Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C.
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 119
· Użytkownikw online: 1
kamil1121
· Łącznie użytkownikw: 117,944
· Najnowszy użytkownik: Strathy
|
Unia Tarnów Historia
| Puchar Polski | Runda przedswtępna | Sb | 13 LIP | | | 0 — 3 | Znicz Pruszków | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 1 | Sb | 10 SIE | 17:00 | | 1 — 1 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | Dawid Sojda 71' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 2 | Cz | 15 SIE | 17:00 | | 2 — 2 | Soła Oświęcim | Adrian Ślęzak 54', Damian Świątek 74' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 3 | Nd | 18 SIE | 17:00 | | 1 — 3 | Korona II Kielce (Kielce, ul. Szczepaniaka) | Maciej Gurgul 90' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 4 | Sb | 24 SIE | 15:00 | | 1 — 0 | Wisła II Kraków | Łukasz Jamróg 77' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 5 | Sb | 31 SIE | 17:00 | | 1 — 0 | Dalin Myślenice | Szymon Adamski 89' (k.) | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 6 | Śr | 4 WRZ | 17:00 | | 0 — 0 | Wisła Sandomierz | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 7 | Wt | 10 WRZ | 16:30 | | 0 — 1 | Przebój Wolbrom | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 8 | Pt | 13 WRZ | 20:00 | | 1 — 2 | Hutnik Nowa Huta Kraków | Szymon Adamski 55' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 9 | Sb | 21 WRZ | 16:00 | | 0 — 1 | Granat Skarżysko-Kamienna | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 10 | Nd | 29 WRZ | 15:30 | | 2 — 0 | BKS Bochnia | Dawid Sojda 72', Kamil Wróbel 74' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 11 | Sb | 5 PAŹ | 15:00 | | 2 — 0 | Beskid Andrychów | Adrian Ślęzak 59', Michał Adamus 90' (sam.) | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 12 | Pt | 11 PAŹ | 15:00 | | 1 — 1 | Wierna Małogoszcz | Sławomir Matras 66' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 13 | Sb | 19 PAŹ | 15:00 | | 2 — 0 | Janina Libiąż | Szymon Adamski 44', Łukasz Kazik 48' (k.) | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 14 | Nd | 27 PAŹ | 13:30 | | 1 — 3 | TS 1946 Nida Pińczów | Łukasz Kazik 52' (k.) | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 15 | Sb | 2 LIS | 13:00 | | 1 — 0 | Poroniec Poronin | Dawid Sojda 50' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 16 | Sb | 9 LIS | 13:00 | | 4 — 2 | Poprad Muszyna (Tylicz) | Filip Wójcik 4', Łukasz Kazik 16' (k.), Roger Radliński 47', Maciej Gurgul 90' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 17 | Sb | 16 LIS | 13:00 | | 0 — 2 | Łysica Akamit Bodzentyn | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 18 | Sb | 15 MAR | 15:00 | | 0 — 0 | KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 19 | Nd | 23 MAR | 15:00 | | 0 — 3 | Soła Oświęcim | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 20 | Sb | 29 MAR | 15:30 | | 1 — 1 | Korona II Kielce | Daniel Mikołajczyk 43' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 21 | Nd | 6 KWI | 11:00 | | 0 — 0 | Wisła II Kraków | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 22 | Sb | 12 KWI | 17:00 | | 1 — 1 | Dalin Myślenice | Paweł Węgrzyn 57' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 23 | Śr | 16 KWI | 17:00 | | 3 — 1 | Wisła Sandomierz | Łukasz Jamróg 72', Paweł Węgrzyn 80', Piotr Drozdowicz 88' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 24 | — | | 3 — 0 | Przebój Wolbrom | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 25 | Sb | 26 KWI | 17:00 | | 2 — 1 | Hutnik Nowa Huta Kraków | Piotr Drozdowicz 24', Kamil Pawlak 72' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 26 | Śr | 30 KWI | 17:00 | | 1 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna | Łukasz Kazik 12' (k.) | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 27 | Sb | 3 MAJ | 15:00 | | 0 — 0 | BKS Bochnia | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 28 | Sb | 10 MAJ | 17:00 | | 0 — 0 | Beskid Andrychów | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 29 | Śr | 14 MAJ | 17:00 | | 1 — 2 | Wierna Małogoszcz | Daniel Mikołajczyk 37' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 30 | Śr | 21 MAJ | 17:30 | | 1 — 0 | Górnik Libiąż | Filip Wójcik 34' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 31 | Sb | 24 MAJ | 17:00 | | 5 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów | Piotr Drozdowicz 5', 64', Dawid Sojda 20', 71', 78' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 32 | Śr | 28 MAJ | 17:00 | | 1 — 2 | Poroniec Poronin (Zakopane, COS OPO, Stadion Lekkoatletyczny) | Piotr Drozdowicz 13' | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 33 | Sb | 31 MAJ | 17:00 | | 0 — 1 | Poprad Muszyna | | III liga, gr. małopolsko-świętokrzyska | Kolejka 34 | Sb | 7 CZE | 17:00 | | 1 — 0 | Łysica Akamit Bodzentyn | Piotr Drozdowicz 53' | Pokaż strzelców bramek przy meczach | zwycięstwo | | remis | | porażka | | u siebie | | na wyjezdzie |
|