(fot. N. Gładysz)
Zachęcamy do sprawdzenia transferów w IV lidze i okręgówce (zakładka po lewej).
Będziemy starali się podawać wyniki zakończonych spotkań, a także relacjonować niektóre mecze na żywo. Jeśli chcesz coś uzupełnić lub poprawić, czekamy na kontakt na naszym profilu na Facebooku lub pod numerem telefonu 791 888 818.
I liga | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
Resovia Rzeszów | 0 — 1 | Korona Kielce | 27 SIE | 18:00 | ||||
0 — 1 79' Korona: 1 Trenerzy: Mroczkowski Radosław — Nowak Dominik.
|
II liga | ||||||||
Kolejka 6 | ||||||||
GKS Bełchatów | 2 — 0 | Pogoń Siedlce | 28 SIE | 16:00 | ||||
Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 1 — 1 | Ruch Chorzów | 28 SIE | 17:15 | ||||
26 bramek | Wojciech Białek (21 + 5 k.) (Avia) |
19 bramek | Adrian Gębalski (13 + 6 k.) (Czarni) |
16 bramek | Ezana Kahsay (Chełmianka), Marcin Stefanik (9 + 7 k.) (Siarka) |
15 bramek | Adam Imiela (9 + 6 k.) (ŁKS Łagów) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
28 bramek | Bartosz Sot (22 + 6 k.) (Granat) |
24 bramek | Bartosz Papka (23 + 1 k.) (GKS Nowiny) |
22 bramek | Jakub Jaśkiewicz (15 + 7 k.) (Wierna) |
21 bramek | Kacper Wiecha (16 + 5 k.) (GKS Rudki) |
19 bramek | Paweł Rogula (Wierna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa okręgowa | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Sparta Dwikozy | 1 — 1 | Naprzód Jędrzejów | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Sparta: 1 Naprzód: 1 Trenerzy: Siudak Marcin — Rokicki Krystian. | ||||||||
Stal Kunów | 7 — 3 | Piast Stopnica | 29 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 24' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 47' 4 — 2 4 — 3 62' 5 — 3 6 — 3 7 — 3 Stal: 1 Piast: 1 Trenerzy: Dynarek Marcin — Skiba Sławomir. | ||||||||
Góral Górno | 3 — 0 | Wicher Miedziana Góra | 29 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Góral: 1 Wicher: 18 Trenerzy: Piotrowicz Damian — Chrzanowski Damian. | ||||||||
SKRÓT MECZU: Bogusław Dąbrowski – kliknij w ten link. | ||||||||
Nida Oksa | 4 — 5 | Zenit Chmielnik | 29 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 1 — 2 1 — 3 49' 2 — 3 3 — 3 4 — 3 4 — 4 86' 4 — 5 90' Nida: 1 Zenit: 91 Trenerzy: Lichosik Karol — Stefański Rafał.
| ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Piaskowianka Piaski | 4 — 2 | OKS Opatów | 29 SIE | 17:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 11' 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 Piaskowianka: 12 OKS Opatów: 13
| ||||||||
ARTYKUŁ: Telewizja STV – kliknij w ten link. | ||||||||
W 11. minucie Mikołaj Jasiński (OKS) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Pol obronił). Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj. | ||||||||
Orlęta Kielce | 1 — 3 | Hetman Włoszczowa | 29 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 38' 0 — 2 73' 1 — 2 1 — 3 90+4' Orlęta: 12 Hetman: 1 Trenerzy: Kołodziejczyk Tomasz — Grzesik Slawomir.
| ||||||||
Gród Ćmińsk | 1 — 1 | Świt Ćmielów | 29 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 Gród: 12 Świt: 33 Trenerzy: Wijas Paweł — Wróbel Marcin. | ||||||||
Bucovia Bukowa | 0 — 0 | Unia Sędziszów | 29 SIE | 17:00 | ||||
Bucovia: 30 Unia: 1 Trenerzy: Luzar Jan — Opara Grzegorz.
| ||||||||
ARTYKUŁ: strona Bucovii – kliknij w ten link. |
33 bramek | Marcin Dynarek (31 + 2 k.) (Stal) |
29 bramek | Robert Radek (28 + 1 k.) (Góral) |
27 bramek | Rafał Krzysztofik (22 + 5 k.) (Piaskowianka) |
26 bramek | Krystian Moskal (23 + 3 k.) (Orlęta) |
21 bramek | Bartłomiej Równicki (Naprzód) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
Klasa A, gr. I | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Samson Samsonów | 4 — 0 | Skała Tumlin | 28 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Samson: 23 Skała: 1 Trenerzy: Koza Michał — Górecki Dariusz.
| ||||||||
ULKS Łączna | 1 — 2 | KS Smyków | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 11' 0 — 2 30' 1 — 2 ULKS Łączna: 31 KS Smyków: 12 Trenerzy: Żmijewski Tadeusz — Mech Kamil. | ||||||||
SKRÓT MECZU: kliknij w ten link. | ||||||||
Polonia Białogon Kielce | 4 — 3 | Astra Piekoszów | 29 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 4 — 2 4 — 3 90+7' Polonia Białogon: 12 Astra: 81 Trenerzy: Kasperek Piotrek — Sadko Tomasz.
| ||||||||
Lechia Strawczyn | 0 — 2 | Partyzant Radoszyce | 29 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 34' 0 — 2 90+1' Lechia: 1 Partyzant: 1 Trenerzy: Gałęziowski Mirosław — Pawlik Jacek.
| ||||||||
MSS-Klonówka Masłów | 3 — 3 | Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn | 29 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 9' 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 3 — 3 72' MSS-Klonówka: 1 Sokół: 27 Trenerzy: Janicki Karol — Śladkowski Marcin.
| ||||||||
Radiator$ Stąporków | 2 — 1 | Orlicz II Suchedniów | 29 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 51' 1 — 1 2 — 1 Radiator$: 12 Orlicz II: 1 Trenerzy: Jedynak Sławomir — Kabała Rajmund. | ||||||||
Victoria Mniów | 2 — 4 | Tęcza Gowarczów | 29 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 29' 0 — 3 34' 1 — 3 1 — 4 62' 2 — 4 Victoria: 1 Tęcza: 12 Trenerzy: Rusiński Karol — Skowron Paweł.
|
23 bramek | Grzegorz Grzegorski (21 + 2 k.) (Polonia Białogon) |
22 bramek | Marcin Supierz (21 + 1 k.) (MSS-Klonówka) |
20 bramek | Karol Piwowarczyk (18 + 2 k.) (Samson) |
16 bramek | Sebastian Wijas (Sokół) |
15 bramek | Sebastian Blicharski (Astra), Marcin Snoch (Sokół) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. II | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Partyzant Wodzisław | 4 — 0 | Gród Wiślica | 29 SIE | 13:30 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 Partyzant: 12 Gród: 1 Trenerzy: Gardiew Tomasz — Malczewski Lech.
| ||||||||
Wisła Nowy Korczyn | 0 — 1 | GKS Kluczewsko | 29 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 80' Wisła: 12 GKS Kluczewsko: 12 Trenerzy: Łuszcz Paweł — Dąbrowski Dariusz.
| ||||||||
Victoria 2015 Skalbmierz | 7 — 1 | GKS Imielno | 29 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 5 — 1 81' 6 — 1 7 — 1 Victoria 2015: 12 GKS Imielno: 1 Trenerzy: Łakota Łukasz — Ciekalski Robert. | ||||||||
LKS Bolmin | 6 — 1 | Zorza Tempo Pacanów | 29 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 31' 3 — 1 4 — 1 5 — 1 6 — 1 LKS Bolmin: 1 Zorza Tempo: 1 Trenerzy: Kruk Piotr — Sazio Salvatore.
| ||||||||
Start Słupia Jędrzejowska | 1 — 1 | Dąb Nagłowice | 29 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 87' Start: 69 Dąb: 47 Trenerzy: Koprowski Adrian — Szota Radosław.
| ||||||||
Zieleń Żelisławice | 3 — 3 | Zryw Skroniów | 29 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 2 — 1 3 — 1 3 — 2 3 — 3 84' Zieleń: 1 Zryw: 1 Trenerzy: Józefowski Karol — Łoboda Robert.
|
20 bramek | Adrian Koprowski (Start), Kamil Woliński (18 + 2 k.) (GKS Imielno) |
17 bramek | Kamil Maj (Victoria 2015) |
16 bramek | Mateusz Kądzielski (Victoria 2015), Damian Waligóra (LKS Bolmin) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa A, gr. III | ||||||||
Kolejka 2 | ||||||||
Piast Osiek | 0 — 3 | LZS Samborzec | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 14' 0 — 2 50' 0 — 3 86' Piast: 12 LZS Samborzec: 12 Trenerzy: Kiciński Tomasz — Burakowski Mateusz. | ||||||||
GKS Świniary | 0 — 5 | GKS Obrazów | 28 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 41' 0 — 3 51' 0 — 4 68' 0 — 5 83' GKS Świniary: 1 GKS Obrazów: 1 Trenerzy: Krawczyk Dariusz — Lipiec Damian. | ||||||||
Kamienna Brody | 2 — 0 | Koprzywianka Koprzywnica | 29 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 Kamienna: 1 Koprzywianka: 1 Trenerzy: wójtowicz tomasz — Gawroński Wojciech. | ||||||||
Zryw Zbigniewice | 0 — 3 | Arka Pawłów | 29 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 42' 0 — 2 45+1' 0 — 3 76' Zryw: 1 Arka: 7 Trenerzy: Ciach Wojciech — Kalista Mirosław. | ||||||||
Nidzianka Bieliny | 3 — 0 | Baszta Rytwiany | 29 SIE | 15:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 Nidzianka: 88 Baszta: 95 Trenerzy: Pindral Mateusz — Sitek Tomasz.
|
44 bramek | Mirosław Kalista (Arka) |
21 bramek | Rafał Kaśniewski (GKS Obrazów) |
20 bramek | Damian Mądry (19 + 1 k.) (LZS Samborzec) |
16 bramek | Robert Misiak (Piast) |
12 bramek | Jan Szymański (Kamienna) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Klasa B, gr. I | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
GLKS Fałków | 4 — 3 | Moravia II Morawica | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 10' 1 — 1 1 — 2 2 — 2 3 — 2 3 — 3 73' 4 — 3 GLKS Fałków: 1 Moravia II: 1 Trenerzy: Jarząb Kamil — Detka Damian. | ||||||||
OKS Instal Michałów Starachowice | 4 — 1 | Granat Borki | 29 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 2 — 1 26' 3 — 1 4 — 1 Instal: 1 Granat: 17 Trenerzy: Koprowski Kamil — Jas Krystian. | ||||||||
SKRÓT MECZU: Granat TV – kliknij w ten link. | ||||||||
Czarnovia Kielce | 4 — 3 | Sparta Strawczynek | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 17' 2 — 2 2 — 3 30' 3 — 3 4 — 3 Czarnovia: 1 Sparta: 1 Trenerzy: Trela Mariusz — Picheta Jacek.
| ||||||||
Top-Spin Promnik | 0 — 1 | Politechnika Świętokrzyska Kielce | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 90' Top-Spin: 12 Politechnika Św.: 1 Trenerzy: Wąsowicz Marcin — Obarzanek Artur. | ||||||||
Polanie Pierzchnica | 6 — 0 | KS Kamienna Wola | 29 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 Polanie: 1 KS Kamienna W.: 83 Trenerzy: Staszewski Michal — Boruń Zbigniew.
|
34 bramek | Kamil Koprowski (Instal) |
20 bramek | Michał Staszewski (Polanie) |
18 bramek | Krystian Kmiecik (Sparta), Tomasz Resiak (Zryw) |
15 bramek | Kamil Marek (14 + 1 k.) (Czarnovia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. II | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Deko Włoszczowa | 0 — 3 | Nida Sobków | 28 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 70' 0 — 3 Deko: 1 Nida: 98 Trenerzy: Kosowski Włodzimierz — Ślusarczyk Tomasz.
| ||||||||
Bucovia II Bukowa | — | Unia Małogoszcz | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 24' 1 — 1 Bucovia II: 1 Unia: 1 Trenerzy: Tatar Tomasz — Jarmuda Sławomir.
| ||||||||
Vitalpol Solec-Zdrój | 2 — 2 | MGTS Działoszyce | 29 SIE | 11:00 | ||||
1 — 0 1 — 1 29' 1 — 2 33' 2 — 2 Vitalpol: 1 MGTS Działoszyce: 14 Trenerzy: Ból Augustyn — Banaszek Robert. | ||||||||
Jawornik Gorzków | 0 — 3 | Strzelec Chroberz | 29 SIE | 16:00 | ||||
W pierwotnym terminie 29 sierpnia, 16:00, spotkanie odwołane z powodu nieprzygotowanego boiska. |
18 bramek | Paweł Czajka (Nidzica), Dominik Jaworski (Nidzica) |
13 bramek | Mateusz Godzic (12 + 1 k.) (Strzelec) |
12 bramek | Hubert Gajek (Vitalpol) |
10 bramek | Patryk Gajek (Vitalpol), Hubert Pietras (Nidzica) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
Klasa B, gr. III | ||||||||
Kolejka 1 | ||||||||
Wodnik Styków | 2 — 5 | Stal II Kunów | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 22' 0 — 2 25' 1 — 2 1 — 3 55' 2 — 3 2 — 4 76' 2 — 5 85' Wodnik: 12 Stal II: 1 Trenerzy: Gadecki Piotr — Jałocha Jarosław. | ||||||||
GTS Raków | 1 — 3 | Marol Jacentów | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 6' 1 — 1 1 — 2 1 — 3 GTS Raków: 33 Marol: 1 Trenerzy: Baran Janusz — Koterbski Mateusz. | ||||||||
Ester Wojciechowice | — | Huragan Wilczyce | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 32' 1 — 1 2 — 1 2 — 2 80' 3 — 2 Ester: 1 Huragan: 1 Trenerzy: Paszyński Piotr — Kulita Mateusz. | ||||||||
Cukrownik Włostów | 0 — 2 | Agricola Łoniów | 29 SIE | 11:00 | ||||
0 — 1 0 — 2 82' Cukrownik: 1 Agricola: 14 Trenerzy: Dywan Andrzej — Zaliński Maciej. | ||||||||
GKS Iwaniska | 0 — 6 | FKS Łazy Starachowice | 29 SIE | 17:00 | ||||
0 — 1 23' 0 — 2 30' 0 — 3 42' 0 — 4 53' 0 — 5 58' 0 — 6 80' GKS Iwaniska: 1 Łazy: 1 Trenerzy: Tomaszewski Konrad — Drabik Bartłomiej. |
28 bramek | Daniel Kuciński (Agricola) |
22 bramek | Przemysław Kot (GKS Iwaniska, Agricola) |
17 bramek | Mariusz Fabjański (Łazy) |
16 bramek | Mateusz Koterbski (Marol), Szymon Michta (Łazy) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|
Ekstraliga kobiet | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Medyk Konin | 6 — 0 | Tarnovia Tarnów | 28 SIE | 12:00 | ||||
II liga kobiet, gr. północna | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
UKS SMS III Łódź | 0 — 6 | WAP Włocławek | 28 SIE | 15:00 | ||||
II liga kobiet, gr. południowa | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski | 8 — 0 | Prądniczanka Kraków | 28 SIE | 13:00 | ||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 4 — 0 5 — 0 6 — 0 7 — 0 8 — 0 Ostrovia 1909: 1 Prądniczanka: 22 Trenerzy: Pawlak Łukasz — Sędor Piotr. | ||||||||
LUKS Ziemia Lubińska Czerniec | — | Sokół Kolbuszowa Dolna | 28 SIE | 15:00 | ||||
0 — 1 31' 0 — 2 70' 0 — 3 87' LUKS Ziemia Lubińska: 1 Sokół: 1 Trenerzy: Rączka Zbigniew — Grabiec Tomasz. | ||||||||
Wanda Kraków | 1 — 2 | KKP Unia Lublin | 28 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 1 — 1 1 — 2 52' Wanda: 36 KKP Unia: 1 Trenerzy: Szot Krzysztof — Delmanowicz Przemysław. | ||||||||
Śląsk II Wrocław | 1 — 1 | Respekt Myślenice | 28 SIE | 16:30 | ||||
0 — 1 35' 0 — 2 39' Śląsk II: 12 Respekt: 96 Trenerzy: Koziarska Monika — Senderski Przemysław. | ||||||||
KSP Kielce | 3 — 1 | Podgórze Kraków | 29 SIE | 15:00 | ||||
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | ||||||||
1 — 0 2 — 0 3 — 0 3 — 1 49' KSP Kielce: 1 Podgórze: 12 Trenerzy: Tekiel Łukasz — Sołtysińska Katarzyna.
| ||||||||
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola | 1 — 4 | Bielawianka Bielawa | 29 SIE | 16:00 | ||||
0 — 1 15' 1 — 1 1 — 2 62' 1 — 3 83' 1 — 4 90+1' Pogoń-Ekolog: 12 Bielawianka: 1 Trenerzy: Kochelak Krzysztof — Głogowski Sebastian. |
27 bramek | Zuzanna Węglarz (Respekt) |
25 bramek | Karolina Tylak (Bielawianka) |
14 bramek | Katarzyna Brzeska (Bielawianka) |
13 bramek | Małgorzata Knuła (Ostrovia 1909) |
12 bramek | Maria Dziadkowiec (Respekt), Małgorzata Kot (Sokół), Maja Oleszczuk (KKP Unia) |
Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
CLJ U-18 | ||||||||
Kolejka 3 | ||||||||
Raków Częstochowa | 1 — 0 | Wisła Kraków | 29 SIE | 12:00 | ||||
1 — 0 Raków: 1 Wisła: 1 Trenerzy: Salamon Marcin — Filipek Adrian.
|
Kolejka 4
Star Starachowice Granat Skarżysko-Kamienna 1
Korona II Kielce Łysica Bodzentyn 1
Olimpia Pogoń Staszów TS 1946 Nida Pińczów 1
Wierna Małogoszcz GKS Rudki 2X
Neptun Końskie GKS Nowiny 2
Lubrzanka Kajetanów Moravia Morawica X
AKS 1947 Busko-Zdrój Klimontowianka PBI Klimontów 1
Orlicz Suchedniów Alit Ożarów 2
Spartakus Daleszyce Sparta Kazimierza Wielka 1