Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2017
Rozgrywki
2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM

2016/2017
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga (bar.)
Klasa okręgowa (bar.)
Klasa A, gr. I (bar.)
Klasa A, gr. II (bar.)
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Kobiety
II liga
III liga
Makroregion jun.

Junior starszy:
    CLJ, ŚLJS (bar.), MP;
    l. okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    MAKRO, MP; ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Trampkarz młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
    gr.: A, B, C, D, E, F, G.
Młodzik starszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B.
Młodzik młodszy:
    gr.: 1, 2, 3, 4.
    gr.: fin., A, B, C.

Aktualnie online
· Gości online: 32

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 39,064
· Najnowszy użytkownik: tomiklike184
Statystyki
statystyka
 Junior młodszy, gr. C, 2017/18
Ostatnie spotkania
Junior młodszy, gr. C
Gród  3 — 4  NidaSOB11:00
Tabela rozgrywek
Junior młodszy, gr. C
1.   Naprzód Jędrzejów 9 24 46–10 8 1 5 15 25–  4 5 4 9 21–  6 3 1
2.   Unia Sędziszów 9 19 37–  8 6 1 2 4 12 24–  1 4 5 7 13–  7 2 1 2
3.   Zorza Tempo Pacanów 9 14 23–21 4 2 3 5 10 17–  9 3 1 1 4 4   6–12 1 1 2
4.   Nida Oksa 8 10 10–21 3 1 4 4 6   5–10 2 2 4 4   5–11 1 1 2
5.   Nidzica Dobiesławice 9 9 18–35 2 3 4 4 5 11–12 1 2 1 5 4   7–23 1 1 3
6.   Gród Wiślica 10 1 20–59 1 9 5 1 12–24 1 4 5 0   8–35 5

Najlepsi strzelcy
16 bramekMateusz Strzeszkowski (Naprzód, Nida)
13 bramekMariusz Matuszewski (Zorza Tempo)
9 bramekMateusz Domagała (Naprzód)
8 bramekWiktor Blicharski (Naprzód)
6 bramekDamian Bielecki (Naprzód, Nida), Klaudiusz Mastyna (Unia), Tomasz Soboń (Nida)
5 bramekBartosz Kulik (Gród), Wiktor Kuliś (Nidzica), Jakub Ryczko (Unia), Mikołaj Seredyka (4 + 1 k.) (Unia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Zorza Tempo Pacanów  8 — 1  Nidzica DobiesławiceSbKWI 11:00 
Naprzód Jędrzejów  7 — 2  Gród WiślicaSbKWI 11:30 
Unia Sędziszów  4 — 0  Nida OksaSbKWI 15:00 
Kolejka 2
Unia Sędziszów  2 — 1  Zorza Tempo PacanówSb14 KWI 11:00 
Nida Oksa  2 — 1  Gród WiślicaSb14 KWI 11:00 
Nidzica Dobiesławice  0 — 7  Naprzód JędrzejówNd15 KWI 12:00 
Kolejka 3
Zorza Tempo Pacanów  1 — 1  Nida OksaSb21 KWI 11:00 
Gród Wiślica  3 — 3  Nidzica DobiesławiceSb21 KWI 11:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 1  Unia SędziszówSb21 KWI 11:30 
Kolejka 4
Zorza Tempo Pacanów  1 — 4  Naprzód JędrzejówPt27 KWI 17:00 
Unia Sędziszów13 — 0  Gród WiślicaSb28 KWI 10:00 
Nida Oksa  0 — 2  Nidzica DobiesławiceSb28 KWI 11:00 
Kolejka 5
Naprzód Jędrzejów  3 — 0  Nida OksaSbMAJ 10:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 2  Unia SędziszówSbMAJ 11:00 
Gród Wiślica  3 — 4  Zorza Tempo PacanówSbMAJ 11:00 
Kolejka 6
Nida Oksa  0 — 7  Unia SędziszówSb12 MAJ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  1 — 1  Zorza Tempo PacanówSb12 MAJ 11:00 
Gród Wiślica  2 — 10Naprzód JędrzejówNd13 MAJ 12:00 
Kolejka 7
Naprzód Jędrzejów  7 — 1  Nidzica DobiesławiceSb19 MAJ 10:00 
Zorza Tempo Pacanów  2 — 0  Unia SędziszówSb19 MAJ 11:00 
Gród Wiślica  3 — 4  Nida OksaSb16 CZE 11:00 
Kolejka 8
Nidzica Dobiesławice  8 — 2  Gród WiślicaSb26 MAJ 10:00 
Nida Oksa   —   Zorza Tempo PacanówSb26 MAJ 11:00 
Unia Sędziszów   —   Naprzód JędrzejówSb26 MAJ 13:00 
Kolejka 9
Nidzica Dobiesławice   —   Nida OksaSbCZE 11:00 
Naprzód Jędrzejów  6 — 0  Zorza Tempo PacanówSbCZE 11:30 
Gród Wiślica  1 — 3  Unia SędziszówNdCZE 12:00 
Kolejka 10
Nida Oksa  3 — 0  Naprzód JędrzejówPtCZE 16:00 
Zorza Tempo Pacanów  5 — 3  Gród WiślicaSbCZE 11:00 
Unia Sędziszów  5 — 0  Nidzica DobiesławiceSbCZE 15:00