Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Aktualnie online
· Gości online: 71

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
 Juventa Starachowice
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
21Dawid Adamski 8  6/  6/  0   360'16 lip 201111Juventa Starachowicewychowanek
14Mateusz Brzozowski 313/13/  0   780'Juventa Starachowicewychowanek
4Maciej Dziubiński12/12/  0   720'18 sty 201013Juventa II Starachowicewychowanek
19Maksymilian Dziułka 312/12/  0   720'Juventa Starachowicewychowanek
1Adam Fijałkowski  3/  3/  0   180'  6 wrz 201111Polonia Iłża
25Kacper Gałka 1  3/  3/  0   180'27 sty 201013Juventa Starachowicewychowanek
2Franciszek Kępa  1/  1/  0     60'  4 lut 201013Juventa Starachowicewychowanek
13Piotr Kłos30 cze 201013Juventa Starachowicewychowanek
6Mikołaj Kowalik  1/  1/  0     60'18 sie 201012PAS Skarżysko-Kamienna
12Maciej Kućma10/10/  0   600'18 paź 201111Juventa Starachowicewychowanek
17Kevin Łuczkiewicz13 gru 201012wychowanek
18Kacper Malinowskiwychowanek
9Wiktor Maliński 1019/19/  0 1140'Juventa Starachowicewychowanek
5Krystian Marzec 112/12/  0   720'  9 lut 201013Juventa II Starachowicewychowanek
11Miłosz Miernik 3  8/  8/  0   480'  6 paź 201012KKP Korona Kielce
7Piotr Płaneta11/11/  0   660'28 cze 201013Juventa II Starachowicewychowanek
6Oliwier Stąporek 2  5/  5/  0   300'28 paź 201012Juventa Starachowicewychowanek
20Antoni Szwajcer11/11/  0   660'22 lut 201013Juventa II Starachowicewychowanek
8Kornel Turczyn  3/  3/  0   180'  7 lip 201012Juventa Starachowicewychowanek
1Antoni Wójcicki10/10/  0   600'Juventa Starachowicewychowanek
10Adam Wulczyński 2516/16/  0   960'  7 cze 201112Polonia Iłża
16Stanisław Zawadzki 1  6/  6/  0   360'Juventa Starachowicewychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: /.
Kompletność informacji dotyczących kartek: –%.
Kompletność informacji dotyczących występów: –%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: –%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)