Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ¦LMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Go¶ci online: 39

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 81,478
· Najnowszy użytkownik: Pawel1990
Statystyki
statystyka
Łukasz Niemstak (29)
Imię:Łukasz
Nazwisko:Niemstak
Data urodzenia:07 listopada 1990
Wiek:29 l 142 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:D±b Nagłowice

Przebieg kariery:
2009/10 D±b Nagłowice 10 23/15/  1 1941'
2010/11 D±b Nagłowice 4 0+1 215/13/  0 1270'
2011/12 D±b Nagłowice 1 0+1 7  9/  7/  1   769'
2012/13 Naprzód Jędrzejów 1 1 2  9/  7/14 1081'
2013/14 Naprzód Jędrzejów   1  4/  2/  0   328'
2013/14 D±b Nagłowice 1 1  4/  4/  0   356'
2014/15 D±b Nagłowice 4 1 413/13/  0 1140'
2015/16 D±b Nagłowice 2 0+1 721/19/  1 1846'
2016/17 D±b Nagłowice 20 (1)  619/10/  0 1642'
2017/18 D±b Nagłowice 21  122/10/  0 1907'
2018/19 Unia Sędziszów    4/  2/10   540'
2018/19 D±b Nagłowice 7  2  9/  7/  0   805'
2019/20 D±b Nagłowice 7  210/  6/  0   866'

Analityka statystyczna:
Razem: 78 (1) 3+3 34162/115/27 14491'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki
Galerie (1) ze spotkañ, w ktĂłrych braÂł udziaÂł Łukasz Niemstak.


12 SIE 17:00Partyzant 0 — 2 Naprzód4 liga
 16'  
75' Paweł Bębenek
15 SIE 17:00Naprzód 3 — 1 KSZO 19294 liga
 21'  
81' 70' Jakub Kowalski
19 SIE 17:00Alit 3 — 0 Naprzód4 liga
 45'  
58' 46' Bartłomiej Sputo
26 SIE 17:00Naprzód 1 — 1 Unia4 liga
 28'  
63' Bartłomiej Sputo
WRZ 17:00Pogoń 0 — 0 Naprzód4 liga
 6'  
85' Łukasz Radecki
WRZ 16:00Naprzód 4 — 0 Orlęta4 liga
   
16 WRZ 16:00TS 1946 Nida 0 — 1 Naprzód4 liga
 32'  
59' Kamil Kosek
23 WRZ 16:00Naprzód 3 — 0 ŁKS Łagów4 liga
 45'  
46' Piotr Wójcik
29 WRZ 11:00Hetman 1 — 2 Naprzód4 liga
 45'  
46' Piotr Wójcik
PA¬ 15:00Spartakus 1 — 0 Naprzód4 liga
 90'  
14 PA¬ 15:00Naprzód 1 — 1 Orlicz4 liga
 90'  
83'
17 PA¬ 15:00Skała 4 — 1 NaprzódPuchar okr.
   
21 PA¬ 14:00Sparta K. W. 1 — 1 Naprzód4 liga
 57'  
58'
LIS 13:00MKS Zdrój 0 — 1 Naprzód4 liga
 
11 LIS 13:00Naprzód 2 — 0 Sokół4 liga
 
18 LIS 12:00Naprzód 0 — 0 Lubrzanka4 liga
 
14 KWI 16:00Naprzód 1 — 0 Pogoń4 liga
 
21 KWI 16:00Orlęta 0 — 2 Naprzód4 liga
 21'  
70' Tomasz Iwański
24 KWI 17:00Naprzód 0 — 0 Alit4 liga
 24'  
67' Sebastian Ryguła
28 KWI 16:00Naprzód 1 — 1 TS 1946 Nida4 liga
 
MAJ 17:00ŁKS Łagów 2 — 2 Naprzód4 liga
 21'  
70' Łukasz Radecki
MAJ 17:00Naprzód 0 — 2 Hetman4 liga
 13'  
78' Sebastian Ryguła
11 MAJ 17:00Naprzód 0 — 0 Spartakus4 liga
 66'  
67' Tomasz Iwański
15 MAJ 17:30Unia S. 1 — 2 Naprzód4 liga
 45'  
46' Bartłomiej Sputo
19 MAJ 17:00Orlicz 1 — 1 Naprzód4 liga
 32'  
59' Kamil Kosek
26 MAJ 17:00Naprzód 2 — 1 Sparta K. W.4 liga
 23'  
68' Kamil Kosek
CZE 17:00Naprzód 2 — 1 MKS Zdrój4 liga
   
CZE 17:45Lubrzanka 4 — 1 Naprzód4 liga
590'  
CZE 17:00KSZO 1929 0 — 2 Naprzód4 liga
590'  
16 CZE 17:00Naprzód 0 — 3 Partyzant4 liga
 90'  
23 CZE 17:00Sokół 3 — 2 Naprzód4 liga
 90'