Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 24

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 46,668
· Najnowszy użytkownik: henrya4873
Statystyki
statystyka

 Klasa A, gr. II, 2017/18
Ostatnie spotkania
Klasa A, gr. II
Wierna II  4 — 0  ZrywNDZ12:00
Nidzica  2 — 0  JawornikNDZ15:00
Wisła  0 — 4  ZieleńNDZ15:00
Piaskowianka  2 — 0  PartyzantNDZ15:00
D±b  0 — 0  Nida O.NDZ15:00
Nida S.  5 — 0  GródNDZ15:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. II
1.   Piaskowianka Piaski 22 50 46–20 15 5 2 11 31 29–  7 10 1 11 19 17–13 5 4 2
2.   Nidzica Dobiesławice 22 34 46–36 10 4 8 11 22 29–17 7 1 3 11 12 17–19 3 3 5
3.   Zieleń Żelisławice 22 34 53–40 10 4 8 11 23 32–16 7 2 2 11 11 21–24 3 2 6
4.   Wisła Nowy Korczyn 22 34 43–42 9 7 6 11 16 23–23 4 4 3 11 18 20–19 5 3 3
5.   D±b Nagłowice 22 33 50–42 9 6 7 12 23 29–20 7 2 3 10 10 21–22 2 4 4
6.   Partyzant Wodzisław 22 31 36–37 9 4 9 11 19 19–14 6 1 4 11 12 17–23 3 3 5
7.   Nida Sobków 22 30 39–33 8 6 8 11 19 22–12 5 4 2 11 11 17–21 3 2 6
8.   Nida Oksa 22 29 54–49 8 5 9 11 21 36–19 6 3 2 11 8 18–30 2 2 7
9.   Wierna II Małogoszcz 22 28 39–44 8 4 10 11 20 24–16 6 2 3 11 8 15–28 2 2 7
10.   Gród Wi¶lica 22 28 45–56 8 4 10 11 12 19–26 3 3 5 11 16 26–30 5 1 5
11.   Jawornik Gorzków 22 20 41–50 4 8 10 11 14 25–22 3 5 3 11 6 16–28 1 3 7
12.   Zryw Skroniów 22 15 19–62 4 3 15 10 11   9–23 3 2 5 12 4 10–39 1 1 10
 

Najlepsi strzelcy
21 bramekŁukasz Niemstak (D±b)
20 bramekAndrzej Kusaj (Nida O.)
15 bramekBartosz Jesionka (13 + 2 k.) (Nidzica)
14 bramekMichał Krzemiński (11 + 3 k.) (Wisła)
13 bramekPrzemysław Nowak (10 + 3 k.) (Nidzica)
12 bramekPatryk Klepacz (Gród), Przemysław Objosło (8 + 4 k.) (Partyzant)
10 bramekTomasz Różański (Nida O.), Krzysztof Szymański (Piaskowianka)
9 bramekRafał Charyga (Wisła), Bartłomiej Wójcik (8 + 1 k.) (Zieleń), Łukasz Radecki (4 + 5 k.) (D±b)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Nida Sobków  2 — 4  Nidzica DobiesławiceSb19 SIE 17:00 
D±b Nagłowice  4 — 2  Zryw SkroniówNd20 SIE 11:00 
Wierna II Małogoszcz  4 — 2  Gród Wi¶licaNd20 SIE 15:00 
Piaskowianka Piaski  3 — 2  Nida OksaNd20 SIE 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  1 — 1  Partyzant WodzisławNdLIS 13:00 
Jawornik Gorzków  3 — 1  Zieleń ŻelisławiceNdLIS 13:00 
Kolejka 2
Partyzant Wodzisław  2 — 1  Jawornik GorzkówNd27 SIE 15:00 
Nidzica Dobiesławice  5 — 3  Zieleń ŻelisławiceNd27 SIE 15:00 
Nida Oksa  3 — 4  Wisła Nowy KorczynNd27 SIE 15:00 
Zryw Skroniów  1 — 4  Piaskowianka PiaskiNd27 SIE 15:00 
