Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 11

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,673
· Najnowszy użytkownik: locks047ku
Statystyki
statystyka
 Alit Ożarów
Historia
1998/99
III liga
POZ: 13/18
9 – 9 – 16
1999/00
4 liga
POZ: 3/18
21 – 6 – 7
2000/01
4 liga
POZ: 8/18
16 – 3 – 15
2001/02
4 liga
POZ: 2/16
18 – 3 – 9
2002/03
4 liga
POZ: 10/18
13 – 7 – 14
2003/04
4 liga
POZ: 11/16
7 – 9 – 14
2004/05
4 liga
POZ: 12/16
9 – 7 – 14
2005/06
4 liga
POZ: 8/15
11 – 7 – 10
2006/07
4 liga
POZ: 9/16
12 – 3 – 15
2007/08
4 liga
POZ: 12/16
8 – 9 – 13
2008/09
4 liga
POZ: 8/16
13 – 7 – 10
2009/10
4 liga
POZ: 5/16
15 – 6 – 9
2010/11
4 liga
POZ: 7/16
13 – 3 – 14
2011/12
4 liga
POZ: 9/16
12 – 5 – 13
2012/13
4 liga
POZ: 8/16
11 – 11 – 8
2013/14
4 liga
POZ: 11/16
9 – 10 – 11
2014/15
4 liga
POZ: 9/16
12 – 4 – 14
2015/16
4 liga
POZ: 10/16
12 – 4 – 14
2016/17
4 liga
POZ: 12/18
10 – 7 – 17
2017/18
4 liga
POZ: 4/18
17 – 7 – 10
2018/19
4 liga
POZ: 13/18
10 – 5 – 19
SparingiPtLIP
 
  1 — 1   Olimpia Pogoń Staszów
IV ligaKolejka 1Sb18 LIP17:30
 
   —   Naprzód Jędrzejów
IV ligaKolejka 2Nd26 LIP17:30
 
   —   Partyzant Radoszyce
IV ligaKolejka 3SbSIE17:30
 
   —   Olimpia Pogoń Staszów
IV ligaKolejka 4NdSIE17:30
 
   —   GKS Rudki
IV ligaKolejka 5Sb15 SIE17:00
 
   —   Lubrzanka Kajetanów
IV ligaKolejka 6Nd23 SIE17:00
 
   —   TS 1946 Nida Pińczów
IV ligaKolejka 7Sb29 SIE17:00
 
   —   Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 8NdWRZ16:00
 
   —   Granat Skarżysko-Kamienna
IV ligaKolejka 9Sb12 WRZ16:00
 
   —   Star Starachowice
IV ligaKolejka 10Sb19 WRZ15:00
 
   —   Wierna Małogoszcz
IV ligaKolejka 11Nd27 WRZ15:00
 
   —   Neptun Końskie
IV ligaKolejka 12SbPAŹ15:00
 
   —   Łysica Bodzentyn
IV ligaKolejka 13Nd11 PAŹ15:00
 
   —   OKS Opatów
IV ligaKolejka 14Sb17 PAŹ14:00
 
   —   Hetman Włoszczowa
IV ligaKolejka 15Nd25 PAŹ
 
   —   GKS Nowiny
IV ligaKolejka 16Sb31 PAŹ
 
   —   AKS 1947 Busko-Zdrój
IV ligaKolejka 17NdLIS
 
   —   Moravia Morawica
IV ligaKolejka 18Śr11 LIS
 
   —   Orlicz Suchedniów
IV ligaKolejka 19Nd15 LIS
 
   —   Czarni Połaniec
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie