Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Trampkarz młodszy, gr. II, 2007/08
Ostatnie spotkania
Trampkarz młodszy, gr. II
Moravia  3 — 0  GKS KluczewskoSOB10:00
Samson  0 — 4  SokółSOB10:00
Hetman  9 — 0  StrzelecSOB10:00
Victoria  2 — 3  NaprzódSOB10:00
Tabela rozgrywek
Trampkarz młodszy, gr. II
1.   Hetman Włoszczowa 16 45 71–  5 15 1 8 24 46–  2 8 8 21 25–  3 7 1
2.   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 16 35 62–16 11 2 3 8 19 35–  6 6 1 1 8 16 27–10 5 1 2
3.   Moravia Morawica 16 30 52–16 9 3 4 8 20 39–  5 6 2 8 10 13–11 3 1 4
4.   Naprzód Jędrzejów 16 28 52–40 9 1 6 8 16 34–12 5 1 2 8 12 18–28 4 4
5.   GKS Kluczewsko 16 27 32–34 9 7 8 15 17–14 5 3 8 12 15–20 4 4
6.   D±b Nagłowice 16 24 29–26 7 3 6 8 13 17–10 4 1 3 8 11 12–16 3 2 3
7.   Strzelec Chroberz 16 11 27–62 3 2 11 8 6 15–25 2 6 8 5 12–37 1 2 5
8.   Samson Samsonów 16 7 18–69 2 1 13 8 4 10–26 1 1 6 8 3   8–43 1 7
9.   Victoria 2015 Skalbmierz 16 3 11–86 1 15 8 3   7–34 1 7 8 0   4–52 8

Terminarz
Kolejka 1
Hetman Włoszczowa  9 — 0  Naprzód JędrzejówSbWRZ 10:00 
Samson Samsonów  3 — 3  Strzelec ChroberzSbWRZ 10:00 
Moravia Morawica  1 — 1  Sokół RykoszynSbWRZ 10:00 
D±b Nagłowice  1 — 4  GKS KluczewskoSbWRZ 10:00 
Kolejka 2
Sokół Rykoszyn  1 — 1  D±b NagłowiceSbWRZ 10:00 
Strzelec Chroberz  0 — 3  Moravia MorawicaSbWRZ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  5 — 1  Samson SamsonówSbWRZ 10:00 
Victoria Skalbmierz  0 — 7  Hetman WłoszczowaSbWRZ 10:00 
Kolejka 3
Samson Samsonów  2 — 0  Victoria SkalbmierzSb15 WRZ 10:00 
Moravia Morawica  7 — 2  Naprzód JędrzejówSb15 WRZ 10:00 
D±b Nagłowice  4 — 1  Strzelec ChroberzSb15 WRZ 10:00 
GKS Kluczewsko  5 — 2  Sokół RykoszynSb15 WRZ 10:00 
Kolejka 4
Strzelec Chroberz  1 — 3  GKS KluczewskoSb22 WRZ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 2  D±b NagłowiceSb22 WRZ 10:00 
Victoria Skalbmierz  0 — 3  Moravia MorawicaSb22 WRZ 10:00 
Hetman Włoszczowa  9 — 0  Samson SamsonówSb22 WRZ 10:00 
Kolejka 5
Moravia Morawica  2 — 1  Hetman WłoszczowaSb29 WRZ 10:00 
D±b Nagłowice  5 — 1  Victoria SkalbmierzSb29 WRZ 10:00 
GKS Kluczewsko  1 — 2  Naprzód JędrzejówSb29 WRZ 10:00 
Sokół Rykoszyn  9 — 2  Strzelec ChroberzSb29 WRZ 10:00 
Kolejka 6
Naprzód Jędrzejów  1 — 4  Sokół RykoszynSbPA¬ 10:00 
Victoria Skalbmierz  1 — 4  GKS KluczewskoSbPA¬ 10:00 
Hetman Włoszczowa  4 — 1  D±b NagłowiceSbPA¬ 10:00 
Samson Samsonów  2 — 5  Moravia MorawicaSbPA¬ 10:00 
Kolejka 7
D±b Nagłowice  4 — 0  Samson SamsonówSb13 PA¬ 10:00 
GKS Kluczewsko  0 — 4  Hetman WłoszczowaSb13 PA¬ 10:00 
Sokół Rykoszyn  9 — 0  Victoria SkalbmierzSb13 PA¬ 10:00 
Strzelec Chroberz  3 — 4  Naprzód JędrzejówSb13 PA¬ 10:00 