Gród Wi¶lica  3 — 6  D±b NagłowiceNd27 SIE 15:00 
Nida Sobków  3 — 0  Wierna II MałogoszczNd27 SIE 15:00 
Kolejka 3
D±b Nagłowice  3 — 1  Nida SobkówNdWRZ 11:00 
Wisła Nowy Korczyn  5 — 2  Zryw SkroniówNdWRZ 15:00 
Piaskowianka Piaski  5 — 0  Gród Wi¶licaNdWRZ 15:00 
Jawornik Gorzków  3 — 7  Nida OksaNdWRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  6 — 3  Partyzant WodzisławNdWRZ 15:00 
Wierna II Małogoszcz  2 — 1  Nidzica DobiesławiceNdWRZ 16:00 
Kolejka 4
Nida Oksa  2 — 4  Zieleń ŻelisławiceSbWRZ 15:00 
Wierna II Małogoszcz  2 — 2  D±b NagłowiceNd10 WRZ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  4 — 2  Partyzant WodzisławNd10 WRZ 15:00 
Zryw Skroniów  3 — 2  Jawornik GorzkówNd10 WRZ 15:00 
Gród Wi¶lica  1 — 1  Wisła Nowy KorczynNd10 WRZ 15:00 
Nida Sobków  1 — 1  Piaskowianka PiaskiNd10 WRZ 15:00 
Kolejka 5
D±b Nagłowice  3 — 0  Nidzica DobiesławiceSb16 WRZ 16:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 2  Wierna II MałogoszczNd17 WRZ 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  2 — 2  Nida SobkówNd17 WRZ 15:00 
Jawornik Gorzków  2 — 2  Gród Wi¶licaNd17 WRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  5 — 0  Zryw SkroniówNd17 WRZ 15:00 
Partyzant Wodzisław  7 — 1  Nida OksaNd17 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Wierna II Małogoszcz  0 — 1  Wisła Nowy KorczynSb23 WRZ 11:00 
D±b Nagłowice  1 — 2  Piaskowianka PiaskiNd24 WRZ 11:00 
Nida Sobków  1 — 0  Jawornik GorzkówNd24 WRZ 15:00 
Gród Wi¶lica  1 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd24 WRZ 15:00 
Zryw Skroniów  3 — 1  Partyzant WodzisławNd24 WRZ 15:00 
Nidzica Dobiesławice  4 — 0  Nida OksaNd24 WRZ 15:00 
Kolejka 7
Nida Oksa  6 — 1  Zryw SkroniówSb30 WRZ 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  2 — 2  D±b NagłowiceSb30 WRZ 15:30 
Partyzant Wodzisław  2 — 5  Gród Wi¶licaSb30 WRZ 16:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 1  Nida SobkówNdPA¬ 15:00 
Jawornik Gorzków  6 — 0  Wierna II MałogoszczNdPA¬ 15:00 
Piaskowianka Piaski  1 — 0  Nidzica DobiesławiceNdPA¬ 15:00 
Kolejka 8
Gród Wi¶lica  1 — 5  Nida OksaSbPA¬ 15:30 
Wierna II Małogoszcz  4 — 1  Zieleń ŻelisławiceNdPA¬ 11:00 
D±b Nagłowice  6 — 4  Jawornik GorzkówNdPA¬ 11:00 
Piaskowianka Piaski  3 — 1  Wisła Nowy KorczynNdPA¬ 12:00 
Nidzica Dobiesławice  4 — 0  Zryw SkroniówNdPA¬ 15:00 
Nida Sobków  0 — 2  Partyzant WodzisławNdPA¬ 15:00 
Kolejka 9
Zryw Skroniów  0 — 3  Gród Wi¶licaNd15 PA¬ 11:30 
Wisła Nowy Korczyn  2 — 4  Nidzica DobiesławiceNd15 PA¬ 15:00 
Jawornik Gorzków  2 — 2  Piaskowianka PiaskiNd15 PA¬ 15:00 
Zieleń Żelisławice  0 — 1  D±b NagłowiceNd15 PA¬ 15:00 
Partyzant Wodzisław  0 — 0  Wierna II MałogoszczNd15 PA¬ 15:00 
Nida Oksa  4 — 0  Nida SobkówNd15 PA¬ 15:00 
Kolejka 10
Wisła Nowy Korczyn  1 — 3  Jawornik GorzkówSb21 PA¬ 14:00 
D±b Nagłowice  3 — 0  Partyzant WodzisławNd22 PA¬ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 4  Gród Wi¶licaNd22 PA¬ 14:00 
Nida Sobków  2 — 2  Zryw SkroniówNd22 PA¬ 14:00 
Piaskowianka Piaski  3 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd22 PA¬ 14:00 
Wierna II Małogoszcz  3 — 1  Nida OksaNd22 PA¬ 14:30 
Kolejka 11
Nida Oksa  2 — 2  D±b NagłowiceSb28 PA¬ 14:00 
Zieleń Żelisławice  4 — 2  Wisła Nowy KorczynNd29 PA¬ 13:00 
Gród Wi¶lica  3 — 2  Nida SobkówNd29 PA¬ 13:00 
Zryw Skroniów  0 — 5  Wierna II MałogoszczNdLIS 13:00 
Partyzant Wodzisław  0 — 2  Piaskowianka PiaskiSb11 LIS 13:00 
Jawornik Gorzków  3 — 3  Nidzica DobiesławiceNd12 LIS 12:00 
Kolejka 12
Nidzica Dobiesławice  0 — 4  Nida SobkówSb31 MAR 11:00 
D±b Nagłowice  3 — 1  Zryw SkroniówSb31 MAR 11:00 
Gród Wi¶lica  4 — 3  Wierna II MałogoszczSb31 MAR 11:00 
Nida Oksa  1 — 1  Piaskowianka PiaskiSb31 MAR 11:00 
Partyzant Wodzisław  0 — 1  Wisła Nowy KorczynSb31 MAR 11:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 1  Jawornik GorzkówSb31 MAR 11:00 
Kolejka 13
D±b Nagłowice  0 — 2  Gród Wi¶licaNdKWI 11:00 
Jawornik Gorzków  0 — 0  Partyzant WodzisławNdKWI 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 2  Nidzica DobiesławiceNdKWI 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  2 — 1  Nida OksaNdKWI 15:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 0  Zryw SkroniówNdKWI 15:00 
Wierna II Małogoszcz  4 — 2  Nida SobkówNdKWI 16:00 
Kolejka 14
Zryw Skroniów  0 — 5  Wisła Nowy KorczynSb14 KWI 11:00 
Nida Sobków  2 — 0  D±b NagłowiceSb14 KWI 16:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 3  Wierna II MałogoszczNd15 KWI 15:00 
Gród Wi¶lica  0 — 1  Piaskowianka PiaskiNd15 KWI 15:00 
Nida Oksa  3 — 0  Jawornik GorzkówNd15 KWI 15:00 
Partyzant Wodzisław  1 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd15 KWI 15:00 
Kolejka 15
D±b Nagłowice  2 — 1  Wierna II MałogoszczNd22 KWI 11:00 
Partyzant Wodzisław  1 — 0  Nidzica DobiesławiceNd22 KWI 15:00 
Zieleń Żelisławice  4 — 1  Nida OksaNd22 KWI 15:00 
Jawornik Gorzków  0 — 1  Zryw SkroniówNd22 KWI 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  4 — 3  Gród Wi¶licaNd22 KWI 15:00 
Piaskowianka Piaski  1 — 0  Nida SobkówNd22 KWI 15:00 
Kolejka 16
Nida Sobków  1 — 1  Wisła Nowy KorczynSb28 KWI 10:30 
Nidzica Dobiesławice  1 — 1  D±b NagłowiceNd29 KWI 15:00 
Gród Wi¶lica  3 — 3  Jawornik GorzkówNd29 KWI 15:00 
Zryw Skroniów  2 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd29 KWI 15:00 
Nida Oksa  3 — 3  Partyzant WodzisławNd29 KWI 15:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 2  Piaskowianka PiaskiNd29 KWI 17:00 
Kolejka 17
Wisła Nowy Korczyn  3 — 0  Wierna II MałogoszczSbMAJ 17:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 1  D±b NagłowiceNdMAJ 15:00 
Jawornik Gorzków  1 — 1  Nida SobkówNdMAJ 15:00 
Zieleń Żelisławice  0 — 3  Gród Wi¶licaNdMAJ 15:00 
Partyzant Wodzisław  2 — 0  Zryw SkroniówNdMAJ 15:00 
Nida Oksa  3 — 2  Nidzica DobiesławiceNdMAJ 15:00 
Kolejka 18
Wierna II Małogoszcz  1 — 1  Jawornik GorzkówSb12 MAJ 17:00 
D±b Nagłowice  3 — 3  Wisła Nowy KorczynNd13 MAJ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  1 — 0  Piaskowianka PiaskiNd13 MAJ 15:00 
Gród Wi¶lica  1 — 2  Partyzant WodzisławNd13 MAJ 15:00 
Zryw Skroniów  0 — 0  Nida OksaNd13 MAJ 15:00 
Nida Sobków  2 — 2  Zieleń ŻelisławiceNd13 MAJ 16:00 
Kolejka 19
Nida Oksa  6 — 2  Gród Wi¶licaSb19 MAJ 15:00 
Zieleń Żelisławice  3 — 1  Wierna II MałogoszczSb19 MAJ 16:00 
Zryw Skroniów  0 — 0  Nidzica DobiesławiceNd20 MAJ 11:00 
Jawornik Gorzków  5 — 4  D±b NagłowiceNd20 MAJ 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  1 — 1  Piaskowianka PiaskiNd20 MAJ 15:00 
Partyzant Wodzisław  1 — 2  Nida SobkówNd20 MAJ 15:00 
Kolejka 20
Piaskowianka Piaski  5 — 1  Jawornik GorzkówSb26 MAJ 16:00 
Nidzica Dobiesławice  4 — 0  Wisła Nowy KorczynNd27 MAJ 11:00 
D±b Nagłowice  1 — 4  Zieleń ŻelisławiceNd27 MAJ 11:00 
Gród Wi¶lica  2 — 1  Zryw SkroniówNd27 MAJ 15:00 
Nida Sobków  3 — 0  Nida OksaNd27 MAJ 16:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 3  Partyzant WodzisławNd27 MAJ 17:00 
Kolejka 21
Nida Oksa  3 — 0  Wierna II MałogoszczNdCZE 15:00 
Partyzant Wodzisław  3 — 2  D±b NagłowiceNdCZE 15:00 
Gród Wi¶lica  0 — 1  Nidzica DobiesławiceNdCZE 15:00 
Zryw Skroniów  0 — 2  Nida SobkówNdCZE 15:00 
Zieleń Żelisławice  5 — 1  Piaskowianka PiaskiNdCZE 15:00 
Jawornik Gorzków  0 — 1  Wisła Nowy KorczynNdCZE 15:00 
Kolejka 22
Wierna II Małogoszcz  4 — 0  Zryw SkroniówNd10 CZE 12:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 0  Jawornik GorzkówNd10 CZE 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  0 — 4  Zieleń ŻelisławiceNd10 CZE 15:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 0  Partyzant WodzisławNd10 CZE 15:00 
D±b Nagłowice  0 — 0  Nida OksaNd10 CZE 15:00 
Nida Sobków  5 — 0  Gród Wi¶licaNd10 CZE 15:00