Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 33

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 66,201
· Najnowszy użytkownik: Ostrumes4
Statystyki
statystyka
 Klasa A, gr. I, 2007/08
Ostatnie spotkania
Klasa A, gr. I
GKS Kluczewsko  4 — 2  AZS WSUSOB17:00
Czarnovia  3 — 1  StartNDZ12:00
Partyzant  3 — 2  D±bNDZ15:00
Polonia Białogon  1 — 6  ZieleńNDZ15:00
Naprzód II  1 — 0  ZrywNDZ15:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. I
1.   Naprzód II Jędrzejów 20 52 66–15 17 1 2 10 27 36–  6 9 1 10 25 30–  9 8 1 1
2.   Zieleń Żelisławice 20 43 45–19 13 4 3 10 22 21–  7 7 1 2 10 21 24–12 6 3 1
3.   GKS Kluczewsko 20 36 55–39 11 3 6 10 21 30–13 6 3 1 10 15 25–26 5 5
4.   Partyzant Wodzisław 20 32 48–47 10 2 8 10 18 26–22 6 4 10 14 22–25 4 2 4
5.   Zryw Skroniów 20 32 35–22 9 5 6 10 23 26–10 7 2 1 10 9   9–12 2 3 5
6.   Czarnovia Kielce 20 28 38–40 9 1 10 10 18 19–13 6 4 10 10 19–27 3 1 6
7.   D±b Nagłowice 20 27 41–44 8 3 9 10 12 19–19 3 3 4 10 15 22–25 5 5
8.   AZS WSU Kielce 20 26 36–39 8 2 10 10 19 26–18 6 1 3 10 7 10–21 2 1 7
9.   Wierna II Małogoszcz 20 19 32–56 6 1 13 10 13 18–19 4 1 5 10 6 14–37 2 8
10.   Start Słupia Jędrzejowska 20 15 37–55 4 3 13 10 10 28–34 3 1 6 10 5   9–21 1 2 7
11.   Polonia Białogon Kielce 20 7 24–81 2 1 17 10 4 13–34 1 1 8 10 3 11–47 1 9
 

Fotogalerie
Terminarz
Kolejka 1
Wierna II Małogoszcz  1 — 3  Partyzant WodzisławNd26 SIE 17:00 
Naprzód II Jędrzejów  0 — 1  AZS WSU KielceNd26 SIE 17:00 
Polonia Białogon Kielce  0 — 2  Zryw SkroniówNd26 SIE 17:00 
Czarnovia Kielce  0 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd26 SIE 17:00 
D±b Nagłowice  1 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd26 SIE 17:00 
Kolejka 2
Wierna II Małogoszcz  0 — 2  GKS KluczewskoSbWRZ 17:00 
Partyzant Wodzisław  5 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNdWRZ 16:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 2  D±b NagłowiceNdWRZ 16:00 
Zryw Skroniów  5 — 0  Czarnovia KielceNdWRZ 16:00 
AZS WSU Kielce  2 — 1  Polonia Białogon KielceNdWRZ 16:00 
Kolejka 3
GKS Kluczewsko  1 — 2  Partyzant WodzisławNdWRZ 16:00 
Naprzód II Jędrzejów  3 — 1  Wierna II MałogoszczNdWRZ 16:00 
Czarnovia Kielce  3 — 1  AZS WSU KielceNdWRZ 16:00 
D±b Nagłowice  0 — 0  Zryw SkroniówNdWRZ 16:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 3  Zieleń ŻelisławiceNdWRZ 16:00 
Kolejka 4
Partyzant Wodzisław  2 — 3  Zieleń ŻelisławiceNd16 WRZ 16:00 
Zryw Skroniów  2 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd16 WRZ 16:00 
AZS WSU Kielce  6 — 1  D±b NagłowiceNd16 WRZ 16:00 
Wierna II Małogoszcz  5 — 2  Polonia Białogon KielceNd16 WRZ 16:00 
GKS Kluczewsko  2 — 2  Naprzód II JędrzejówNd16 WRZ 16:00 
Kolejka 5
Naprzód II Jędrzejów  4 — 0  Partyzant WodzisławNd23 WRZ 15:00 
Polonia Białogon Kielce  3 — 6  GKS KluczewskoNd23 WRZ 15:00 
