Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 50

· Użytkowników online: 1
ghs

· Łącznie użytkowników: 46,652
· Najnowszy użytkownik: Smartlook
Statystyki
statystyka
ďťż
 I liga kobiet, gr. południowa, 2018/19
Nadchodzące spotkania
I liga kobiet, gr. południowa
Rysy   —   GolSOB12:00
Dargfil   —   RolnikSOB13:00
Wanda   —   TarnoviaSOB14:30
Sokół   —   RespektNDZ12:00
Resovia   —   RekordNDZ12:00
Sportowa Czwórka   —   ROW 1964NDZ16:00
Tabela rozgrywek
I liga kobiet, gr. południowa
1.   Rekord Bielsko-Biała 8 22 15–  1 7 1 5 15 12–  0 5 3 7   3–  1 2 1
2.   Rolnik Biedrzychowice 9 21 18–11 7 2 4 12 10–  5 4 5 9   8–  6 3 2
3.   Resovia Rzeszów 9 19 17–  8 6 1 2 5 10 10–  6 3 1 1 4 9   7–  2 3 1
4.   Tarnovia Tarnów 9 13 15–12 4 1 4 5 9 12–  6 3 2 4 4   3–  6 1 1 2
5.   ROW 1964 Rybnik 7 12 11–  9 4 3 5 6   7–  8 2 3 2 6   4–  1 2
6.   Sportowa Czwórka Radom 8 12 15–16 4 4 3 6   8–  5 2 1 5 6   7–11 2 3
7.   Wanda Kraków 8 11 11–11 3 2 3 3 2   2–  4 2 1 5 9   9–  7 3 2
8.   Respekt Myślenice 9 9 10–19 3 6 5 3   4–13 1 4 4 6   6–  6 2 2
9.   Rysy Bukowina Tatrzańska 8 8 20–16 2 2 4 3 1   3–  5 1 2 5 7 17–11 2 1 2
10.   Gol Częstochowa 7 7   6–12 2 1 4 4 7   5–  5 2 1 1 3 0   1–  7 3
11.   Sokół Kolbuszowa Dolna 8 6   6–12 1 3 4 3 1   2–  4 1 2 5 5   4–  8 1 2 2
12.   MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 8 1   6–23 1 7 4 0   1–13 4 4 1   5–10 1 3

Najlepsi strzelcy
Terminarz
Kolejka 1
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki  1 — 6  Rysy Bukowina TatrzańskaSb18 SIE 13:00 
Rekord Bielsko-Biała  4 — 0  Sokół Kolbuszowa DolnaSb18 SIE 15:00 
ROW 1964 Rybnik  1 — 2  Wanda KrakówSb18 SIE 16:00 
Resovia Rzeszów  4 — 2  Sportowa Czwórka RadomNd19 SIE 12:00 
Respekt Myślenice  0 — 2  Rolnik BiedrzychowiceNd19 SIE 16:00 
Gol Częstochowa  1 — 1  Tarnovia TarnówNdWRZ 13:00 
Kolejka 2
Wanda Kraków  1 — 1  Rekord Bielsko-BiałaSb25 SIE 11:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  2 — 2  MUKS Dargfil Tomaszów MazowieckiSb25 SIE 14:00 
Tarnovia Tarnów  1 — 2  ROW 1964 RybnikNd26 SIE 16:00 
Rolnik Biedrzychowice  2 — 1  Sportowa Czwórka RadomNd26 SIE 16:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska  1 — 2  Resovia RzeszówNd26 SIE 16:00 
Respekt Myślenice  2 — 0  Gol CzęstochowaNd30 WRZ 15:00 
Kolejka 3
Sportowa Czwórka Radom  4 — 1  Rysy Bukowina TatrzańskaSbWRZ 11:00 
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki  0 — 4  Wanda KrakówSbWRZ 13:00 
Resovia Rzeszów  1 — 1  Sokół Kolbuszowa DolnaSbWRZ 14:00 
ROW 1964 Rybnik  3 — 2  Respekt MyśleniceSbWRZ 16:00 
Rekord Bielsko-Biała  2 — 0  Tarnovia TarnówNdWRZ 13:00 
Gol Częstochowa  2 — 1  Rolnik BiedrzychowiceNdWRZ 17:00 
Kolejka 4
Respekt Myślenice  0 — 1  Rekord Bielsko-BiałaŚr12 WRZ 16:00 
Wanda Kraków  0 — 2  Resovia RzeszówŚr12 WRZ 16:30 
Tarnovia Tarnów  5 — 3  MUKS Dargfil Tomaszów MazowieckiŚr12 WRZ 17:00 
Gol Częstochowa   —   ROW 1964 RybnikŚr12 WRZ 17:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  0 — 1  Sportowa Czwórka RadomŚr12 WRZ 17:00 
Rolnik Biedrzychowice  3 — 2  Rysy Bukowina TatrzańskaŚr12 WRZ 17:30 
Kolejka 5
Sportowa Czwórka Radom  3 — 1  Wanda KrakówSb15 WRZ 11:00 
Resovia Rzeszów  2 — 0  Tarnovia TarnówSb15 WRZ 12:00 
ROW 1964 Rybnik  2 — 3  Rolnik BiedrzychowiceSb15 WRZ 14:00 
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki  0 — 1  Respekt MyśleniceSb15 WRZ 15:00 
Rekord Bielsko-Biała  3 — 0  Gol CzęstochowaNd16 WRZ 11:30 
Rysy Bukowina Tatrzańska  1 — 1  Sokół Kolbuszowa DolnaNd16 WRZ 14:00 
Kolejka 6
Tarnovia Tarnów  4 — 0  Sportowa Czwórka RadomSb22 WRZ 13:00 
Respekt Myślenice  0 — 3  Resovia RzeszówSb22 WRZ 15:00 
Wanda Kraków  1 — 1  Rysy Bukowina TatrzańskaSb22 WRZ 16:00 
Rolnik Biedrzychowice  2 — 1  Sokół Kolbuszowa DolnaNd23 WRZ 14:00 
Gol Częstochowa  1 — 0  MUKS Dargfil Tomaszów MazowieckiNd23 WRZ 16:30 
ROW 1964 Rybnik  0 — 1  Rekord Bielsko-BiałaSb29 WRZ 16:00 
Kolejka 7
Rekord Bielsko-Biała  1 — 0  Rolnik BiedrzychowiceNd14 PAŹ 13:30 
Rysy Bukowina Tatrzańska  1 — 2  Tarnovia TarnówNd14 PAŹ 14:00 
Resovia Rzeszów  2 — 1  Gol CzęstochowaNd14 PAŹ 14:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna  0 — 1  Wanda KrakówNd14 PAŹ 14:30 
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki  0 — 2  ROW 1964 RybnikNd14 PAŹ 15:00 
Sportowa Czwórka Radom  1 — 3  Respekt MyśleniceNd14 PAŹ 15:30 
Kolejka 8
ROW 1964 Rybnik  1 — 0  Resovia RzeszówSb20 PAŹ 13:00 
Tarnovia Tarnów  0 — 1  Sokół Kolbuszowa DolnaSb20 PAŹ 15:00 
Rolnik Biedrzychowice  3 — 1  Wanda KrakówSb20 PAŹ 15:30 
Gol Częstochowa  1 — 3  Sportowa Czwórka RadomNd21 PAŹ 11:00 
Rekord Bielsko-Biała  2 — 0  MUKS Dargfil Tomaszów MazowieckiNd21 PAŹ 15:00 
Respekt Myślenice  2 — 7  Rysy Bukowina TatrzańskaNd21 PAŹ 15:00 
Kolejka 9
Rysy Bukowina Tatrzańska   —   Gol CzęstochowaSb27 PAŹ 12:00 
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki   —   Rolnik BiedrzychowiceSb27 PAŹ 13:00 
Wanda Kraków   —   Tarnovia TarnówSb27 PAŹ 14:30 
Sokół Kolbuszowa Dolna   —   Respekt MyśleniceNd28 PAŹ 12:00 
Resovia Rzeszów   —   Rekord Bielsko-BiałaNd28 PAŹ 12:00 
Sportowa Czwórka Radom   —   ROW 1964 RybnikNd28 PAŹ 16:00 
Kolejka 10
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki   —   Resovia RzeszówSbLIS 13:00 
ROW 1964 Rybnik   —   Rysy Bukowina TatrzańskaSbLIS 14:00 
Rolnik Biedrzychowice   —   Tarnovia TarnówNdLIS 12:00 
Gol Częstochowa   —   Sokół Kolbuszowa DolnaNdLIS 12:00 
Rekord Bielsko-Biała   —   Sportowa Czwórka RadomNdLIS 12:00 
Respekt Myślenice   —   Wanda KrakówNdLIS 14:00 
Kolejka 11
Resovia Rzeszów  1 — 2  Rolnik BiedrzychowiceSbPAŹ 12:00 
Tarnovia Tarnów  2 — 0  Respekt MyśleniceSbPAŹ 14:00 
Wanda Kraków   —   Gol CzęstochowaSb10 LIS 12:00 
Sokół Kolbuszowa Dolna   —   ROW 1964 RybnikSb10 LIS 13:00 
Rysy Bukowina Tatrzańska   —   Rekord Bielsko-BiałaNd11 LIS 12:00 
Sportowa Czwórka Radom   —   MUKS Dargfil Tomaszów MazowieckiNd11 LIS 13:00