Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Piast Stopnica
Historia
1999/00
klasa A
POZ: 9/10
4 – 1 – 13
2000/01
klasa A
POZ: 4/11
11 – 3 – 6
2001/02
klasa A
POZ: 6/12
10 – 5 – 7
2002/03
klasa A
POZ: 3/11
11 – 4 – 3
2003/04
klasa A
POZ: 7/13
11 – 4 – 9
2004/05
klasa A
POZ: 4/14
13 – 7 – 6
2005/06
klasa A
POZ: 9/12
5 – 1 – 14
2006/07
klasa A
POZ: 6/11
6 – 3 – 9
2007/08
klasa A
POZ: 5/14
10 – 4 – 8
2008/09
klasa A
POZ: 4/14
15 – 6 – 5
2009/10
klasa A
POZ: 11/14
9 – 5 – 12
2010/11
klasa A
POZ: 1/14
21 – 2 – 3
2011/12
kl. okręg.
POZ: 8/16
13 – 4 – 13
2012/13
kl. okręg.
POZ: 7/16
13 – 7 – 10
2013/14
kl. okręg.
POZ: 13/16
7 – 10 – 13
2014/15
kl. okręg.
POZ: 10/16
10 – 9 – 11
2015/16
kl. okręg.
POZ: 6/16
15 – 3 – 12
2016/17
kl. okręg.
POZ: 14/16
5 – 7 – 18
2017/18
kl. okręg.
POZ: 13/16
7 – 4 – 19
2018/19
kl. okręg.
POZ: 7/16
13 – 4 – 13
2019/20
kl. okręg.
POZ: 9/16
5 – 5 – 5
SparingiSbSIE18:00
 
  0 — 11 Zorza Tempo Pacanów
SparingiWt18 SIE18:00
 
  5 — 0   ¬ródło Solec-Zdrój
Klasa A, gr. IIKolejka 1Nd23 SIE15:00
 
  0 — 5  Zryw Zbigniewice
Klasa A, gr. IIKolejka 2Sb29 SIE14:00
 
  1 — 3  Jandar Bodzechów (Busko Zdrój, ul. Kusocińskiego 1)
Dawid Dylawerski 25'
SparingiCzWRZ17:30
 
  3 — 0   Baszta Rytwiany
Klasa A, gr. IIKolejka 3NdWRZ15:00
 
  0 — 5  Gród Wi¶lica
SparingiCz10 WRZ
 
  7 — 4   Baszta Rytwiany
Klasa A, gr. IIKolejka 4Nd13 WRZ15:00
 
  4 — 0  Łysica II Bodzentyn
Krzysztof Kawa 7', Kamil Drozdowski 70', Mateusz Kapusta 80', Piotr Kulpiński 88'
Klasa A, gr. IIKolejka 5Nd20 WRZ16:30
 
  2 — 2  MKS Zdrój Busko
Mateusz Kapusta 41', Dawid Dylawerski 50'
Klasa A, gr. IIKolejka 6Nd27 WRZ15:00
 
  1 — 2  Klimontowianka Klimontów
Mateusz Kapusta 32'
Klasa A, gr. IIKolejka 7NdPA¬15:00
 
  0 — 1  Arka Pawłów
Klasa A, gr. IIKolejka 8Nd11 PA¬14:00
 
  2 — 1  GKS ¦winiary
Piotr Rajca 1', Krzysztof Kawa 60'
Klasa A, gr. IIKolejka 10Nd25 PA¬13:00
 
  3 — 2  Wisła Nowy Korczyn
Piotr Kulpiński 10', Andrzej Segda 75', Mateusz Kapusta 86' (k.)
Klasa A, gr. IIKolejka 11Sb31 PA¬13:00
 
  1 — 1  Piast Osiek
Piotr Rajca 88'
Klasa A, gr. IIKolejka 12NdLIS12:00
 
  1 — 4  Kamienna Brody
Michał Segda 64'
Klasa A, gr. IIKolejka 13Śr11 LIS12:00
 
  0 — 2  Stal Kunów
Klasa A, gr. IIKolejka 9Nd15 LIS12:00
 
  1 — 3  ¦wit Ćmielów
Piotr Rajca 35'
SparingiSbLUT
 
  2 — 0   Victoria Bizon Kurozwęki
SparingiSb13 LUT14:00
 
  1 — 0   Baszta Rytwiany (Staszów, Koszarowa)
SparingiSb20 LUT
 
  3 — 0   ¬ródło Solec-Zdrój
SparingiSbMAR11:00
 
  6 — 1   GKS Szydłów
SparingiWtMAR16:30
 
  1 — 3   Zenit Chmielnik
SparingiSb13 MAR13:30
 
  3 — 0   Wisła Nowy Korczyn
SparingiCz18 MAR16:30
 
  1 — 1   Zenit Chmielnik
SparingiNd21 MAR13:00
 
  2 — 3   MKS Zdrój Busko
SparingiSb27 MAR14:30
 
  6 — 1   ¬ródło Solec-Zdrój
Klasa A, gr. IIKolejka 14SbKWI11:00
 
  1 — 1  Zryw Zbigniewice
Tomasz Skałbania 33'
Klasa A, gr. IIKolejka 15Śr21 KWI17:00
 
  3 — 3  Jandar Bodzechów
Norbert Kabot 23', Mateusz Kapusta 29', Piotr Rajca 51'
Klasa A, gr. IIKolejka 17Nd25 KWI15:00
 
  0 — 0  Łysica II Bodzentyn
Klasa A, gr. IIKolejka 18NdMAJ15:00
 
  0 — 1  MKS Zdrój Busko
Klasa A, gr. IIKolejka 19NdMAJ15:00
 
  0 — 3  Klimontowianka Klimontów
Michał Nędza 76'
Klasa A, gr. IIKolejka 20Nd16 MAJ15:00
 
  2 — 0  Arka Pawłów
Piotr Kulpiński 5', Piotr Rajca 65'
Klasa A, gr. IIKolejka 16Śr26 MAJ17:30
 
  2 — 0  Gród Wi¶lica
Piotr Rajca ?', ?'
Klasa A, gr. IIKolejka 22Nd30 MAJ17:00
 
  2 — 1  ¦wit Ćmielów
Piotr Kulpiński 45' (k.), Piotr Rajca 46'
Klasa A, gr. IIKolejka 23CzCZE15:00
 
  6 — 2  Wisła Nowy Korczyn
Piotr Rajca 8', 69', Piotr Kulpiński 11' (k.), Norbert Kabot 21', Mateusz Kapusta 73', Marcin Wojciechowski 89'
Klasa A, gr. IIKolejka 21Nd13 CZE16:00
 
  3 — 1  GKS ¦winiary
Piotr Rajca 34', 61', Mateusz Kapusta 52'
Klasa A, gr. IIKolejka 24Śr16 CZE17:30
 
  0 — 2  Piast Osiek
Klasa A, gr. IIKolejka 25Nd20 CZE15:00
 
  3 — 2  Kamienna Brody
Piotr Rajca 21', 78', Mateusz Kapusta 71'
Klasa A, gr. IIKolejka 26Nd27 CZE15:00
 
  1 — 3  Stal Kunów
Paweł Rajca 10'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie