Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 32

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,523
· Najnowszy użytkownik: Stulceaq30z
Statystyki
statystyka
 KS Tarłów (młodzik mł.)
SparingiNdSIE17:00
 
  6 — 1   Ester Wojciechowice
Klasa B, gr. IIIKolejka 1Nd20 SIE11:00
 
  3 — 4  Marol Jacentów
Grzegorz Dwojak 43' (k.), Krzysztof Piwowarski 87', Adrian Kucharczyk 90' (k.)
Klasa B, gr. IIIKolejka 2Nd27 SIE17:00
 
  2 — 0  Huragan Wilczyce
Mariusz Serafin 33', Adrian Kucharczyk 53'
Klasa B, gr. IIIKolejka 3NdWRZ15:00
 
  0 — 3  Olimpia Pogoń II Staszów
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 2SbWRZ10:00
 
  2 — 11ŁKS Łagów
Kacper Wójcicki 36', Jakub Majewski 55'
Klasa B, gr. IIIKolejka 4Nd10 WRZ11:00
 
  0 — 7  Wisła II Sandomierz
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 3Śr13 WRZ16:30
 
  0 — 12KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Klasa B, gr. IIIKolejka 5Nd17 WRZ15:00
 
  7 — 0  GTS Raków
Łukasz Gajek 27' (k.), Adrian Kucharczyk 29', 49', Mateusz Dziewirz 44', Sławomir Czyż 64', Piotr Pyrzak 81', 86'
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 1Śr20 WRZ16:30
 
  2 — 8  Świt Ćmielów
Jakub Majewski 9', Kacper Wójcicki 46'
Klasa B, gr. IIIKolejka 6Nd24 WRZ12:00
 
  1 — 5  Ester Wojciechowice
Krzysztof Piwowarski 71' (k.)
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 5Pn25 WRZ16:00
 
  0 — 12Alit Ożarów
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 6Sb30 WRZ09:00
 
  1 — 10Świt Ćmielów
Kacper Wójcicki 29'
Klasa B, gr. IIIKolejka 7NdPAŹ15:00
 
  3 — 2  GKS Świniary
Dariusz Trojanowski 3', Adrian Kucharczyk 46', 56'
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 7SbPAŹ10:00
 
  0 — 11ŁKS Łagów
Klasa B, gr. IIIKolejka 8NdPAŹ11:00
 
  2 — 2  Cukrownik Włostów
Dariusz Trojanowski 35', Adrian Kucharczyk 46'
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 4Wt10 PAŹ16:00
 
  0 — 3  Juventa Starachowice
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 8Sb14 PAŹ10:00
 
  0 — 12KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Klasa B, gr. IIIKolejka 9Nd15 PAŹ15:00
 
  4 — 0  Zorza Czajków
Mateusz Dziewirz 35', Grzegorz Dwojak 56', 59', Bartosz Dwojak 90'
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 9Sb21 PAŹ10:00
 
  0 — 12Juventa Starachowice
Klasa B, gr. IIIKolejka 10Nd22 PAŹ14:00
 
  1 — 3  UKS Iwaniska
Arkadiusz Kucharski 40'
Klasa B, gr. IIIKolejka 11NdLIS11:00
 
  0 — 0  Arka Pawłów
Młodzik młodszy, gr. IVKolejka 10PnLIS14:30
 
  0 — 12Alit Ożarów
SparingiNd11 MAR
 
  2 — 5   Huragan Wilczyce
Klasa B, gr. IIIKolejka 12Sb31 MAR11:00
 
  2 — 1  Marol Jacentów
Grzegorz Dwojak 56', Mateusz Dziewirz 60'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 1NdKWI10:00
 
  0 — 3  Klimontowianka Klimontów
Klasa B, gr. IIIKolejka 13NdKWI11:00
 
  3 — 2  Huragan Wilczyce
Adrian Kucharczyk 66', Mateusz Markiewicz 80', Grzegorz Dwojak 90'
Klasa B, gr. IIIKolejka 14Sb14 KWI17:00
 
  2 — 3  Olimpia Pogoń II Staszów
Mateusz Dziewirz 6', Grzegorz Dwojak 29'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 2Nd15 KWI10:00
 
  1 — 8  Świt Ćmielów
Kacper Wójcicki 59'
Klasa B, gr. IIIKolejka 15Nd22 KWI11:00
 
  3 — 0  Wisła II Sandomierz
Marcin Letkiewicz 38', Adrian Kucharczyk 65', Krzysztof Witek 82'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 3Śr25 KWI17:30
 
  0 — 6  Alit Ożarów
Klasa B, gr. IIIKolejka 16Nd29 KWI11:00
 
  3 — 1  GTS Raków
Adrian Kucharczyk 32', Krzysztof Piwowarski 82', Piotr Pyrzak 90'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 4Pn30 KWI17:30
 
  0 — 5  Marol Jacentów
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 5SbMAJ10:30
 
  1 — 1  ŁKS Probudex Łagów
Mateusz Misztal 47'
Klasa B, gr. IIIKolejka 17NdMAJ11:00
 
  1 — 1  Ester Wojciechowice
Adrian Kucharczyk 28'
Klasa B, gr. IIIKolejka 18Nd13 MAJ13:30
 
  3 — 2  GKS Świniary
Adrian Kucharczyk 35', 53' (k.), Mateusz Dziewirz 55'
Klasa B, gr. IIIKolejka 19Nd20 MAJ11:00
 
  3 — 2  Cukrownik Włostów
Adrian Kucharczyk 5', Grzegorz Dwojak 62', Dariusz Trojanowski 74'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 7Śr23 MAJ17:30
 
  3 — 4  Świt Ćmielów
Błażej Górski 10', Kacper Zając 44', Jakub Majewski 58'
Klasa B, gr. IIIKolejka 20Nd27 MAJ11:00
 
  2 — 2  Zorza Czajków
Adrian Kucharczyk 55', Grzegorz Dwojak 68'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 8Pn28 MAJ17:30
 
  0 — 6  Alit Ożarów
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 6Śr30 MAJ17:00
 
  0 — 3  Klimontowianka Klimontów
Klasa B, gr. IIIKolejka 21NdCZE11:00
 
  3 — 0  UKS Iwaniska
Adrian Kucharczyk 18', 23', Krzysztof Piwowarski 69'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 9ŚrCZE17:30
 
  0 — 7  Marol Jacentów
Klasa B, gr. IIIKolejka 22Nd10 CZE11:00
 
  3 — 5  Arka Pawłów (Starachowice, boczne (Sahara))
Dawid Wsół 58' (sam.), Adrian Kucharczyk 67', 81'
Młodzik młodszy, gr. CKolejka 10Śr13 CZE18:00
 
  1 — 3  ŁKS Probudex Łagów
Bartosz Jopek 48'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie