II liga futsalu, gr. IV | ||||||||
Kolejka 4 | ||||||||
Zaremba Transport Futsal Pińczów | 4 — 9 | Futsal Club Łańcut | 13 GRU | 19:00 | ||||
Pińczów, ul. Pałęki | ||||||||
1 — 0 1 — 1 4' 1 — 2 6' 1 — 3 7' 1 — 4 12' 1 — 5 13' 1 — 6 20' 1 — 7 29' 1 — 8 30' 1 — 9 33' 2 — 9 3 — 9 4 — 9 Zaremba Futsal: 1 Trenerzy: Łukasz Biały, Arkadiusz Kurek — Patryk Broda.
|
27 bramek | Maciej Śliski (BSF Busko-Zdrój) |
24 bramek | Bartłomiej Fitowski (Zaremba Futsal) |
14 bramek | Adrian Nowak (FC Łańcut) |
13 bramek | Jakub Szewczyk (12 + 1 k.) (FC Tarnów) |
12 bramek | Kacper Rogoziński (BSF Busko-Zdrój) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
25 bramek | Dominik Pasternak (24 + 1 k.) (Moravia) |
24 bramek | Jakub Rabiej (Moravia) |
21 bramek | Michał Zawadzki (20 + 1 k.) (Moravia) |
18 bramek | Karol Gilewski (Moravia) |
17 bramek | Mateusz Zawadzki (Moravia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Morawicka I Liga Futsalu | ||||||||
Sobota - 09.12.2023r. | ||||||||
4 Fun Team | 2 — 10 | Cupra Autorud | 9 GRU | 19:30 | ||||
Patryk Woda, Paweł Nowakowski — Piotr Pietrzyk 2, Stanislav Mokrosnop 4, Karol Lurzyński 3, Damian Detka | ||||||||
Albatrosi Morawica | 8 — 1 | White Label Pawlik Remonty | 9 GRU | 20:05 | ||||
Dawid Stępień 3, Dawid Pierzak, Maciej Piecyk 3, Michał Pawłowski — Karol Pawlik | ||||||||
Cupra Autorud | 4 — 4 k. 2–3 | Ceramik Murexin Bilcza | 9 GRU | 20:40 | ||||
Stanislav Mokrosnop, Marcin Piotrowski 3 — Daniel Detka, Krzysztof Wiśniewski 2, Piotr Pietrzyk sam. Kartki także: Damian Detka , Piotr Pietrzyk , Marcin Piotrowski .
| ||||||||
4 Fun Team | 3 — 5 | Albatrosi Morawica | 9 GRU | 21:15 | ||||
Paweł Nowakowski, Jakub Wasilewski, Piotr Kubicki sam. — Kamil Kubicki 2, Dawid Stępień, Arkadiusz Terech 2 Kartki także: Paweł Nowakowski .
| ||||||||
Ceramik Murexin Bilcza | 0 — 3 | Nebulones | 9 GRU | 21:50 | ||||
Tomasz Paniec 3 Kartki także: Tomasz Broniś — Jakub Górajski .
|
32 bramek | Dominik Pasternak (Hercu Radomice) |
15 bramek | Dawid Stępień (Albatrosi) |
13 bramek | Karol Pawlik (White Label Pawlik), Marcin Piotrowski (Cupra Autorud), Krzysztof Wiśniewski (Ceramik Murexin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Morawicka II Liga Futsalu | ||||||||
Sobota - 09.12.2023r. | ||||||||
FC Galactik | 0 — 5 | Jumar Technika Diamentowa Moravia | 9 GRU | 15:00 | ||||
Patryk Turlej, Igor Skrzyniarz, Kacper Orliński, Paweł Bożek-Rackoś 2 | ||||||||
Grono Team | 2 — 4 | Soccer City GS Proauto | 9 GRU | 15:35 | ||||
Jakub Rychel 2 — Damian Woźniak, Jakub Przygodzki, Łukasz Porębski, Paweł Gołuzd | ||||||||
LZS Błyskawica Chałupki | 1 — 5 | FC Galactik | 9 GRU | 16:10 | ||||
Piotr Gola — Adrian Pietrzyk, Michał Gola 2, Wiktor Biały 2 Kartki także: Wiktor Biały .
| ||||||||
Tsunami Siekierno | 2 — 4 | Cupra Autorud II | 9 GRU | 16:45 | ||||
Piotr Sidło, Artur Kuliński — Karol Lurzyński, Bartłomiej Wysocki 3 Kartki także: Mariusz Piwowarczyk , Piotr Nawrot — Bartłomiej Wysocki .
|
29 bramek | Artur Kuliński (Tsunami) |
22 bramek | Bartłomiej Wysocki (Cupra Autorud II) |
21 bramek | Paweł Bożek-Rackoś (Jumar T. D.) |
18 bramek | Adrian Pietrzyk (FC Galactik) |
14 bramek | Konrad Listwan (Jumar T. D.) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Macron Nowińska Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Cannabinios | 1 — 1 | Grupa Kameleon | 10 GRU | 11:10 | ||||
Radosław Chrapkiewicz — Igor Ogonowski Kartki także: Dawid Wójcik . | ||||||||
ZIO-MAX Kielce | 9 — 0 | Delta Force Team | 10 GRU | 11:45 | ||||
Piotr Brzoza, Adam Ogonowski 2, Norbert Sinkiewicz 4, Jarosław Zawadzki, samobójcza | ||||||||
Cannabinios | 1 — 1 | Stać Nas Na Więcej | 10 GRU | 12:20 | ||||
Tomasz Lasota — Marcin Nowaczek | ||||||||
ZIO-MAX Kielce | 4 — 2 | Grupa Kameleon | 10 GRU | 12:55 | ||||
Piotr Brzoza 2, Jakub Olearczyk 2 — Igor Ogonowski 2 Kartki także: Karol Pawlik . | ||||||||
Delta Force Team | 1 — 3 | Piekarnia | 10 GRU | 13:30 | ||||
Paweł Wolak — Tomasz Adamczyk 2, Radosław Zygmunt | ||||||||
Stać Nas Na Więcej | 1 — 6 | FC Gniewce | 10 GRU | 14:05 | ||||
Paweł Nowaczek — Filip Jarosiński, Mikołaj Jarosiński 2, Sebastian Malarczyk 2, Karol Wasik | ||||||||
Piekarnia | 5 — 1 | Górnik Wikwolt Team | 10 GRU | 14:40 | ||||
Marcin Stęplewski, Grzegorz Pacholczak, Grzegorz Biela 2, Tomasz Adamczyk — Mateusz Kmiecik Kartki także: Mateusz Kmiecik . | ||||||||
FC Gniewce | 7 — 1 | Kiel-Pak Team | 10 GRU | 15:20 | ||||
Karol Wasik, Sebastian Malarczyk, Jacek Łapot, Mikołaj Jarosiński, Kamil Blicharski, Jakub Bakalarski 2 — Daniel Bednarski | ||||||||
Suazo Team | 2 — 4 | Sid-Trans | 10 GRU | 15:55 | ||||
Albin Jaworski, Norbert Jaworski — Mateusz Matysek 2, Piotr Sidło, Hubert Janyst Kartki także: Mateusz Matysek . | ||||||||
Górnik Wikwolt Team | 4 — 6 | Raj Kielce | 10 GRU | 16:30 | ||||
Mateusz Kmiecik 2, Sebastian Wijas 2 — Szymon Matysek, Cezary Nawrot 4 | ||||||||
Kiel-Pak Team | 6 — 2 | Suazo Team | 10 GRU | 17:05 | ||||
Wiktor Wewióra, Marcin Krzysztofek, Jakub Górajski, Adrian Bębenista 2, Adrian Bentkowski — Albin Jaworski, Kamil Gadomski Kartki także: Arkadiusz Borkowski — Albin Jaworski , Kamil Gadomski . | ||||||||
Sid-Trans | 3 — 2 | Raj Kielce | 10 GRU | 17:40 | ||||
Hubert Janyst, Tomasz Janyst, Mateusz Matysek — Cezary Nawrot 2 Kartki także: Hubert Janyst , Jakub Wójcik , Mariusz Piwowarczyk — Damian Jabłoński . |
20 bramek | Cezary Nawrot (Raj) |
16 bramek | Karol Pawlik (Grupa Kameleon) |
14 bramek | Szymon Dudek (Suazo Team), Dawid Wnuk (Grupa Kameleon) |
13 bramek | Jakub Bakalarski (FC Gniewce), Mateusz Matysek (Sid-Trans), Mariusz Paluch (Stać Nas Na Więcej) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Kielecka Liga Futsalu | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
AKS Wzdół KrisMar | 3 — 5 | Sport CK | 10 GRU | 17:00 | ||||
Dominik Chrzanowski, Artem Kozaczok, Krystian Wierzchanowski — Kamil Blicharski, Dorian Buczek 2, Kacper Rogoziński 2 Kartki także: Krystian Wierzchanowski . | ||||||||
Saint-Gobain MMW Szalunki Kielce | 4 — 0 | PŚK Fabet Konstrukcje | 10 GRU | 17:40 | ||||
Dominik Paternak 2, Marcin Piotrowski 2 | ||||||||
Stawecki Holding | 6 — 3 | OP Team | 10 GRU | 18:20 | ||||
Michał Pokora, Maciej Pokora 2, Bartosz Pańtak , Wiktor Nogacki, Michał Łabęcki — Michał Prus 2, Oskar Góźdź Kartki także: Filip Kaczmarski . | ||||||||
