Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 45

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 75,747
· Najnowszy użytkownik: 9oliviae35100fo7
Statystyki
statystyka
 Klasa A, gr. I, 2004/05
Ostatnie spotkania
Klasa A, gr. I
Partyzant  5 — 2  Orlęta IINDZ17:00
D±b  2 — 0  Naprzód IINDZ17:00
Zryw  1 — 1  MoraviaNDZ17:00
Unia  1 — 0  AZS WSUNDZ17:00
Polanie  3 — 0  Polonia BiałogonNDZ17:00
Czarnovia  0 — 1  NidziankaNDZ17:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. I
1.   Moravia Morawica 24 54 70–19 16 6 2 12 32 43–  7 10 2 12 22 27–12 6 4 2
2.   Unia Sędziszów 24 52 55–26 16 4 4 12 33 33–12 11 1 12 19 22–14 5 4 3
3.   Nidzianka Bieliny 24 51 65–16 15 6 3 12 32 47–  7 10 2 12 19 18–  9 5 4 3
4.   Zryw Skroniów 24 46 37–30 13 7 4 12 27 24–15 8 3 1 12 19 13–15 5 4 3
5.   Polanie Pierzchnica 24 35 42–38 9 8 7 12 22 21–11 6 4 2 12 13 21–27 3 4 5
6.   AZS WSU Kielce 24 32 38–33 8 8 8 12 19 26–18 5 4 3 12 13 12–15 3 4 5
7.   Naprzód II Jędrzejów 24 29 40–44 8 5 11 12 20 24–15 6 2 4 12 9 16–29 2 3 7
8.   Partyzant Wodzisław 24 29 35–35 7 8 9 12 17 24–20 4 5 3 12 12 11–15 3 3 6
9.   Czarnovia Kielce 24 26 30–37 7 5 12 12 16 14–  9 4 4 4 12 10 16–28 3 1 8
10.   D±b Nagłowice 24 25 35–45 6 7 11 12 22 23–14 6 4 2 12 3 12–31 3 9
11.   Polonia Białogon Kielce 24 25 26–44 6 7 11 12 16 11–15 4 4 4 12 9 15–29 2 3 7
12.   Orlęta II Kielce 24 13 24–78 3 4 17 12 10 14–24 2 4 6 12 3 10–54 1 11
13.   Start Słupia Jędrzejowska 24 12 21–73 3 3 18 12 7 12–35 2 1 9 12 5   9–38 1 2 9
14.   Nida Oksa 0   –    –    – 
 

Patrz tak�e
Baraże, klasa okręgowa, 2004/05
Terminarz
Kolejka 1
Czarnovia Kielce  0 — 0  Partyzant WodzisławNd22 SIE 17:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 1  Nidzianka BielinyNd22 SIE 17:00 
Unia Sędziszów  2 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNd22 SIE 17:00 
Zryw Skroniów  4 — 2  AZS WSU KielceNd22 SIE 17:00 
D±b Nagłowice  1 — 1  Moravia MorawicaNd22 SIE 17:00 
Orlęta II Kielce  1 — 0  Naprzód II JędrzejówNd22 SIE 17:00 
Kolejka 2
Partyzant Wodzisław  2 — 2  Naprzód II JędrzejówNd29 SIE 17:00 
Moravia Morawica  6 — 1  Orlęta II KielceNd29 SIE 17:00 
AZS WSU Kielce  2 — 0  D±b NagłowiceNd29 SIE 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 1  Zryw SkroniówNd29 SIE 17:00 
Polonia Białogon Kielce  2 — 1  Unia SędziszówNd29 SIE 17:00 
Czarnovia Kielce  2 — 0  Polanie PierzchnicaNd29 SIE 17:00 
Nidzianka Bieliny12 — 0  Nida OksaNd29 SIE 17:00 
Kolejka 3
Polanie Pierzchnica  1 — 0  Partyzant WodzisławNdWRZ 16:00 
Unia Sędziszów  1 — 3  Nidzianka BielinyNdWRZ 16:00 
Zryw Skroniów  1 — 0  Polonia Białogon KielceNdWRZ 16:00 
D±b Nagłowice  2 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNdWRZ 16:00 
Orlęta II Kielce  0 — 1  AZS WSU KielceNdWRZ 16:00 
Naprzód II Jędrzejów  1 — 2  Moravia MorawicaNdWRZ 16:00 
Kolejka 4
Partyzant Wodzisław  2 — 1  Moravia MorawicaNd12 WRZ 16:00 
AZS WSU Kielce  0 — 4  Naprzód II JędrzejówNd12 WRZ 16:00 
Start Słupia Jędrzejowska  4 — 1  Orlęta II KielceNd12 WRZ 16:00 
Polonia Białogon Kielce  4 — 1  D±b NagłowiceNd12 WRZ 16:00 
Nidzianka Bieliny  4 — 0  Zryw SkroniówNd12 WRZ 16:00 
Czarnovia Kielce  0 — 0  Unia SędziszówNd12 WRZ 16:00 
Kolejka 5
Unia Sędziszów  3 — 0  Polanie PierzchnicaNd19 WRZ 16:00 
Zryw Skroniów  3 — 2  Czarnovia KielceNd19 WRZ 16:00 
D±b Nagłowice  2 — 2  Nidzianka BielinyNd19 WRZ 16:00 
Orlęta II Kielce  2 — 2  Polonia Białogon KielceNd19 WRZ 16:00 
Naprzód II Jędrzejów  0 — 2  Start Słupia JędrzejowskaNd19 WRZ 16:00 
Moravia Morawica  2 — 1  AZS WSU KielceNd19 WRZ 16:00 
Kolejka 6
Partyzant Wodzisław  1 — 1  AZS WSU KielceNd26 WRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 4  Moravia MorawicaNd26 WRZ 15:00 
Polonia Białogon Kielce  0 — 0  Naprzód II JędrzejówNd26 WRZ 15:00 
Nidzianka Bieliny  7 — 0  Orlęta II KielceNd26 WRZ 15:00 
Czarnovia Kielce  1 — 1  D±b NagłowiceNd26 WRZ 15:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 1  Zryw SkroniówNd26 WRZ 15:00 
Kolejka 7
Unia Sędziszów  2 — 0  Partyzant WodzisławNdPA¬ 15:00 
D±b Nagłowice  0 — 1  Polanie PierzchnicaNdPA¬ 15:00 
Orlęta II Kielce  1 — 5  Czarnovia KielceNdPA¬ 15:00 
Naprzód II Jędrzejów  1 — 1  Nidzianka BielinyNdPA¬ 15:00 
Moravia Morawica  2 — 2  Polonia Białogon KielceNdPA¬ 15:00 
AZS WSU Kielce  5 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNdPA¬ 15:00 
Kolejka 8
Partyzant Wodzisław  2 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd10 PA¬ 15:00 
Polonia Białogon Kielce  0 — 0  AZS WSU KielceNd10 PA¬ 15:00 
Nidzianka Bieliny  1 — 1  Moravia MorawicaNd10 PA¬ 15:00 
Czarnovia Kielce  4 — 2  Naprzód II JędrzejówNd10 PA¬ 15:00 
Polanie Pierzchnica  3 — 0  Orlęta II KielceNd10 PA¬ 15:00 
Unia Sędziszów  1 — 0  Zryw SkroniówNd10 PA¬ 15:00 
Kolejka 9
Zryw Skroniów  1 — 0  Partyzant WodzisławNd17 PA¬ 14:00 
D±b Nagłowice  0 — 4  Unia SędziszówNd17 PA¬ 14:00 
Naprzód II Jędrzejów  2 — 2  Polanie PierzchnicaNd17 PA¬ 14:00 
Moravia Morawica  1 — 0  Czarnovia KielceNd17 PA¬ 14:00 
AZS WSU Kielce  1 — 0  Nidzianka BielinyNd17 PA¬ 14:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 4  Polonia Białogon KielceNd17 PA¬ 14:00 
Kolejka 10
Partyzant Wodzisław  2 — 2  Polonia Białogon KielceNd24 PA¬ 14:00 
Nidzianka Bieliny10 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNd24 PA¬ 14:00 
Czarnovia Kielce  1 — 2  AZS WSU KielceNd24 PA¬ 14:00 
Polanie Pierzchnica  0 — 2  Moravia MorawicaNd24 PA¬ 14:00 
Unia Sędziszów  9 — 2  Orlęta II KielceNd24 PA¬ 14:00 
Zryw Skroniów  2 — 1  D±b NagłowiceNd24 PA¬ 14:00 
Kolejka 11
D±b Nagłowice  2 — 2  Partyzant WodzisławNd31 PA¬ 13:00 
Orlęta II Kielce  1 — 2  Zryw SkroniówNd31 PA¬ 13:00 
Naprzód II Jędrzejów  1 — 2  Unia SędziszówNd31 PA¬ 13:00 
AZS WSU Kielce  1 — 1  Polanie PierzchnicaNd31 PA¬ 13:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 0  Czarnovia KielceNd31 PA¬ 13:00 
Polonia Białogon Kielce  2 — 1  Nidzianka BielinyNd31 PA¬ 13:00 
Kolejka 12
Partyzant Wodzisław  0 — 1  Nidzianka BielinyNdLIS 13:00 
Czarnovia Kielce  0 — 1  Polonia Białogon KielceNdLIS 13:00 
Polanie Pierzchnica  2 — 2  Start Słupia JędrzejowskaNdLIS 13:00 
Unia Sędziszów  3 — 1  Moravia MorawicaNdLIS 13:00 
Zryw Skroniów  2 — 2  Naprzód II JędrzejówNdLIS 13:00 
D±b Nagłowice  5 — 0  Orlęta II KielceNdLIS 13:00 
Kolejka 13
Orlęta II Kielce  0 — 2  Partyzant WodzisławCz11 LIS 13:00 
Naprzód II Jędrzejów  2 — 1  D±b NagłowiceCz11 LIS 13:00 
Moravia Morawica  3 — 1  Zryw SkroniówCz11 LIS 13:00 
AZS WSU Kielce  3 — 3  Unia SędziszówCz11 LIS 13:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 1  Polanie PierzchnicaCz11 LIS 13:00 
Nidzianka Bieliny  7 — 1  Czarnovia KielceCz11 LIS 13:00 
Kolejka 15
Naprzód II Jędrzejów  2 — 1  Partyzant WodzisławNd10 KWI 16:00 
Orlęta II Kielce  2 — 5  Moravia MorawicaNd10 KWI 16:00 
D±b Nagłowice  2 — 1  AZS WSU KielceNd10 KWI 16:00 
Zryw Skroniów  1 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNd10 KWI 16:00 
Unia Sędziszów  4 — 1  Polonia Białogon KielceNd10 KWI 16:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 0  Czarnovia KielceNd10 KWI 16:00 
Kolejka 16
Partyzant Wodzisław  3 — 4  Polanie PierzchnicaNd17 KWI 16:00 
Nidzianka Bieliny  1 — 0  Unia SędziszówNd17 KWI 16:00 
Polonia Białogon Kielce  0 — 1  Zryw SkroniówNd17 KWI 16:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 2  D±b NagłowiceNd17 KWI 16:00 
AZS WSU Kielce  5 — 1  Orlęta II KielceNd17 KWI 16:00 
Moravia Morawica  4 — 0  Naprzód II JędrzejówNd17 KWI 16:00 
Kolejka 17
Moravia Morawica  4 — 0  Partyzant WodzisławNd24 KWI 16:00 
Naprzód II Jędrzejów  2 — 0  AZS WSU KielceNd24 KWI 16:00 
Orlęta II Kielce  2 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNd24 KWI 16:00 
D±b Nagłowice  4 — 1  Polonia Białogon KielceNd24 KWI 16:00 
Zryw Skroniów  1 — 0  Nidzianka BielinyNd24 KWI 16:00 
Unia Sędziszów  2 — 1  Czarnovia KielceNd24 KWI 16:00 
Kolejka 18
Polanie Pierzchnica  1 — 4  Unia SędziszówSb30 KWI 17:00 
Czarnovia Kielce  0 — 1  Zryw SkroniówSb30 KWI 17:00 
Nidzianka Bieliny  2 — 1  D±b NagłowiceSb30 KWI 17:00 
Polonia Białogon Kielce  0 — 1  Orlęta II KielceSb30 KWI 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 4  Naprzód II JędrzejówSb30 KWI 17:00 
AZS WSU Kielce  0 — 3  Moravia MorawicaSb30 KWI 17:00 
Kolejka 14
Partyzant Wodzisław  1 — 2  Czarnovia KielceWtMAJ 17:00 
Nidzianka Bieliny  4 — 1  Polanie PierzchnicaWtMAJ 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 4  Unia SędziszówWtMAJ 17:00 
AZS WSU Kielce  2 — 2  Zryw SkroniówWtMAJ 17:00 
Moravia Morawica  6 — 0  D±b NagłowiceWtMAJ 17:00 
Naprzód II Jędrzejów  4 — 1  Orlęta II KielceWtMAJ 17:00 
Kolejka 19
AZS WSU Kielce  1 — 1  Partyzant WodzisławNdMAJ 17:00 
Moravia Morawica  9 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNdMAJ 17:00 
