Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 39

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,644
· Najnowszy użytkownik: plumbl195jc
Statystyki
statystyka
Karol Dziedzic (18)
Imię:Karol
Nazwisko:Dziedzic
Data urodzenia:18 kwietnia 2002
Wiek:18 l 77 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Spartakus II Daleszyce

Przebieg kariery:
2011/12GKS Nowiny    1/  1/  0     90'
2011/12Spartakus Daleszyce    7/  5/  1   602'
2012/13Spartakus Daleszyce  
2013/14Spartakus Daleszyce    8/  8/  1   595'
2014/15KKP Korona Kielce 2 18/18/  0 1080'
2015/16KKP Korona Kielce  
2015/16KKP Korona Kielce 5 19/19/  0 1330'
2016/17 KKP Korona Kielce   1  3/  3/  1   267'
2016/17KKP Korona Kielce 2 18/18/  0 1440'
2017/18 KKP Korona Kielce   220/14/  6 1707'
2017/18 Korona Kielce SA  
2018/19 Korona Kielce SA 1  2  6/  6/  7   620'
2018/19 Spartakus Aureus Daleszyce   310/  6/  1   772'
2018/19 Spartakus II Daleszyce   1  2/  1/  0   135'

Analityka statystyczna:
Razem: 10  9112/99/17 8638'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


WRZ 17:00Wicher 2 — 14 KKP Koronakl. okręg.
   
WRZ 15:00Moravia 0 — 15 KKP Koronakl. okręg.
 670'  
WRZ 12:00KKP Korona 4 — 0 Rodzinakl. okręg.
   
WRZ 14:00KKP Korona 13 — 1 Naprzódkl. okręg.
 570'  
16'
12 WRZ 11:00GKS Nowiny 1 — 3 KKP Koronakl. okręg.
 1970'  
12 WRZ 11:00Gród 0 — 22 KKP Koronakl. okręg.
   
16 WRZ 16:30KKP Korona 13 — 0 Akademia Piłkarska Koronakl. okręg.
   
16 WRZ 18:30KKP Korona 11 — 1 Piaskowiankakl. okręg.
 1670'  
19 WRZ 12:00KKP Korona 3 — 0 Astrakl. okręg.
   
19 WRZ 14:00KKP Korona 10 — 2 Uniakl. okręg.
 1970'  
35+1'
26 WRZ 10:00Akademia Piłkarska Korona 0 — 19 KKP Koronakl. okręg.
   
26 WRZ 11:00Piaskowianka 0 — 12 KKP Koronakl. okręg.
 1970'  
PAŹ 10:00KKP Korona 3 — 0 Wicherkl. okręg.
   
PAŹ 12:00KKP Korona 6 — 0 Moraviakl. okręg.
 1970'  
10 PAŹ 09:00Naprzód 0 — 5 KKP Koronakl. okręg.
 1970'  
10 PAŹ 13:00Rodzina 2 — 6 KKP Koronakl. okręg.
   
17 PAŹ 10:00KKP Korona 18 — 0 Gródkl. okręg.
   
17 PAŹ 12:00KKP Korona 6 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
 19  
24 PAŹ 11:00Unia 0 — 8 KKP Koronakl. okręg.
 1970'  
24 PAŹ 11:00Astra 1 — 9 KKP Koronakl. okręg.
   
KWI 11:00KKP Korona 8 — 1 Granatkl. okręg.
   
KWI 09:30Orlęta 0 — 3 KKP Koronakl. okręg.
 470'  
16 KWI 10:00KKP Korona 6 — 0 Juventakl. okręg.
 470'  
2'
17 KWI 10:00KKP Korona 7 — 0 KP KSZO 1929kl. okręg.
   
23 KWI 12:30Wisła Junior 0 — 8 KKP Koronakl. okręg.
 470'  
23 KWI 13:00Rodzina 0 — 4 KKP Koronakl. okręg.
   
30 KWI 11:00GKS Nowiny 0 — 7 KKP Koronakl. okręg.
 470'  
MAJ 17:00KKP Korona 0 — 0 Hetmankl. okręg.
   
MAJ 12:00Juventa 3 — 3 KKP Koronakl. okręg.
   
MAJ 12:00KKP Korona 10 — 0 Alitkl. okręg.
 1370'  
13'
10 MAJ 17:00TS 1946 Nida 0 — 10 KKP Koronakl. okręg.
   
13 MAJ 09:30KKP Korona 2 — 0 Korona IIkl. okręg.
   
14 MAJ 11:00KKP Korona 4 — 0 Orlętakl. okręg.
 470'  
21 MAJ 15:00Juventa 0 — 6 KKP Koronakl. okręg.
 470'  
22 MAJ 11:00KKP Korona 15 — 0 TS 1946 Nidakl. okręg.
   
24 MAJ 16:00Granat 1 — 4 KKP Koronakl. okręg.
   
28 MAJ 11:00KKP Korona 9 — 0 Wisła Juniorkl. okręg.
 470'  
28 MAJ 13:00KP KSZO 1929 0 — 5 KKP Koronakl. okręg.
   
CZE 10:00KKP Korona 4 — 0 Rodzinakl. okręg.
   
CZE 12:00KKP Korona 7 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
 470'  
CZE 17:00Hetman 0 — 5 KKP Koronakl. okręg.
   
11 CZE 11:00Alit 0 — 16 KKP Koronakl. okręg.
 1370'  
44'
15 CZE 17:00KKP Korona 4 — 1 Juventakl. okręg.
   
18 CZE 10:00Korona II 0 — 2 KKP Koronakl. okręg.