Biernat Dachy | 6 — 5 | viGO! Quickpack Polska | 10 GRU | 19:00 | ||||
Tomasz Gaj 2, Tomasz Kołodziejczyk 2, Patryk Zawierucha 2 — Albin Jaworski, Patryk Kowalczyk, Łukasz Mika 2, Mariusz Maciejski Kartki także: Łukasz Boleń . |
14 bramek | Dominik Chrzanowski (AKS Wzdół KrisMar) |
11 bramek | Maciej Żądło (Stawecki Holding) |
8 bramek | Tomasz Gaj (Biernat Dachy), Wiktor Nogacki (Stawecki Holding), Maciej Pokora (Stawecki Holding) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Świętokrzyska Liga Futsalu dla Amatorów | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Amator Słopiec | 4 — 1 | Stokota Kielce | 9 GRU | 15:30 | ||||
Michał Bąk, Daniel Frąk, Piotr Grzęda 2 — Mariusz Kusiński | ||||||||
JK Pneumatyk | 0 — 3 | Targi Kielce | 9 GRU | 16:00 | ||||
Tomasz Buras , Karol Jakubczyk, Mateusz Wawrzycki Kartki także: Norbert Sennik — Aleksander Czarnomski , Paweł Wawrzycki . | ||||||||
Stokota Kielce | 0 — 3 | Wilki Wilków | 9 GRU | 16:30 | ||||
Przemysław Jamrożek 3 | ||||||||
Amator Słopiec | 1 — 3 | CK Team | 9 GRU | 17:00 | ||||
Marcin Jaworski — Jakub Adamski, Tomasz Wilk 2 | ||||||||
Rombruk | 2 — 3 | Targi Kielce | 9 GRU | 17:30 | ||||
Bartłomiej Romaniec, Mariusz Dębski — Karol Jakubczyk, Grzegorz Jaworski, Paweł Wawrzycki | ||||||||
JK Pneumatyk | 3 — 3 | Dragon-Strop Kielce | 9 GRU | 18:00 | ||||
Jacek Kraska, Dawid Worwa 2 — Artur Januszek, Dawid Sobierajski , Adrian Rudnicki Kartki także: Jacek Kraska . | ||||||||
Wilki Wilków | 1 — 2 | Rombruk | 9 GRU | 18:30 | ||||
Przemysław Jamrożek — Bartłomiej Romaniec, Michał Wieczorek Kartki także: Daniel Pióro — Albert Kołodziej . | ||||||||
Dragon-Strop Kielce | 2 — 3 | CK Team | 9 GRU | 19:00 | ||||
Artur Januszek, Dawid Sobierajski — Piotr Kowalczyk, Tomasz Wilk 2 Kartki także: Paweł Pustuła — Łukasz Kowalczyk . |
26 bramek | Karol Jakubczyk (Targi) |
20 bramek | Tomasz Wilk (CK Team) |
19 bramek | Norbert Sennik (JK Pneumatyk) |
15 bramek | Przemysław Jamrożek (Wilki) |
13 bramek | Michał Wieczorek (Rombruk) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Włoszczowska Liga Piłki Nożnej Halowej | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
FC Okolice | 2 — 6 | The Naturat | 10 GRU | 16:00 | ||||
Andrzej Ksyt, Kamil Włodarczyk — Tomasz Wikliński 2, Adam Gawroński 3, Filip Kowalczyk Kartki także: Krystian Lichota . | ||||||||
Inst-Bud/air Roxy | 2 — 0 | Żuczek Dobromierz | 10 GRU | 17:00 | ||||
Marcin Michałek, Rafał Szafrański Kartki także: Igor Łysakowski . | ||||||||
Formoza Gmina Żytno | 3 — 3 | AT Dachy Team | 10 GRU | 18:00 | ||||
Dawid Kurek , Sebastian Kurek 2 — Piotr Suliga 2, Kamil Wijas | ||||||||
Team Kurzelów | 8 — 4 | Smakołysze | 10 GRU | 19:00 | ||||
Michał Bała 2, Marcin Jarmuda, Tomasz Matuszewski 2, Krzysztof Minor 2, Michał Tkacz — Konrad Klapiński, Jakub Mikoda, Igor Wójcik, Karol Waligórski Kartki także: Mateusz Małek — Igor Wójcik . | ||||||||
ZPUE Włoszczowa | 1 — 3 | Los Blancos | 10 GRU | 20:00 | ||||
Krzysztof Wolski — Paweł Doroszko 2, Konrad Papaj Kartki także: Grzegorz Skoczek . |
22 bramek | Marcin Jaruga (FC Okolice) |
21 bramek | Marcin Michałek (Inst-Bud/air Roxy) |
19 bramek | Michał Tkacz (Team Kurzelów) |
18 bramek | Igor Wójcik (Smakołysze) |
15 bramek | Przemysław Winckowicz (Los Blancos) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|