Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 1
Stulceaq30z

· Łącznie użytkowników: 84,523
· Najnowszy użytkownik: Stulceaq30z
Statystyki
statystyka
 KS Tarłów (młodzik mł.)
SparingiNd31 LIP
 
  9 — 8   Strażak Bidziny
SparingiNdSIE13:00
 
  2 — 0   Olimp Serbinów
SparingiNd14 SIE
 
  3 — 2   Ester Wojciechowice
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 1Śr17 SIE17:00
 
  2 — 0   Cukrownik Włostów
Grzegorz Kwiatkowski 35', 78'
Klasa B, gr. IVKolejka 1Nd21 SIE11:00
 
  1 — 1  ŁKS Georyt II Łagów
Sebastian Rejowski 70'
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 1Sb27 SIE13:00
 
  0 — 9  Alit Ożarów
Klasa B, gr. IVKolejka 2Nd28 SIE16:00
 
  0 — 1  Wisła II Sandomierz
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 2Wt30 SIE15:00
 
  1 — 9  Alit Ożarów
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 2SbWRZ11:00
 
  0 — 10Klimontowianka Klimontów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 3SbWRZ13:00
 
  0 — 11Huragan Wilczyce
Klasa B, gr. IVKolejka 3NdWRZ14:00
 
  3 — 1  Sokół Jachimowice
Sebastian Rejowski 54', Tomasz Zawadzki 71', 81'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 1ŚrWRZ16:30
 
  0 — 3  Czarni Połaniec
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 2ŚrWRZ17:00
 
  1 — 3   Stal Kunów
Grzegorz Kwiatkowski 52'
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 3Sb10 WRZ11:00
 
  0 — 3  Juventa Starachowice
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 4Sb10 WRZ11:00
 
  3 — 5  Sparta Dwikozy
Klasa B, gr. IVKolejka 4Nd11 WRZ11:00
 
  0 — 11Huragan Wilczyce
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 4Sb17 WRZ11:00
 
  1 — 18MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 5Sb17 WRZ13:00
 
  5 — 1  Cukrownik Włostów
Klasa B, gr. IVKolejka 5Nd18 WRZ16:00
 
  3 — 0  Ester Wojciechowice
Tomasz Zawadzki 27', Grzegorz Kwiatkowski 68', Adrian Hura 88'
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 5Sb24 WRZ11:00
 
  1 — 9  Spartakus Daleszyce
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 6Sb24 WRZ11:00
 
  1 — 1  Zryw Zbigniewice
Klasa B, gr. IVKolejka 6Nd25 WRZ16:00
 
  2 — 2  Marol Jacentów
Grzegorz Kwiatkowski 48', Karol Markiewicz 70'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 7SbPAŹ11:00
 
  2 — 12Baszta Rytwiany
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 6NdPAŹ11:00
 
  2 — 9  Sokół Starachowice
Klasa B, gr. IVKolejka 7NdPAŹ11:00
 
  2 — 1  Cukrownik Włostów
Tomasz Zawadzki 25', Sebastian Rejowski 38'
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 7SbPAŹ11:00
 
  0 — 3  Trójka Sandomierz
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 8SbPAŹ11:00
 
  1 — 3  Powiśle Zawichost
Klasa B, gr. IVKolejka 8NdPAŹ13:00
 
  0 — 3  Strażak Bidziny
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 9Śr12 PAŹ16:00
 
  1 — 8  Olimpia Pogoń Staszów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 9Sb15 PAŹ11:00
 
  3 — 0  Ester Wojciechowice
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 8Sb15 PAŹ12:00
 
  3 — 7  OKS Opatów
Klasa B, gr. IVKolejka 9Nd16 PAŹ13:00
 
  2 — 0  Alit II Ożarów
Dariusz Trojanowski 73', Grzegorz Kwiatkowski 73'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 10Sb22 PAŹ11:00
 
  6 — 0  Marol Jacentów
Klasa B, gr. IVKolejka 10Nd23 PAŹ11:00
 
  0 — 4  GKS Świniary
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 11Sb29 PAŹ11:00
 
  4 — 1  Koprzywianka Koprzywnica
Klasa B, gr. IVKolejka 11Nd30 PAŹ11:00
 
  1 — 2  Arka Pawłów
Tomasz Zawadzki 46'
Klasa B, gr. IVKolejka 13Sb12 LIS12:00
 
  0 — 3  KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
SparingiSbMAR
 
  3 — 4   Wisła Solec
Klasa B, gr. IVKolejka 14Nd25 MAR11:00
 
vo ob.ŁKS Georyt II Łagów
Adrian Kucharczyk 28'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 12Sb31 MAR11:30
 
  1 — 6  Czarni Połaniec
Klasa B, gr. IVKolejka 15NdKWI11:00
 
  1 — 13Wisła II Sandomierz
Adrian Kucharczyk 47'
Klasa B, gr. IVKolejka 16SbKWI11:00
 
  1 — 1  Sokół Jachimowice
Tomasz Zawadzki 75'
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 10Sb14 KWI11:30
 
  0 — 13Alit Ożarów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 13Sb14 KWI11:30
 
  0 — 4  Alit Ożarów
Klasa B, gr. IVKolejka 17Nd15 KWI11:00
 
  1 — 2  Huragan Wilczyce
Adrian Kucharczyk 70'
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 11Sb21 KWI11:30
 
  0 — 15Klimontowianka Klimontów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 14Sb21 KWI11:30
 
  0 — 1  Huragan Wilczyce
Klasa B, gr. IVKolejka 18Nd22 KWI13:00
 
  1 — 3  Ester Wojciechowice
Arkadiusz Zygan 60' (k.)
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 12Sb28 KWI11:30
 
  0 — 9  Juventa Starachowice
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 15Sb28 KWI11:30
 
  2 — 0  Sparta Dwikozy
Klasa B, gr. IVKolejka 19Nd29 KWI11:00
 
  0 — 3  Marol Jacentów
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 13WtMAJ11:30
 
  0 — 20MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 16WtMAJ11:30
 
  4 — 2  Cukrownik Włostów
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 14SbMAJ11:30
 
  0 — 5  Spartakus Daleszyce
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 17SbMAJ11:30
 
  1 — 2  Zryw Zbigniewice
Klasa B, gr. IVKolejka 21NdMAJ11:00
 
  0 — 5  Strażak Bidziny
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 18Sb12 MAJ09:00
 
  1 — 3  Baszta Rytwiany
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 15Sb12 MAJ11:30
 
  1 — 5  Sokół Starachowice
Klasa B, gr. IVKolejka 22Nd13 MAJ11:00
 
  3 — 1  Alit II Ożarów
Tomasz Zawadzki 27', Adrian Kucharczyk 75', 90'
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 16Cz17 MAJ17:00
 
  1 — 9  Trójka Sandomierz
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 19Sb19 MAJ11:30
 
  2 — 1  Powiśle Zawichost
Klasa B, gr. IVKolejka 23Nd20 MAJ11:00
 
  3 — 4  GKS Świniary
Adrian Kucharczyk 30', 60', Dariusz Trojanowski 80'
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 17Sb26 MAJ11:00
 
  1 — 5  OKS Opatów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 20Sb26 MAJ11:30
 
  4 — 2  Ester Wojciechowice
Klasa B, gr. IVKolejka 24Nd27 MAJ11:00
 
  0 — 3  Arka Pawłów
Trampkarz starszy, gr. IIIKolejka 18SbCZE11:30
 
  0 — 9  Olimpia Pogoń Staszów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 21SbCZE11:30
 
  7 — 0  Marol Jacentów
Klasa B, gr. IVKolejka 26CzCZE15:00
 
  4 — 6  KSZO 1929 II Ostrowiec Św.
Arkadiusz Zygan 2', 48', Adrian Kucharczyk 60', Łukasz Markiewicz 75'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IVKolejka 22PtCZE17:00
 
  2 — 3  Koprzywianka Koprzywnica
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie