   8–35 5

Najlepsi strzelcy
16 bramekMateusz Strzeszkowski (Naprzód)
13 bramekMariusz Matuszewski (Zorza Tempo)
12 bramekMateusz Domagała (Naprzód)
8 bramekWiktor Blicharski (Naprzód)
6 bramekDamian Bielecki (Naprzód), Klaudiusz Mastyna (Unia), Tomasz Soboń (Nida)
5 bramekBartosz Kulik (Gród), Wiktor Kuli¶ (Nidzica), Jakub Ryczko (Unia), Mikołaj Seredyka (4 + 1 k.) (Unia)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Zorza Tempo Pacanów  8 — 1  Nidzica DobiesławiceSbKWI 11:00 
Naprzód Jędrzejów  7 — 2  Gród Wi¶licaSbKWI 11:30 
Unia Sędziszów  4 — 0  Nida OksaSbKWI 15:00 
Kolejka 2
Unia Sędziszów  2 — 1  Zorza Tempo PacanówSb14 KWI 11:00 
Nida Oksa  2 — 1  Gród Wi¶licaSb14 KWI 11:00 
Nidzica Dobiesławice  0 — 7  Naprzód JędrzejówNd15 KWI 12:00 
Kolejka 3
Zorza Tempo Pacanów  1 — 1  Nida OksaSb21 KWI 11:00 
Gród Wi¶lica  3 — 3  Nidzica DobiesławiceSb21 KWI 11:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 1  Unia SędziszówSb21 KWI 11:30 
Kolejka 4
Zorza Tempo Pacanów  1 — 4  Naprzód JędrzejówPt27 KWI 17:00 
Unia Sędziszów13 — 0  Gród Wi¶licaSb28 KWI 10:00 
Nida Oksa  0 — 2  Nidzica DobiesławiceSb28 KWI 11:00 
Kolejka 5
Naprzód Jędrzejów  3 — 0  Nida OksaSbMAJ 10:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 2  Unia SędziszówSbMAJ 11:00 
Gród Wi¶lica  3 — 4  Zorza Tempo PacanówSbMAJ 11:00 
Kolejka 6
Nida Oksa  0 — 7  Unia SędziszówSb12 MAJ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  1 — 1  Zorza Tempo PacanówSb12 MAJ 11:00 
Gród Wi¶lica  2 — 10Naprzód JędrzejówNd13 MAJ 12:00 
Kolejka 7
Naprzód Jędrzejów  7 — 1  Nidzica DobiesławiceSb19 MAJ 10:00 
Zorza Tempo Pacanów  2 — 0  Unia SędziszówSb19 MAJ 11:00 
Gród Wi¶lica  3 — 4  Nida OksaSb16 CZE 11:00 
Kolejka 8
Nidzica Dobiesławice  8 — 2  Gród Wi¶licaSb26 MAJ 10:00 
Nida Oksa  0 — 3  Zorza Tempo PacanówSb26 MAJ 11:00 
Unia Sędziszów  0 — 3  Naprzód JędrzejówSb26 MAJ 13:00 
Kolejka 9
Nidzica Dobiesławice  3 — 0  Nida OksaSbCZE 11:00 
Naprzód Jędrzejów  6 — 0  Zorza Tempo PacanówSbCZE 11:30 
Gród Wi¶lica  1 — 3  Unia SędziszówNdCZE 12:00 
Kolejka 10
Naprzód Jędrzejów  3 — 0  Nida OksaPtCZE 16:00 
Zorza Tempo Pacanów  5 — 3  Gród Wi¶licaSbCZE 11:00 
Unia Sędziszów  5 — 0  Nidzica DobiesławiceSbCZE 15:00