Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 14

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,651
· Najnowszy użytkownik: plumba656ve
Statystyki
statystyka
 Spartakus Daleszyce
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
1.Dawid Banasik  7 mar 199030wychowanekPolonia Białogon Kielce
26Wiktor Brożyna  1/  1/  0     90'  5 sty 199921KKP Korona KielceNidzianka Bieliny
15Karol Cielibała 317/17/  0 1530'28 lip 198930Zenit ChmielnikŁysica Bodzentyn
19Patryk Hernik 12 2  9/  9/  0   810'17 sty 200317Spartakus Daleszycewychowanek
27Michał Jeziorski  1/  1/  0     90'10 wrz 199326wychowanekWierna Małogoszcz
8Seweryn Kaleta 311/10/  1   995'24 sty 199723Spartakus DaleszyceŁKS Probudex Łagów
22Dawid Kawiński 114/14/  1 1271'15 sie 199227wychowanekZenit Chmielnik
1Marcin Kołomański  4 mar 198436wychowanek
26Krzysztof Kosmala 1  4/  2/  8   467'18 sie 199920Spartakus Daleszycewychowanek
12Mariusz Kraiński  8/  8/  0   720'21 cze 198634wychowanek
10Łukasz Kraj 1 2  6/  3/  7   583'27 paź 198831wychowanekNidzianka Bieliny
12.Adrian Kruk 11  5/  4/  1   430'29 lip 200316brak danych
20Kornel Łosak  3/  0/  2   234'14 lut 199921KKP Korona KielceKorona Kielce SA
7Mariusz Maciejski 9 (2) 214/10/  3 1294'21 lis 198633wychowanekNidzianka Bieliny
15.Daniel Maj 3  9/  8/  0   769'  6 sty 200317Spartakus Aureus Daleszycewychowanek
13Jakub Majewski 1  3/  0/  4   261'26 paź 198633Polanie PierzchnicaKamienna Brody
17.Patryk Masternak 5 1  8/  7/  0   702'  1 mar 200416Spartakus Aureus Daleszycewychowanek
18.Mateusz Oszczepalski 2  7/  7/  1   646'15 kwi 200317GKS Nowiny
19.Szymon Pietras29 maj 199921Moravia MorawicaResovia Rzeszów
6Piotr Pietrzyk 1  8/  4/  0   656'  2 lip 199723Polanie PierzchnicaŁysica Bodzentyn
23Filip Postawa11 wrz 199920Astra Piekoszów
22.Dawid Puchalski 6  6/  4/  0   488'25 mar 200317Spartakus Daleszycewychowanek
18Patryk Raczyński 614/  7/  1 1241'24 sty 200119Lechia Strawczyn
14Wiktor Rosół 1 3  9/  1/  4   684'  8 lut 199921Spartakus DaleszycePolanie Pierzchnica
17Adam Siwonia  4/  0/  5   407'11 lut 200119GKS NowinyRodzina Kielce
4Karol Skrzypek 1 1+1 3  7/  4/  6   697'  9 sie 199029wychowanekZenit Chmielnik
27Bartłomiej Soczomski  1/  0/  6   133'30 lip 200217Spartakus Aureus Daleszycewychowanek
21Michał Staszewski  1/  0/  8   153'  4 sie 199029Korona KielcePolanie Pierzchnica
5Tomasz Stefański 715/13/  0 1294'  5 cze 198931Korona KielceGKS Nowiny
3Krzysztof Trela 310/  7/  1   885'15 lip 197742Błękitni KielceKamienna Brody
1Mariusz Trela10/10/  0   900'12 sty 197644Korona KielcePolanie Pierzchnica
18Michał Urbański10 lip 199128wychowanek
23Adrian Wołczyk  7/  4/  1   584'10 lip 199326Rodzina KielcePolonia Białogon Kielce
34.Daniel Wołowiec28 kwi 199921KKP Korona KielceKorona Kielce SA
35.Hubert Wołowiec  5 wrz 200019GKS NowinyMoravia Morawica
11Wiktor Wołowiec 1 0+1 516/15/  0 1434'  8 paź 199524Spartakus Daleszycewychowanek
9Adrian Wychowaniec 3 114/  6/  3 1217'14 maj 199822KKP Korona KielceKorona II Kielce
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 22/22.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 76%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)