Czarnovia Kielce  4 — 0  Wierna II MałogoszczNd23 WRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  5 — 0  AZS WSU KielceNd23 WRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 0  Zryw SkroniówNd23 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Wierna II Małogoszcz  2 — 3  D±b NagłowiceSb29 WRZ 15:00 
Partyzant Wodzisław  1 — 0  Zryw SkroniówNd30 WRZ 15:00 
AZS WSU Kielce  0 — 3  Zieleń ŻelisławiceNd30 WRZ 15:00 
GKS Kluczewsko  4 — 1  Czarnovia KielceNd30 WRZ 15:00 
Naprzód II Jędrzejów13 — 0  Polonia Białogon KielceNd30 WRZ 15:00 
Kolejka 7
Polonia Białogon Kielce  1 — 3  Partyzant WodzisławNdPA¬ 15:00 
Czarnovia Kielce  0 — 1  Naprzód II JędrzejówNdPA¬ 15:00 
D±b Nagłowice  3 — 4  GKS KluczewskoNdPA¬ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 4  Wierna II MałogoszczNdPA¬ 15:00 
Zryw Skroniów  1 — 0  AZS WSU KielceNdPA¬ 15:00 
Kolejka 8
Wierna II Małogoszcz  1 — 1  Zieleń ŻelisławiceSb13 PA¬ 13:30 
Partyzant Wodzisław  1 — 0  AZS WSU KielceNd14 PA¬ 14:00 
GKS Kluczewsko  0 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd14 PA¬ 14:00 
Naprzód II Jędrzejów  3 — 1  D±b NagłowiceNd14 PA¬ 14:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 6  Czarnovia KielceNd14 PA¬ 14:00 
Kolejka 9
Czarnovia Kielce  4 — 3  Partyzant WodzisławNd21 PA¬ 14:00 
D±b Nagłowice  5 — 2  Polonia Białogon KielceNd21 PA¬ 14:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 5  Naprzód II JędrzejówNd21 PA¬ 14:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 2  GKS KluczewskoNd21 PA¬ 14:00 
Zryw Skroniów  6 — 0  Wierna II MałogoszczNd21 PA¬ 14:00 
Kolejka 10
GKS Kluczewsko  4 — 2  Zryw SkroniówNd28 PA¬ 13:00 
Naprzód II Jędrzejów  2 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd28 PA¬ 13:00 
Polonia Białogon Kielce  2 — 2  Start Słupia JędrzejowskaNd28 PA¬ 13:00 
Czarnovia Kielce  0 — 3  D±b NagłowiceNd28 PA¬ 13:00 
Kolejka 11
D±b Nagłowice  3 — 0  Partyzant WodzisławNdLIS 13:00 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 5  Czarnovia KielceNdLIS 13:00 
Zieleń Żelisławice  6 — 0  Polonia Białogon KielceNdLIS 13:00 
Zryw Skroniów  1 — 3  Naprzód II JędrzejówNdLIS 13:00 
AZS WSU Kielce  2 — 1  GKS KluczewskoNdLIS 13:00 
Kolejka 12
Wierna II Małogoszcz  3 — 2  AZS WSU KielceNd30 MAR 15:00 
Partyzant Wodzisław  5 — 4  Wierna II MałogoszczSbKWI 16:00 
AZS WSU Kielce  0 — 5  Naprzód II JędrzejówNdKWI 16:00 
Zryw Skroniów  2 — 1  Polonia Białogon KielceNdKWI 16:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 0  Czarnovia KielceNdKWI 16:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 4  D±b NagłowiceNdKWI 16:00 
Kolejka 13
Czarnovia Kielce  0 — 2  Zryw SkroniówSb12 KWI 16:00 
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 2  Partyzant WodzisławNd13 KWI 16:00 
D±b Nagłowice  1 — 3  Zieleń ŻelisławiceNd13 KWI 16:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 2  AZS WSU KielceNd13 KWI 16:00 
GKS Kluczewsko  2 — 1  Wierna II MałogoszczNd13 KWI 16:00 
Kolejka 14
AZS WSU Kielce  1 — 0  Czarnovia KielceSb19 KWI 17:00 
Partyzant Wodzisław  2 — 3  GKS KluczewskoNd20 KWI 16:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 2  Naprzód II JędrzejówNd20 KWI 16:00 
Zryw Skroniów  2 — 1  D±b NagłowiceNd20 KWI 16:00 
Zieleń Żelisławice  3 — 0  Start Słupia JędrzejowskaNd20 KWI 16:00 
Kolejka 15
Naprzód II Jędrzejów  5 — 1  GKS KluczewskoSb26 KWI 16:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 2  Zryw SkroniówNd27 KWI 13:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 1  Partyzant WodzisławNd27 KWI 16:00 
D±b Nagłowice  1 — 1  AZS WSU KielceNd27 KWI 16:00 
Polonia Białogon Kielce  2 — 1  Wierna II MałogoszczNd27 KWI 16:00 
Kolejka 16
Partyzant Wodzisław  2 — 6  Naprzód II JędrzejówCzMAJ 17:00 
GKS Kluczewsko  7 — 1  Polonia Białogon KielceCzMAJ 17:00 
Wierna II Małogoszcz  3 — 1  Czarnovia KielceCzMAJ 17:00 
AZS WSU Kielce  2 — 1  Start Słupia JędrzejowskaCzMAJ 17:00 
Zryw Skroniów  2 — 2  Zieleń ŻelisławiceCzMAJ 17:00 
Kolejka 17
D±b Nagłowice  2 — 3  Wierna II MałogoszczSbMAJ 17:00 
Czarnovia Kielce  2 — 1  GKS KluczewskoSbMAJ 17:00 
Zryw Skroniów  3 — 3  Partyzant WodzisławNdMAJ 17:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 1  AZS WSU KielceNdMAJ 17:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 2  Naprzód II JędrzejówNdMAJ 17:00 
Kolejka 18
AZS WSU Kielce  1 — 1  Zryw SkroniówNd11 MAJ 13:00 
Partyzant Wodzisław  3 — 0  Polonia Białogon KielceNd11 MAJ 17:00 
Naprzód II Jędrzejów  3 — 0  Czarnovia KielceNd11 MAJ 17:00 
GKS Kluczewsko  5 — 1  D±b NagłowiceNd11 MAJ 17:00 
Wierna II Małogoszcz  1 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd11 MAJ 17:00 
Kolejka 19
AZS WSU Kielce  4 — 5  Partyzant WodzisławSb17 MAJ 15:30 
Zieleń Żelisławice  2 — 0  Wierna II MałogoszczSb17 MAJ 17:00 
D±b Nagłowice  0 — 3  Naprzód II JędrzejówSb17 MAJ 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  6 — 5  GKS KluczewskoNd18 MAJ 17:00 
Czarnovia Kielce  3 — 0  Polonia Białogon KielceNd18 MAJ 17:00 
Kolejka 20
Naprzód II Jędrzejów  2 — 1  Start Słupia JędrzejowskaSb24 MAJ 16:00 
Wierna II Małogoszcz  2 — 0  Zryw SkroniówSb24 MAJ 16:00 
Partyzant Wodzisław  2 — 3  Czarnovia KielceNd25 MAJ 17:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 4  D±b NagłowiceNd25 MAJ 17:00 
GKS Kluczewsko  1 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd25 MAJ 17:00 
Kolejka 21
AZS WSU Kielce  8 — 0  Wierna II MałogoszczSb31 MAJ 17:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 4  Polonia Białogon KielceSb31 MAJ 17:00 
Zryw Skroniów  2 — 0  GKS KluczewskoNdCZE 17:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 1  Naprzód II JędrzejówNdCZE 17:00 
D±b Nagłowice  3 — 3  Czarnovia KielceNdCZE 17:00 
Kolejka 22
GKS Kluczewsko  4 — 2  AZS WSU KielceSbCZE 17:00 
Czarnovia Kielce  3 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNdCZE 12:00 
Partyzant Wodzisław  3 — 2  D±b NagłowiceNdCZE 15:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 6  Zieleń ŻelisławiceNdCZE 15:00 
Naprzód II Jędrzejów  1 — 0  Zryw SkroniówNdCZE 15:00