Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 29

· Użytkowników online: 2
locks482lr, Ryba

· Łącznie użytkowników: 82,667
· Najnowszy użytkownik: locks482lr
Statystyki
statystyka
 Naprzód Jędrzejów
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
17Bartłomiej Bębenek 2  1/  0/11   416'19 gru 200118Piaskowianka Piaski
16Paweł Bębenek 1 1  6/  3/  7   610'  7 cze 199228Korona II KielceKorona Kielce SA
11Sebastian Blicharski 4 311/  1/  3   877'14 mar 199228Astra Piekoszów
7Eryk Borczyński  1/  1/  0     90'10 sie 199821KKP Korona II KielceCzarni Połaniec
5Krystian Bożęcki 1 315/  6/  1 1134'14 kwi 199525KKP Korona KielceOlimpia Pogoń Staszów
6Dominik Butenko 3 514/13/  2 1321'17 wrz 199326brak danychVictoria Skalbmierz
4Bartosz Celary 410/  6/  6   884'13 lis 200217Naprzód Jędrzejówwychowanek
19Mateusz Domagała 1110/  5/  3   959'  9 sie 200316Naprzód Jędrzejówwychowanek
9Jakub Foremnik 2  7/  1/  7   620'25 wrz 200019Zryw Skroniów
18Piotr Kasza 1  3/  1/  6   336'24 lip 199920Zryw Skroniów
2Patryk Kowalczyk 5 318/17/  0 1611'29 paź 199920Naprzód Jędrzejówwychowanek
8Mateusz Maciejewski 1 112/12/  0 1080'27 kwi 198931Korona KielceGranat II Skarżysko-Kamienna
1Bartłomiej Majcherczyk 118/18/  0 1620'28 cze 199723KKP Korona II KielceŁKS Probudex Łagów
3Łukasz Olszewski 2 112/12/  1 1109'  9 sty 198931wychowanek
17Cezary Osiński 0+1 414/  7/  1 1108'10 lis 198237wychowanekPiaskowianka Piaski
14Jarosław Owczarek 2 114/  5/  2 1079'  9 sty 199723Piaskowianka Piaski
19Karol Piechota 1  9/  4/  1   717'  3 paź 200019Dąb Nagłowice
7Marcin Radziejewski  9/  8/  7   913'  5 maj 200218Naprzód Jędrzejówwychowanek
15Bartłomiej Równicki 7 310/  2/  9   960'  1 sie 200118Naprzód JędrzejówCracovia Kraków
4Krystian Równicki 9 111/  5/  4   859'  3 sty 200218Naprzód Jędrzejówwychowanek
11Krystian Sornat  1/  1/  0     90'25 sty 199822KKP Korona II KielceCzarni Połaniec
8Mateusz Stępień  0/  0/  1     34'18 kwi 200119Unia Małogoszcz
20Mateusz Strzeszkowski 14  9/  5/  8   810'15 lut 200218Zryw SkroniówCracovia Kraków
10Jakub Tekiel 118/12/  0 1516'14 paź 199623Orlęta KielceOlimpia Pogoń Staszów
25.Michał Tkaczyk10/10/  0   900'20 lip 200217brak danych
22Wiktor Woźniak13 maj 200020Piaskowianka Piaski
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 25/25.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 77%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)