Kolejka 8
Victoria Skalbmierz  2 — 5  Strzelec ChroberzSb20 PA¬ 10:00 
Hetman Włoszczowa  3 — 1  Sokół RykoszynSb20 PA¬ 10:00 
Samson Samsonów  2 — 4  GKS KluczewskoSb20 PA¬ 10:00 
Moravia Morawica  4 — 0  D±b NagłowiceSb20 PA¬ 10:00 
Kolejka 9
GKS Kluczewsko  1 — 0  Moravia MorawicaSb27 PA¬ 10:00 
Sokół Rykoszyn  6 — 0  Samson SamsonówSb27 PA¬ 10:00 
Strzelec Chroberz  0 — 2  Hetman WłoszczowaSb27 PA¬ 10:00 
Naprzód Jędrzejów13 — 0  Victoria SkalbmierzSb27 PA¬ 10:00 
Kolejka 10
Naprzód Jędrzejów  0 — 4  Hetman WłoszczowaSbKWI 10:00 
Strzelec Chroberz  5 — 4  Samson SamsonówSbKWI 10:00 
Sokół Rykoszyn  2 — 0  Moravia MorawicaSbKWI 10:00 
GKS Kluczewsko  2 — 3  D±b NagłowiceSbKWI 10:00 
Kolejka 11
D±b Nagłowice  0 — 1  Sokół RykoszynSb12 KWI 10:00 
Moravia Morawica  1 — 1  Strzelec ChroberzSb12 KWI 10:00 
Samson Samsonów  0 — 6  Naprzód JędrzejówSb12 KWI 10:00 
Hetman Włoszczowa  6 — 0  Victoria SkalbmierzSb12 KWI 10:00 
Kolejka 12
Victoria Skalbmierz  0 — 1  Samson SamsonówSb19 KWI 10:00 
Naprzód Jędrzejów  4 — 1  Moravia MorawicaSb19 KWI 10:00 
Strzelec Chroberz  1 — 4  D±b NagłowiceSb19 KWI 10:00 
Sokół Rykoszyn  4 — 0  GKS KluczewskoSb19 KWI 10:00 
Kolejka 13
GKS Kluczewsko  3 — 0  Strzelec ChroberzSb26 KWI 10:00 
D±b Nagłowice  2 — 1  Naprzód JędrzejówSb26 KWI 10:00 
Moravia Morawica10 — 0  Victoria SkalbmierzSb26 KWI 10:00 
Samson Samsonów  1 — 3  Hetman WłoszczowaSb26 KWI 10:00 
Kolejka 14
Hetman Włoszczowa  1 — 0  Moravia MorawicaSbMAJ 10:00 
Victoria Skalbmierz  2 — 0  D±b NagłowiceSbMAJ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  3 — 0  GKS KluczewskoSbMAJ 10:00 
Strzelec Chroberz  0 — 3  Sokół RykoszynSbMAJ 10:00 
Kolejka 15
Sokół Rykoszyn  4 — 0  Naprzód JędrzejówSb10 MAJ 10:00 
GKS Kluczewsko  2 — 1  Victoria SkalbmierzSb10 MAJ 10:00 
D±b Nagłowice  0 — 1  Hetman WłoszczowaSb10 MAJ 10:00 
Moravia Morawica11 — 0  Samson SamsonówSb10 MAJ 10:00 
Kolejka 16
Samson Samsonów  0 — 1  D±b NagłowiceSb17 MAJ 10:00 
Hetman Włoszczowa  5 — 0  GKS KluczewskoSb17 MAJ 10:00 
Victoria Skalbmierz  0 — 11Sokół RykoszynSb17 MAJ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  6 — 0  Strzelec ChroberzSb17 MAJ 10:00 
Kolejka 17
Strzelec Chroberz  5 — 2  Victoria SkalbmierzSb24 MAJ 10:00 
Sokół Rykoszyn  0 — 3  Hetman WłoszczowaSb24 MAJ 10:00 
GKS Kluczewsko  3 — 2  Samson SamsonówSb24 MAJ 10:00 
D±b Nagłowice  1 — 1  Moravia MorawicaSb24 MAJ 10:00 
Kolejka 18
Moravia Morawica  3 — 0  GKS KluczewskoSb31 MAJ 10:00 
Samson Samsonów  0 — 4  Sokół RykoszynSb31 MAJ 10:00 
Hetman Włoszczowa  9 — 0  Strzelec ChroberzSb31 MAJ 10:00 
Victoria Skalbmierz  2 — 3  Naprzód JędrzejówSb31 MAJ 10:00