Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 50

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,649
· Najnowszy użytkownik: locks392yr
Statystyki
statystyka
Karol Skrzypek (23)
Imię:Karol
Nazwisko:Skrzypek
Data urodzenia:18 lipca 1997
Wiek:22 l 351 dni
Obywatelstwo polskie
Ostatni klub:Ester Wojciechowice

Przebieg kariery:
2011/12MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. 3   4/  4/  6   560'
2011/12 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  
2012/13 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  
2012/13 MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.    0/  0/  1     21'
2013/14 Świt Ćmielów  
2013/14 Świt Ćmielów    1/  0/  0     77'
2014/15 Świt Ćmielów  
2014/15 Świt Ćmielów 6  112/10/  0 1046'
2015/16 Świt Ćmielów 9 0+1 318/16/  0 1574'
2017/18 Ester Wojciechowice 2 1 210/  6/  3   865'
2018/19 Ester Wojciechowice 2  122/18/  0 1896'
2019/20 Ester Wojciechowice 3   5/  4/  0   429'

Analityka statystyczna:
Razem: 25 1+1 772/58/10 6468'
  Sezony
  Zespoďż˝y
  Rodzaje rozgrywek
  Rozgrywki


17 SIE 17:00Spartakus II 3 — 0 Świtklasa A
 
20 SIE 17:15GKS Obrazów 2 — 4 ŚwitPuchar okr.
   
24 SIE 17:00Zorza Tempo 2 — 1 Świtklasa A
 
30 SIE 13:00Stal 1 — 2 Świtkl. okręg.
 
31 SIE 16:00Świt 5 — 3 GKS Górnoklasa A
 
WRZ 16:30Świt 2 — 2 KSZO 1929 IIPuchar okr.
   
WRZ 13:00Świt — Cukrownikkl. okręg.
790'  
WRZ 14:00Wisła N. K. 2 — 2 Świtklasa A
 
13 WRZ 13:00Świt 5 — 1 GKS Rudkikl. okręg.
990'  
14 WRZ 15:00Świt 1 — 0 Agricolaklasa A
 
20 WRZ 13:00UKS Iwaniska 2 — 3 Świtkl. okręg.
990'  
51' 82'
21 WRZ 15:00Baszta 3 — 4 Świtklasa A
 
27 WRZ 11:30Świt 5 — 1 Pogońkl. okręg.
982'  
52' 83' Grzegorz Dąbrowski
28 WRZ 15:00Świt 3 — 2 Nidzicaklasa A
 
PAŹ 15:00OKS Opatów 3 — 0 Świtklasa A
 
PAŹ 13:00Star 1 — 1 Świtkl. okręg.
990'  
11 PAŹ 10:00Świt 9 — 2 Spartakl. okręg.
990'  
11' 64'
12 PAŹ 15:00Świt 0 — 2 Polanieklasa A
 
18 PAŹ 14:15Kamienna 6 — 3 Świtkl. okręg.
990'  
19 PAŹ 14:00Gród 2 — 2 Świtklasa A
 
26 PAŹ 13:00Świt 0 — 2 Zryw Z.klasa A
 
LIS 13:00Victoria 2009 2 — 5 Świtklasa A
 
LIS 13:00Świt 1 — 1 KS Tarłówklasa A
 
29 MAR 15:00Świt 3 — 1 Spartakus IIklasa A
 
12 KWI 15:00GKS Górno 3 — 1 Świtklasa A
 
18 KWI 12:00Świt 0 — 2 Kamiennakl. okręg.
990'  
19 KWI 15:00Świt 0 — 1 Wisła N. K.klasa A
 
23 KWI 17:00Pogoń 5 — 0 Świtkl. okręg.
990'  
26 KWI 15:00Agricola 2 — 1 Świtklasa A
 
30 KWI 17:00Świt 1 — 0 Zorza Tempoklasa A
 
MAJ 12:00Sparta 3 — 0 Świtkl. okręg.
 
MAJ 15:00Świt 2 — 1 Basztaklasa A
 
MAJ 12:00Świt 0 — 5 Stalkl. okręg.
990'  
88'
10 MAJ 15:00Nidzica 0 — 2 Świtklasa A
 
14 MAJ 17:30Świt 3 — 0 OKS Opatówklasa A
 
Świt 3 — 0 Starkl. okręg.
 
23 MAJ 12:00Świt 3 — 2 UKS Iwaniskakl. okręg.
990'  
24 MAJ 15:00Polanie 3 — 1 Świtklasa A
 
30 MAJ 12:00GKS Rudki 4 — 1 Świtkl. okręg.
964'  
65' Kamil Niekłań
31 MAJ 15:00Świt 2 — 0 Gródklasa A
 
CZE 15:00Zryw Z. 2 — 3 Świtklasa A
 
Świt 3 — 0 Victoria 2009klasa A
 
14 CZE 15:00KS Tarłów 2 — 1 Świtklasa A