| Sparingi | | Sb | 1 LIP | 11:00 | | 0 — 1 | Chrobry Głogów (Stadion Promienia, Opalenica) |
| Sparingi | | Sb | 15 LIP | 09:30 | | 2 — 1 | Oskar Przysucha (Stadion Orląt, Kielce) |
| Sparingi | | Śr | 19 LIP | 12:00 | | 6 — 2 | Polonia Warszawa (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Sparingi | | Sb | 22 LIP | 10:00 | | 2 — 5 | Moravia Morawica |
| Sparingi | | Nd | 23 LIP | 15:00 | | 3 — 2 | Stal Stalowa Wola |
| Ekstraklasa | Kolejka 1 | Pn | 24 LIP | 19:00 | | 1 — 1 | Śląsk Wrocław |
Adrián Dalmau Vaquer 83' |
| Sparingi | | Śr | 26 LIP | 16:30 | | 3 — 2 | Ruch Radzionków (Busko Zdrój, ul. Kusocińskiego 1) |
| Sparingi | | Pt | 28 LIP | 12:00 | | 1 — 4 | Wieczysta Kraków |
| Sparingi | | Sb | 29 LIP | 10:00 | | 4 — 1 | GKS Nowiny |
| Sparingi | | Sb | 29 LIP | 11:00 | | 5 — 1 | Siarka Tarnobrzeg (Kielce, ul. Kusocińskiego) |
| Sparingi | | Śr | 2 SIE | 17:00 | | 3 — 0 | GKS Nowiny |
| Ekstraklasa | Kolejka 3 | Pt | 4 SIE | 20:30 | | 1 — 2 | Łódzki KS |
Adrián Dalmau Vaquer 88' (k.) |
| Sparingi | | Sb | 5 SIE | 12:30 | | 0 — 3 | Stal Rzeszów (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
| Sparingi | | Sb | 5 SIE | 14:30 | | 4 — 3 | ŁKS Łagów (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
| CLJ U-19 | Kolejka 1 | Sb | 12 SIE | 12:00 | | 1 — 3 | Górnik Zabrze (Stadion Walki Makoszowy, Zabrze) |
Daniel Bąk 18' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 1 | Sb | 12 SIE | 12:00 | | 4 — 1 | Escola Varsovia Warszawa (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Nikodem Kuzera 29', Wiktor Wrona 45' (k.), Kacper Kasza 70', Brian Gaj 88' |
| IV liga | Kolejka 1 | Sb | 12 SIE | 15:00 | | 2 — 3 | Klimontowianka Klimontów |
Krzysztof Kiercz 18', Jakub Przybysławski 90' |
| Ekstraklasa | Kolejka 4 | Sb | 12 SIE | 17:30 | | 0 — 1 | Górnik Zabrze |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 1 | Wt | 15 SIE | 17:00 | | 4 — 1 | Zryw 2021 Łopuszno |
Brian Gaj 5', 50' (k.), Mikołaj Jaskot 15', Jan Mamica 47' |
| IV liga | Kolejka 2 | Śr | 16 SIE | 17:00 | | 6 — 1 | Łysica Bodzentyn |
Szymon Gałązka 5', Miłosz Strzeboński 21' (k.), Michał Pokora 55' (k.), 78', Adam Chojecki 76', Paweł Rogula 80' |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 1 | Sb | 19 SIE | 12:00 | | 4 — 2 | Garbarnia Kraków |
Szymon Galus 21', Marcin Modras 31', Daniił Pyłypczuk 38', Kacper Małek 71' |
| CLJ U-19 | Kolejka 2 | Nd | 20 SIE | 12:00 | | 2 — 0 | Widzew Łódź (Kielce, ul. Szczepaniaka) |
Natan Niedźwiedź 44' (k.), Daniel Bąk 56' (k.) |
| IV liga | Kolejka 3 | Nd | 20 SIE | 17:00 | | 2 — 2 | Orlęta Kielce |
Paweł Rogula 41', Oskar Sewerzyński 70' |
| Ekstraklasa | Kolejka 5 | Nd | 20 SIE | 20:00 | | 0 — 1 | Legia Warszawa |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 2 | Śr | 23 SIE | 14:00 | | 0 — 2 | Legia Warszawa (Legia Training Center, Urszulin) |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 1 | Śr | 23 SIE | 17:00 | | 0 — 0 k. 19–18 | Star II Starachowice (Starachowice, boczne (Sahara)) |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 1 | Sb | 26 SIE | 09:30 | | 10 — 0 | GKS Nowiny (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Kuba Minuczyc 27', 42', Hubert Kołodziejczyk 31', Bartłomiej Molęda 41' (k.), Adam Kowalczyk 67', 72', Maksymilian Jakubaszek 78', Przemysław Galera 81', Patryk Plisak 87', 90' |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 2 | Sb | 26 SIE | 12:00 | | 0 — 3 | Cracovia Kraków (Cracovia Training Center, Rączna) |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 3 | Sb | 26 SIE | 12:00 | | 0 — 3 | AKS SMS Łódź (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 1 | Sb | 26 SIE | 14:15 | | 8 — 0 | KKP Korona III Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Stanisław Dunal 14', 22', Wojciech Janus 31', Adam Robak 38', 47', 53', 61', 75' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 1 | Sb | 26 SIE | 15:00 | | 2 — 5 | KKP Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Ksawery Mazurczak 9', Kacper Zawada 59' |
| IV liga | Kolejka 4 | Sb | 26 SIE | 17:00 | | 2 — 0 | Moravia Morawica |
Oskar Sewerzyński 45', Krzysztof Kiercz 50' |
| Ekstraklasa | Kolejka 6 | Nd | 27 SIE | 15:00 | | 2 — 0 | Zagłębie Lubin |
David González Plata 15', Adrián Dalmau Vaquer 22' |
| CLJ U-19 | Kolejka 3 | Pn | 28 SIE | 13:00 | | 2 — 2 | Sandecja Nowy Sącz (Stadion Kolejarza, Stróże) |
Kamil Krzemiński 75', Wojciech Kotulak 90' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 2 | Wt | 29 SIE | 17:00 | | 8 — 0 | DAP Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Adam Robak 22' (k.), 30', 52', 69', Mateusz Sabat 35', Kacper Faliszewski 60', 74', Wojciech Janus 63' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 2 | Wt | 29 SIE | 17:00 | | 8 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
Wiktor Pakuła 2', 6', 64', 77', Adrian Kwiatkowski 11', 63', Paweł Chojnacki 30', Antoni Majewski 42' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 2 | Wt | 29 SIE | 17:30 | | 5 — 1 | Astra Piekoszów |
Bartosz Sabat 46', Jakub Gutowski 52', Kuba Minuczyc 61', Adrian Dziamski 64', Hubert Kołodziejczyk 74' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 2 | Wt | 29 SIE | 17:45 | | 0 — 1 | Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
| IV liga | Kolejka 5 | Śr | 30 SIE | 17:00 | | 5 — 0 | Spartakus Daleszyce |
Jakub Przybysławski 20', Miłosz Strzeboński 36', 45', Adam Chojecki 56', Eryk Szymański 74' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 2 | Śr | 30 SIE | 18:00 | | 2 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
Jakub Kurzawa 16' (k.), 75' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 4 | Pt | 1 WRZ | 13:00 | | 2 — 2 | Wisła Kraków (Myślenice, ul. Zdrojowa) |
Kacper Kasza 69', Michał Nasternak 76' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 3 | Sb | 2 WRZ | 10:00 | | 9 — 1 | KKP Korona II Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Przemysław Galera 12', 31', Kacper Kmietowicz 26' (sam.), Bartłomiej Molęda 40', 71', 78', 81', 82', Hubert Kołodziejczyk 45' |
| CLJ U-19 | Kolejka 4 | Sb | 2 WRZ | 12:00 | | 0 — 3 | Wisła Kraków (Kielce, ul. Kusocińskiego) |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 1 | Sb | 2 WRZ | 13:00 | | 6 — 0 | Neptun Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna)) |
Michał Sobieniak 52', 54', 73', Dawid Kabat 75', 78', Kasper Siwek 85' |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 3 | Sb | 2 WRZ | 14:30 | | 3 — 0 | Hutnik Nowa Huta Kraków (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Olaf Kwiatek 4', Adam Hańćko 7', Marcin Modras 74' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 3 | Sb | 2 WRZ | 16:30 | | 11 — 0 | Wisła Junior Sandomierz (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Jakub Zawadzki 5', 31', Marcin Modras 6', 34', Jakub Kurzawa 12', 25', 71', Marceli Tokarski 17', Daniel Karbownik 47', 79', Olaf Głąb 72' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 3 | Sb | 2 WRZ | 16:30 | | 7 — 2 | Wisła Junior Sandomierz (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Wiktor Pakuła 7', 11', Mikołaj Piotrowski 20' (k.), Kacper Zawada 43', Ksawery Mazurczak 52', Antoni Kukulski 56', Michał Dutkiewicz 63' |
| Ekstraklasa | Kolejka 7 | Sb | 2 WRZ | 17:30 | | 0 — 0 | Cracovia Kraków |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 3 | Nd | 3 WRZ | 10:00 | | 4 — 4 | KKP Korona II Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Adam Robak 15', 33', 46', Dawid Pasternak 71' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 3 | Nd | 3 WRZ | 11:00 | | 10 — 2 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Patryk Turczyn 3', Franciszek Kubik 21', 45', 49', 52', Tobiasz Chechelski 31', 67', Mikołaj Moskal 44', Filip Nawrocki 63', Bartosz Pyk 78' |
| IV liga | Kolejka 6 | Nd | 3 WRZ | 12:00 | | 3 — 0 | Wierna Małogoszcz |
Paweł Rogula 45', Krzysztof Kiercz 70', 74' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 2 | Wt | 5 WRZ | 16:45 | | 5 — 0 | Polonia Białogon Kielce |
Miłosz Bolek 30', Aleksander Cerek 53', 59', Nikodem Kuzera 80', Jakub Posłuszny 90' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 4 | Śr | 6 WRZ | 16:00 | | 0 — 3 | Star Starachowice |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 4 | Śr | 6 WRZ | 16:00 | | 5 — 0 | KKP Korona II Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Wiktor Pakuła 13', Jakub Piętak 19', Mateusz Stokowiec 55', Kacper Zawada 59', Marcel Detka 76' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 2 | Śr | 6 WRZ | 16:45 | | 6 — 1 | Gród Ćmińsk (Ćmińsk) |
Antoni Aszklar 16', Igor Błaszczyk 20', Mateusz Jas 33', Natan Niedźwiedź 40', 81', Kornel Toboła 43' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 4 | Śr | 6 WRZ | 17:00 | | 4 — 2 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Marceli Tokarski 3', Jakub Zawadzki 18', Kacper Małek 39', Dariusz Zawistowski 54' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 4 | Śr | 6 WRZ | 17:00 | | 4 — 1 | DAP Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Igor Janduła 16', 39', Patryk Turczyn 38', Bartosz Pyk 62' |
| IV liga | Kolejka 7 | Pt | 8 WRZ | 16:45 | | 2 — 3 | GKS Rudki |
Radosław Turek 45', Emil Kania 90' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 5 | Sb | 9 WRZ | 09:45 | | 6 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Bartosz Opałka 37' (sam.), Brajan Branewicz 43', Bartłomiej Molęda 48', Bartosz Sabat 68', Jakub Gutowski 75', Adam Kowalczyk 84' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 5 | Sb | 9 WRZ | 10:00 | | 7 — 2 | Czarni Połaniec (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Igor Janduła 5', 37', Mikołaj Moskal 6', Olaf Chmura 30', Wojciech Kundera 36', Antoni Nepelski 47', Franciszek Kubik 61' |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 4 | Sb | 9 WRZ | 12:00 | | 3 — 2 | Wisła Kraków (Stadion AWF, Kraków) |
Filip Izworski 9', Daniił Pyłypczuk 11' (k.), 38' |
| CLJ U-19 | Kolejka 5 | Sb | 9 WRZ | 12:00 | | 0 — 3 | Raków Częstochowa |
Kornel Toboła 9' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 5 | Sb | 9 WRZ | 12:00 | | 1 — 3 | Hutnik Nowa Huta Kraków (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Kasper Siwek 59' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 5 | Nd | 10 WRZ | 12:30 | | 2 — 3 | KKP Korona Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Adam Robak 13', Mateusz Sabat 65' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 2 | Wt | 12 WRZ | 20:00 | | 3 — 2 | GKS Nowiny |
Jakub Hajdo 10', Michał Sobieniak 26' (k.), Dawid Kabat 73' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 1 | Śr | 13 WRZ | 17:00 | | 2 — 2 | GKS Nowiny (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Krystian Pierzchała 28', Kacper Małek 33' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 6 | Sb | 16 WRZ | 09:00 | | 1 — 2 | KKP Korona Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Franciszek Kubik 70' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 6 | Sb | 16 WRZ | 10:00 | | 1 — 1 | KKP Korona III Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Hubert Kołodziejczyk 25' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 6 | Sb | 16 WRZ | 10:00 | | 3 — 0 | AP Champions Końskie (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Paweł Chojnacki 40', Mateusz Iwan 50', Wiktor Pakuła 61' |
| CLJ U-19 | Kolejka 6 | Sb | 16 WRZ | 12:00 | | 1 — 1 | Odra Opole (Kielce, ul. Szczepaniaka) |
Natan Niedźwiedź 62' (k.) |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 5 | Sb | 16 WRZ | 12:15 | | 2 — 1 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Jakub Kurzawa 27', Adam Hańćko 43' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 6 | Sb | 16 WRZ | 12:30 | | 11 — 0 | Star Starachowice |
Adam Robak 9', 22', 38', Wojciech Janus 24', Nikodem Nowak 36', 60', Filip Wojniak 41', Mateusz Sabat 45', Leon Stępień 64', Kamil Łukawski 74', Kacper Wencel 80' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 6 | Sb | 16 WRZ | 14:15 | | 1 — 0 | Neptun Końskie (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Stanisław Dunal 40' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 3 | Sb | 16 WRZ | 15:00 | | 6 — 0 | Spartakus Daleszyce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Nikodem Kuzera 6', Oliver Grzelak 12', 40' (k.), 77', Dawid Kabat 55', Jakub Adach 60' |
| Ekstraklasa | Kolejka 8 | Sb | 16 WRZ | 15:00 | | 1 — 3 | Pogoń Szczecin |
David González Plata 36' (k.) |
| IV liga | Kolejka 8 | Nd | 17 WRZ | 16:00 | | 6 — 0 | Alit Ożarów |
Jewgienij Szykawka 18', Miłosz Strzeboński 49', Jakub Konstantyn 68', 77', 79', Paweł Rogula 85' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 3 | Wt | 19 WRZ | 16:30 | | 8 — 2 | Kamienna Brody |
Andrzej Chałaciński 5', Ihnat Puszkuca 11', 21' (k.), Bartosz Sowiźrał 49', 86', Filip Sokół 56', Kornel Toboła 83', Jakub Adach 85' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 5 | Wt | 19 WRZ | 17:00 | | 6 — 0 | Czarni Połaniec |
Jakub Piętak 7', Wiktor Pakuła 33', 42', Adrian Kwiatkowski 44', Mateusz Stokowiec 60', Kacper Zawada 65' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 1 | Śr | 20 WRZ | 16:00 | | 2 — 2 | Orlęta Kielce |
Patryk Turczyn 28', Kacper Zawada 44' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 7 | Pt | 22 WRZ | 14:00 | | 4 — 2 | GKS Bełchatów (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Mikołaj Jaskot 7', Kacper Kasza 24', 57', 77' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 7 | Pt | 22 WRZ | 16:00 | | 3 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Nataniel Marszałek 74', Alan Kośmicki 75', 83' |
| Ekstraklasa | Kolejka 9 | Pt | 22 WRZ | 18:00 | | 1 — 1 | Widzew Łódź |
Mateusz Czyżycki 2' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 7 | Sb | 23 WRZ | 10:30 | | 1 — 1 | Star Starachowice |
Marceli Tokarski 19' |
| CLJ U-19 | Kolejka 7 | Sb | 23 WRZ | 11:00 | | 0 — 2 | Lech Poznań (Stadion Główny, Wronki) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 7 | Sb | 23 WRZ | 12:00 | | 16 — 0 | Hetman Włoszczowa (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Antoni Nepelski 12', Igor Janduła 21', 37', 44', Franciszek Kubik 25', 40', 64', 66', Wojciech Bednarz 33', 39', 61', 69', Olaf Chmura 51', Patryk Turczyn 53', 71', Bartosz Pyk 75' |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 6 | Sb | 23 WRZ | 12:15 | | 4 — 1 | Resovia Rzeszów |
Filip Jaworski 28' (sam.), Kacper Małek 39', Filip Izworski 46', Marcin Modras 80' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 7 | Sb | 23 WRZ | 14:00 | | 9 — 0 | Hetman Włoszczowa (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Adam Robak 9', 20' (k.), 42', Patryk Zalewski 23', 36', Mateusz Sabat 39', Nikodem Nowak 49', Kacper Wencel 57', 80' |
| IV liga | Kolejka 9 | Sb | 23 WRZ | 19:00 | | 2 — 1 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
Paweł Ślefarski 81' (sam.), Piotr Wójcik 90' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 7 | Nd | 24 WRZ | 09:30 | | 2 — 0 | Star Starachowice |
Kacper Zawada 31', Paweł Chojnacki 36' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 4 | Nd | 24 WRZ | 19:00 | | 9 — 0 | Orlęta Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Jakub Adach 33', 72', Mirosław Irzyk 40', Marcel Łukawski 41', Michał Sobieniak 57' (k.), Piotr Jamioł 61', Oliver Grzelak 70', 78', Adam Kowalczyk 79' |
| Puchar Polski | Runda 1 | Wt | 26 WRZ | 12:30 | | 2 — 1 | Jagiellonia II Białystok (Ośrodek Szkoleniowy Jagielloni, Białystok) |
Adrián Dalmau Vaquer 21', Ronaldo Deaconu 42' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 3 | Wt | 26 WRZ | 16:00 | | 2 — 3 | Piaskowianka Piaski |
Kacper Kasza 12', Michał Nasternak 76' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 5 | Śr | 27 WRZ | 17:00 | | 2 — 1 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Jakub Adach 64', Igor Błaszczyk 80' |
| Ekstraklasa | Kolejka 10 | Pt | 29 WRZ | 18:00 | | 3 — 2 | Stal Mielec |
Jewgienij Szykawka 20', Martin Remacle 22', Jakub Konstantyn 74' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 8 | Sb | 30 WRZ | 09:00 | | 3 — 0 | Orlęta Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Miłosz Baran 45', Franciszek Kubik 54', Wojciech Bednarz 78' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 8 | Sb | 30 WRZ | 11:00 | | 3 — 2 | GKS Nowiny |
Bartłomiej Molęda 12' (k.), Kuba Minuczyc 37', Adrian Dziamski 64' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 8 | Sb | 30 WRZ | 11:00 | | 4 — 0 | KKP Korona III Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Nikodem Nowak 18', Olaf Głąb 26', 31', 65' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 8 | Sb | 30 WRZ | 12:00 | | 2 — 2 | KKP Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Antoni Majewski 48', Kacper Zawada 51' |
| IV liga | Kolejka 10 | Sb | 30 WRZ | 12:00 | | 6 — 2 | Granat Skarżysko-Kamienna |
Szymon Gałązka 9', Paweł Rogula 18', Miłosz Strzeboński 53', Oskar Sewerzyński 79', Hubert Szulc 84', Piotr Wójcik 87' |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 7 | Sb | 30 WRZ | 14:30 | | 1 — 1 | Stal Rzeszów (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Marcel Nowak 53' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 8 | Sb | 30 WRZ | 15:00 | | 0 — 5 | MKS Polonia Warszawa (Stadion Polonii, Warszawa) |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 8 | Nd | 1 PAŹ | 09:00 | | 6 — 1 | GKS Nowiny |
Olaf Kwiatek 25', Jakub Kurzawa 30', Tobiasz Broziński 35', 80', Jakub Zawadzki 41', Mateusz Osuch 56' |
| CLJ U-19 | Kolejka 8 | Nd | 1 PAŹ | 12:00 | | 0 — 2 | Cracovia Kraków (Kielce, ul. Szczepaniaka) |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 4 | Śr | 4 PAŹ | 15:30 | | 4 — 0 | TS 1946 Nida Pińczów |
Hubert Szulc 31', 81', Kacper Kucharczyk 42', Piotr Wójcik 67' (k.) |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 4 | Śr | 4 PAŹ | 15:30 | | 1 — 2 | GKS Rudki |
Marcel Łukawski 61' |
| Ekstraklasa | Kolejka 11 | Pt | 6 PAŹ | 18:00 | | 1 — 1 | Warta Poznań |
Martin Remacle 90' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 9 | Sb | 7 PAŹ | 09:45 | | 3 — 0 | Astra Piekoszów (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Bartosz Kośmider 22', Adam Kowalczyk 74', Nataniel Marszałek 90' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 9 | Sb | 7 PAŹ | 10:00 | | 4 — 1 | Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski (Bodzechów) |
Patryk Turczyn 50', 54', Kacper Zawada 58', Mikołaj Moskal 74' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 9 | Sb | 7 PAŹ | 12:00 | | 3 — 0 | Igloopol Dębica (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Wiktor Wrona 41' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 9 | Sb | 7 PAŹ | 12:00 | | 9 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Wiktor Pakuła 18', 56', 58', Adrian Kwiatkowski 20', Mateusz Stokowiec 29', Michał Dutkiewicz 57', Mikołaj Piotrowski 60', Marcel Detka 70', Antoni Kukulski 72' |
| CLJ U-19 | Kolejka 9 | Sb | 7 PAŹ | 12:30 | | 0 — 1 | MKS Polonia Warszawa (Stadion Polonii, Warszawa) |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 8 | Sb | 7 PAŹ | 14:30 | | 1 — 1 | Garbarnia Kraków (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Daniił Pyłypczuk 16' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 9 | Nd | 8 PAŹ | 10:30 | | 8 — 1 | DAP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Olaf Głąb 13', 18', 54', Filip Wojniak 24', Mateusz Sabat 41', 68', Nikodem Nowak 45', Wojciech Janus 63' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 6 | Nd | 8 PAŹ | 14:30 | | 10 — 1 | Neptun Końskie (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Kornel Toboła 14', 51', 78', Marcel Łukawski 15', Igor Błaszczyk 21', 72', 85', Natan Niedźwiedź 22', 41', Antoni Aszklar 43' |
| IV liga | Kolejka 11 | Nd | 8 PAŹ | 15:00 | | 8 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów |
Miłosz Strzeboński 7' (k.), Paweł Rogula 11', 17', Adam Chojecki 41', Adam Zawierucha 50', Michał Stala 56' (sam.), Hubert Szulc 83', 86' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 6 | Śr | 11 PAŹ | 13:00 | | 1 — 2 | Cracovia Kraków (Cracovia Training Center, Rączna) |
Brajan Branewicz 30' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 9 | Śr | 11 PAŹ | 17:00 | | 5 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Marcin Modras 11', 19', 49', Kacper Małek 58', 67' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 4 | Śr | 11 PAŹ | 19:00 | | 4 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
Patryk Zalewski 19', Stanisław Dunal 28', Mateusz Sabat 60', Adam Robak 76' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 10 | Sb | 14 PAŹ | 09:00 | | 7 — 0 | KKP Korona II Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Igor Janduła 5', 18', 40', Olaf Chmura 25', Szymon Piotrowski 28', Franciszek Kubik 38', Antoni Nepelski 50' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 10 | Sb | 14 PAŹ | 09:30 | | 2 — 2 | Wisła Junior Sandomierz (Sandomierz) |
Daniel Jędraszek 14', Mateusz Sabat 69' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 10 | Sb | 14 PAŹ | 12:15 | | 3 — 0 | Wisła Junior Sandomierz |
Adam Bednarz 37', Antoni Kukulski 46', Kacper Zawada 49' |
| IV liga | Kolejka 12 | Sb | 14 PAŹ | 14:00 | | 3 — 2 | GKS Nowiny |
Krzysztof Kiercz 16', Adam Chojecki 78', Mateusz Mianowany 80' (k.) |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 9 | Sb | 14 PAŹ | 14:30 | | 1 — 5 | Cracovia Kraków (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Daniił Pyłypczuk 47' |
| CLJ U-19 | Kolejka 10 | Nd | 15 PAŹ | 12:00 | | 2 — 0 | Arka Gdynia (Kielce, ul. Szczepaniaka) |
Kacper Kucharczyk 33', 52' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 10 | Nd | 15 PAŹ | 12:00 | | 9 — 0 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Hubert Kołodziejczyk 18', 30', Przemysław Galera 32', Bartłomiej Molęda 35', Adam Kowalczyk 36', Kuba Minuczyc 60', Alan Kośmicki 61', 81', Adrian Socha 87' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 7 | Nd | 15 PAŹ | 18:00 | | 1 — 1 | GKS Nowiny (Nowiny (boczne)) |
Igor Błaszczyk 3' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 10 | Wt | 17 PAŹ | 13:30 | | 1 — 1 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Brajan Branewicz ?' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 11 | Sb | 21 PAŹ | 09:30 | | 6 — 1 | DAP Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Franciszek Kubik 3', 53', Antoni Nepelski 20', Patryk Turczyn 22', 77', Bartosz Pyk 74' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 11 | Sb | 21 PAŹ | 11:30 | | 5 — 3 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Nikodem Nowak 4', 17', Adam Robak 45', 67', Kamil Łukawski 74' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 11 | Sb | 21 PAŹ | 12:00 | | 1 — 2 | Motor Lublin (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Wiktor Wrona 31' (k.) |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 10 | Sb | 21 PAŹ | 14:00 | | 4 — 1 | Hutnik Nowa Huta Kraków |
Szymon Cygan 40' (sam.), Marceli Tokarski 40' (k.), Adam Hańćko 46', 50' |
| IV liga | Kolejka 13 | Sb | 21 PAŹ | 14:00 | | 5 — 1 | Hetman Włoszczowa |
Jakub Przybysławski 17', 39', Adam Chojecki 70', Eryk Szymański 74', Miłosz Strzeboński 79' (k.) |
| CLJ U-19 | Kolejka 11 | Sb | 21 PAŹ | 15:00 | | 0 — 3 | Zagłębie Lubin |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 11 | Nd | 22 PAŹ | 12:00 | | 4 — 1 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Daniel Karbownik 29', 42', Mikołaj Kałka 38', Mateusz Bartosik 74' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 11 | Nd | 22 PAŹ | 12:00 | | 3 — 0 | KKP Korona II Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
Wiktor Pakuła 22', 39', Adrian Kwiatkowski 63' (k.) |
| Ekstraklasa | Kolejka 12 | Nd | 22 PAŹ | 12:30 | | 1 — 1 | Radomiak Radom |
Ronaldo Deaconu 71' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 11 | Nd | 22 PAŹ | 15:30 | | 3 — 2 | Star Starachowice (Nowiny (boczne)) |
Bartłomiej Molęda 25', Alan Kośmicki 81', Michał Nasternak 90' |
| Ekstraklasa | Kolejka 13 | Pt | 27 PAŹ | 18:00 | | 5 — 3 | Puszcza Niepołomice |
Jewgienij Szykawka 6', Martin Remacle 18', Artur Crăciun 32' (sam.), Ronaldo Deaconu 88', 90' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 12 | Sb | 28 PAŹ | 10:00 | | 5 — 1 | KKP Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Adam Robak 37', 40', 51', 65', Mikołaj Palka 71' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 12 | Sb | 28 PAŹ | 10:00 | | 3 — 4 | Czarni Połaniec |
Antoni Nepelski 10', Patryk Turczyn 37', Filip Nawrocki 59' |
| CLJ U-19 | Kolejka 12 | Sb | 28 PAŹ | 12:00 | | 3 — 7 | Warta Poznań (Stadion MOS, ul. Gdańska, Poznań) |
Daniel Bąk 17', 19', Natan Niedźwiedź 79' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 12 | Sb | 28 PAŹ | 12:00 | | 1 — 4 | Jagiellonia Białystok (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Kacper Minuczyc 38' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 12 | Sb | 28 PAŹ | 14:00 | | 4 — 2 | Olimpia Pogoń Staszów |
Bartosz Sabat 58', Maksymilian Jakubaszek 61', Bartosz Opałka 63' (sam.), Bartłomiej Molęda 87' |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 11 | Sb | 28 PAŹ | 14:30 | | 1 — 2 | Wisła Kraków (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Szymon Galus 68' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 12 | Sb | 28 PAŹ | 16:30 | | 9 — 0 | Czarni Połaniec (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Antoni Majewski 4' (k.), Wiktor Pakuła 5', 53', Antoni Kukulski 16', Adrian Kwiatkowski 42', Jakub Piętak 49', 60', Szymon Marcinkowski 66', 76' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 9 | Sb | 28 PAŹ | 17:00 | | 8 — 0 | Orlęta Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Dawid Kabat 6', 37', Mateusz Weiss 9', Piotr Jamioł 58', Kacper Żabka 62', Kacper Pawłowski 73', Igor Błaszczyk 75', Kacper Konieczny 78' |
| IV liga | Kolejka 14 | Nd | 29 PAŹ | 13:00 | | 17 — 0 | Wisła Sandomierz |
Eryk Szymański 2', 51', 62', Mateusz Mianowany 9', 85', 89', Oskar Sewerzyński 31', Jakub Przybysławski 34', 56', 75', Paweł Rogula 44', 47', 59', Jakub Hajdo 60', 69', Krzysztof Kiercz 67', Wojciech Kotulak 88' |
| Puchar Polski | Runda 2 | Wt | 31 PAŹ | 12:00 | | 4 — 2 | Legia II Warszawa (Legia Training Center, Urszulin) |
Dawid Błanik 34', Mateusz Czyżycki 51', Martin Remacle 101', 116' |
| Ekstraklasa | Kolejka 14 | Pt | 3 LIS | 18:00 | | 0 — 0 | Piast Gliwice (Stadion Miejski, Gliwice) |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 13 | Sb | 4 LIS | 09:00 | | 2 — 3 | Neptun Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna)) |
Mateusz Osuch 23', Mateusz Bartosik 34' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 13 | Sb | 4 LIS | 09:45 | | 4 — 0 | KKP Korona III Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Przemysław Galera 42', 72', Patryk Plisak 83', Adam Kowalczyk 84' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 13 | Sb | 4 LIS | 10:00 | | 2 — 0 | AP Champions Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna)) |
Adrian Kwiatkowski 54', Adam Bednarz 63' |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 12 | Sb | 4 LIS | 12:00 | | 2 — 1 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Adam Hańćko 26', Marcel Nowak 58' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 13 | Sb | 4 LIS | 12:00 | | 1 — 0 | SSM Wisła Płock (Stadion Wisły, Płock) |
Nikodem Kuzera 45' |
| IV liga | Kolejka 15 | Sb | 4 LIS | 13:00 | | 2 — 0 | Arka Pawłów |
Miłosz Strzeboński 35', Paweł Rogula 45' |
| CLJ U-19 | Kolejka 13 | Nd | 5 LIS | 11:00 | | 1 — 3 | Jagiellonia Białystok (Kielce, ul. Szczepaniaka) |
Adam Chojecki 72' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 10 | Nd | 5 LIS | 14:00 | | 3 — 0 | KKP Korona Kielce (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Kacper Żabka 13', Marcel Łukawski 22', 44' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 13 | Nd | 5 LIS | 14:00 | | 1 — 3 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Wojciech Bednarz 9' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 13 | Śr | 8 LIS | 17:00 | | 4 — 1 | Star Starachowice (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Adam Robak 2', 11', Wojciech Janus 39', Jakub Rączkiewicz 65' |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 13 | Pt | 10 LIS | 14:00 | | 5 — 2 | Resovia Rzeszów (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Julian Błaszczyk 24', 56', Szymon Galus 59', Daniił Pyłypczuk 69', 75' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 14 | Pt | 10 LIS | 16:00 | | 2 — 2 | Star Starachowice (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Filip Izworski 16', Szymon Galus 74' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych | Kolejka 14 | Pt | 10 LIS | 16:00 | | 8 — 3 | Star Starachowice (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Antoni Kukulski 10', Wiktor Pakuła 27', 31', 54', 60', Paweł Chojnacki 35', Mateusz Stokowiec 67', 77' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 14 | Pt | 10 LIS | 17:00 | | 6 — 2 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
Przemysław Galera 15', Jakub Gutowski 31', 66', Brian Gaj 43', Adam Kowalczyk 47', Alan Kośmicki 75' |
| Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych | Kolejka 8 | Sb | 11 LIS | 10:00 | | 9 — 1 | Spartakus Daleszyce |
Dawid Kabat 2', Mirosław Irzyk 6', 81', Michał Sobieniak 30', Kacper Żabka 34', 35', Jakub Adach 50', Filip Sokół 66', 68' |
| CLJ U-19 | Kolejka 14 | Sb | 11 LIS | 12:00 | | 1 — 2 | Legia Warszawa (Legia Training Center, Urszulin) |
Hlib Polaszenko 71' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 14 | Sb | 11 LIS | 12:15 | | 2 — 2 | Stal Rzeszów (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Igor Chmielewski 36', Kacper Kasza 50' |
| Ekstraklasa | Kolejka 15 | Sb | 11 LIS | 20:00 | | 2 — 2 | Jagiellonia Białystok |
David González Plata 45' (k.), Martin Remacle 68' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych | Kolejka 14 | Nd | 12 LIS | 10:00 | | 4 — 1 | Hetman Włoszczowa |
Igor Janduła 2', Wojciech Bednarz 31', Wojciech Kundera 35', Miłosz Baran 65' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 14 | Nd | 12 LIS | 12:00 | | 5 — 1 | Hetman Włoszczowa |
Wiktor Pakuła 54', Borys Rybiński 67', Adam Robak 72', Kacper Wencel 76', Wojciech Janus 80' |
| IV liga | Kolejka 16 | Nd | 12 LIS | 13:00 | | 3 — 0 | Stal Kunów |
Miłosz Strzeboński 2', 40' (k.), Jakub Hajdo 24' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 10 | Śr | 15 LIS | 16:00 | | 3 — 6 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Stanisław Dunal 44', 80', Adam Robak 61' |
| CLJ U-15, gr. D | Kolejka 14 | Sb | 18 LIS | 11:45 | | 1 — 2 | Stal Rzeszów |
Olaf Kwiatek 45' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 15 | Sb | 18 LIS | 12:00 | | 2 — 2 | Sandecja Nowy Sącz (Stadion Kolejarza, Stróże) |
Nikodem Kuzera 45', Brian Gaj 81' |
| CLJ U-19 | Kolejka 15 | Nd | 19 LIS | 12:30 | | 2 — 2 | Pogoń Szczecin (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Maciej Oziębło 42', Franciszek Jaskot 90' |
| CLJ U-19 | Kolejka 16 | Sb | 25 LIS | 12:00 | | 4 — 1 | Górnik Zabrze (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Michał Pokora 74' (k.), Daniel Bąk 82' (k.), 90', Ihnat Puszkuca 88' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 16 | Sb | 25 LIS | 16:00 | | 1 — 1 | Escola Varsovia Warszawa |
Kacper Kasza 75' |
| Ekstraklasa | Kolejka 16 | Nd | 26 LIS | 15:00 | | 1 — 1 | Ruch Chorzów (Stadion Śląski, Chorzów) |
Miłosz Trojak 90' |
| CLJ U-19 | Kolejka 17 | Sb | 2 GRU | 14:30 | | 1 — 2 | Widzew Łódź (Boisko Andrespolii, Wiśniowa Góra) |
Daniel Bąk 33' |
| Ekstraklasa | Kolejka 17 | Sb | 2 GRU | 20:00 | | 0 — 1 | Lech Poznań |
| Puchar Polski | Runda 3 | Śr | 6 GRU | 21:00 | | 2 — 1 | Legia Warszawa |
Adrián Dalmau Vaquer 17', Martin Remacle 120' |
| Ekstraklasa | Kolejka 18 | Sb | 9 GRU | 20:00 | | 0 — 0 | Śląsk Wrocław |
| Ekstraklasa | Kolejka 19 | Nd | 17 GRU | 15:00 | | 0 — 1 | Raków Częstochowa |
| Sparingi | | Nd | 14 STY | 12:15 | | 6 — 0 | FC Slovan Liberec (Nowiny (boczne)) |
| Sparingi | | Śr | 17 STY | 14:00 | | 0 — 0 | Sturm Graz (Belek, Titanic Deluxe Golf) |
| Sparingi | | Sb | 20 STY | 12:00 | | 1 — 2 | Łysica Bodzentyn (Nowiny (boczne)) |
| Sparingi | | Sb | 20 STY | 13:00 | | 2 — 0 | CSKA Sofia (Kemerağzı, Cosmos Sport Center) |
| Sparingi | | Sb | 20 STY | 14:30 | | 4 — 1 | Widzew Łódź (Nowiny (boczne)) |
| Sparingi | | Śr | 24 STY | 12:00 | | 3 — 2 | Escola Varsovia Warszawa (Nowiny (boczne)) |
| Sparingi | | Pt | 26 STY | 09:30 | | 0 — 1 | Dynamo České Budějovice (Miracle Resort Hotel, Kemerağzı, Turcja) |
| Sparingi | | Pt | 26 STY | 15:00 | | 1 — 2 | FK Krumowgrad (S&B Sport Football Complex, Kadriye, Turcja) |
| Sparingi | | Sb | 27 STY | 10:00 | | 6 — 0 | Spartakus Daleszyce (Nowiny (boczne)) |
| Sparingi | | Sb | 27 STY | 12:00 | | 1 — 1 | Moravia Morawica (Nowiny (boczne)) |
| Sparingi | | Sb | 27 STY | 14:00 | | 1 — 2 | GKS Tychy (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
| Sparingi | | Śr | 31 STY | 18:00 | | 7 — 1 | ŁKS Łagów |
| Sparingi | | Sb | 3 LUT | 09:30 | | 4 — 0 | Ceramika Opoczno (Nowiny (boczne)) |
| Sparingi | | Sb | 3 LUT | 11:00 | | 0 — 2 | Piast Gliwice (Kielce, ul. Kusocińskiego) |
| Sparingi | | Sb | 3 LUT | 11:30 | | 2 — 5 | Polonia Warszawa (Nowiny (boczne)) |
| Sparingi | | Sb | 3 LUT | 14:00 | | 5 — 0 | Stal Rzeszów |
| Sparingi | | Śr | 7 LUT | 17:00 | | 8 — 1 | GKS Rudki (Nowiny (boczne)) |
| Sparingi | | Sb | 10 LUT | 12:00 | | 1 — 5 | Pogoń Grodzisk Mazowiecki (Nowiny (boczne)) |
| Ekstraklasa | Kolejka 20 | Pn | 12 LUT | 19:00 | | 2 — 1 | Łódzki KS |
Yoav Hofmeister 36', Daniel Trejo Del Río 90' |
| Sparingi | | Sb | 17 LUT | 11:00 | | 3 — 0 | GKS Nowiny (Nowiny (boczne)) |
| Sparingi | | Sb | 17 LUT | 11:00 | | 0 — 2 | Pilica Białobrzegi |
| Ekstraklasa | Kolejka 21 | Pn | 19 LUT | 19:00 | | 1 — 3 | Górnik Zabrze |
Jewgienij Szykawka 68' |
| Sparingi | | Sb | 24 LUT | 13:00 | | 2 — 2 | AKS 1947 Busko-Zdrój |
| Ekstraklasa | Kolejka 22 | Nd | 25 LUT | 17:30 | | 3 — 3 | Legia Warszawa |
Martin Remacle 45', Jewgienij Szykawka 69', Adrián Dalmau Vaquer 90' |
| Puchar Polski | Ćwierćfinały | Śr | 28 LUT | 17:30 | | 1 — 2 | Jagiellonia Białystok |
Martin Remacle 58' |
| IV liga | Kolejka 17 | Sb | 2 MAR | 12:45 | | 2 — 0 | Neptun Końskie (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Miłosz Strzeboński 42' (k.), Adam Chojecki 71' |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 1 | Nd | 3 MAR | 12:00 | | 1 — 1 | Stal Rzeszów (Stadion Miejski Stal, Rzeszów) |
Marcin Modras 80' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 18 | Nd | 3 MAR | 12:00 | | 0 — 1 | AKS SMS Łódź (Stadion SMS, Łódź) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 1 | Nd | 3 MAR | 14:30 | | 2 — 0 | Stal Rzeszów (Stadion Miejski Stal, Rzeszów) |
Damian Fryc 8' (sam.), Maciej Rożek 41' |
| Ekstraklasa | Kolejka 23 | Nd | 3 MAR | 15:00 | | 0 — 1 | Zagłębie Lubin |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 2 | Sb | 9 MAR | 12:00 | | 0 — 2 | Karpaty Krosno (Stadion MOSiR, Krosno) |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 2 | Sb | 9 MAR | 12:00 | | 0 — 1 | Cracovia Kraków (Cracovia Training Center, Rączna) |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 19 | Sb | 9 MAR | 12:00 | | 2 — 4 | Wisła Kraków (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
Kacper Kasza 23', Nikodem Kuzera 60' |
| CLJ U-19 | Kolejka 18 | Sb | 9 MAR | 13:15 | | 0 — 0 | Sandecja Nowy Sącz (Nowiny) |
| Ekstraklasa | Kolejka 24 | Sb | 9 MAR | 15:00 | | 1 — 1 | Cracovia Kraków |
Miłosz Trojak 71' |
| IV liga | Kolejka 18 | Nd | 10 MAR | 15:15 | | 2 — 1 | Klimontowianka Klimontów (Nowiny (boczne)) |
Karol Turek 23', Miłosz Strzeboński 58' (k.) |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 17 | Śr | 13 MAR | 12:00 | | 0 — 5 | Legia Warszawa (Nowiny) |
| Ekstraklasa | Kolejka 2 | Śr | 13 MAR | 18:30 | | 0 — 2 | Raków Częstochowa |
| CLJ U-19 | Kolejka 19 | Sb | 16 MAR | 12:00 | | 4 — 4 | Wisła Kraków (Myślenice, ul. Zdrojowa) |
Kornel Toboła 23', Kacper Czepielik 27', Wojciech Kotulak 43', Daniel Bąk 56' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 20 | Sb | 16 MAR | 12:00 | | 3 — 3 | Hutnik Nowa Huta Kraków |
Damian Nowak 14', Mikołaj Jaskot 24', Nikodem Kuzera 90' |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 3 | Sb | 16 MAR | 13:00 | | 0 — 0 | Wisła Kraków (Nowiny) |
| Ekstraklasa | Kolejka 25 | Nd | 17 MAR | 12:30 | | 2 — 2 | Pogoń Szczecin |
David González Plata 22', Dawid Błanik 42' |
| IV liga | Kolejka 19 | Nd | 17 MAR | 13:00 | | 1 — 3 | Łysica Bodzentyn |
Jan Klimek 90' (k.) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 3 | Nd | 17 MAR | 16:00 | | 4 — 0 | Górnik Łęczna (Nowiny (boczne)) |
Dawid Didiajew 26' (k.), Oliver Grzelak 32', Hlib Polaszenko 38', Kacper Pawłowski 45' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 4 | Sb | 23 MAR | 11:00 | | 2 — 0 | GKS SMS Nowiny (Nowiny (boczne)) |
Brian Gaj 27', Michał Sobieniak 85' (k.) |
| IV liga | Kolejka 20 | Sb | 23 MAR | 11:00 | | 2 — 1 | Orlęta Kielce |
Miłosz Strzeboński 45', Jakub Konstantyn 62' |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 4 | Sb | 23 MAR | 12:00 | | 2 — 2 | Garbarnia Kraków |
Marcin Modras 52', Kacper Małek 79' |
| CLJ U-19 | Kolejka 20 | Sb | 23 MAR | 13:30 | | 1 — 0 | Raków Częstochowa (Nowiny (boczne)) |
Kornel Toboła 53' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 15 | Sb | 23 MAR | 15:00 | | 7 — 2 | KKP Korona III Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Nikodem Nowak 9', Paweł Lechoszest 17', 60', Adam Robak 61', Oskar Kamizela 66', Jakub Smaruj 76', Jakub Rączkiewicz 78' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 15 | Sb | 23 MAR | 16:00 | | 7 — 0 | GKS SMS Nowiny |
Bartłomiej Molęda 5', 48', 85' (k.), Przemysław Galera 14', 44', Adam Kowalczyk 60', 90' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 15 | Nd | 24 MAR | 11:00 | | 3 — 2 | GKS SMS Nowiny |
Daniel Karbownik 53', Mateusz Osuch 56', Jakub Kurzawa 67' (k.) |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 21 | Nd | 24 MAR | 13:30 | | 4 — 3 | Cracovia Kraków (Nowiny) |
Kacper Kasza 21', 90' (k.), Konrad Ciszek 45' (k.), Michał Nasternak 81' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 1 | Nd | 24 MAR | 14:00 | | 2 — 2 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Marcel Detka 9', Adam Wulczyński 54' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 2 | Cz | 28 MAR | 10:00 | | 22 — 0 | OKS Opatów (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Adam Wulczyński 2', 9', 71', Adrian Kwiatkowski 7', 16', Antoni Kukulski 14', 19', 47', Borys Grzyb 30', 36', Kamil Sobczyk 35', 40', 67', Antoni Majewski 41', 44', Wiktor Pakuła 51', Jakub Piętak 60', 68', Mateusz Iwan 75', Mateusz Stokowiec 76', Adam Bednarz 79', Jakub Korzeniak 80' |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 5 | Cz | 28 MAR | 10:00 | | 2 — 1 | KKP Korona Kielce (Nowiny) |
Daniił Pyłypczuk 18', Kacper Małek 27' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 16 | Cz | 28 MAR | 12:30 | | 10 — 0 | Astra Piekoszów (Nowiny) |
Adam Kowalczyk 14', Hubert Kołodziejczyk 22', 56', Adrian Socha 55', Bartosz Kośmider 61', Bartłomiej Molęda 70', 87' (k.), Brian Gaj 77', 90', Alan Kośmicki 88' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 16 | Cz | 28 MAR | 13:00 | | 3 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Nowiny (boczne)) |
Jakub Zawadzki 40', Damian Masztalerz 47', Adam Stelmaszczyk 73' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 22 | Cz | 28 MAR | 13:00 | | 3 — 0 | GKS Bełchatów |
Kacper Kasza 37' (k.), Mikołaj Jaskot 47', Wiktor Wrona 61' (k.) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 16 | Cz | 28 MAR | 14:00 | | 5 — 1 | DAP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Adam Robak 16', 19', Paweł Lechoszest 17', 62', Wojciech Janus 32' |
| CLJ U-19 | Kolejka 21 | Sb | 30 MAR | 11:00 | | 4 — 2 | Odra Opole (Centrum Sportu, Opole) |
Kacper Czepielik 56', Kacper Kucharczyk 67', 74', Kornel Toboła 69' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 5 | Sb | 30 MAR | 12:00 | | 1 — 2 | Hutnik Nowa Huta Kraków (Nowiny) |
Andrzej Chałaciński 64' |
| IV liga | Kolejka 21 | Sb | 30 MAR | 15:00 | | 4 — 0 | Moravia Morawica (Nowiny (boczne)) |
Adam Chojecki 15', Igor Błaszczyk 17', Adam Zawierucha 65', 67' |
| Ekstraklasa | Kolejka 26 | Pn | 1 KWI | 17:30 | | 1 — 3 | Widzew Łódź |
Jewgienij Szykawka 75' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 17 | Wt | 2 KWI | 10:00 | | 4 — 1 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Bartłomiej Molęda 3', Adam Kowalczyk 18', Alan Kośmicki 85', 87' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 17 | Wt | 2 KWI | 10:00 | | 1 — 2 | Wisła Junior Sandomierz (Sandomierz) |
Daniel Karbownik 32' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 3 | Wt | 2 KWI | 12:15 | | 9 — 1 | Wisła Junior Sandomierz (Sandomierz) |
Antoni Kukulski 3', Wiktor Pakuła 5', 26', Adrian Kwiatkowski 24', Borys Grzyb 43', 48', Mikołaj Piotrowski 53', Adam Wulczyński 76', 78' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Runda 5 | Śr | 3 KWI | 16:15 | | 3 — 0 | Hetman Włoszczowa |
Eryk Szymański 10', 11', Igor Łysakowski 70' (sam.) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 2 | Śr | 3 KWI | 17:15 | | 11 — 4 | Baszta Rytwiany (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Wojciech Kundera 11', Igor Janduła 13', 23', Bartosz Pyk 33', Tobiasz Chechelski 47', Patryk Turczyn 52', 56', Tomasz Kijanka 53', Franciszek Kubik 63', Miłosz Baran 69', Mikołaj Moskal 75' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 17 | Śr | 3 KWI | 17:15 | | 6 — 1 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Adam Robak 2', 51', 60', Kamil Łukawski 5', Paweł Lechoszest 41', Jakub Rączkiewicz 77' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 4 | Sb | 6 KWI | 10:00 | | 0 — 3 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 3 | Sb | 6 KWI | 10:30 | | 5 — 0 | Orlęta Kielce |
Wojciech Bednarz 11', 33', Franciszek Kubik 23', Bartosz Pyk 51', 60' |
| CLJ U-19 | Kolejka 22 | Sb | 6 KWI | 11:30 | | 3 — 1 | Lech Poznań (Nowiny (boczne)) |
Jakub Kowalski 5', Daniel Bąk 60' (k.), Kacper Kucharczyk 90' |
| Młodzik młodszy, gr. VII | Kolejka 1 | Sb | 6 KWI | 12:00 | | 14 — 1 | Piast Chęciny |
Szymon Piotrowski 4', 9', 68', Eryk Troczyński 6', Maksymilian Baran 14', Ihor Miliutin 19', 21', Michał Mierzwa 20', 33', Igor Miller 28', 64', Franciszek Tyński 35', 44', Oskar Mizerski 50' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 6 | Sb | 6 KWI | 12:00 | | 1 — 3 | Start Krasnystaw (Stadion Startu, Krasnystaw) |
Tomasz Nowak 37' |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 6 | Sb | 6 KWI | 14:00 | | 0 — 1 | Górnik Łęczna |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 18 | Sb | 6 KWI | 14:00 | | 3 — 1 | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Adam Robak 14', Paweł Lechoszest 47', 72' |
| Ekstraklasa | Kolejka 27 | Sb | 6 KWI | 15:00 | | 1 — 0 | Stal Mielec |
Bartosz Kwiecień 43' |
| IV liga | Kolejka 22 | Nd | 7 KWI | 11:00 | | 5 — 0 | Spartakus Daleszyce |
Adrián Dalmau Vaquer 16', 30', Jani Petteri Forsell 34', Oliver Grzelak 49', Jan Klimek 63' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 23 | Nd | 7 KWI | 12:30 | | 2 — 3 | MKS Polonia Warszawa (Nowiny (boczne)) |
Damian Nowak 19', Adam Kowalczyk 67' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 18 | Nd | 7 KWI | 15:00 | | 6 — 1 | Star Starachowice (Nowiny (boczne)) |
Bartłomiej Molęda 34', Alan Kośmicki 59', 65', Patryk Plisak 73', Bartosz Sabat 86', 88' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 18 | Nd | 7 KWI | 17:00 | | 6 — 1 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Patryk Zalewski 10', Paweł Lechoszest 17', Stanisław Dunal 33', Wojciech Janus 44', Mikołaj Palka 69', Adam Robak 74' |
| Ekstraklasa | Kolejka 28 | Pt | 12 KWI | 18:00 | | 0 — 1 | Warta Poznań (Stadion Rodan Groclin, Grodzisk Wielkopolski) |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 7 | Sb | 13 KWI | 12:00 | | 7 — 1 | Sandecja Nowy Sącz (Nowiny (boczne)) |
Kacper Małek 4', 49', Szymon Galus 13', Marcin Modras 40', Filip Izworski 50', Aleks Żyła 71', 78' |
| CLJ U-19 | Kolejka 23 | Sb | 13 KWI | 12:00 | | 1 — 2 | Cracovia Kraków (Cracovia Training Center, Rączna) |
Jakub Kowalski 34' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 5 | Sb | 13 KWI | 12:15 | | 6 — 0 | PAS Skarżysko-Kamienna (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Kacper Zawada 9', Borys Grzyb 20', Adam Wulczyński 22', 33', Jakub Siudek 26', Wiktor Pakuła 67' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 4 | Sb | 13 KWI | 14:15 | | 2 — 1 | DAP Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Mikołaj Moskal 54', Wojciech Bednarz 65' |
| IV liga | Kolejka 23 | Sb | 13 KWI | 16:00 | | 1 — 1 | Wierna Małogoszcz |
Adam Zawierucha 65' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 19 | Sb | 13 KWI | 17:00 | | 2 — 0 | Olimpia Pogoń Staszów |
Bartłomiej Molęda 83', Kuba Minuczyc 90' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 19 | Nd | 14 KWI | 10:00 | | 1 — 2 | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Paweł Lechoszest 41' |
| Młodzik młodszy, gr. VII | Kolejka 2 | Nd | 14 KWI | 12:15 | | 16 — 1 | Naprzód Jędrzejów (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Szymon Piotrowski 7', 47', Franciszek Tyński 17', 67', 78', Michał Mierzwa 20', 50', Fryderyk Giza 24', 28', 73', Alan Czwartos 33', 80', Wojciech Mika 58', 69', Dawid Kowalczyk 65', Maksymilian Baran 75' |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 24 | Nd | 14 KWI | 16:00 | | 3 — 1 | Igloopol Dębica |
Kasper Siwek 25', 72', Brian Gaj 85' (k.) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 7 | Nd | 14 KWI | 17:00 | | 1 — 0 | Puszcza Niepołomice (Nowiny (boczne)) |
Mateusz Jas 16' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 1 | Wt | 16 KWI | 17:15 | | 2 — 3 | Czarni Połaniec (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Patryk Turczyn 22', Filip Nawrocki 42' |
| Puchar Polski, świętokrzyskie | Ćwierćfinały | Śr | 17 KWI | 16:45 | | 0 — 4 | Łysica Bodzentyn |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 25 | Pt | 19 KWI | 16:00 | | 2 — 2 | KKP Korona Kielce (Nowiny (boczne)) |
Brian Gaj 55', Nikodem Kuzera 66' |
| Ekstraklasa | Kolejka 29 | Pt | 19 KWI | 18:00 | | 4 — 0 | Radomiak Radom |
Luka Vušković 19' (sam.), Daniel Trejo Del Río 28', Jewgienij Szykawka 54', 88' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 20 | Sb | 20 KWI | 10:00 | | 2 — 4 | Neptun Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna)) |
Daniel Jędraszek 6', Filip Izworski 62' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 20 | Sb | 20 KWI | 10:15 | | 3 — 3 | Star Starachowice (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
Paweł Lechoszest 8', 52', Mikołaj Palka 14' |
| IV liga | Kolejka 24 | Sb | 20 KWI | 11:30 | | 1 — 0 | GKS Rudki |
Miłosz Strzeboński 55' |
| Młodzik młodszy, gr. VII | Kolejka 3 | Sb | 20 KWI | 12:30 | | 27 — 0 | Spartakus III Daleszyce |
Wojciech Mika 10', 12', 19', 24', 28', 51', 54', 55', 56', Szymon Piotrowski 14', 34', Franciszek Tyński 23', Dawid Kowalczyk 25', 37', 38', Alan Czwartos 26', 30', 42', 44', Filip Czekaj 47', 57', 60', Michał Mierzwa 63', 69', Fryderyk Giza 72', 80', Igor Miller 75' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 6 | Sb | 20 KWI | 12:30 | | 11 — 0 | AP Champions Końskie (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna)) |
Adam Wulczyński 16', 46', Wiktor Pakuła 21', 75', Antoni Majewski 30', 69', Borys Grzyb 38', 39', 70', Adrian Kwiatkowski 56', Ksawery Mazurczak 71' |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 20 | Sb | 20 KWI | 13:00 | | 4 — 0 | KKP Korona III Kielce (Nowiny (boczne)) |
Kacper Ręcica 24', Hubert Kołodziejczyk 29', Bartek Bzduch 64', Przemysław Galera 72' |
| CLJ U-19 | Kolejka 24 | Sb | 20 KWI | 14:00 | | 2 — 2 | MKS Polonia Warszawa (Nowiny (boczne)) |
Mirosław Irzyk 38', Antoni Aszklar 90' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 5 | Nd | 21 KWI | 10:00 | | 6 — 1 | Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski (Bodzechów) |
Marcel Majewski 6', 24', Patryk Turczyn 13', Franciszek Kubik 57', 66', Antoni Nepelski 78' |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 8 | Nd | 21 KWI | 13:00 | | 0 — 3 | Stal Rzeszów (Nowiny (boczne)) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 8 | Nd | 21 KWI | 13:30 | | 0 — 2 | Stal Rzeszów (Nowiny (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 21 | Sb | 27 KWI | 10:00 | | 4 — 0 | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
Kuba Minuczyc 55', 76', Patryk Plisak 65', Hubert Kołodziejczyk 88' |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 21 | Sb | 27 KWI | 11:30 | | 3 — 4 | Hetman Włoszczowa |
Adam Robak 40' (k.), 52', Paweł Lechoszest 80' |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 7 | Sb | 27 KWI | 12:15 | | 8 — 0 | Star Starachowice (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
Adam Wulczyński 6', 48', 50', Kacper Zawada 18', 23', 44', 49', Mateusz Stokowiec 37' |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 9 | Sb | 27 KWI | 12:30 | | — | Cracovia Kraków (Nowiny (boczne)) |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 26 | Sb | 27 KWI | 14:30 | | 3 — 4 | Motor Lublin |
Kasper Siwek 31', 48', Michał Nasternak 59' |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 21 | Sb | 27 KWI | 15:30 | | 1 — 2 | Star Starachowice (Nowiny) |
| IV liga | Kolejka 25 | Sb | 27 KWI | 16:00 | | 3 — 1 | Alit Ożarów |
Adam Chojecki 32', Daniel Bąk 48', Igor Błaszczyk 78' |
| Młodzik młodszy, gr. VII | Kolejka 4 | Nd | 28 KWI | 09:00 | | 18 — 0 | Spartakus II Daleszyce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| CLJ U-19 | Kolejka 25 | Nd | 28 KWI | 11:00 | | 3 — 0 | Arka Gdynia (Narodowy Stadion Rugby, Gdynia) |
Michał Pokora 13', Franciszek Jaskot 20', Antoni Aszklar 87' |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 9 | Nd | 28 KWI | 12:00 | | 2 — 2 | Karpaty Krosno (Nowiny (boczne)) |
