Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 52

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 81,465
· Najnowszy użytkownik: europebus
Statystyki
statystyka
 Klimontowianka Klimontów
Historia
1998/991999/002000/01
klasa A
POZ: 3/11
12 – 5 – 3
2001/02
klasa A
POZ: 1/11
15 – 3 – 2
2002/03
kl. okręg.
POZ: 14/16
9 – 7 – 14
2003/04
klasa A
POZ: 2/14
18 – 5 – 3
2004/05
klasa A
POZ: 6/14
14 – 3 – 9
2005/06
klasa A
POZ: 6/12
10 – 4 – 8
2006/07
klasa A
POZ: 6/12
12 – 1 – 9
2007/08
klasa A
POZ: 1/14
18 – 2 – 2
2008/09
kl. okręg.
POZ: 13/16
9 – 6 – 15
2009/10
klasa A
POZ: 1/14
18 – 2 – 6
2010/11
kl. okręg.
POZ: 14/16
10 – 5 – 15
2011/12
klasa A
POZ: 2/14
19 – 3 – 4
2012/13
kl. okręg.
POZ: 2/16
21 – 3 – 6
2013/14
4 liga
POZ: 13/16
10 – 6 – 14
2014/15
4 liga
POZ: 8/16
12 – 7 – 11
2015/16
4 liga
POZ: 15/16
9 – 5 – 16
2016/17
kl. okręg.
POZ: 4/16
16 – 7 – 7
2017/18
kl. okręg.
POZ: 2/16
20 – 5 – 5
2018/19
4 liga
POZ: 16/18
7 – 5 – 22
SparingiNd18 LIP18:00
 
  3 — 1   Zryw Zbigniewice
SparingiNd25 LIP18:00
 
  4 — 4   Koprzywianka Koprzywnica
SparingiŚr28 LIP18:00
 
  5 — 4   Agricola Łoniów
SparingiNdSIE17:00
 
  2 — 6   Sparta Dwikozy
SparingiŚrSIE
 
  2 — 2   Huragan Wilczyce
Klasa okręgowaKolejka 1Sb14 SIE17:30
 
  1 — 3  Zryw Łopuszno
Daniel Ferens 89'
Klasa okręgowaKolejka 2Nd22 SIE17:00
 
  1 — 0  OKS Opatów
Marcin Madejski 17'
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2Śr25 SIE17:00
 
  2 — 2  
k. 3–4
Piast Osiek
Klasa okręgowaKolejka 3Nd29 SIE17:00
 
  5 — 0  Victoria Skalbmierz
Marcin Madejski 8', 55', 57', Mateusz Farian 68', Łukasz Chwała 88'
Klasa okręgowaKolejka 4NdWRZ17:00
 
  1 — 2  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Marcin Siudak 60'
Klasa okręgowaKolejka 5Nd12 WRZ16:00
 
  3 — 0  Sparta Dwikozy
Jakub Koczot 66'
Klasa okręgowaKolejka 6Sb18 WRZ15:00
 
  1 — 3  Moravia Morawica
Marcin Madejski 55'
Klasa okręgowaKolejka 7Nd26 WRZ16:00
 
  1 — 1  Wicher Miedziana Góra
Mateusz Farian 13'
Klasa okręgowaKolejka 8SbPAŹ15:00
 
  2 — 0  Jandar Bodzechów
Marcin Madejski 10', Mateusz Farian 35'
Klasa okręgowaKolejka 9Nd10 PAŹ15:00
 
  0 — 3  GKS Rudki
Mateusz Farian 2'
Klasa okręgowaKolejka 10Sb16 PAŹ15:00
 
  0 — 1  Unia Sędziszów
Klasa okręgowaKolejka 11Nd24 PAŹ14:00
 
  1 — 3  Astra Piekoszów
Marcin Madejski 45'
Klasa okręgowaKolejka 12Sb30 PAŹ13:00
 
  1 — 1  Nidzianka Bieliny
Marcin Madejski 47'
Klasa okręgowaKolejka 13NdLIS13:00
 
  0 — 1  LZS Samborzec
Klasa okręgowaKolejka 14Cz11 LIS12:00
 
  0 — 1  Zenit Chmielnik
Klasa okręgowaKolejka 15Nd14 LIS12:00
 
  4 — 2  Koprzywianka Koprzywnica
Marcin Siudak 45', Marcin Madejski 48', 74', Marcin Sudy 76'
SparingiNd20 LUT13:00
 
  1 — 3   Sparta Dwikozy
SparingiNd27 LUT
 
  1 — 5   LZS Samborzec
SparingiNdMAR
 
  3 — 2   Agricola Łoniów
SparingiNd13 MAR
 
  3 — 1   Agricola Łoniów
Klasa okręgowaKolejka 17Nd27 MAR15:00
 
  2 — 1  OKS Opatów
Marcin Sudy 43', Mateusz Farian 89' (k.)
Klasa okręgowaKolejka 18NdKWI15:00
 
  0 — 2  Victoria Skalbmierz
Klasa okręgowaKolejka 19Nd10 KWI16:00
 
  1 — 1  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Daniel Ferens 63'
Klasa okręgowaKolejka 20Nd17 KWI16:00
 
  2 — 4  Sparta Dwikozy
Mateusz Farian 44' (k.), 71' (k.)
Klasa okręgowaKolejka 21Sb23 KWI13:00
 
  4 — 2  Moravia Morawica
Karol Wójciak 13', 90', Daniel Ferens 47', Łukasz Chwała 65'
Klasa okręgowaKolejka 22Sb30 KWI17:00
 
  2 — 2  Wicher Miedziana Góra
Ryszard Gaweł 32', Łukasz Chwała 60'
Klasa okręgowaKolejka 24NdMAJ17:00
 
  1 — 2  GKS Rudki
Daniel Ferens 65'
Klasa okręgowaKolejka 23Śr11 MAJ17:30
 
  2 — 3  Jandar Bodzechów
Karol Wójciak 62', Łukasz Chwała 74'
Klasa okręgowaKolejka 25Nd15 MAJ17:00
 
  1 — 3  Unia Sędziszów
Daniel Ferens 60'
Klasa okręgowaKolejka 16Śr18 MAJ18:00
 
  3 — 0  Zryw Łopuszno (Klimontów)
Klasa okręgowaKolejka 26Nd22 MAJ17:00
 
  2 — 2  Astra Piekoszów
Mateusz Farian 59' (k.), Daniel Ferens 88'
Klasa okręgowaKolejka 27Nd29 MAJ17:00
 
  0 — 3  Nidzianka Bieliny
Klasa okręgowaKolejka 28NdCZE17:00
 
  0 — 2  LZS Samborzec
Klasa okręgowaKolejka 29Nd12 CZE17:00
 
  2 — 1  Zenit Chmielnik
Marek Dywan 80', Karol Wójciak 90'
Klasa okręgowaKolejka 30Nd19 CZE17:00
 
  5 — 4  Koprzywianka Koprzywnica
Marek Dywan 11', Ryszard Gaweł 20', Daniel Ferens 50', Karol Wójciak 67', 86'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie