Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 34

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 81,465
· Najnowszy użytkownik: europebus
Statystyki
statystyka
 Hetman Włoszczowa (trampkarz mł.)
Historia
1998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/05
2005/062006/072007/08
kl. okręg.
POZ: 1/9
15 – 0 – 1
2008/09
kl. okręg.
POZ: 4/10
9 – 2 – 7
2009/102010/112011/12
kl. okręg.
POZ: 5/9
7 – 2 – 7
2012/132013/14
kl. okręg.
POZ: 2/10
15 – 0 – 3
2014/152015/162016/17
kl. okręg.
POZ: 2/6
6 – 1 – 3
2017/182018/19
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 2WtWRZ17:00
 
19 — 0  UKS Chęciny
Dawid Sikorski 5', Łukasz Palim±ka 7', 9', 41', 70', Bartosz Machnik 12', 27', Bartłomiej Knapik 14', Joachim Łysakowski 23', 28', Kasper Siwek 29', 31', 47', 65', Maksymilian Wdowiak 45', Jan Bujak 58', Jakub Po¶piech 62', 63', Mariusz Kusiński 75'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 3SbWRZ13:00
 
10 — 2  Neptun Końskie
Kasper Siwek 4', 33', 70', Jan Bujak 7', 27', Łukasz Palim±ka 36', 76', 78', Mariusz Kusiński 47', Filip Mikołajczyk 74'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 1PnWRZ11:00
 
18 — 0  Victoria Mniów
Joachim Łysakowski 2', 14', 37', 51', 58', Mariusz Kusiński 4', 61', Łukasz Palim±ka 23', 32', 57', Jan Bujak 25', Jakub Po¶piech 34', 63', Bartosz Machnik 47', 54', 65', 76', Dawid Sikorski 59'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 5Sb14 WRZ11:00
 
14 — 0  Polonia Białogon Kielce
Kasper Siwek 4', 8', 67', Łukasz Palim±ka 5', 18', 33', 35', 46', Maksymilian Wdowiak 26', Joachim Łysakowski 57', Mariusz Kusiński 63', Maciej Walasek 65', Jan Bujak 68', Tomasz Gieroń 74'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 6Sb21 WRZ10:00
 
  5 — 0  FC Ł±czna
Jakub Po¶piech 12', Łukasz Palim±ka 44', Joachim Łysakowski 45', 49', Dawid Sikorski 47'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 8Nd29 WRZ11:00
 
13 — 0  Victoria Mniów
Kasper Siwek 2', 20', 32', 43', Bartosz Cie¶likiewicz 6', Joachim Łysakowski 14', Łukasz Palim±ka 25', 35', 62', Bartosz Machnik 56', 58', Filip Mikołajczyk 70', Jakub Po¶piech 76'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 7WtPA¬16:00
 
16 — 0  Tęcza Gowarczów
Mariusz Kusiński 15', 18', 66', Łukasz Palim±ka 19', 48', 55', 57', 64', Bartosz Cie¶likiewicz 23', Dawid Sikorski 26', Tomasz Gieroń 27', Bartosz Machnik 33', 45', 47', Jakub Po¶piech 52', Bartłomiej Knapik 72'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 9SbPA¬14:00
 
  3 — 0  UKS Chęciny
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 10Sb12 PA¬09:00
 
  7 — 0  Neptun Końskie
Bartosz Machnik 3', 39', Łukasz Palim±ka 16', 21', 52', 79', Dawid Sikorski 32'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 4Wt15 PA¬16:00
 
  2 — 0  Orlicz Suchedniów
Łukasz Palim±ka 38', Bartosz Cie¶likiewicz 55'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 11Sb19 PA¬11:00
 
  4 — 0  Orlicz Suchedniów
Bartosz Machnik 40', 47', Łukasz Palim±ka 77', 79'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 12Nd27 PA¬09:30
 
  3 — 0  Polonia Białogon Kielce
Łukasz Palim±ka 5', Jakub Po¶piech 72', Bartosz Machnik 73'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 13SbLIS10:00
 
  4 — 3  FC Ł±czna
Bartosz Machnik 5', 39', 59', Jakub Po¶piech 58'
Trampkarz młodszy, gr. IKolejka 14SbLIS11:00
 
  3 — 0  Tęcza Gowarczów
Baraże, ¦więtokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychFinałyPn11 LIS13:30
 
  4 — 1   Naprzód Jędrzejów
Filip Mikołajczyk 4', Bartosz Machnik 43', Łukasz Palim±ka 44', 73'
Baraże, ¦więtokrzyska Liga Trampkarzy MłodszychFinały - rewanżeNd17 LIS11:00
 
  1 — 2   Naprzód Jędrzejów
Bartosz Machnik 34'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie