Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
Aktualnie online
· Gości online: 106
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
Filip Kawęcki (22) Imię: | Filip | Nazwisko: | Kawęcki | Data urodzenia: | 08 października 2002 | Wiek: | 21 l 220 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Wisła Junior Sandomierz |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
6 WRZ 10:00Wisła Junior 0 — 2 Alitkl. okręg.
60'
| 10 WRZ 17:00Baszta 0 — 4 Wisła Juniorkl. okręg.
16
| 15 WRZ 16:00Wisła Junior 17 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
| 16 WRZ 16:30KSZO-Junior 5 — 1 Wisła Juniorkl. okręg.
16
| 20 WRZ 09:30Wisła Junior 8 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
18
| 29 WRZ 17:00Alit 3 — 2 Wisła Juniorkl. okręg.
16
| 4 PAŹ 09:30Wisła Junior 6 — 0 Basztakl. okręg.
1360'
| 11 PAŹ 14:00LZS Samborzec 0 — 3 Wisła Juniorkl. okręg.
| 18 PAŹ 09:30Wisła Junior 0 — 2 KSZO-Juniorkl. okręg.
15
| 25 PAŹ 10:00OKS Opatów 1 — 2 Wisła Juniorkl. okręg.
1660'
| 12 KWI 10:00Wisła Junior 4 — 0 Kamiennakl. okręg.
16
| 25 KWI 10:00Wisła Junior 1 — 6 Granatkl. okręg.
16
| 2 MAJ 10:00LZS Samborzec 3 — 6 Wisła Juniorkl. okręg.
| 10 MAJ 10:00OKS Opatów 1 — 11 Wisła Juniorkl. okręg.
| 16 MAJ 10:00Kamienna 1 — 1 Wisła Juniorkl. okręg.
1660'
| 23 MAJ 10:00Wisła Junior 1 — 1 Basztakl. okręg.
| 30 MAJ 09:30Granat 5 — 1 Wisła Juniorkl. okręg.
16
| 6 CZE 10:00Wisła Junior 7 — 1 LZS Samborzeckl. okręg.
| 9 CZE 16:30Wisła Junior 4 — 1 OKS Opatówkl. okręg.
|
|