Naprzód II Jędrzejów  4 — 1  Polonia Białogon KielceNdMAJ 17:00 
Orlęta II Kielce  0 — 1  Nidzianka BielinyNdMAJ 17:00 
D±b Nagłowice  2 — 0  Czarnovia KielceNdMAJ 17:00 
Zryw Skroniów  4 — 3  Polanie PierzchnicaNdMAJ 17:00 
Kolejka 20
Partyzant Wodzisław  1 — 1  Unia SędziszówNd15 MAJ 17:00 
Polanie Pierzchnica  3 — 0  D±b NagłowiceNd15 MAJ 17:00 
Czarnovia Kielce  3 — 0  Orlęta II KielceNd15 MAJ 17:00 
Nidzianka Bieliny  7 — 0  Naprzód II JędrzejówNd15 MAJ 17:00 
Polonia Białogon Kielce  0 — 5  Moravia MorawicaNd15 MAJ 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 2  AZS WSU KielceNd15 MAJ 17:00 
Kolejka 21
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 2  Partyzant WodzisławNd22 MAJ 17:00 
AZS WSU Kielce  4 — 0  Polonia Białogon KielceNd22 MAJ 17:00 
Moravia Morawica  0 — 0  Nidzianka BielinyNd22 MAJ 17:00 
Naprzód II Jędrzejów  5 — 1  Czarnovia KielceNd22 MAJ 17:00 
Orlęta II Kielce  3 — 3  Polanie PierzchnicaNd22 MAJ 17:00 
Zryw Skroniów  1 — 2  Unia SędziszówNd22 MAJ 17:00 
Kolejka 22
Partyzant Wodzisław  2 — 2  Zryw SkroniówCz26 MAJ 17:00 
Unia Sędziszów  2 — 1  D±b NagłowiceCz26 MAJ 17:00 
Polanie Pierzchnica  4 — 0  Naprzód II JędrzejówCz26 MAJ 17:00 
Czarnovia Kielce  1 — 1  Moravia MorawicaCz26 MAJ 17:00 
Nidzianka Bieliny  1 — 1  AZS WSU KielceCz26 MAJ 17:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 0  Start Słupia JędrzejowskaCz26 MAJ 17:00 
Kolejka 23
Polonia Białogon Kielce  0 — 3  Partyzant WodzisławNd29 MAJ 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 7  Nidzianka BielinyNd29 MAJ 17:00 
AZS WSU Kielce  2 — 3  Czarnovia KielceNd29 MAJ 17:00 
Moravia Morawica  3 — 1  Polanie PierzchnicaNd29 MAJ 17:00 
Orlęta II Kielce  0 — 0  Unia SędziszówNd29 MAJ 17:00 
D±b Nagłowice  1 — 1  Zryw SkroniówNd29 MAJ 17:00 
Kolejka 24
Partyzant Wodzisław  3 — 2  D±b NagłowiceNdCZE 17:00 
Zryw Skroniów  3 — 1  Orlęta II KielceNdCZE 17:00 
Unia Sędziszów  3 — 2  Naprzód II JędrzejówNdCZE 17:00 
Polanie Pierzchnica  1 — 1  AZS WSU KielceNdCZE 17:00 
Czarnovia Kielce  2 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNdCZE 17:00 
Nidzianka Bieliny  2 — 1  Polonia Białogon KielceNdCZE 17:00 
Kolejka 25
Nidzianka Bieliny  1 — 0  Partyzant WodzisławNd12 CZE 17:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 1  Czarnovia KielceNd12 CZE 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 4  Polanie PierzchnicaNd12 CZE 17:00 
Moravia Morawica  3 — 1  Unia SędziszówNd12 CZE 17:00 
Naprzód II Jędrzejów  0 — 1  Zryw SkroniówNd12 CZE 17:00 
Orlęta II Kielce  2 — 2  D±b NagłowiceNd12 CZE 17:00 
Kolejka 26
Partyzant Wodzisław  5 — 2  Orlęta II KielceNd19 CZE 17:00 
D±b Nagłowice  2 — 0  Naprzód II JędrzejówNd19 CZE 17:00 
Zryw Skroniów  1 — 1  Moravia MorawicaNd19 CZE 17:00 
Unia Sędziszów  1 — 0  AZS WSU KielceNd19 CZE 17:00 
Polanie Pierzchnica  3 — 0  Polonia Białogon KielceNd19 CZE 17:00 
Czarnovia Kielce  0 — 1  Nidzianka BielinyNd19 CZE 17:00