Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 52

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 85,923
· Najnowszy użytkownik: przylbicefpfb
Statystyki
statystyka
 Klasa A, gr. II, 2020/21
Nadchodz±ce spotkania
Klasa A, gr. II
Wierna II   —   WisłaSOB13:30
Gród   —   ZrywSOB14:00
LKS Bolmin   —   NidzicaNDZ13:00
Kazimierza Wielka 
Zieleń   —   StartNDZ13:00
D±b   —   UniaNDZ13:00
Nida O.   —   Nida S.NDZ14:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. II
1.   Nida Oksa 11 25 36–16 8 1 2 6 13 20–  7 4 1 1 5 12 16–  9 4 1
2.   Wisła Nowy Korczyn 11 23 31–18 7 2 2 6 11 21–13 3 2 1 5 12 10–  5 4 1
3.   Zryw Skroniów 11 21 36–22 6 3 2 6 15 19–  8 5 1 5 6 17–14 1 3 1
4.   LKS Bolmin 11 18 32–22 6 5 5 9 17–10 3 2 6 9 15–12 3 3
5.   Gród Wi¶lica 10 18 22–17 6 4 5 12 15–  8 4 1 5 6   7–  9 2 3
6.   GKS Imielno 11 18 26–27 5 3 3 6 11 13–11 3 2 1 5 7 13–16 2 1 2
7.   Unia Małogoszcz 11 16 17–23 5 1 5 6 12 11–12 4 2 5 4   6–11 1 1 3
8.   Nidzica Dobiesławice 9 13 25–22 4 1 4 5 6 11–13 2 3 4 7 14–  9 2 1 1
9.   D±b Nagłowice 10 13 20–21 3 4 3 6 8 12–12 2 2 2 4 5   8–  9 1 2 1
10.   Start Słupia Jędrzejowska 11 13 21–26 4 1 6 6 10 12–12 3 1 2 5 3   9–14 1 4
11.   Zieleń Żelisławice 10 12 21–28 4 6 4 6 10–10 2 2 6 6 11–18 2 4
12.   Wierna II Małogoszcz 10 6 13–31 2 8 4 3   7–12 1 3 6 3   6–19 1 5
13.   Nida Sobków 10 0   7–34 10 3 0   1–10 3 7 0   6–24 7
 

Najlepsi strzelcy
14 bramekAndrzej Kusaj (12 + 2 k.) (Nida O.)
12 bramekKamil Lozia (Gród)
10 bramekMariusz Paluch (LKS Bolmin)
8 bramekDamian Waligóra (LKS Bolmin), Grzegorz Toboła (7 + 1 k.) (Zryw)
7 bramekMichał Krzemiński (Wisła), Bartłomiej Wójcik (Zieleń), Paweł Niedziela (6 + 1 k.) (Zryw), Kamil Woliński (6 + 1 k.) (GKS Imielno), Adrian Koprowski (5 + 2 k.) (Start)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 0  Wierna II MałogoszczSbSIE 16:00 
GKS Imielno  2 — 1  Nida SobkówSbSIE 17:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 0  Zieleń ŻelisławiceNdSIE 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  1 — 1  D±b NagłowiceNdSIE 15:00 
Zryw Skroniów  4 — 3  LKS BolminNdSIE 15:00 
Nida Oksa  2 — 1  Gród Wi¶licaNdSIE 16:30 
Kolejka 2
D±b Nagłowice  1 — 4  Start Słupia JędrzejowskaNdSIE 15:00 
Gród Wi¶lica  3 — 4  GKS ImielnoNdSIE 15:00 
LKS Bolmin  1 — 2  Nida OksaNdSIE 15:00 
Zieleń Żelisławice  3 — 7  Zryw SkroniówNdSIE 15:00 
Wierna II Małogoszcz  1 — 4  Nidzica DobiesławiceNdSIE 15:00 
Unia Małogoszcz  1 — 0  Wisła Nowy KorczynNdSIE 15:00 
Kolejka 3
Start Słupia Jędrzejowska  3 — 1  Unia MałogoszczSb15 SIE 16:00 
GKS Imielno  4 — 1  LKS BolminSb15 SIE 17:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 3  D±b NagłowiceNd16 SIE 15:00 
Zryw Skroniów  6 — 0  Wierna II MałogoszczNd16 SIE 15:00 
Nida Oksa  4 — 0  Zieleń ŻelisławiceNd16 SIE 15:00 
Nida Sobków  0 — 2  Gród Wi¶licaNd16 SIE 16:00 
Kolejka 4
LKS Bolmin  7 — 1  Nida SobkówSb22 SIE 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  6 — 3  Start Słupia JędrzejowskaNd23 SIE 11:00 
D±b Nagłowice  2 — 2  Zryw SkroniówNd23 SIE 15:00 
Unia Małogoszcz  2 — 7  Nidzica DobiesławiceNd23 SIE 15:00 
Wierna II Małogoszcz  2 — 4  Nida OksaNd23 SIE 17:30 
Zieleń Żelisławice   —   GKS ImielnoSb31 PA¬ 13:00 
Kolejka 5
Gród Wi¶lica  3 — 1  LKS BolminSb29 SIE 16:00 
Nidzica Dobiesławice  2 — 3  Wisła Nowy KorczynNd30 SIE 15:00 
Zryw Skroniów  2 — 0  Unia MałogoszczNd30 SIE 15:00 
Nida Oksa  2 — 2  D±b NagłowiceNd30 SIE 15:00 
Nida Sobków  1 — 5  Zieleń ŻelisławiceNd30 SIE 16:00 
GKS Imielno  1 — 5  Wierna II MałogoszczŚr30 WRZ 16:15 
Kolejka 6
Wierna II Małogoszcz  4 — 0  Nida SobkówSbWRZ 16:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 3  Zryw SkroniówNdWRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  2 — 0  Gród Wi¶licaNdWRZ 15:00 
D±b Nagłowice  3 — 3  GKS ImielnoNdWRZ 15:00 
Unia Małogoszcz  3 — 1  Nida OksaNdWRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 1  Nidzica DobiesławiceNdWRZ 15:00 
Kolejka 7
Gród Wi¶lica  3 — 0  Wierna II MałogoszczSb12 WRZ 16:00 
Zryw Skroniów  2 — 0  Start Słupia JędrzejowskaSb12 WRZ 16:00 
GKS Imielno  1 — 1  Unia MałogoszczNd13 WRZ 15:00 
LKS Bolmin  4 — 3  Zieleń ŻelisławiceNd13 WRZ 15:00 
D±b Nagłowice  2 — 0  Nida SobkówNd13 WRZ 15:00 
Nida Oksa  1 — 2  Wisła Nowy KorczynNd13 WRZ 15:00 
Kolejka 8
Nidzica Dobiesławice  4 — 3  Zryw SkroniówNd20 WRZ 15:00 
Wierna II Małogoszcz  0 — 4  LKS BolminNd20 WRZ 15:00 
D±b Nagłowice  3 — 1  Gród Wi¶licaNd20 WRZ 15:00 
Unia Małogoszcz  2 — 1  Nida SobkówNd20 WRZ 15:00 
Wisła Nowy Korczyn  3 — 2  GKS ImielnoNd20 WRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 5  Nida OksaNd20 WRZ 15:00 
Kolejka 9
GKS Imielno  3 — 1  Start Słupia JędrzejowskaSb26 WRZ 11:00 
Nida Sobków  0 — 3  Wisła Nowy KorczynSb26 WRZ 15:00 
Gród Wi¶lica  4 — 2  Unia MałogoszczSb26 WRZ 16:00 
LKS Bolmin  4 — 2  D±b NagłowiceNd27 WRZ 15:00 
Nida Oksa  5 — 2  Nidzica DobiesławiceNd27 WRZ 15:00 
Zieleń Żelisławice  4 — 1  Wierna II MałogoszczNd27 WRZ 15:00 
Kolejka 10
Wisła Nowy Korczyn  2 — 3  Gród Wi¶licaNdPA¬ 11:00 
Nidzica Dobiesławice  1 — 4  GKS ImielnoNdPA¬ 15:00 
D±b Nagłowice  1 — 2  Zieleń ŻelisławiceNdPA¬ 15:00 
Unia Małogoszcz  1 — 3  LKS BolminNdPA¬ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  4 — 2  Nida SobkówNdPA¬ 15:00 
Zryw Skroniów  2 — 4  Nida OksaNdPA¬ 15:00 
Kolejka 11
GKS Imielno  2 — 2  Zryw SkroniówSb10 PA¬ 15:00 
Nida Sobków   —   Nidzica DobiesławiceSb10 PA¬ 15:00 
Zieleń Żelisławice  1 — 2  Unia MałogoszczNd11 PA¬ 14:00 
Gród Wi¶lica  2 — 1  Start Słupia JędrzejowskaNd11 PA¬ 14:00 
LKS Bolmin  1 — 2  Wisła Nowy KorczynNd11 PA¬ 14:00 
Wierna II Małogoszcz   —   D±b NagłowiceNd11 PA¬ 14:00 
Kolejka 12
Nidzica Dobiesławice   —   Gród Wi¶licaNd18 PA¬ 11:00 
Zryw Skroniów  3 — 1  Nida SobkówNd18 PA¬ 14:00 
Unia Małogoszcz  2 — 0  Wierna II MałogoszczNd18 PA¬ 14:00 
Wisła Nowy Korczyn  6 — 1  Zieleń ŻelisławiceNd18 PA¬ 14:00 
Start Słupia Jędrzejowska  0 — 3  LKS BolminNd18 PA¬ 14:00 
Nida Oksa  6 — 0  GKS ImielnoNd18 PA¬ 14:00 
Kolejka 13
Wierna II Małogoszcz   —   Wisła Nowy KorczynSb24 PA¬ 13:30 
Gród Wi¶lica   —   Zryw SkroniówSb24 PA¬ 14:00 
LKS Bolmin   —   Nidzica DobiesławiceNd25 PA¬ 13:00 
Zieleń Żelisławice   —   Start Słupia JędrzejowskaNd25 PA¬ 13:00 
D±b Nagłowice   —   Unia MałogoszczNd25 PA¬ 13:00 
Nida Oksa   —   Nida SobkówNd25 PA¬ 14:00