Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 34

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,649
· Najnowszy użytkownik: locks392yr
Statystyki
statystyka
Rafał Jałocha (31)
Imię:Rafał
Nazwisko:Jałocha
Data urodzenia:27 października 1989
Wiek:30 l 250 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Stal II Kunów

Przebieg kariery:
2009/10 Stal Kunów 16 (1)  124/21/  1 2129'
2010/11 Stal Kunów 4 (2) 
2010/11 Moravia II Morawica  
2010/11 Moravia Morawica    0/  0/  1     21'
2011/12 Stal Kunów 10 (1)  423/18/  0 1982'
2012/13 Kamienna Brody 2  3  8/  1/16 1006'
2013/14 Kamienna Brody 1  213/  1/  2   888'
2013/14 Stal Kunów 3 1 411/  1/  0   703'
2014/15 Stal Kunów 4  225/  6/  3 1863'
2015/16 Stal Kunów 2  214/  0/  2   868'
2016/17 Stal Kunów 6  219/  7/  0 1395'
2017/18 Stal Kunów    0/  0/  2     19'
2018/19 Stal Kunów  12/  1/  1   739'
2018/19 Stal II Kunów    1/  0/  0     69'
2019/20 Stal Kunów  
2019/20 Stal II Kunów  

Analityka statystyczna:
Razem: 48 (4) 1 20150/56/28 11682'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (4) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Rafał Jałocha.


10 SIE 17:00Wicher 1 — 0 Stalkl. okręg.
1045'  
46' Sebastian Kostrzewa
17 SIE 17:00Stal 0 — 0 GKS Nowinykl. okręg.
1074'  
75' Sebastian Kostrzewa
23 SIE 17:00Star 2 — 1 Stalkl. okręg.
1017'  
68' Karol Kostrzewa 85' Sebastian Kostrzewa
30 SIE 17:00Stal 0 — 3 Kamiennakl. okręg.
 
WRZ 16:30Victoria 2009 0 — 2 StalPuchar okr.
   
WRZ 16:00Moravia 1 — 0 Stalkl. okręg.
1045'  
46' Sebastian Kostrzewa
14 WRZ 16:00Stal 3 — 0 Piast S.kl. okręg.
1068'  
69' Patryk Frańczak
21 WRZ 16:00Politechnika Św. 1 — 1 Stalkl. okręg.
1059'  
60' Jarosław Kaczor
24 WRZ 15:30Stal 3 — 0 KoprzywiankaPuchar okr.
   
28 WRZ 15:00Stal 2 — 1 Zenitkl. okręg.
1072'  
73' Jarosław Kaczor
PAŹ 15:00Nidzianka 0 — 2 Stalkl. okręg.
1065'  
66' Sebastian Kostrzewa
12 PAŹ 15:00Stal 2 — 0 Orlęta K.kl. okręg.
1090'  
15 PAŹ 15:00Stal 0 — 3 KSZO 1929Puchar okr.
   
19 PAŹ 14:00Koprzywianka 4 — 0 Stalkl. okręg.
1090'  
26 PAŹ 13:00Stal 2 — 1 Astrakl. okręg.
1059'  
60' Jarosław Kaczor
LIS 13:00LZS Samborzec 3 — 4 Stalkl. okręg.
1067'  
68' Robert Haraźny
LIS 13:00Stal 2 — 0 Sparta D.kl. okręg.
1079'  
80' Jarosław Kaczor
11 LIS 12:00KSZO 1929 II 0 — 1 Stalkl. okręg.
1052'  
53' Sebastian Kostrzewa
22 MAR 15:00Stal 0 — 0 Wicherkl. okręg.
1084'  
85' Karol Szafirowski
29 MAR 15:00GKS Nowiny 4 — 0 Stalkl. okręg.
1069'  
70' Jarosław Kaczor
12 KWI 16:00Kamienna 0 — 1 Stalkl. okręg.
1869'  
70' Sebastian Kostrzewa
19 KWI 16:00Stal 0 — 2 Moraviakl. okręg.
1845'  
15' 46' Sebastian Kostrzewa
26 KWI 16:00Piast S. 2 — 1 Stalkl. okręg.
1890'  
29 KWI 17:00Stal 3 — 0 Starkl. okręg.
790'  
MAJ 17:00Stal 3 — 0 Politechnika Św.kl. okręg.
4 
10 MAJ 17:00Zenit 2 — 2 Stalkl. okręg.
1090'  
17 MAJ 17:00Stal 0 — 3 Nidziankakl. okręg.
13 
64' 80' Przemysław Rynio
24 MAJ 17:00Orlęta K. 7 — 1 Stalkl. okręg.
1059'  
17' 60' Przemysław Rynio
30 MAJ 17:00Stal 2 — 1 Koprzywiankakl. okręg.
1461'  
62' Sebastian Kostrzewa
CZE 17:00Astra 2 — 3 Stalkl. okręg.
1456'  
30' 47' 57' Sebastian Kostrzewa
CZE 17:00Stal 5 — 0 LZS Samborzeckl. okręg.
1454'  
50' 55' Adam Witek
14 CZE 17:00Sparta D. 2 — 1 Stalkl. okręg.
1445'  
46' Damian Cholewiński
Stal 3 — 0 KSZO 1929 IIkl. okręg.