Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Alit Ożarów
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
pozostali
5Przemysław Bednarz 814/  7/  4 1152'  4 lut 199328Słowianin Grębów
1Przemysław Janowski 1  9/  9/  0   810'29 maj 199723OKS Mokrzyszów TarnobrzegWisła II Sandomierz
7Michał Kamiński 319/17/  0 1649'20 wrz 198733Marol JacentówŁysica Bodzentyn
6Paweł Kilijański 1 311/10/  6 1104'  2 sty 199130wychowanekStal Poniatowa
18Mateusz Kolbusz 111/10/  0   979'15 sie 199624Karpaty KrosnoWisła Sandomierz
15Jakub Kończyk 1 0+1 2  1/  0/  7   221'20 wrz 200020Alit Ożarówwychowanek
4Arkadiusz Kosno 1 314/14/  2 1317'  3 paź 199624Trójka SandomierzKlimontowianka PBI Klimontów
17Sebastian Król 4 3  9/  4/17 1045'  2 wrz 200218Alit Ożarówwychowanek
27Kamil Łokieć 8 116/16/  0 1440'31 lip 199822OKS OpatówKP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
11Patryk Marut 3 118/11/  1 1527'26 cze 200218Stal Stalowa Wola
11Bartek Nowak 1  6/  4/  0   470'25 kwi 200218Alit Ożarówwychowanek
9Kacper Piechniak 15 (1) 418/18/  0 1620'29 paź 199723brak danychWisła Sandomierz
21Mariusz Plichta 11 0+1 313/  6/  9 1182'18 lip 200218Alit OżarówKorona Kielce SA
10Piotr Poński 5 (2) 314/  3/  2 1046'10 kwi 199822KKP Korona II KielceWisła II Sandomierz
8Jakub Praga 1  5/  3/  7   595'24 mar 199822Alit OżarówKamienna Brody
12Olaf Reimus 112/11/  0 1055'17 cze 200218Alit OżarówŚwit Ćmielów
3Wojciech Skrobisz  3/  2/  0   196'  9 maj 199129MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Łysica Bodzentyn
18Adam Sobczyk 1212/  6/  2 1026'19 kwi 200218Alit Ożarówwychowanek
20Piotr Sorbian 210/  0/  1   696'29 wrz 198832brak danychPowiślanka Lipsko
19Filip Stępień 2 0+1 314/  4/  5 1130'  9 lip 200218Alit Ożarówwychowanek
88Michał Tomasik 216/15/  2 1529'  8 maj 200020Alit Ożarówwychowanek
12Konrad Żytniewski10/10/  0   900'12 paź 199327Bucovia BukowaGranat Skarżysko-Kamienna
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 37/25.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 100%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)