Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ŚLJS 1, wiosna,
ŚLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ŚLJM, ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ŚLTS 1, wiosna,
ŚLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1, wiosna,
ŚLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Młodzik starszy:
ŚLMS 1, wiosna,
ŚLMS 2, wiosna,
ŚLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1, wiosna,
ŚLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
Aktualnie online
· Gości online: 48
· Użytkownikw online: 1
przemekw
· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
|
ŁKS II Łódź Historia
| III liga, gr. I | Kolejka 1 | Sb | 7 SIE | 18:00 | | 4 — 3 | Ursus Warszawa | | III liga, gr. I | Kolejka 2 | Sb | 14 SIE | 17:00 | | 1 — 1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | | III liga, gr. I | Kolejka 3 | Wt | 17 SIE | 18:00 | | 2 — 1 | MKS Kutno | | III liga, gr. I | Kolejka 4 | Sb | 21 SIE | 11:00 | | 0 — 3 | Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | | III liga, gr. I | Kolejka 5 | Pt | 27 SIE | 16:00 | | 1 — 2 | Znicz Biała Piska | | III liga, gr. I | Kolejka 6 | Nd | 5 WRZ | 12:00 | | 1 — 2 | Legia II Warszawa (Legia Training Center, Urszulin) | | III liga, gr. I | Kolejka 7 | Śr | 8 WRZ | 17:00 | | 2 — 3 | Pilica Białobrzegi | | III liga, gr. I | Kolejka 8 | Sb | 11 WRZ | 15:00 | | 3 — 1 | Mamry Giżycko | | III liga, gr. I | Kolejka 9 | Sb | 18 WRZ | 16:00 | | 2 — 1 | RKP 1926 Broń Radom | | III liga, gr. I | Kolejka 10 | Nd | 26 WRZ | 12:00 | | 0 — 3 | Pelikan Łowicz | | III liga, gr. I | Kolejka 12 | Sb | 9 PAŹ | 15:30 | | 2 — 2 | GKS Wikielec | | III liga, gr. I | Kolejka 13 | Śr | 13 PAŹ | 15:30 | | 2 — 4 | Legionovia Legionowo | | III liga, gr. I | Kolejka 14 | Nd | 17 PAŹ | 15:30 | | 6 — 1 | Wissa Szczuczyn | | III liga, gr. I | Kolejka 15 | Sb | 23 PAŹ | 12:00 | | 1 — 1 | Unia Skierniewice | | III liga, gr. I | Kolejka 16 | Sb | 30 PAŹ | 11:30 | | 0 — 1 | Polonia Warszawa | | III liga, gr. I | Kolejka 17 | Sb | 6 LIS | 13:00 | | 1 — 2 | Błonianka Błonie | | III liga, gr. I | Kolejka 18 | Sb | 13 LIS | 11:00 | | 3 — 3 | Jagiellonia II Białystok | | III liga, gr. I | Kolejka 19 | Sb | 20 LIS | 16:00 | | 0 — 0 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | | III liga, gr. I | Kolejka 20 | Sb | 27 LIS | 13:00 | | 3 — 0 | Ursus Warszawa | | III liga, gr. I | Kolejka 21 | Sb | 12 MAR | 12:00 | | 2 — 1 | Sokół Aleksandrów Łódzki | | III liga, gr. I | Kolejka 22 | Sb | 19 MAR | 15:00 | | 2 — 0 | MKS Kutno | | III liga, gr. I | Kolejka 23 | Sb | 26 MAR | 11:30 | | 1 — 1 | Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki | | III liga, gr. I | Kolejka 24 | Sb | 2 KWI | 15:00 | | 2 — 1 | Znicz Biała Piska | | III liga, gr. I | Kolejka 25 | Sb | 9 KWI | 11:30 | | 0 — 1 | Legia II Warszawa | | III liga, gr. I | Kolejka 26 | Sb | 16 KWI | 13:00 | | 0 — 0 | Pilica Białobrzegi | | III liga, gr. I | Kolejka 27 | Sb | 23 KWI | 11:00 | | 2 — 1 | Mamry Giżycko | | III liga, gr. I | Kolejka 28 | Śr | 27 KWI | 18:00 | | 1 — 1 | RKP 1926 Broń Radom | | III liga, gr. I | Kolejka 29 | Sb | 30 KWI | 12:00 | | 0 — 2 | Pelikan Łowicz | | III liga, gr. I | Kolejka 31 | Śr | 11 MAJ | 17:00 | | 0 — 0 | GKS Wikielec | | III liga, gr. I | Kolejka 32 | Sb | 14 MAJ | 12:00 | | 4 — 2 | Legionovia Legionowo | | III liga, gr. I | Kolejka 33 | Sb | 21 MAJ | 13:00 | | 2 — 0 | Wissa Szczuczyn | | III liga, gr. I | Kolejka 34 | Sb | 28 MAJ | 11:00 | | 3 — 2 | Unia Skierniewice | | III liga, gr. I | Kolejka 35 | Śr | 1 CZE | 18:30 | | 1 — 2 | Polonia Warszawa | | III liga, gr. I | Kolejka 36 | Sb | 4 CZE | 12:00 | | 3 — 1 | Błonianka Błonie | | III liga, gr. I | Kolejka 37 | Sb | 11 CZE | 17:00 | | 0 — 2 | Jagiellonia II Białystok | | III liga, gr. I | Kolejka 38 | Sb | 18 CZE | 17:00 | | 6 — 1 | Świt Nowy Dwór Mazowiecki | Pokaż strzelców bramek przy meczach | zwycięstwo | | remis | | porażka | | u siebie | | na wyjezdzie |
|