Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Sparta Kazimierza Wielka
Historia
1999/00
kl. okręg.
POZ: 7/16
12 – 5 – 13
2000/01
kl. okręg.
POZ: 9/16
12 – 7 – 11
2001/02
kl. okręg.
POZ: 14/15
7 – 1 – 20
2002/03
kl. okręg.
POZ: 12/16
10 – 7 – 13
2003/04
klasa A
POZ: 1/13
20 – 2 – 2
2004/05
kl. okręg.
POZ: 6/16
11 – 6 – 13
2005/06
kl. okręg.
POZ: 2/12
11 – 5 – 6
2006/07
kl. okręg.
POZ: 4/13
13 – 7 – 4
2007/08
kl. okręg.
POZ: 3/14
16 – 7 – 3
2008/09
4 liga
POZ: 5/16
14 – 5 – 11
2009/10
4 liga
POZ: 10/16
13 – 4 – 13
2010/11
4 liga
POZ: 5/16
13 – 9 – 8
2011/12
4 liga
POZ: 3/16
17 – 8 – 5
2012/13
4 liga
POZ: 9/16
13 – 5 – 12
2013/14
4 liga
POZ: 7/16
10 – 12 – 8
2014/15
4 liga
POZ: 1/16
24 – 2 – 4
2015/16
3 liga
POZ: 15/18
6 – 5 – 21
2016/17
4 liga
POZ: 18/18
2 – 8 – 24
2017/18
kl. okręg.
POZ: 5/16
16 – 5 – 9
2018/19
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 3 – 12
2019/20
kl. okręg.
POZ: 5/16
7 – 4 – 4
SparingiSbLIP10:30
 
  4 — 2   Metal Tarnów
SparingiŚrLIP18:30
 
  5 — 1   Płomień Kościelec
SparingiSb18 LIP
 
  2 — 1   Sokół Kocmyrzów Baranówka
Klasa okręgowaKolejka 1SbSIE11:00
 
  1 — 0  Świt Ćmielów
Piotr Mocherek 79'
Klasa okręgowaKolejka 2NdSIE17:00
 
  0 — 0  Kamienna Brody
Klasa okręgowaKolejka 3Nd16 SIE17:00
 
  2 — 3  Klimontowianka PBI Klimontów
Mateusz Wołowski 42', Patryk Niziołek 54' (sam.)
Klasa okręgowaKolejka 4Nd23 SIE17:00
 
  4 — 0  Victoria 2015 Skalbmierz
Kamil Olesiński 40' (sam.), Adrian Morsztyn 56', 87', Marcin Szlembarski 80' (sam.)
Klasa okręgowaKolejka 5Nd30 SIE17:00
 
  5 — 1  Zorza Tempo Pacanów
Sebastian Zając 31', Bartosz Kościółek 59', Tomasz Mocherek 61', Piotr Trzepatowski 81', Damian Mocherek 83'
Klasa okręgowaKolejka 6SbWRZ16:00
 
  4 — 0  Bucovia Bukowa
Jakub Mocherek 4', Bartosz Kościółek 43', Mariusz Adamczyk 49' (k.), Kamil Jeleń 89'
Klasa okręgowaKolejka 7Sb12 WRZ11:00
 
  1 — 1  Zenit Chmielnik
Mateusz Wołowski 20'
Klasa okręgowaKolejka 8Sb19 WRZ15:00
 
  6 — 0  Wicher Miedziana Góra
Kamil Jeleń 7', 61', Mateusz Wołowski 12', Bartosz Kościółek 21', Sebastian Zając 73', Hubert Pańtak 90'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 3Śr23 WRZ15:30
 
  4 — 2   Start Słupia Jędrzejowska
Sebastian Zając 20', 29', Adrian Morsztyn 38', Cezary Odrobina 78'
Klasa okręgowaKolejka 9Nd27 WRZ15:00
 
  0 — 0  Orlęta Kielce
Klasa okręgowaKolejka 10NdPAŹ15:00
 
  1 — 2  Piaskowianka Piaski
Bartosz Kościółek 6'
Klasa okręgowaKolejka 11Nd11 PAŹ15:00
 
  2 — 0  Sparta Dwikozy
Adrian Morsztyn 20', Kamil Jeleń 64'
Klasa okręgowaKolejka 12Nd18 PAŹ14:00
 
  4 — 0  Piast Stopnica
Mateusz Wołowski 38', 90', Kamil Jeleń 65', 70'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4Śr21 PAŹ14:30
 
  1 — 1  
k. 5–3
TS 1946 Nida Pińczów
Mariusz Adamczyk 36'
Klasa okręgowaKolejka 13Nd25 PAŹ13:00
 
  4 — 0  Zryw Zbigniewice
Jakub Mocherek 29', Mateusz Wołowski 63', Bartosz Kościółek 75', Piotr Mocherek 80'
Klasa okręgowaKolejka 14Sb31 PAŹ12:30
 
  4 — 0  Stal Kunów
Bartosz Kościółek 13', 46', Marcin Kądzielski 23', Kamil Jeleń 59'
Klasa okręgowaKolejka 15NdLIS13:00
 
  3 — 0  Unia Sędziszów
Mateusz Wołowski 38', 90', Mariusz Adamczyk 88' (k.)
Klasa okręgowaKolejka 16Nd14 MAR11:00
 
  2 — 1  Świt Ćmielów (Ożarów (boczne))
Mateusz Wołowski 72', Bartosz Karpeta 78'
Klasa okręgowaKolejka 17Sb20 MAR11:00
 
   —   Kamienna Brody
Klasa okręgowaKolejka 18Nd28 MAR15:00
 
   —   Klimontowianka PBI Klimontów
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 5
 
   —    Granat Skarżysko-Kamienna
SparingiSbKWI11:00
 
  1 — 1   Victoria 2015 Skalbmierz
Klasa okręgowaKolejka 19SbKWI11:00
 
   —   Victoria 2015 Skalbmierz
Klasa okręgowaKolejka 20Nd11 KWI16:00
 
   —   Zorza Tempo Pacanów
Klasa okręgowaKolejka 21Nd18 KWI16:00
 
   —   Bucovia Bukowa
Klasa okręgowaKolejka 22Nd25 KWI17:00
 
   —   Klub Antysemity z Chmielnika
Klasa okręgowaKolejka 23NdMAJ17:00
 
   —   Wicher Miedziana Góra
Klasa okręgowaKolejka 24NdMAJ17:00
 
   —   Orlęta Kielce
Klasa okręgowaKolejka 25Nd16 MAJ17:00
 
   —   Piaskowianka Piaski
Klasa okręgowaKolejka 26Nd23 MAJ17:00
 
   —   Sparta Dwikozy
Klasa okręgowaKolejka 27Nd30 MAJ17:00
 
   —   Piast Stopnica
Klasa okręgowaKolejka 28CzCZE17:00
 
   —   Zryw Zbigniewice
Klasa okręgowaKolejka 29NdCZE17:00
 
   —   Stal Kunów
Klasa okręgowaKolejka 30Nd13 CZE17:00
 
   —   Unia Sędziszów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie