Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Aktualnie online
· Gości online: 81

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
 PAS Skarżysko-Kamienna (młodzik mł.)
Historia
2002/032003/042004/052005/062006/072007/082008/09
2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/16
2016/172017/182018/192019/202020/21
ŚLMM1
POZ: 4/6
3 – 2 – 5
2021/22
ŚLMM2
POZ: 4/6
4 – 2 – 4
2022/23
ŚLMM1
POZ: 3/8
7 – 1 – 6
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 2SbWRZ10:00
 
  8 — 0  AS Cosmos Zagnańsk
Maciej Szczepanik 2', 10', 53', Jakub Marcisz 13' (sam.), Igor Strycharski 40', Jakub Siudek 48', Wiktor Ludew 55', 56'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 3Wt14 WRZ16:30
 
  0 — 3  Samson Samsonów
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 4Sb18 WRZ14:00
 
  7 — 2  Lechia Strawczyn
Wiktor Ludew 16', Tymon Mendelowski 17', 42', Maciej Szczepanik 20', Antoni Kukulski 35', Jan Kulesza 45', Jakub Piętak 55'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 1Wt21 WRZ16:30
 
  6 — 0  Celsium Skarżysko-Kamienna
Maciej Szczepanik 1', 41', Jakub Wawrzonek 27', Antoni Kukulski 32', Antoni Augustyniak 49', Jakub Siudek 57'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 5Sb25 WRZ09:30
 
  7 — 0  Wicher Miedziana Góra
Maciej Szczepanik 6', 9', 31', Antoni Kukulski 7', Jan Kulesza 19', Jakub Wawrzonek 38', Borys Brzózka 41'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 6WtPAŹ16:30
 
  4 — 1  Celsium Skarżysko-Kamienna
Wiktor Ludew 8', Maciej Szczepanik 36', 53', Jakub Siudek 42'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 7SbPAŹ15:00
 
10 — 1  AS Cosmos Zagnańsk
Wiktor Ludew 8', 23', Jakub Piętak 9', Jakub Siudek 14', 35', 53', Bartłomiej Bryzik 42', Maciej Szczepanik 56', 57', 60'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 8Sb16 PAŹ09:30
 
17 — 0  Samson Samsonów
Wiktor Ludew 1', Jakub Piętak 5', 20', 29', 43', Jakub Siudek 6', 55', 56', Maciej Szczepanik 7', 39', 41', Igor Strycharski 12', Filip Mendak 17', Filip Brojek 19', Jakub Wawrzonek 33', 35', Antoni Kukulski 60'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 9Sb23 PAŹ09:30
 
  1 — 0  Lechia Strawczyn
Wiktor Ludew 43'
Młodzik młodszy, gr. IIIKolejka 10Sb30 PAŹ12:00
 
  5 — 0  Wicher Miedziana Góra
Maciej Szczepanik 16', 33', 44', Tymon Mendelowski 43', Filip Brojek 56'
Świętokrzyska II Liga Modzików Młodszych, barażeFinałySbLIS10:30
 
  6 — 0   Stal Kunów
Antoni Kukulski 18', Maciej Szczepanik 20', 40', Borys Brzózka 43', 46', Antoni Augustyniak 50'
Świętokrzyska II Liga Modzików Młodszych, barażeFinały - rewanżeNd14 LIS10:30
 
  3 — 0   Stal Kunów
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 1Wt12 KWI17:30
 
  1 — 4  Spartakus Daleszyce
Jakub Wawrzonek 43'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 3Sb23 KWI09:00
 
  2 — 1  Football Academy Pińczów (Pińczów, ul. Targowa)
Maciej Szczepanik 12', Jan Kulesza 55'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 2Wt26 KWI17:00
 
  5 — 3  Piast Chęciny (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego)
Filip Mendak 13', Wiktor Ludew 41', Maciej Szczepanik 48', 52', 58'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 4Sb30 KWI11:00
 
  5 — 2  Football Academy Jędrzejów (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego)
Jakub Siudek 2', Antoni Kukulski 15', Wiktor Ludew 26', Borys Brzózka 28', Maciej Szczepanik 60'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 5SbMAJ12:00
 
  2 — 7  AP Champions Końskie (Końskie, ul. Południowa)
Maciej Szczepanik 31', Filip Mendak 60'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 6Nd15 MAJ11:00
 
  2 — 2  Spartakus Daleszyce (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego)
Jakub Wawrzonek 10', Maciej Szczepanik 30'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 7Wt24 MAJ17:30
 
  1 — 3  Piast Chęciny
Adrian Kubicki 47' (sam.)
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 8Nd29 MAJ10:00
 
  3 — 5  Football Academy Pińczów (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego)
Maciej Szczepanik 6', Jakub Piętak 23', Wiktor Ludew 59'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 9SbCZE10:00
 
  2 — 2  Football Academy Jędrzejów (Piaski)
Szymon Wójcik 24' (sam.), Jakub Siudek 48'
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, wiosnaKolejka 10WtCZE17:00
 
  3 — 1  AP Champions Końskie (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego)
Wiktor Ludew 20', 25', Jan Kulesza 54'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie