Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 2
Ryba, emeplu170sq

· Łącznie użytkowników: 82,648
· Najnowszy użytkownik: emeplu170sq
Statystyki
statystyka
Jakub Nowocień (31)
Imię:Jakub
Nazwisko:Nowocień
Data urodzenia:29 maja 1989
Wiek:31 l 36 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Star Starachowice

Przebieg kariery:
(1)Juventa Starachowice  
2005/06Juventa II Perfopol Starachowice  
2006/07Juventa II Perfopol Starachowice  
2007/08 Juventa Star Starachowice  
2008/09 Juventa Star Starachowice  
2009/10 Juventa Star Starachowice  
2009/10 Kamienna Brody 11 (3) 10/  8/  0   876'
2010/11 Kamienna Brody 2   4/  3/  0   349'
2011/12 Kamienna Brody 1  1  7/  6/  0   658'
2012/13 Kamienna Brody 4  413/  8/  3 1234'
2013/14 Kamienna Brody 3  413/12/  1 1190'
2016/17 Star Starachowice 2 (1)  212/12/  2 1161'
2017/18 Star Starachowice 2 0+1 828/24/  1 2474'
2018/19 Star Starachowice 5 (2)  530/22/  0 2543'
2019/20 Star Starachowice 2  317/17/  0 1530'

Analityka statystyczna:
Razem: 32 (6) 0+1 27134/112/  7 12015'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkaĂą, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Jakub Nowocień.


21 SIE 17:00Kamienna 4 — 3 OKS Opatówklasa A
 88'  
89' Krzysztof Synowiec
27 SIE 17:00Baszta 1 — 1 Kamiennaklasa A
 90'  
WRZ 17:00Kamienna 4 — 0 GOKiSklasa A
 
WRZ 17:00Kamienna 1 — 1 SamsonPuchar okr.
  120'  
11 WRZ 15:00Zryw Z. 4 — 0 Kamiennaklasa A
 90'  
17 WRZ 15:30Kamienna 6 — 0 Zorza Tempoklasa A
 90'  
75'
24 WRZ 16:00Kamienna 1 — 1 Stalklasa A
 
PAŹ 15:00Świt 1 — 2 Kamiennaklasa A
 90'  
24'
PAŹ 15:00Kamienna 4 — 1 Piast O.klasa A
 90'  
16 PAŹ 14:00Klonówka 1 — 3 Kamiennaklasa A
 
23 PAŹ 14:00Kamienna 2 — 0 Wisła N. K.klasa A
 
30 PAŹ 13:00Agricola 1 — 2 Kamiennaklasa A
 
LIS 12:00Kamienna 3 — 1 Starklasa A
 
11 LIS 13:00Klimontowianka 3 — 1 Kamiennaklasa A