Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Junior starszy:
    CLJ U-18.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 43

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 60,144
· Najnowszy użytkownik: Flotowse5
Statystyki
statystyka
 Arka Pawłów
Historia
1997/981998/991999/002000/012001/022002/032003/04
2004/052005/062006/07
klasa A
POZ: 5/12
13 – 1 – 8
2007/08
klasa A
POZ: 6/11
9 – 2 – 9
2008/09
klasa A
POZ: 5/14
15 – 3 – 8
2009/10
klasa A
POZ: 13/14
5 – 1 – 20
2010/11
klasa B
POZ: 7/11
8 – 4 – 8
2011/12
klasa B
POZ: 6/14
10 – 2 – 10
2012/13
klasa B
POZ: 2/11
13 – 0 – 7
2013/14
klasa B
POZ: 5/11
9 – 4 – 7
2014/15
klasa B
POZ: 5/12
10 – 6 – 6
2015/16
klasa B
POZ: 4/13
13 – 7 – 4
2016/17
klasa B
POZ: 5/14
11 – 4 – 9
2017/18
klasa B
POZ: 1/12
15 – 2 – 5
Klasa A, gr. IVKolejka 1Nd26 SIE17:00
 
  1 — 2  Polvat Szwarszowice
Klasa A, gr. IVKolejka 2NdWRZ16:00
 
  2 — 1  Cukrownik Włostów
Klasa A, gr. IVKolejka 3NdWRZ16:00
 
  4 — 1  GKS Iwaniska
Klasa A, gr. IVKolejka 4Nd16 WRZ16:00
 
  4 — 2  Kamienna Brody
Klasa A, gr. IVKolejka 5Nd23 WRZ15:00
 
  4 — 0  Huragan Wilczyce
Klasa A, gr. IVKolejka 6Nd30 WRZ15:00
 
  2 — 1  Ester Wojciechowice
Klasa A, gr. IVKolejka 7NdPAŹ15:00
 
  3 — 2  Hutnik Sandomierz
Klasa A, gr. IVKolejka 8Nd14 PAŹ14:00
 
  0 — 3  Koprzywianka Koprzywnica
Klasa A, gr. IVKolejka 9Nd21 PAŹ14:00
 
  4 — 4  Stal Kunów
Klasa A, gr. IVKolejka 10Nd28 PAŹ13:00
 
  0 — 0  SKFiS Łagów
Klasa A, gr. IVKolejka 12NdKWI16:00
 
  1 — 6  Polvat Szwarszowice
Klasa A, gr. IVKolejka 13Nd13 KWI16:00
 
  3 — 1  Cukrownik Włostów
Klasa A, gr. IVKolejka 14Nd20 KWI16:00
 
  4 — 2  GKS Iwaniska
Klasa A, gr. IVKolejka 15Nd27 KWI16:00
 
  1 — 5  Kamienna Brody
Klasa A, gr. IVKolejka 16CzMAJ17:00
 
  1 — 3  Huragan Wilczyce
Klasa A, gr. IVKolejka 17NdMAJ17:00
 
  5 — 1  Ester Wojciechowice
Klasa A, gr. IVKolejka 18Nd11 MAJ17:00
 
  0 — 1  Hutnik Sandomierz
Klasa A, gr. IVKolejka 19Nd18 MAJ17:00
 
  0 — 5  Koprzywianka Koprzywnica
Klasa A, gr. IVKolejka 20Nd25 MAJ17:00
 
  0 — 4  Stal Kunów
Klasa A, gr. IVKolejka 21NdCZE17:00
 
  0 — 3  SKFiS Łagów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie