Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 41

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,982
· Najnowszy użytkownik: locks492ly
Statystyki
statystyka
 SWD Wodzisław Śląski (seniorki)
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 1Nd18 SIE12:00
 
  1 — 4  Tarnovia Tarnów
Paulina Zawadzka 81'
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 2Sb24 SIE14:00
 
  2 — 3  Rekord Bielsko-Biała
Monika Jaskółka 26', Agnieszka Gałuszka 46'
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 3NdWRZ12:00
 
  3 — 2  Wanda Kraków
Wiktoria Marzec 35', Aneta Szymanowska 74', Agnieszka Gałuszka 89'
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 4Sb14 WRZ15:00
 
  0 — 5  Rysy Bukowina Tatrzańska
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 5Nd22 WRZ12:00
 
  8 — 2  Sparta Daleszyce
Patrycja Wołczyk 28', Agnieszka Gałuszka 49', 59', Paulina Zawadzka 54', Lidia Grzonka 74', Katarzyna Kelner 80', Daria Kasperska 84', Roksana Gulec 88'
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 6Śr25 WRZ17:00
 
  0 — 4  ROW 1964 Rybnik
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 7Nd13 PAŹ12:00
 
  3 — 2  Gol Częstochowa
Katarzyna Kelner 58', Daria Kasperska 68', Katarzyna Jaszek 73'
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 8Nd20 PAŹ12:00
 
  3 — 2  Resovia Rzeszów
Agnieszka Gałuszka 24', 61', Aleksandra Piwowarczyk 72'
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 9Śr23 PAŹ17:30
 
  0 — 2  Sportowa Czwórka Radom
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 10Nd27 PAŹ12:00
 
  2 — 0  Respekt Myślenice
Agnieszka Gałuszka 13', Monika Jaskółka 75'
Puchar Polski kobietRunda 3Śr13 LIS18:00
 
  3 — 5   UKS SMS II Łódź
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 11Nd17 LIS13:30
 
  2 — 2  Sokół Kolbuszowa Dolna
Katarzyna Kelner 27', 43'
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 12Nd15 MAR15:00
 
   —   Tarnovia Tarnów
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 14Sb28 MAR12:30
 
   —   Wanda Kraków
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 13ŚrKWI16:00
 
   —   Rekord Bielsko-Biała
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 15Sb18 KWI19:00
 
   —   Rysy Bukowina Tatrzańska
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 16Sb25 KWI
 
   —   Sparta Daleszyce
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 17SbMAJ12:00
 
   —   ROW 1964 Rybnik
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 18SbMAJ
 
   —   Gol Częstochowa
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 19Sb16 MAJ
 
   —   Resovia Rzeszów
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 20Sb23 MAJ19:00
 
   —   Sportowa Czwórka Radom
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 21Nd31 MAJ16:00
 
   —   Respekt Myślenice
I liga kobiet, gr. południowaKolejka 22NdCZE16:00
 
   —   Sokół Kolbuszowa Dolna
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie