Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 24

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,848
· Najnowszy użytkownik: Dolbeareaq30z
Statystyki
statystyka
 Trampkarz młodszy, gr. II, 2019/20
Ostatnie spotkania
Trampkarz młodszy, gr. II
Zenit21 — 1  GródSOB10:00
Tabela rozgrywek
Trampkarz młodszy, gr. II
1.   Naprzód Jędrzejów 10 30 91–  8 10 5 15 35–  6 5 5 15 56–  2 5
2.   MGTS Działoszyce 10 18 41–17 6 4 5 9 20–11 3 2 5 9 21–  6 3 2
3.   Zenit Chmielnik 10 16 69–32 5 1 4 5 10 43–11 3 1 1 5 6 26–21 2 3
4.   Piast Stopnica 10 13 40–24 4 1 5 5 6 26–14 2 3 5 7 14–10 2 1 2
5.   Piaskowianka Piaski 10 12 39–56 4 6 5 6 26–28 2 3 5 6 13–28 2 3
6.   Gród Wi¶lica 10 0   7–150 10 5 0   4–63 5 5 0   3–87 5

Najlepsi strzelcy
29 bramekWiktor Wilk (Zenit)
19 bramekKsawery Kulasek (Piaskowianka)
16 bramekKarol Paj±k (Naprzód)
15 bramekWiktor Szczygieł (Naprzód)
13 bramekPaweł Kocel (MGTS Działoszyce), Adrian Łata (Naprzód)
12 bramekJakub Chrzanowski (Naprzód)
11 bramekSebastian Bugajski (Naprzód), Sebastian Wolski (Piast)
10 bramekJakub Kosmala (Piast)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Piaskowianka Piaski  1 — 6  Piast StopnicaSb31 SIE 10:30 
Gród Wi¶lica  0 — 27Naprzód JędrzejówSb31 SIE 11:00 
MGTS Działoszyce  2 — 1  Zenit ChmielnikŚr16 PA¬ 15:30 
Kolejka 2
Piaskowianka Piaski  0 — 8  MGTS DziałoszyceSbWRZ 10:00 
Piast Stopnica  2 — 6  Naprzód JędrzejówŚr18 WRZ 16:30 
Zenit Chmielnik21 — 1  Gród Wi¶licaSb16 LIS 10:00 
Kolejka 3
MGTS Działoszyce  1 — 0  Piast StopnicaPt13 WRZ 16:00 
Naprzód Jędrzejów  7 — 2  Zenit ChmielnikSb14 WRZ 10:30 
Gród Wi¶lica  1 — 6  Piaskowianka PiaskiSb14 WRZ 11:00 
Kolejka 4
Piast Stopnica  2 — 4  Zenit ChmielnikSb21 WRZ 10:00 
MGTS Działoszyce17 — 0  Gród Wi¶licaSb21 WRZ 10:00 
Piaskowianka Piaski  0 — 10Naprzód JędrzejówWt24 WRZ 16:30 
Kolejka 5
Gród Wi¶lica  0 — 6  Piast StopnicaPt27 WRZ 16:00 
Zenit Chmielnik18 — 1  Piaskowianka PiaskiSb28 WRZ 10:00 
Naprzód Jędrzejów  3 — 1  MGTS DziałoszyceSb28 WRZ 11:00 
Kolejka 6
Zenit Chmielnik  3 — 1  MGTS DziałoszyceSbPA¬ 10:00 
Piast Stopnica  6 — 0  Piaskowianka PiaskiSbPA¬ 10:00 
Naprzód Jędrzejów15 — 0  Gród Wi¶licaSbPA¬ 11:00 
Kolejka 7
Naprzód Jędrzejów  7 — 1  Piast StopnicaPt11 PA¬ 15:30 
MGTS Działoszyce  0 — 4  Piaskowianka PiaskiSb12 PA¬ 09:30 
Gród Wi¶lica  3 — 17Zenit ChmielnikSb12 PA¬ 11:00 
Kolejka 8
Zenit Chmielnik  0 — 7  Naprzód JędrzejówSb19 PA¬ 10:00 
Piaskowianka Piaski18 — 2  Gród Wi¶licaSb19 PA¬ 10:00 
Piast Stopnica  0 — 4  MGTS DziałoszyceSb19 PA¬ 10:00 
Kolejka 9
Naprzód Jędrzejów  3 — 2  Piaskowianka PiaskiŚr23 PA¬ 15:00 
Gród Wi¶lica  0 — 7  MGTS DziałoszyceSb26 PA¬ 09:30 
Zenit Chmielnik  1 — 1  Piast StopnicaSb26 PA¬ 10:00 
Kolejka 10
MGTS Działoszyce  0 — 6  Naprzód JędrzejówŚr30 PA¬ 15:00 
Piaskowianka Piaski  7 — 2  Zenit ChmielnikSbLIS 10:00 
Piast Stopnica16 — 0  Gród Wi¶licaSbLIS 13:30