| Ekstraklasa | Kolejka 30 | Pn | 29 KWI | 19:00 | | — | Puszcza Niepołomice (Kraków, ul. Kałuży) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 8 | Wt | 30 KWI | 17:30 | | — | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 22 | Śr | 1 MAJ | 09:00 | | — | GKS SMS Nowiny (Nowiny (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 7 | Śr | 1 MAJ | 10:00 | | — | KKP Korona Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 27 | Śr | 1 MAJ | 11:00 | | — | Jagiellonia Białystok (Ośrodek Szkoleniowy Jagielloni, Białystok) |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 22 | Śr | 1 MAJ | 11:30 | | — | GKS SMS Nowiny (Nowiny (boczne)) |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 10 | Śr | 1 MAJ | 12:00 | | — | Wisła Kraków (Gminne Centrum Sportu, Staniątki, Niepołomice) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 22 | Śr | 1 MAJ | 12:30 | | — | KKP Korona III Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| IV liga | Kolejka 26 | Śr | 1 MAJ | 17:00 | | — | AKS 1947 Busko-Zdrój |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 8 | Sb | 4 MAJ | 10:00 | | — | Czarni Połaniec |
| CLJ U-19 | Kolejka 26 | Sb | 4 MAJ | 11:00 | | — | Zagłębie Lubin (Nowiny) |
| Młodzik młodszy, gr. VII | Kolejka 5 | Nd | 5 MAJ | 11:00 | | — | KKP Korona II Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 10 | Nd | 5 MAJ | 12:00 | | — | Górnik Łęczna (Stadion Miejski, Lubartów) |
| IV liga | Kolejka 27 | Nd | 5 MAJ | 13:00 | | — | Granat Skarżysko-Kamienna |
| Ekstraklasa | Kolejka 31 | Nd | 5 MAJ | 15:00 | | — | Piast Gliwice |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 9 | Wt | 7 MAJ | 17:00 | | — | OKS Opatów |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 23 | Śr | 8 MAJ | 17:30 | | — | DAP Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 11 | Pt | 10 MAJ | 17:00 | | — | Garbarnia Kraków (Nowiny (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 9 | Sb | 11 MAJ | | | — | Baszta Rytwiany |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 24 | Sb | 11 MAJ | 10:00 | | — | Wisła Junior Sandomierz (Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 10 | Sb | 11 MAJ | 12:00 | | — | Wisła Junior Sandomierz (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| CLJ U-19 | Kolejka 27 | Sb | 11 MAJ | 12:00 | | — | Warta Poznań (Nowiny) |
| Młodzik młodszy, gr. VII | Kolejka 6 | Sb | 11 MAJ | 14:00 | | — | Piast Chęciny (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 11 | Sb | 11 MAJ | 14:00 | | — | GKS SMS Nowiny (Nowiny (boczne)) |
| Ekstraklasa | Kolejka 32 | Sb | 11 MAJ | 17:30 | | — | Jagiellonia Białystok |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 24 | Nd | 12 MAJ | 10:00 | | — | KKP Korona II Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta) |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 28 | Nd | 12 MAJ | 14:30 | | — | SSM Wisła Płock (Nowiny (boczne)) |
| IV liga | Kolejka 28 | Nd | 12 MAJ | 16:00 | | — | Olimpia Pogoń Staszów |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 24 | Nd | 12 MAJ | 17:30 | | — | KKP Korona II Kielce (Nowiny (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 23 | Śr | 15 MAJ | 18:00 | | — | Astra Piekoszów |
| Młodzik młodszy, gr. VII | Kolejka 7 | Pt | 17 MAJ | 17:30 | | — | Naprzód Jędrzejów |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 10 | Sb | 18 MAJ | | | — | Orlęta Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 11 | Sb | 18 MAJ | | | — | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 25 | Sb | 18 MAJ | | | — | Star Starachowice |
| CLJ U-19 | Kolejka 28 | Sb | 18 MAJ | | | — | Jagiellonia Białystok (Ośrodek Szkoleniowy Jagielloni, Białystok) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 25 | Sb | 18 MAJ | 10:00 | | — | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 12 | Sb | 18 MAJ | 12:00 | | — | Hutnik Nowa Huta Kraków |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 29 | Sb | 18 MAJ | 14:00 | | — | Stal Rzeszów (Nowa Wieś, Stadion Gminny) |
| Ekstraklasa | Kolejka 33 | Sb | 18 MAJ | 15:00 | | — | Ruch Chorzów |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 12 | Nd | 19 MAJ | 14:00 | | — | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 25 | Nd | 19 MAJ | 17:00 | | — | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| IV liga | Kolejka 29 | Nd | 19 MAJ | 17:00 | | — | GKS Nowiny |
| Młodzik młodszy, gr. VII | Kolejka 8 | Sb | 25 MAJ | | | — | Spartakus III Daleszyce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 13 | Sb | 25 MAJ | | | — | Start Krasnystaw (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 13 | Sb | 25 MAJ | | | — | Górnik Łęczna (Nowiny (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 26 | Sb | 25 MAJ | | | — | Olimpia Pogoń Staszów (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| CLJ U-19 | Kolejka 29 | Sb | 25 MAJ | | | — | Legia Warszawa (Nowiny) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 26 | Sb | 25 MAJ | 10:15 | | — | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 12 | Sb | 25 MAJ | 11:00 | | — | PAS Skarżysko-Kamienna (Skarżysko-Kamienna, ul. Piłsudskiego) |
| Ekstraklasa | Kolejka 34 | Sb | 25 MAJ | 17:30 | | — | Lech Poznań |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 11 | Nd | 26 MAJ | 09:00 | | — | DAP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| CLJ U-17, gr. A | Kolejka 30 | Nd | 26 MAJ | 13:00 | | — | Sandecja Nowy Sącz (Nowiny (boczne)) |
| IV liga | Kolejka 30 | Nd | 26 MAJ | 17:00 | | — | Hetman Włoszczowa |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 23 | Śr | 29 MAJ | 18:00 | | — | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne)) |
| IV liga | Kolejka 31 | Cz | 30 MAJ | 15:00 | | — | Wisła Sandomierz |
| Młodzik młodszy, gr. VII | Kolejka 9 | Sb | 1 CZE | | | — | Spartakus II Daleszyce |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 12 | Sb | 1 CZE | | | — | Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 13 | Sb | 1 CZE | | | — | AP Champions Końskie (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 27 | Sb | 1 CZE | | | — | KKP Korona III Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 27 | Sb | 1 CZE | | | — | Neptun Końskie (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 27 | Sb | 1 CZE | | | — | Star Starachowice |
| CLJ U-19 | Kolejka 30 | Sb | 1 CZE | 12:00 | | — | Pogoń Szczecin |
| CLJ U-15, gr. D, wiosna | Kolejka 14 | Nd | 2 CZE | 12:00 | | — | Sandecja Nowy Sącz |
| Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D | Kolejka 14 | Nd | 2 CZE | 15:00 | | — | Puszcza Niepołomice |
| IV liga | Kolejka 32 | Nd | 2 CZE | 17:00 | | — | Arka Pawłów |
| Młodzik młodszy, gr. VII | Kolejka 10 | Sb | 8 CZE | | | — | KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna | Kolejka 14 | Sb | 8 CZE | | | — | Star Starachowice |
| Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych | Kolejka 28 | Sb | 8 CZE | | | — | KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych | Kolejka 28 | Sb | 8 CZE | | | — | Star Starachowice |
| Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych | Kolejka 28 | Sb | 8 CZE | 10:15 | | — | Hetman Włoszczowa (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego) |
| IV liga | Kolejka 33 | Nd | 9 CZE | 17:00 | | — | Stal Kunów |
| Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna | Kolejka 14 | Sb | 15 CZE | | | — | KKP Korona Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne)) |
| IV liga | Kolejka 34 | Nd | 16 CZE | 17:00 | | — | Neptun Końskie |