Dobiega końca runda zasadnicza Morawickiej LF. Poniżej zestaw par oraz wyniki potyczek.
Dafi Morawicka I Liga Futsalu | ||||||||
Seria VII | ||||||||
JK Pneumatyk | 3 — 4 | PHU Wojda Zeimmery | 19 GRU | 15:15 | ||||
Mateusz Kobus, Jacek Kraska, Gerard Zając — Mateusz Chlewicki, Rafał Iwan, Seweryn Sala 2 | ||||||||
PHU Wojda Zeimmery | 0 — 1 | Czarni Morawica | 19 GRU | 16:25 | ||||
Bartłomiej Młynarczyk | ||||||||
Czarni Morawica | 2 — 2 k. 3–1 | Ceramik Murexin Bilcza | 19 GRU | 17:40 | ||||
Bartłomiej Młynarczyk, Wojciech Młynarczyk — Daniel Detka, Dawid Kawiński Kartki także: Bartłomiej Młynarczyk , Wojciech Młynarczyk , Mateusz Sołtys , Maciej Woś — Daniel Detka , Dawid Kawiński .
| ||||||||
Ceramik Murexin Bilcza | 1 — 2 | MJM Biernat Dachy | 19 GRU | 18:55 | ||||
Dawid Kawiński — Michał Niebudek, Eryk Borczyński Kartki także: Patryk Matachowski , Iwo Sochacki — Tomasz Gaj .
| ||||||||
Tsunami Siekierno | 0 — 9 | Tompawex Obice | 19 GRU | 19:30 | ||||
Damian Pietras 2, Mateusz Zawadzki 6, Michał Zawadzki | ||||||||
MJM Biernat Dachy | 1 — 8 | Netbik Brzeziny | 19 GRU | 20:05 | ||||
Kamil Koszela — Marcin Karczewski, Emil Lurzyński 3, Karol Lurzyński, Tomasz Radomski 3 Kartki także: Marcin Kozior — Tomasz Radomski .
| ||||||||
Albatrosi Morawica | 10 — 2 | Tsunami Siekierno | 19 GRU | 20:45 | ||||
Jakub Rabiej 7, Arkadiusz Terech 3 — Jakub Kuc 2 Kartki także: Jakub Rabiej — Piotr Chrzanowski , Adrian Zdzymira .
| ||||||||
Tompawex Obice | 5 — 1 | Netbik Brzeziny | 19 GRU | 21:20 | ||||
Michał Zawadzki, Mateusz Zawadzki 2, Norbert Sinkiewicz, Paweł Latosiński — Marcin Karczewski Kartki także: Mateusz Zawadzki , Łukasz Zawadzki , Robert Sitarz — Emil Lurzyński .
|
13 bramek | Jakub Rabiej (Albatrosi) |
12 bramek | Michał Zawadzki (Tompawex), Mateusz Zawadzki (Tompawex) |
11 bramek | Krzysztof Wiśniewski (Ceramik Murexin) |
8 bramek | Rafał Iwan (PHU Wojda Zeimmery), Bartłomiej Młynarczyk (Czarni) |
7 bramek | Wojciech Młynarczyk (Czarni) |
6 bramek | Jacek Kraska (JK Pneumatyk), Damian Pietras (Tompawex), Arkadiusz Terech (Albatrosi), Gerard Zając (JK Pneumatyk) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Dafi Morawicka II Liga Futsalu | ||||||||
Seria VIII | ||||||||
Hercu Radomice | 4 — 0 | White Label Bilcza | 19 GRU | 15:50 | ||||
Sebastian Kamiński 2, Przemysław Strójwąs, Sebastian Szot Kartki także: Jan Bąk , Krzysztof Gruszczyński , Szymon Prędotka .
| ||||||||
Termetal Dębska Wola | 0 — 8 | Ceramik Murexin II Bilcza | 19 GRU | 17:05 | ||||
Dawid Kawiński 2, Adrian Ozimina 2, Łukasz Ubożak 2, Szymon Ubożak 2 | ||||||||
Ceramik Murexin II Bilcza | 3 — 4 | Soccer City Chmielowice | 19 GRU | 18:15 | ||||
Jakub Chrzanowski 2, Michał Cieślak — Bartosz Pokrzepa, Jakub Przygodzki, Artur Woś, Tomasz Ślusarczyk Kartki także: Łukasz Ubożak — Jakub Przygodzki .
|
18 bramek | Karol Lurzyński (Netbik II) |
16 bramek | Patryk Zapała (Netbik II) |
14 bramek | Łukasz Bedla (Orion), Jakub Przygodzki (Soccer City) |
12 bramek | Karol Pawlik (White Label), Marcin Wieczorek (Netbik II) |
9 bramek | Artur Januszek (Netbik II), Szymon Ubożak (Ceramik Murexin II) |
8 bramek | Bartosz Pokrzepa (Soccer City) |
7 bramek | Adam Kaczor (Soccer City), Sławomir Rożkiewicz (Hercu Radomice) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|