Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 22

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,574
· Najnowszy użytkownik: emeplu291ep
Statystyki
statystyka
 Sokół Sieniawa
Historia
1998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/05
2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/12
2012/132013/142014/152015/16
3 liga
POZ: 11/18
12 – 8 – 14
2016/172017/182018/19
3 liga
POZ: 7/18
13 – 9 – 12
III liga, gr. IVKolejka 1Nd11 SIE17:00
 
  1 — 0  Chełmianka Chełm
Sebastian Brocki 90'
III liga, gr. IVKolejka 2Cz15 SIE17:00
 
  1 — 0  Wisła Puławy
Bartłomiej Purcha 35'
III liga, gr. IVKolejka 3Nd18 SIE17:00
 
  0 — 2  Siarka Tarnobrzeg
III liga, gr. IVKolejka 4Sb24 SIE17:00
 
  1 — 1  Korona II Kielce
Bartłomiej Buczek 65'
III liga, gr. IVKolejka 5Śr28 SIE17:00
 
  1 — 3  Hutnik Nowa Huta Kraków
Łukasz Skrzypek 78'
III liga, gr. IVKolejka 6NdWRZ17:00
 
  1 — 0  Wisłoka Dębica
Łukasz Skrzypek 89'
III liga, gr. IVKolejka 7CzWRZ17:00
 
  0 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
III liga, gr. IVKolejka 8Nd15 WRZ16:00
 
  2 — 1  Hetman Zamość
Sebastian Brocki 6', Bartłomiej Buczek 62' (k.)
III liga, gr. IVKolejka 9Nd22 WRZ16:00
 
  0 — 1  Stal Kraśnik
III liga, gr. IVKolejka 10Nd29 WRZ16:00
 
  0 — 0  Motor Lublin
III liga, gr. IVKolejka 11SbPAŹ15:00
 
  2 — 0  Orlęta Radzyń Podlaski
Dominik Ochał 50', Sebastian Brocki 63'
III liga, gr. IVKolejka 12Nd13 PAŹ15:00
 
  2 — 2  Avia Świdnik
Kacper Drelich 7' (k.), Bartłomiej Buczek 67' (k.)
III liga, gr. IVKolejka 13Sb19 PAŹ14:00
 
  1 — 2  Podhale Nowy Targ
Bartłomiej Buczek 70'
III liga, gr. IVKolejka 14Nd27 PAŹ14:00
 
  2 — 2  Wólczanka Wólka Pełkińska
Bartłomiej Buczek 65' (k.), 72'
III liga, gr. IVKolejka 15SbLIS14:00
 
  2 — 2  Podlasie Biała Podlaska
Bartłomiej Buczek 11', Dominik Ochał 14'
III liga, gr. IVKolejka 16Nd10 LIS14:00
 
  0 — 0  Wisła Sandomierz
III liga, gr. IVKolejka 17Sb16 LIS12:00
 
  1 — 0  Jutrzenka Giebułtów
Kacper Drelich 78'
III liga, gr. IVKolejka 18Sb23 LIS13:00
 
  0 — 0  Chełmianka Chełm
III liga, gr. IVKolejka 19SbMAR15:00
 
  0 — 1  Wisła Puławy
III liga, gr. IVKolejka 20Nd15 MAR15:00
 
   —   Siarka Tarnobrzeg
III liga, gr. IVKolejka 21Nd22 MAR15:30
 
   —   Korona II Kielce
III liga, gr. IVKolejka 22Nd29 MAR16:00
 
   —   Hutnik Nowa Huta Kraków
III liga, gr. IVKolejka 23SbKWI16:30
 
   —   Wisłoka Dębica
III liga, gr. IVKolejka 24Sb11 KWI13:00
 
   —   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
III liga, gr. IVKolejka 25Sb18 KWI16:00
 
   —   Hetman Zamość
III liga, gr. IVKolejka 26Nd26 KWI16:00
 
   —   Stal Kraśnik
III liga, gr. IVKolejka 27SbMAJ18:00
 
   —   Motor Lublin
III liga, gr. IVKolejka 28SbMAJ17:00
 
   —   Orlęta Radzyń Podlaski
III liga, gr. IVKolejka 29Śr13 MAJ17:00
 
   —   Avia Świdnik
III liga, gr. IVKolejka 30Nd17 MAJ17:00
 
   —   Podhale Nowy Targ
III liga, gr. IVKolejka 31Sb23 MAJ17:30
 
   —   Wólczanka Wólka Pełkińska
III liga, gr. IVKolejka 32Nd31 MAJ17:00
 
   —   Podlasie Biała Podlaska
III liga, gr. IVKolejka 33SbCZE17:30
 
   —   Wisła Sandomierz
III liga, gr. IVKolejka 34Nd14 CZE17:30
 
   —   Jutrzenka Giebułtów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie